Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: attareal » 2013. október 27., vasárnap 11:05

Erre a meccsre hasonlítottam csak össze őket.

Mike:sztem nem érdemes ezen veszekdni.
Te igy láttad, én úgy, de az biztos, hogy Ramos hentes, de sztem most nem akart rosszat egyiknél sem, a másodiknál, különben a labdát nézi és nem Neymart, az elsönél lehetett volna úvatosabb, de nem csinált semmit, PONT.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. október 27., vasárnap 11:05

Első nem volt szép. A másodikat meg Neymar provokálta ki, mert tudta, hogy egyből jönni fog a sárga..

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. október 27., vasárnap 11:00

attareal írta:Ramos nem is nagyon láthatta, hogy Angelina Jolie, alias Neymar belefut a testébe.
Az az elötti helyzetben pedig ugy tudom, Ramos elfejelte a labdát, és aztán ráesett Neymarra(könyökkel).
hát te néztél más meccset ezekszerint...
ráesett? mivan? :lol: Úgy tarkónbaszta ahogy a nagykönyvben megvan írva.
utána 1 perccel meg nem látta? Hát akkor vak, mert szemben állt vele. Legjobban abból a képből lehet látni h milyen alattomos volt ami élőképen látszott, de a lassításból is kivehető.

de akkor tessék, legalább most jó szitut nézhetsz:

neymar vs ramos
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. október 27., vasárnap 10:58

Bale VS. Neymar
Erről még elég korai beszélni.

Előbbi még nagyon az elején van a dolgoknak, idő kell neki. Utóbbi sem tett le egyébként még túl sokat az asztalra, hogy egyértelműen kikiáltsunk még ezt, vagy azt. Tavasszal, vagy még inkább szezon végén lehet róla beszélni majd leginkább.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: attareal » 2013. október 27., vasárnap 10:52

kicsit furán látod a dolgokat. Ha Ramos nem lenne ilyen ostoba akkor mehetett volna tovább, de persze neki muszáj volt könyökkel bemosni egyet, ahelyett h csak simán testtel leütközte volna. Elhiheted te is fetrengtél volna egy darabig. Arról nem is beszélve h egy percel azelőtt meg szépen tarkónbaszta könyökkel.
Ramos már csak ilyen...
nemtudom, te valami más meccset néztél.
Ramos nem is nagyon láthatta, hogy Angelina Jolie, alias Neymar belefut a testébe.
Az az elötti helyzetben pedig ugy tudom, Ramos elfejelte a labdát, és aztán ráesett Neymarra(könyökkel).

Bale VS. Neymar

1, Bale sérülésből jött vissza, és Neymar jóval régebben a Barcába volt, mint Bale nálunk
2, neymar se csinált sokat a gólján kívül, csak messziről lövöldözött, vagy passzolt, azt amit Bale,csak ő talált egy mákos gólt.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. október 27., vasárnap 10:44

Galacticos írta:tegnap neymar semmivel nem emelkedett ki a mezőnyből, kivéve azzal hogy megdöntötte az egy meccsen a legtöbb időt vagyok úgy a földön hogy alig érnek hozzám rekordot. amikor ramos kapott róla egy sárgát szakadtam, neymar beleszaladt ramos meg félig kifordult ahogy mindenki tette volna aztán meg úgy lepattant hogy sírsz. :lol:
kicsit furán látod a dolgokat. Ha Ramos nem lenne ilyen ostoba akkor mehetett volna tovább, de persze neki muszáj volt könyökkel bemosni egyet, ahelyett h csak simán testtel leütközte volna. Elhiheted te is fetrengtél volna egy darabig. Arról nem is beszélve h egy percel azelőtt meg szépen tarkónbaszta könyökkel.
Ramos már csak ilyen...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: attareal » 2013. október 27., vasárnap 10:43

