Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. december 29., vasárnap 12:36

Figyelem, emberek, ma is Super Sunday van: fél háromtól Everton-Southampton és Newcastle-Arsenal, öttől pedig Chelsea-Liverpool (és Spurs-Stoke, bár ez csak engem érdekel, gondolom)! :salute:

Az Everton-Sotont már nagyon várom, a kékek ragyogóan játszanak idén, a vendégeknél meg Lallanáék igen jó formában vannak mostanság, ezért döntetlen a tippem. Szerintem élvezetes meccs lesz, érdemes lehet belenézni.

A későbbi mérkőzéseket sajnos nem tudom nézni majd valószínűleg, pedig kíváncsi vagyok, mennyire fogunk megszenvedni Csárliedemék ellen. :hmmm: :lol:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. december 28., szombat 17:15

Egy gólt csak beszenved a Norwich, onnan meg X minimum adott. Bár, amilyen szerencsés ma ez a ManU :lol:


0-1....erre nem mondok inkább semmit :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. december 28., szombat 16:52

Egyszer-kétszer elgondolkodtam azért hogy a manchester játszik e pirosban... :hmmm: :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. december 28., szombat 16:42

Ellenünk már kettővel menne az angol kiscsapat, ha így tolnánk, a szerencse is a MU-val van...
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. december 28., szombat 16:35

Mondjuk ennél (meg úgy kb. 10-ből 8 angol meccsnél) sokkal jobb a szórakoztató faktor, mint egy Celta-Osasuna meccsen, abban biztos vagyok :lol:
A szórakoztató faktorral semmi problema sm volt,nem erre gondoltam. :) Egyébként valóban,furcsa ilyet mondani egy magyar játékossal kapcsolatban,de ha egy jóformában lévő,100%-os Gera a pályán van,a lett volna némi kreativitás is jelen.. :)
A kanárik meg kikapnak,tetszik-nemtetszik :mrgreen: Még így Rooney,meg RvP nélkül is jobb a manchester.Majd borsócska vág egy mester3ast azt annyi :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. december 28., szombat 16:29

Pipita írta: Holnap meg Nottingham - Leeds, azaz az 5. a 6. ellen, 5 forduló óta veretlen mindkét csapat. Érdekes lesz. Egyszer már kérdeztem, de akkor nem kaptam választ, hátha most nagyobb sikerrel járok: az angol másodosztály közvetítési jogaival mi a helyzet? Miért nem lehet streamet találni egyetlen meccsükre sem? :/
A Wiki ennyit ír: http://en.wikipedia.org/wiki/Football_L ... ing_rights
Mondjuk ez alapján simán lehetnének streamek a szokásos oldalakon... :hmmm:

Viszont holnap a Leeds-meccs előtt, ha itthon leszek, átnézem az összes stream-oldalt, amit ismerek, mert valahol muszáj lennie valaminek... :D

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. december 28., szombat 16:25

Bizony jó kis meccs volt, jó lett volna, ha Gera is játszik. :)

Nagyon nyom a Norwich, eddig jobbak. :Đ
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. december 28., szombat 16:12

A Leeds tarcsi simán elintézi őket, ne aggódjatok. B-) Snodgrass alázni fog. :mrgreen: Csak Becchio maradjon a helyén. :lol:

Holnap meg Nottingham - Leeds, azaz az 5. a 6. ellen, 5 forduló óta veretlen mindkét csapat. Érdekes lesz. Egyszer már kérdeztem, de akkor nem kaptam választ, hátha most nagyobb sikerrel járok: az angol másodosztály közvetítési jogaival mi a helyzet? Miért nem lehet streamet találni egyetlen meccsükre sem? :/

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. december 28., szombat 16:03

nmate írta:Szerintem is bőven esélyes a Norwich. (Meg is tettem őket +1-es ázsiaihendivel.)
Bár mostanában kezd magára találni a junájtid, de azt jó október-novemberi formát igazán megmutathatnák ma :mrgreen:
Akkor tuti nyer a United. :mrgreen:

Mondjuk Januzaj sem kezd, aki nagyjából a legjobb játékosuk idén (azért ez is vicces dolog), úgyhogy talán okkal reménykedhetünk. :D

Na mindent bele, sárga-zöldek.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. december 28., szombat 15:59

Szerintem is bőven esélyes a Norwich. (Meg is tettem őket +1-es ázsiaihendivel.)
Bár mostanában kezd magára találni a junájtid, de azt jó október-novemberi formát igazán megmutathatnák ma :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. december 28., szombat 15:57

nmate írta:MU elég tartalákos... :hmmm:
Rooney sérült.

De azért ez a Young-Carrick-Cleverley-Giggs középpálya... :hmmm: :lol: Előttük meg Kagawa és Chicharito... :lol:

Lesz esélye a Norwichnak a pontszerzésre, remélem. :D

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. december 28., szombat 15:37

morientes írta:Hajtás az van,futballtudás már kevésbé,de valóban jó meccset hoz a két,naggyából azonos erőt képviselő csapat...megy a bruszt rendesen
Mondjuk ennél (meg úgy kb. 10-ből 8 angol meccsnél) sokkal jobb a szórakoztató faktor, mint egy Celta-Osasuna meccsen, abban biztos vagyok :lol:

MU elég tartalákos... :hmmm:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. december 28., szombat 15:34

Úgyhogy most, a 82. percben 3-3 az állás, remek, hajtós meccs.
Hajtás az van,futballtudás már kevésbé,de valóban jó meccset hoz a két,naggyából azonos erőt képviselő csapat...megy a bruszt rendesen :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. december 28., szombat 15:25

Mekkora meccs ez a West Ham - West Brom, te jó ég. :salute:

A félidőben 2-1-re mentek a vendégek Anelka duplájával, aztán a WHU betalált a 65. és a 67. percben is, vezettek 3-2-re, de két perc múlva egyenlített a Bromwich. :D

Úgyhogy most, a 82. percben 3-3 az állás, remek, hajtós meccs.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. december 28., szombat 14:45

Kerlon írta: mert pl Suárez nélkül is ment nekik ilyen Aspasokkal.
Sturridge nyerte meg nekik a meccseket az első fordulókban. Az első 4 fordulóban 4 gólt lőtt Daniel és ebből 3 db úgy hogy 1-0-ra nyertem, a 4.en pedig 2-2 a Swansea ellen, ötödik pedig vereség. Ott nagy mázlijuk volt hogy Sturridge nagyon jól elkapta a fonalat. Utána/közben több helyen is olvastam, hogy majd úgyis visszaesik ha megjelenik Luis, de nem jött be: 6-9. fordulókban is 4 meccsen 4 gólt lőtt.
Amúgy meg Aspas és Luis Alberto sorsára kíváncsi leszek majd a nyáron/télen. Utóbbi alig játszik, míg előbbi is inkább időhúzó csere szerepben tetszeleg - holott tavaly a spanyol másodosztályban 11 gól és 18 gp.

Amúgy végignézve a PL nagyobb csapatainak egymás elleni meccseit (nagyobb csapat = akik most az első nyolc helyezett). Észrevehető, hogy a City előnye mindössze annyi a többiekkel szemben, hogy a Chelsea kivételével mindegyik riválissal otthon játszottak, szóval a tavasszal mindenhol lesz jelenésük még! Kiderül hogy megy nekik idegenben - és egyelőre nem olyan fényesen mint hazai pályán + tavasszal jön a BL is és az FA kupa is megkezdődik. Egy rangadót játszott a City idegenben a Chelsea ellen, az lett 2-1 (tudjuk hogy, de akkor is vereség).

De azért mindenképp imponáló, hogy a City hazai pályán mindenkit elintézett: 6 meccsen 25 lőtt és 6 kapott gól. Chelsea az akik nem rendelkeznek valami jó %-al a rangadókból, de ők meg pont ellenkezőleg mint a City: egy meccset játszottak mindössze otthon (City ellen) és tavasszal mindet otthon fogadják - ahol Mou még SOHA nem vesztett meccset (a PL-ben), és ez nagyon remélem, hogy így is marad még egy darabig. Míg például a Pool is mindössze a MU-t fogadta otthon, többit mind idegenben játszotta le.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. december 28., szombat 14:34

Anelka dupla, megteremti a különbséget. :)

Ez a Carton Cole pedig mekkora egy favágó, támadó létére már ki kellett volna állítani.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. december 27., péntek 11:46

A City meg a Dinamo kerete nagyon kemény amúgy. Viszont Mourinhoék inkább csak bedarálnak valami írtó fos játékkal. Gondolom nem kell bemutatni, de ott még CR sincs, hogy meccsenként több góllal nyerjenek. Pelleék meg egyre jobbak lettek az év folyamán és szerintem ezt tartják is majd. Már megtalálta a kezdőjét és egész jól működik. Szerintem ők keretileg és játékban is az egyik legstabilabbak és ez jelentheti nekik a bajnoki címet. Amúgy a Liverpool érdekes, mert pl Suárez nélkül is ment nekik ilyen Aspasokkal. Most Gerrard nélkül sem estek vissza, szóval, ha komolyabb sérülés hullámmal megússzák a tavaszt, akkor bőven harcban lehetnek a végéig, de szerintem a dobogójuk meg lesz. Az Arsenal fog lecsúszni majd szépen lassan.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. december 27., péntek 11:38

R.M.C.F írta:
Azért talán erősebb ez a páros még mint a Kun-Negredo pakk...
(Na mit kapok én RMCF-től ezért.... :mrgreen: méghogy Neymar... :lol: )
A néjmár- messi duó szerintem is jobb az aguero negredonál....én soha nem mondtam hogy néjmár nem jó. Azért verekedtem mert a tudása fel lett fújva nem valós szintre.

Azért illik már kiismerni a véleményeimet. :D :D
Jól van már csaszi,értem én hogy hogy érted,de nem birtam ki hogy ne pöccintsek beléd igy online az évvégén egy pöppet... :mrgreen:

Ami meg a 'senal padját illeti...nem rossz,nem rossz,de valóban a chelsea meg a Manci kerete a legerősebb a PL-be,ez vitathatatlan.Aztán az Arsenal.És aztán talán a spurs,az már más kérdés hogy eddig sokra nem mentek vele.És utánna pool,meg a manchester....sztm.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. december 27., péntek 10:45

Mondjuk hozzávehetjük, hogy a PL nem túl veretes már, ez igaz, így nem néz ki rossznak az a pad. De a City-Chelsea minőségben jobb, nálam ez sajnos nem vitatéma.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2013. december 27., péntek 10:38

nmate írta:
alexoxladjackoxi írta: Ezt azért nem nevezném lufi kispadnak. Plusz azért a többi cserénk se rossz.
Már bocs, de ez minden csak nem minőségi pad. Max Wilshere meg Rosicky.
Nézzél több Arsenal meccset! :) Monrealnál jobb csere balhátvédet nem is kívánhatnék, Vermaelen idén újra a régi formáját mutatja, Chamberlain nagy tehetség, Podolski bármikor képes gólt rúgni, Flamini pedig lehet, hogy nem játszik látványosan, de remekül megoldja a szűrő feladatát.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 105 regisztrált és 0 vendég