Casemiro

A Real Madrid egykori nagyjai.

Ha Casemiro távozni szeretne, akkor

A szavazás 2022. szeptember 2., péntek 11:53-kor befejeződött.

elengedném.
74
61%
nem engedném el.
48
39%
 
Szavazatok száma: 122

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 16., szombat 22:10

miVida írta:egyáltalán nem olyan szerepe van, hogy nagy baj lenne abból ha betennénk, illara is kb. képben van már

Höö? A szerepe ? Milyen szerepe van ami ha pl nem megy akkor nem baj? :hmmm:
Illarra más poszt,használhatatlan ott,és illarrát elkezdték beépiteni,casemirot nem. A kettő között ez az apró kicsi különbség.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. november 16., szombat 22:07

egyáltalán nem olyan szerepe van, hogy nagy baj lenne abból ha betennénk, illara is kb. képben van már
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 16., szombat 22:01

Akkor jöhetett volna el casemiro ideje,ha 3.5 hónap alatt jópár meccsen már bedobták volna.....semmi....igy vele nem számolnak,ps ha még is most beteszik,az megint a vezetőség hibáját,tévedését mutatja.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 16., szombat 17:34

R. Carlos írta:Amíg Khedira nem sérül le
Nagyon érezte a kolléga.

Talán most jött el Case ideje, bár ki tudja, lehet, hogy Ancelotti Illarrát fogja jóval többet játszatni ezután, Kázmér pedig továbbra is melegítheti a kispadot.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 11., hétfő 12:57

Amíg Khedira nem sérül le, sajnos nem látjuk szerintem játszani a kis brazilt. De amennyire mellőzve van, szerintem még abban az esetben is Modricot rakná be Sami helyére. Nagyon sajnálom, hogy így elkallódik a srác. Pedig a korábban látottak alapján a tunéziainak kéne többet kellene többet pihennie.
+1
Valami baja lehet vele az öregnek,úgyértem személybeli problema,mert az nem igaz hogy előszezonba tolja,aztán hirtelen elfelejtődik de úgy,hogy még a keretbe se kerül be sokszor.
Ha suly,fizikális vagy mentális problemája volna,akkor már azt megírta volna valami lap...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2013. november 11., hétfő 10:08

Ebből a nyilatkozatból meg sok minden nem derült ki. Mondhat bármit, hogy fiatal, fog kapni lehetőséget, közel sem biztos, hogy így is lesz. Sajnos el kell fogadni, hogy eddig Khedirának betonbiztos helye van, talán Alonso visszatérésével kicsit megkeveri a kártyákat az olasz. Mindenesetre nekem valami hasonló középpálya tetszene:

______Casemiro
Modric_________Illarra / Alonso, de miután Casemiro száműzve van, így helyette Khedirával kell számolni. Oda nagyon kéne egy megbízható ember.
Amíg Khedira nem sérül le, sajnos nem látjuk szerintem játszani a kis brazilt. De amennyire mellőzve van, szerintem még abban az esetben is Modricot rakná be Sami helyére. Nagyon sajnálom, hogy így elkallódik a srác. Pedig a korábban látottak alapján a tunéziainak kéne többet kellene többet pihennie.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. október 30., szerda 20:52

mocsok írta:annyira még nem ismerjük őt, hogy ennyire istenként várjuk.
Szerintem nem várja senki sem istenként. :)
Csak bíztató volt, amint eddig produkált, és sok mindenki számára érthetetlen a mellőzése. Vagyis inkább az, hogy az utóbbi hetekben, lassan hónapokben még csereként sem lépett pályára. Mondjuk a gond az az, hogy ott van még Illarra is, aki meg került 32 millióba, naná hogy inkább őt nyomatja Carlo is.

Ebből a nyilatkozatból meg sok minden nem derült ki. Mondhat bármit, hogy fiatal, fog kapni lehetőséget, közel sem biztos, hogy így is lesz. Sajnos el kell fogadni, hogy eddig Khedirának betonbiztos helye van, talán Alonso visszatérésével kicsit megkeveri a kártyákat az olasz. Mindenesetre nekem valami hasonló középpálya tetszene:

______Casemiro
Modric_________Illarra / Alonso, de miután Casemiro száműzve van, így helyette Khedirával kell számolni. Oda nagyon kéne egy megbízható ember.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 30., szerda 20:41

Meggyőződésem, hogy nyáron távozik. Szerintem, ha Alonso nem lett volna sérült el is adtuk volna... Lehet, hogy marad, de engem meglepne, ha jövő nyáron még itt rùgná a bőrt...

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. október 30., szerda 20:32

A Khedira fan club, nem csak Moubol állt ez a baj....
--->
Ancelotti írta:Khedira Superman?

Igen, hihetetlen erőnléte van. Sok meccset játszik, lehet hogy pihenni fog a következő meccsen.

Megérti az őt ért kritikákat? Minden csapatban játszik.

