Luka Modrić - 10

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. május 22., szerda 16:20

Amit írtak itt feljebb is, hogy Pereznek nem szokása 40.000.000-ért igazolt játékosokat egy szezon után eladni, az igaz, szóval én nyugodt vagyok. Illetve minden futballhoz értő ember megtartaná a csapatában.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 22., szerda 11:08

Én 10/5 adok rá. Vagy marad, vagy nem. :mrgreen:

Amúgy szerintem marad. Most nem volt szavazás a nyár legrosszabb/idény igazolásairól? Kíváncsi vagyok, hogy most mi a helyzet... Amúgy ősszel engem se hatott meg, mert akkor még nagyon látszott rajta, hogy nem találja a helyét és a küzdőszelleme se volt meg szerintem. Aztán a MU ellen lőtte be magát a szerintem megérdemelt helyére. Szóval nálam mindenképpen ő a kezdő jövőre Alonso helyett(nem helyén, HELYETT).
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. május 22., szerda 10:10

ha 1-10-es skálán kéne mondanom, akkor olyan 2-3.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 22., szerda 9:09

Valaki, aki nagyon képben van a hírekkel, és mondjuk képes kiszűrni, mi számít kamunak, és minek van valóságalapja, hogy melyik újság megbízható, melyikre jellemző az aktív kacsatenyésztés, megmondhatná nekem, hogy mennyi igaz ebből az "eladnánk Modricot" témából?
Nem tudom elképzelni, hogy ennyire madarak legyünk.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 22., szerda 8:58

Nem értem ezt a sok eligazolásával kapcsolatos hírt. A Real KP-nak szerves része kell hogy legyen jövőre. Remélem, hogy kacsa minden egyes iylen hír, és semmi valóságalapja sincsen.
Merci Zizou!

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. május 21., kedd 20:12

Anthony írta:Ez hasonló eset, mint Marcelo - Coentrao sztem. Mindkettőre nem biztos, hogy szükség van. Persze mindenkinek kell cseréje legyen, csak nem 30-40 millás.
Pont erről van szó. Özil jött tizenvalahányért, Luka jött 35-ért. A logikai menet utolsó lépését rád is bíznám.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. május 21., kedd 19:50

Ez hasonló eset, mint Marcelo - Coentrao sztem. Mindkettőre nem biztos, hogy szükség van. Persze mindenkinek kell cseréje legyen, csak nem 30-40 millás.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 21., kedd 19:47

Remélem akkor ott fog játszani,mert eddig keveset játszott azon a poszton, de jól nyomta.
Mou alatt a szezon vége fele jóval többet játszott Khedira helyén,ahol szerintem szintén zenész volt.
Nálam akkor lesz végleges,hogy melyik poszton a jobb amikor már hosszab ideje fog az "1"- es helyén játszani vagyis amolyan irányítót.
Jovore o fogja meghatarozni a jatekunkat
Reméljük. :agree:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 21., kedd 19:39

Nzedge írta:De egyébként,ha marad ez a 4-2-1-3 akkor ki lesz az "1" vagyis az irányitó?
Bőven benne van,hogy Carlo betenné Kakitót.Mondom, én se Mesutban,se Modricban nem ott látom a fantáziát.
Bár Modric ott is jó.
Modric azon a poszton a legjobb opcio ami lehetseges, nala jobbat arra az 1-s posztra nem talalsz. Jovore o fogja meghatarozni a jatekunkat(mar ha az uj edzo nem fogja padoztatni).
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 21., kedd 19:24

De egyébként,ha marad ez a 4-2-1-3 akkor ki lesz az "1" vagyis az irányitó?
Bőven benne van,hogy Carlo betenné Kakitót.Mondom, én se Mesutban,se Modricban nem ott látom a fantáziát.
Bár Modric ott is jó.

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 21., kedd 19:23

Hagyjátok már Rooneyt, nem kell ő ide... évek óta (pontosabban mióta CR elment) sehol sincs... (Hál' Isten!) :D

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. május 21., kedd 19:19

A Cadena SER szerint a Dortmund elnöke és Pérez a múlt héten személyesen is találkoztak, ahol a német klub elnöke felajánlotta Lewandowskit a Madridnak, mert nem szeretné, ha a Bayern München vinné el a támadót. Szintén a Cadena szerint Isco leigazolása is napirenden van és elképzelhető, hogy Modricot eladja a vezetőség.
Akkor onnantól kezdve nem nézek Real meccset és nem követem a híreket a csapattal, mert ezzel bebizonyítanák, hogy teljesen nullák sportszakmai szempontból...

Avatar
ganjaman89
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 13:40
Kedvenc játékosaid: Raphael Varane
Kedvenc csapatod: real madrid cf

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: ganjaman89 » 2013. május 21., kedd 19:16

Nzedge írta:Amúgy egy ilyen opcióról mi lenne a véleményetek? (mondjuk,ha kellenek a pontok...a védekezés lehet nehézkes ennél,de Modric valamint Rooney is rohadt jól tud védekezni,hiába a támadóbb szerepkör.)

----------------Verrati-----
----Modric-----------------

-----------Rooney----------
?--------------------------CR
----------Benzema--

Benzema helyett is eltudnám képzelni Rooney-t :lol:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 21., kedd 18:54

Amúgy egy ilyen opcióról mi lenne a véleményetek? (mondjuk,ha kellenek a pontok...a védekezés lehet nehézkes ennél,de Modric valamint Rooney is rohadt jól tud védekezni,hiába a támadóbb szerepkör.)

----------------Verrati-----
----Modric-----------------

-----------Rooney----------
?--------------------------CR
----------Benzema----------

Amúgy nem vagyok Rooney párti. :D
Szerintem ezt a 4-2-1-3 -mas felállást amúgy is elkellene felejteni...szerintem se Modric,se Mesut nem a 3-mas mögött érzi jól magát.

Avatar
ganjaman89
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 13:40
Kedvenc játékosaid: Raphael Varane
Kedvenc csapatod: real madrid cf

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: ganjaman89 » 2013. május 21., kedd 18:36

numberone1 írta:Tokmindegy, h te behuzod kozepre a gyemant tetejere, Ozil akkor is kihuzodik szelre az esetek nagyreszeben. Mert kevesebb a vedo. Az ellenfel kozeppalyasai is befele zarnak vissza....... Ezt felejtsd el, te szereted ott latni, de Ozil nem szeret ott lenni. mar azert sem lehet megvalositani, mert a Milanban nem voltak szelsok. Amirol te beszelsz az 4 ember kozepre, + CR es 1 csatar, a jobboldalunk meg uresen maradt.

A gyémánt alakzatot csak megemlítettem,mert Ancelotti használta és sikeres volt vele. Amúgy az olaszok szeretik a három védős rendszereket és akkor a másik oldalon is van egy szélső.Nem hangzana rosszul marcelo varane ramos hátvédsor. Bár marcelo lehet nem lenne alkalmas. Amúgy meg igazából a legkevesebb a felállás,mert akár 1 csatár is végezhet védő munkát pl(diego costa,mandzukic).csak a reálnál nem szokás :angry:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 21., kedd 18:33

...én nem akarom azt a felállást, csak felvázoltam. Nekem nem is fontos a felállás. Azt meg, hogy Özil hol szeret játszani... Nem én mondom meg, de majd, ha lesz alkalmam megkérdezem tőle!
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 21., kedd 18:28

Tokmindegy, h te behuzod kozepre a gyemant tetejere, Ozil akkor is kihuzodik szelre az esetek nagyreszeben. Mert kevesebb a vedo. Az ellenfel kozeppalyasai is befele zarnak vissza....... Ezt felejtsd el, te szereted ott latni, de Ozil nem szeret ott lenni. mar azert sem lehet megvalositani, mert a Milanban nem voltak szelsok. Amirol te beszelsz az 4 ember kozepre, + CR es 1 csatar, a jobboldalunk meg uresen maradt.
Szerintem Khedirát alulbecsülik,minden csapatba kell pár darab szürkébb játékos. Alonsonak 1 max 2 éve van nagyon lassú és igazábol akkor van csak haszna ha vezetünk,mert akkor a kirobbanó védőket helyzetbe hozza. De ezt Modric is megoldja,jobban is védekezik szerintem. Ha 4-2-3-1-ben gondolkozunk akkor Modric mellé én Khedirát láttnám szivesebben.
szerk:
legyen nalunk is szurke robotolo jatekos, de olyan mint Veratti v Gundogan akik tudnak labdat kezelni, passzolni es labdat szerzeni.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ganjaman89
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 13:40
Kedvenc játékosaid: Raphael Varane
Kedvenc csapatod: real madrid cf

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: ganjaman89 » 2013. május 21., kedd 18:24

Szerintem Khedirát alulbecsülik,minden csapatba kell pár darab szürkébb játékos. Alonsonak 1 max 2 éve van nagyon lassú és igazábol akkor van csak haszna ha vezetünk,mert akkor a kirobbanó védőket helyzetbe hozza. De ezt Modric is megoldja,jobban is védekezik szerintem. Ha 4-2-3-1-ben gondolkozunk akkor Modric mellé én Khedirát láttnám szivesebben.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 21., kedd 17:44

Özil súlytalan középen. :mrgreen:

Gyémánt alakzatban Khedirának semmi keresnivalója. Modric és Alonso mellé kell egy Vidal/Gündogan szintű játékos. Alonso mélységben a másik 2 feljebb előttük meg Özil, illetve Khedirával is megvalósítható, de ő nem a Realba való. Menjen csak robotolni a Chelseab, MU-ba vagy akárhova, de itt ne vele keljen számolni a kezdő csapatban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. május 21., kedd 17:15

ganjaman89 írta:Szerintem ezen a poszton a legjobb,klasszikus irányítóként nem érvényesül teljesen,ha Ancelotti jönne akkor nagyon jól passzolna mondjuk 1 gyémánt alakzatban. előtte Özil mögötte Kedira ,Modric lenne a mélységi irányító,mellette meg 1 ügyes box-to-box (sahin,veratti) :hmmm:
ez a gyemant a fradiban tokeletes lenne :zoldsalas: .......de nem a Realban. Khedira buta egy ilyen gyemant alakzathoz(ne tartsuk mar itt). Modric nem melysegi iranyito, neki az ellenfel 16osa es a felezo kozott kell mozognia. Ozil meg sulytalan kozepen. Veratti inkabb melysegi iranyto.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 44 regisztrált és 0 vendég