Zidanekrisz írta:Sztem mindenki nyugodjon le vele kapcsolatban. Alig játszott még a Realban, ráadásul ma sem a posztján. Be kell építeni, de ehhez sok játék, meccs kell. Fel kell vennie a ritmust és akkor biztos vagyok benne hogy jó lesz ő remélhetőleg a jobb szélen.
Mindent egybe vetve örülök hogy érkezett és hogy mellette van egy Jesénk is. Az biztos hogy nem leszünk gondban a széleken jó pár évig. Idén úgyis csak a BL számít igazán, a bajnokság nehéznek tűnik de még az sem lehetetlen. :)
Teljesen adom. Még hozzá tenném, hogy a akikkel mi pontotvesztettünk(Atleti, Villareal), azzal a Barca még nem játszott.
Van még esély a bajnokságra is.

Csak türelem, türelem, türelem.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. október 27., vasárnap 10:39

Norbii írta:Diarrával semmi gond nem volt..volt tehetsége a posztjához..nem is kicsi. Csak hát a pénzt jobban szerette mint a címert.
de még így is elnézegetném Khedira helyett..Rombolna, zúzna.
mahamadou diarrara gondolt hehe, nem lassanara.
hehe írta:bale-neymar
ezt így amúgy vagy a tegnapi után?
mert egyikkel sem értek egyet. tegnap neymar semmivel nem emelkedett ki a mezőnyből, kivéve azzal hogy megdöntötte az egy meccsen a legtöbb időt vagyok úgy a földön hogy alig érnek hozzám rekordot. amikor ramos kapott róla egy sárgát szakadtam, neymar beleszaladt ramos meg félig kifordult ahogy mindenki tette volna aztán meg úgy lepattant hogy sírsz. :lol: ez jutott róla eszembe.
a gólja is szerencsés volt, nem úgy mint mondjuk alexisé. azok a nagy szopatások meg amiket a kommentátor emlegetett, na hát abból konkrétan egy sem volt, egyszer elküldte egy lövőcsellel khedirát utána meg helyből rálőtte vagyis hazaadta lopeznek.
azt meg hogy általánosságba összehasonlítsuk őket még nincs értelme.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Norbii » 2013. október 27., vasárnap 10:34

Diarrával semmi gond nem volt..volt tehetsége a posztjához..nem is kicsi. Csak hát a pénzt jobban szerette mint a címert.
de még így is elnézegetném Khedira helyett..Rombolna, zúzna.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. október 27., vasárnap 10:00

bekem-ronaldinho
diarra-essien
sahin-vidal
bale-neymar


:mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Norbii » 2013. október 27., vasárnap 8:59

http://31.media.tumblr.com/1b4c9199ed4d ... 1_1280.jpg
cute.

Btw én azért tartom h felesleges vétel volt. vagyis örültem neki mikor jött, de látva dmet, és jesét..főleg jesét.. hááát. érdekes lesz.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. október 27., vasárnap 2:25

Ancelotti részéről ez egy óriási hiba volt, és most nem arra gondolok, hogy nem játszott jól. Ezt a hülye is sejtette, hogy így lesz. Most kirakta a világ elé a legdrágább játékost, és megmutatta a szezon egyik legfontosabb meccsén, hogy egy szar (az, hogy miért mindegy, mert senkit nem érdekel)...Bale-nek mostantól egy óriási hegyet kell majd megmásznia, sokkal nagyobbat, mint eddig.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. október 26., szombat 23:09

Megszakadt a szívem, hogy Real-mezben kellett látnom a Clásicón (pláne, hogy Modric mellett...). Mivel a tökéletes akklimatizálódástól még messze van, ezért szerintem is hiba volt a kezdetése Ancelotti részéről.
Ellenben...
ziro4vr írta:tavaszra meglesz és büntetni fog.
Pontosan.
És az a lövés, ami most a kapu fölé ment, az tavasszal a felsőbe fog bevágódni. Keep calm.