Lehet hogy minden edző megbolondult!
:ike: :roll: :(

Nagyon úgy tűnik hogy Carlo is több, mint elégedett a tuniszi klasszissal, pedig mennyire adja magát az Illarra-Isco-Modric kp.. :)

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2013. október 30., szerda 20:27

Ancelotti elmondta, hogy elégedett a Khedira-Illaramendi kp.-val. Ezzel kb. bevallotta, hogy nyomós indok kell ahhoz, hogy valakit onnan kiszedjen. A nyomós indok kb. Khedira sérülése, utána jöhet kb, a brazil a pályára, ha mester nem gondolja másképp. A Khedira fan club, nem csak Moubol állt ez a baj....
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
CRonika
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 7:10
Kedvenc játékosaid: CR,Varane,Raúl,Ronaldo,Zidane,Figo
Kedvenc csapatod: A galaktikus Real Madrid!

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: CRonika » 2013. október 30., szerda 13:58

RealRaúl77 írta: Az utóbbi hozzászólásod egy teljesen jogos megállapítás, míg az elsőben gyakorlatilag kijelented, hogy 'Khedira játszik'='kupa nélkül maradunk'
Lehet h érthetetlenül írtam le,vagy te értelmezted félre,mind1 is,ezen nem fogunk összeveszni.
De! Én reagáltam wZolee kommentjére,amiben inkább a felvetését kritizáltam,(nyílván ezzel Sami-t is savaztam).

Szerintem ha minden így marad (Khedira kezdő) akkor tényleg kupa nélkül maradunk,és nem azt mondtam h Casemiroval biztos a siker,de sokkal szívesebben nézném őt,mint német kollégáját,és ha mégse jön össze a dolog,akkor (Casemiro valamivel jobb képességeit ismerve) nem azon fogom felszabni magam h van olyan játékosunk aki 10 méteresnél nagyobb passzt nem képes adni... sokkal jobban kiakadok ha nem Real Madrid szintű teljesítményt látok valamelyik játékosunktól,mint ha "csak" pechesek voltunk és úgy kapunk ki.....mert előbbi ellen lehet tenni.
Remélem így érthetőbben fogalmaztam,bocsi nem szoktam fórumozni. :roll:
RealRaúl77 írta:Amúgy Cronika... Olvasd el a Carlo interjú ezen részét, meg fogod érteni te is Casemiro helyzetét, és az olasz gondolkodását, elképzeléseit ez ügyben.
Már olvastam,de nekem elég semmitmondó,tele közhelyekkel. Ne pakoljunk rá terhet? Malaga-Granada csapatok ellen aztán nagy teher van rajta...plusz ha mégis összeroskadna a tehertől,attól még 20 percet letolhatna igazán,hiszen ott a legképlékenyebb a dolog azon a poszton, szélső-csatár poszton azért már viszonylag tiszta a kép.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. október 30., szerda 13:42

CRonika írta:Nem tudom mire gondolsz,h miért nem mondtam ugyan azt,de lényegtelen is.
Ezért:
CRonika írta:Ha a vezetőségnek megér pár milliót az h a csapat megint (Istenem nee!) trófea nélkül maradjon,akkor ledobom a hajam...
CRonika írta: Van Khedira szintje...ha ettől valaki 1%-al is jobban teljesít,akkor őt kell játszatni...ennyi.
Az utóbbi hozzászólásod egy teljesen jogos megállapítás, míg az elsőben gyakorlatilag kijelented, hogy 'Khedira játszik'='kupa nélkül maradunk'

mocsok írta:
CRonika írta:Akinek tetszik a német játéka az nézheti
nem hiszem hogy bárkinek is tetszene a játéka.
CRonika írta:szerintem Carlo inkább fél az új dolgoktól,pedig valamit muszáj lesz változtatnia!
mióta itt van folyamatosan kisérletezik.
egy el clásicon is teljesen új felállásban küldte pályára a csapatot.
szóval nem hiszem, hogy nagyon félne az új dolgoktól.
Adom.

Amúgy Cronika... Olvasd el a Carlo interjú ezen részét, meg fogod érteni te is Casemiro helyzetét, és az olasz gondolkodását, elképzeléseit ez ügyben.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. október 30., szerda 13:22

CRonika írta:Akinek tetszik a német játéka az nézheti
nem hiszem hogy bárkinek is tetszene a játéka.
CRonika írta:szerintem Carlo inkább fél az új dolgoktól,pedig valamit muszáj lesz változtatnia!
mióta itt van folyamatosan kisérletezik.
egy el clásicon is teljesen új felállásban küldte pályára a csapatot.
szóval nem hiszem, hogy nagyon félne az új dolgoktól.

Avatar
CRonika
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 7:10
Kedvenc játékosaid: CR,Varane,Raúl,Ronaldo,Zidane,Figo
Kedvenc csapatod: A galaktikus Real Madrid!

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: CRonika » 2013. október 30., szerda 13:11

RealRaúl77 írta:De te azért először nem teljesen ezt írtad. Ég és föld a két hozzászólásod, teljesen mást jelent.
Nem tudom mire gondolsz,h miért nem mondtam ugyan azt,de lényegtelen is.
Akinek tetszik a német játéka az nézheti,mert megkapja a lehetőséget,míg a brazil hetek óta nem játszott.... szerintem Carlo inkább fél az új dolgoktól,pedig valamit muszáj lesz változtatnia!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 30., szerda 13:03

carlo nyilatkozata alapján sztem előbb rendbe akarja rakni a kp-t, ki akarja alakítani a megfelelő rendszert, szisztémát
majd ha ez megvan, akkor lesz beépítve casemiro, mert azért valljuk be, khedirának nagyobb tapasztalata van, ő könnyebben alkalmazkodik az új taktikai elemekhez
és szerintem ha xabi nem lett volna sérült, akkor ez lenne a helyzet illarrával is, mármint, hogy kevesebbet játszana, mint most
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. október 30., szerda 13:03

CRonika írta:
mocsok írta: láttam, sőt még szemem is van.
tényleg ügyes volt az előszezonban, de továbbra is hatalmas túlzás az előbbi hozzászólásod.
Akkor finomítok a dolgon, h értsd mit akarok mondani. Van Khedira szintje...ha ettől valaki 1%-al is jobban teljesít,akkor őt kell játszatni...ennyi. Nem ő a megoldás oda,ez tény. Szívesebben néznék oda egy Pogba-t vagy Vidal-t (még ha utóbbi játéka nem is tetszett ellenünk) , de abból kell gazdálkodni amink van.
De te azért először nem teljesen ezt írtad. Ég és föld a két hozzászólásod, teljesen mást jelent.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
CRonika
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 7:10
Kedvenc játékosaid: CR,Varane,Raúl,Ronaldo,Zidane,Figo
Kedvenc csapatod: A galaktikus Real Madrid!

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: CRonika » 2013. október 30., szerda 12:54

mocsok írta: láttam, sőt még szemem is van.
tényleg ügyes volt az előszezonban, de továbbra is hatalmas túlzás az előbbi hozzászólásod.
Akkor finomítok a dolgon, h értsd mit akarok mondani. Van Khedira szintje...ha ettől valaki 1%-al is jobban teljesít,akkor őt kell játszatni...ennyi. Nem ő a megoldás oda,ez tény. Szívesebben néznék oda egy Pogba-t vagy Vidal-t (még ha utóbbi játéka nem is tetszett ellenünk) , de abból kell gazdálkodni amink van.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. október 30., szerda 12:39

CRonika írta:Aki látta a nyáron az tudja mire gondolok. Én nem vagyok 100%-ig Khedira ellenes,semmi bajom vele,csak ne a kedvenc csapatomban csinálja azt amit csinál ... ennyi...
Akinek van szeme a focihoz az érzékeli a 2 játékos között a különbséget,és sokszor nüanszok döntenek. 1 ütem,egy pontosabb lövés,pár km/h-val nagyobb gyorsaság stb.
láttam, sőt még szemem is van.
tényleg ügyes volt az előszezonban, de továbbra is hatalmas túlzás az előbbi hozzászólásod.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. október 30., szerda 12:33

mocsok írta:
CRonika írta:Ha a vezetőségnek megér pár milliót az h a csapat megint (Istenem nee!) trófea nélkül maradjon,akkor ledobom a hajam...
úgy írod, mintha casemiroval a kezdőben sokkal nagyobb esélyeink lennének címet nyerni.
annyira még nem ismerjük őt, hogy ennyire istenként várjuk.
Nekem az jutott eszembe, hogy úgy írja, mintha Khedira játszatásából egyenesen következne (magyarul szükséges, és elégséges feltétele lenne) az, hogy trófea nélkül maradunk.. :roll:
Khedira egy balfasz, ez ok, de ha trófeáktól esünk el, akkor az nem miatta lesz, hanem mindenki felelőssége lesz, edzőké, vezetőségé, játékosoké, nem az övé egyedül...

Egyébkén Casemirot én is hiányolom, és többet játszatnám, még ha nem is ő oldja meg a kp gondjait, de Carlo nyilatkozata letisztult, és logikus, és jó magyarázattal szolgált, és meg is lehet érteni őt.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
CRonika
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 7:10
Kedvenc játékosaid: CR,Varane,Raúl,Ronaldo,Zidane,Figo
Kedvenc csapatod: A galaktikus Real Madrid!

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: CRonika » 2013. október 30., szerda 12:30

mocsok írta: úgy írod, mintha casemiroval a kezdőben sokkal nagyobb esélyeink lennének címet nyerni.
annyira még nem ismerjük őt, hogy ennyire istenként várjuk.
Aki látta a nyáron az tudja mire gondolok. Én nem vagyok 100%-ig Khedira ellenes,semmi bajom vele,csak ne a kedvenc csapatomban csinálja azt amit csinál ... ennyi...
Akinek van szeme a focihoz az érzékeli a 2 játékos között a különbséget,és sokszor nüanszok döntenek. 1 ütem,egy pontosabb lövés,pár km/h-val nagyobb gyorsaság stb.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég