Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. május 14., kedd 21:07

Egy kb 2006-os filmet néztem még évekkel ezelőtt nénémmel, 16-os karikás volt ha jól emlékszem. Röviden amennyire emlékszem arl szól, hogy asszem az elnük ellen merényletet végeznek, robbantanak valami beszédén és azt a történetet mutatják be 6 szemszögből vagy 12 nem tudom valami ilyesmi. Ha valaki tudja miről beszélek akkor légyszi a címét írja le :D

Szerk: Beszarok véletlenül megtaláltam :lol:
Szóval a film Címe 8 tanú:
A Nyolc tanú (Vantage Point) egy 2008-ban bemutatott amerikai film Dennis Quaid, Matthew Fox, Forest Whitaker, Sigourney Weaver és William Hurt főszereplésével.
A történet szerint az Amerikai Egyesült Államok elnöke a spanyolországi Salamancába érkezik, ahol beszédet mond egy terrorizmusellenes csúcstalálkozón. Mikor a mikrofonhoz lép, két lövés dördül és összeesik, majd rövidesen két bomba robban a környéken. Az eseményeket magában foglaló 23 perces időintervallumot több tanú szemszögéből láthatja a néző, míg végül a teljes kép összeáll.


Én ajánlom mindenkinek, újrafogom én is nézni.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 13., hétfő 7:10

cart írta:
Remy írta:Kolibri kód
Érdekesen értelmezted a filmet.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én úgy tudom, Robin Hood se civileket nem ölt a háborúban, se védelmi pénzt nem szedett, kábítót meg főleg nem terjesztett. Konkrétan Statham bűnöző volt végig a filmben, csak a végén jött rá ő is erre, utána próbálta valamennyire jóvá tenni. A női főszereplőre nem tudok mit mondani, talán azzal lehetne a viselkedését magyarázni, hogy fogyatékos, vagy nem tudom, elég furcsa volt.
.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az elején mindig egy kis poénos, frappáns mondat kell. És a Robin Hoodos rész arra utalt, hogy próbált segíteni a rászorulókon. A többi jellemzője majd a megtekintés alatt mutatkozik meg, nem akarok semmit spoilerezni. :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

cart
Hozzászólások: 2639
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: cart » 2013. május 13., hétfő 0:47

Remy írta:Kolibri kód
Érdekesen értelmezted a filmet.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én úgy tudom, Robin Hood se civileket nem ölt a háborúban, se védelmi pénzt nem szedett, kábítót meg főleg nem terjesztett. Konkrétan Statham bűnöző volt végig a filmben, csak a végén jött rá ő is erre, utána próbálta valamennyire jóvá tenni. A női főszereplőre nem tudok mit mondani, talán azzal lehetne a viselkedését magyarázni, hogy fogyatékos, vagy nem tudom, elég furcsa volt.
Látszott, hogy első filmje volt az írónak, mert fingja nem volt, mit kell csinálni. Ide-oda kapkodott, néha volt egy kis szerelmi jelenet, néha egy kis akció, kidolgozva semmi nem volt részletesen. Össze-vissza ugrándozott a történetben. Statham próbálkozott valamennyire színészkedni, de látszik, hogy nem ez az ő műfaja. A filmnek a hangulata, és a látványvilága az, amit miatt egyszer érdemes lehet megnézni, én sokkal rosszabbra számítottam.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. május 13., hétfő 0:20

Megjött a kedvem ezekhez a filmekhez, pedig csak a Berzerker videót néztem meg, a Jay és Néma Bob nagy kedvenc, a többi film kimaradt eddig ugye... :Đ
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 13., hétfő 0:01

Kolibri kód

Robin Hood, 2013-ban Londonban él, és ki van gyúrva, valamint kopasz, és a lóhát helyett a kocsit választotta. Az Oscar díjra jelölt forgatókönyvíró Steven Knight első egész estés filmjében, Jason Statham nem csak verekedik, hanem színészkedik is. Az akciósztár köré egy remek storyt raktak be, így kijelenthető, hogy az egyik legkomolyabb filmje lett a Kolibri kód. Bővebben itt. 7/10
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. május 12., vasárnap 13:04

Jézusról mondj amit akarsz, de a Gyűrűk urát itt a szádra ne merd venni :mrgeen:

Nézzétek, nagyon jó filmek (főleg a második rész) :D
"And my heart will leave you never."

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 12., vasárnap 12:53

messideco írta:nmate, pheco, nézzétek meg a Shop stop 2-őt
Abban van ez a jelenet: http://youtu.be/aeR0nubNXFs
Láttam már párszor és Randal-el értek egyet :mrgreen:

Hé f.szom, ők nem b.zik, hobbitok :lol:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 12., vasárnap 12:46

nmate írta:Szerinted nem láttam? :D Remek film mindkettő, komoly mondanivalókkal, és szerintem a második sem üt el nagyon az elsőtől.
Ez gyönyörű haver :lol:
Merci Zizou!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 12., vasárnap 12:41

Szerinted nem láttam? :D Remek film mindkettő, komoly mondanivalókkal, és szerintem a második sem üt el nagyon az elsőtől.

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. május 12., vasárnap 12:32

nmate, pheco, nézzétek meg a Shop stop 2-őt
Abban van ez a jelenet: http://youtu.be/aeR0nubNXFs
"And my heart will leave you never."

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 12., vasárnap 10:24

nmate írta:Az nem számít. A hobbitos-orkos buzulás is 8.9 :mrgreen: :mrgreen: no offence
Ezt adom :mrgreen: :mrgreen: De a Toy Storyban Remyvel értek egyet.
Bárcsak ki lehetne törölni filmeket az ember agyából és újranézni őket. Jóbarátokkal kezdeném, a Szökésen át a Harcosok Klubjáig. Ja és a Toy Story is benne lenne :Đ

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 12., vasárnap 0:50

Remy írta:Hát nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem már csak azért is érdekelne a Toy Story, hogy az első rész 8.3 a második 7.9, és a harmadik 8.5 IMDB-n
Az nem számít. A hobbitos-orkos buzulás is 8.9 :mrgreen: :mrgreen: no offence

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 12., vasárnap 0:48

Hát nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem már csak azért is érdekelne a Toy Story, hogy az első rész 8.3 a második 7.9, és a harmadik 8.5 IMDB-n :D

Amúgy meglestem haverokkal a Kolibrikódot, és azt kell hogy mondjam egész jó volt. Statham nem hentelt agyatlanul, mint a legtöbb filmjében. Volt egy story is mögötte, ami miatt jóval komolyabb film lett, mint a legtöbb alkotása. Bővebben majd éjfélkor :D Amúgy 7/10
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. május 11., szombat 20:55

Toy Story nélkül felnőni, OMG !!!
Nekem is sikerült, van remény.

Hansel & Gretel: Witch Hunters
Ez nagyon bejövős a maga nemében.
1. Ne legyenek elvárásaid
2. Ne vedd komolyan
és kellemes 80 percet töltesz a képernyő előtt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. május 11., szombat 11:09

Remy írta:Toy Story nélkül felnőni, OMG !!!! :ozil: Legjobb animációs film az egész univerzumban.

Pánikszoba

Véleményem szerint a világ egyik legalulértékeltebb filmje, (IMDB-n mindenképpen) a David Fincher által rendezett Pánikszoba. Fincher ezzel a filmmel nem a világot akarta megváltani, hiszen nagyon amerikai, és kiszámítható lett, de a zseniális légköre miatt a film a maradandó thrillerek közé emelkedett. Bővebben itt. 9,5/10
Nem volt rossz film volt a Pánikszoba, nekem az volt vele a gondom, hogy Hetedik meg a Harcosok Klubja piszok magasra tette a lécet, amit a Pánikszoba nem tudott megugrani...

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. május 11., szombat 11:03

Egyébként tényleg jobbak voltak a régi mesék. Fecsegő tipegők, Hey Arnold, Macseb, Hódító Hódok, Pókember, Louie élete, Bátor a gyáva kutya.... A Kenan és Kel is nagy sorozat volt. A maiak meg nagyon lebutított mesék.

Hogy ne csak off legyen kiskoromban amikor megnéztem a Toy Storyt, utána figyeltem a játékaimat, hogy nem mozognak-e, kimentem a szobából és sunyiba visszalestem, hogy megmozdulnak-e az Action Manek :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 11., szombat 10:21

Mondjuk amikor animációs mesékről van szó, akkor nem tudom miért jön szóba a rajzolt mese :D teljesen más kategória. Az animét sem hasonlítjuk egy Vuk hoz, és az animációsat sem a többihez. (szerintem)

Amúgy a Toy story, bogár élete, mind 90-es évekbeli film, így egyáltalán nem nevezhető mai alkotásoknak :D

(azt meg adom, hogy Aladdin, és társai. :D )
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 11., szombat 10:06

Mondjuk ez már egyén válogatja, hogy mi nélkül nem lehet felnőni. Én a Dzsungel könyve, Aladdin féle Disney produkciókon nőttem fel. Mai napig kívülről fújom mindet.
Aztán kábeltévével már Batman sorozat is bejött pl. de az itt off.
Toy Story valamiért sosem vonzott, lehet majd egyszer megnézem, de... annyira még mindig nem érdekel.

Vukot meg adom, legjobb mese, egyszerűen megunhatatlan. Gá-gá...gáspár :mrgreen:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. május 11., szombat 9:50

Ezek az új rajzfilmek mint ez a toy story, jégkorszak, shrek, kung fu panda meg tökömtudja, szerintem kanyarban nincsenek a 90-es évek végi, 2000-es évek eleji minimaxos,dunatvs, m1-es, m2-es rajzfilmsorozatokhoz képest. :D Tudom, hogy nem egy kategória, de akkor is...el vannak korcsulva teljesen a mai alkotások.
Nils Holgersson(no.1 kedvenc), Magyar népmesék, Focitörténelem( :salute: :'( ) Mézga Család, Mátyás Király, 80 nap alatt a föld körül Willy Foggal, régi Vuk(azt mondják az új valami förtelem, ki hitte volna...), Pumukli, Marsupilami(az már újjabb de kegyetlenül bírtam :mrgreen: ), Marcelino, Ned varázsgőtéje(az milyen beteg volt :Đ ), Mentőosztag,Jacques Cousteau kalandjai,Clifford a nagy piros kutya, Pöttöm George, talán még Sharon naplója is. :mrgreen:

Ronggyá néztem ezeket anno, még 10-12 évesen is, jobb volt mint a kinti cigizés meg piálás, mint a mostani 12 éveseknél.
Love football, hate antifa.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. május 11., szombat 8:03

Toy Story nélkül felnőni, OMG !!!! :ozil: Legjobb animációs film az egész univerzumban.

Pánikszoba

Véleményem szerint a világ egyik legalulértékeltebb filmje, (IMDB-n mindenképpen) a David Fincher által rendezett Pánikszoba. Fincher ezzel a filmmel nem a világot akarta megváltani, hiszen nagyon amerikai, és kiszámítható lett, de a zseniális légköre miatt a film a maradandó thrillerek közé emelkedett. Bővebben itt. 9,5/10
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 68 regisztrált és 0 vendég