Zidanekrisz
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:37
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Zidanekrisz » 2013. október 26., szombat 21:46

Sztem mindenki nyugodjon le vele kapcsolatban. Alig játszott még a Realban, ráadásul ma sem a posztján. Be kell építeni, de ehhez sok játék, meccs kell. Fel kell vennie a ritmust és akkor biztos vagyok benne hogy jó lesz ő remélhetőleg a jobb szélen.
Mindent egybe vetve örülök hogy érkezett és hogy mellette van egy Jesénk is. Az biztos hogy nem leszünk gondban a széleken jó pár évig. Idén úgyis csak a BL számít igazán, a bajnokság nehéznek tűnik de még az sem lehetetlen. :)

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 26., szombat 21:08

L.Miki írta:
Géci írta:A másik, amit viszont baromira nem értek az az, hogy nem kap labdát!! Kéri pedig, de nem kapja! Ezt viszont nem értem...
De mikor nála van a labda akkor sem csinál sokat... nem kellett volna kezdőbe tenni, kész.
Ennyi lenne a lényeg kb... Nagy butaság volt Carlótól, de azt hitte, hogy majd most nagyot hùz! Na ez nem jött be...

Avatar
mentamas
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:32
Kedvenc játékosaid: Rodrygo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: mentamas » 2013. október 26., szombat 21:07

Az egyik haverom, már pár évvel ezelőtt azt mondta,h. mekkora játékos a csávó.(Inter elleni meccs volt, amikor magában szétfutotta őket). Csak annyti mondtam neki rá,h. egy futóbekk, inkabb ment volna rögbizni, mert a kerek labdahoz nem nagyon ért. Engem azóta sem győzött meg.
Egész nyáron annak szurkoltam,h. ne vegyük meg, mert tudtam valakinek menni kell, ha ő jön, mert annyi pénzért tehetség nélkül is kezdőnek lehet lenni.
Sajnos Perez hozta a formáját. :)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. október 26., szombat 21:04

Géci írta:Az a baj, hogy sokan nem nézik azt, hogy mi alapján szürke. Azt is nézni kéne, hogy akkor amikor nem ment neki az egész csapat kuka volt. A másik, amit viszont baromira nem értek az az, hogy nem kap labdát!! Kéri pedig, de nem kapja! Ezt viszont nem értem...
nincs meg a helye, a kondija,az önbizalma és többiekkel az összhangja. egy formálódó csapatban formálódik ő maga is. de nekem most sincs kétségem hogy tavaszra meglesz és büntetni fog.
Nem illik.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. október 26., szombat 21:03

Géci írta:A másik, amit viszont baromira nem értek az az, hogy nem kap labdát!! Kéri pedig, de nem kapja! Ezt viszont nem értem...
De mikor nála van a labda akkor sem csinál sokat... nem kellett volna kezdőbe tenni, kész.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 26., szombat 20:57

Az a baj, hogy sokan nem nézik azt, hogy mi alapján szürke. Azt is nézni kéne, hogy akkor amikor nem ment neki az egész csapat kuka volt. A másik, amit viszont baromira nem értek az az, hogy nem kap labdát!! Kéri pedig, de nem kapja! Ezt viszont nem értem...

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. október 26., szombat 20:49

cart írta: Ez aztán tényleg nagy hiba :lol: Szerintem is minimum 5 nyelvvizsga kéne lennie a követelménynek, hogy valaki a Realba igazoljon.
nezted a mecset? akkor tudnad hogy miert irtam ezt... ki a f*sz mondta hogy 5 nyelvvizsgaja legyen? de ha mar egesz nyaron latta hogy hajt a real erte akkor nem artott volna tanulni is.
Géci írta:Hadjuk már ezt a nem vállik be dumát... Mi a szart vártatok kb 120 perc játék után egy Classicón... Kùrvára nem kellet volna kezdőbe tenni....
az lehet hogy nem kellett volna kezdoben legyen... de meg mindig nem erted a lenyeget... de en kiszallok ebbol...jojjon be es jatszon jol...

szerk: a regi robben talan agyatlan futogep volt... a mai nagyon nem...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég