Casemiro

A Real Madrid egykori nagyjai.

Ha Casemiro távozni szeretne, akkor

A szavazás 2022. szeptember 2., péntek 11:53-kor befejeződött.

elengedném.
74
61%
nem engedném el.
48
39%
 
Szavazatok száma: 122

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. június 5., péntek 14:33

Sajnos ezzel sztem elvethetjük Verratti leigazolásának esélyét. Tegnap a cáfolás, ma bejelentik Kázmért...
Ma volt a határidő.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. június 5., péntek 14:30

Én örülök neki. Már akkor is láttam benne valamit, amikor az első előszezont velünk töltötte. Utána tényleg nem teljesített jól, de nem is volt rá esélye. Portoban nagyon nagyot alkotott.

Okos játékos, erősebb fizikummal, nagy labdákkal, jó helyezkedéssel, váratlan húzásokkal és nem utolsó sorban fiatal. Sztem képes lehet beugrani akát Modric, akár Kroos helyén, és nem éreznénk meg annyira két motor hiányát, mint idén.

Sajnos ezzel sztem elvethetjük Verratti leigazolásának esélyét. Tegnap a cáfolás, ma bejelentik Kázmért...

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. június 5., péntek 14:18

nmate írta:
ziro4vr írta:Nos, ami Casemirot illeti. Ő izé. Ha ők maradnak a cserék Illarraval, én azt mondom baszhatjuk. Nem lesznek itt komolyabb sikerek. Erről írok egy esszét is ha kell, de RMFC általában leírja amit gondolok szóval tele lenne ismétléssel.
Az esetben ha jön Verratti, szerintem nem lesz semmi probléma.
egyetértek
középre marad nekünk egy modric, kroos, verratti, isco, james sor, kiegészülve illarraával meg casemiroval, szerintem ezzel semmi probléma nincsen
a szisztéma lesz inkább érdekes, hogy mindegyikőjük passzoljon a rendszerbe
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2015. június 5., péntek 13:55

Én nem tudom mi igaz ebből a 7,5 millióból . De én nem akarom el hinni, hogy ekkora hülyék :mrgreen: Most ugye 1,5 -ért kölcsön vették. És volt opciójuk . Azt nem tudni mennyi ,de én ezt úgy tudom elképzelni és így talán még értelme is lenne:
Tavaly kifizettek 1,5 milliót, most meg éltek az opciós jogukkal , mondjuk letettek még 6 millát ami összesen 7,5 millió. De mivel nem élhettek az opciós joggal a 6 millát vissza fizetjük, meg "büntetésül" a kölcsön szerződés árát is. De nem akarom elhinni , hogy csak úgy 7,5 milliót kifizettünk érte. Pár millió lehet az, amiért nem élhettek az opciós joggal. Ha meg hivatalos, akkor sorry :)
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. június 5., péntek 13:04

dannen írta:amúgy eddig minden portos véleményt akit olvastam, azt mondta, hogy rosszul játszott végig. szóval honnan veszitek, hogy jó volt a portoban és fejlődött? én nem láttam őt játszani ezért nem tudom mit higyjek, de nem valami bíztató.
Amelyik meccset lattam a Portotol ott a jobbak koze tartozott, es gurizet eleget. Bayern elleni elso meccsen jol jatszott, a visszavagon a azok kevesek egyike volt akik meg elfogadhatoan nem tele gatyaval voltak fent.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 5., péntek 13:01

Ja vágom, közben leesett. :x

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 5., péntek 12:58

nmate írta:
ziro4vr írta:Nos, ami Casemirot illeti. Ő izé. Ha ők maradnak a cserék Illarraval, én azt mondom baszhatjuk. Nem lesznek itt komolyabb sikerek. Erről írok egy esszét is ha kell, de RMFC általában leírja amit gondolok szóval tele lenne ismétléssel.
Az esetben ha jön Verratti, szerintem nem lesz semmi probléma.
Akkor nem. Erre céloztam, igen. :D
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 5., péntek 12:56

ziro4vr írta:Nos, ami Casemirot illeti. Ő izé. Ha ők maradnak a cserék Illarraval, én azt mondom baszhatjuk. Nem lesznek itt komolyabb sikerek. Erről írok egy esszét is ha kell, de RMFC általában leírja amit gondolok szóval tele lenne ismétléssel.
Az esetben ha jön Verratti, szerintem nem lesz semmi probléma.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 5., péntek 12:53

Na jó, utoljára kifejtem itt, Casemiro topikjában, úgy se fog pörögni sokáig. :D

Lehet engem azzal vádolni, hogy többet látok a tesába, mint ami, lehet őt támadni azzal, hogy a pocakja még mindig megvan, vagy hogy egy konformista kuki aki szívesen ment volna a bmbe csak a vezetők megvétózták. De ezt, hogy majd biztosan orvosi szobás lesz, nem lehet mondani. Volt egy nagy kihagyása igen, visszatért és tünetmentesen játszott végig fél évet. Ennyi erővel Modricrol is el lehetne ezt mondani. Hagyjuk már.

Nos, ami Casemirot illeti. Ő izé. Ha ők maradnak a cserék Illarraval, én azt mondom baszhatjuk. Nem lesznek itt komolyabb sikerek. Erről írok egy esszét is ha kell, de RMFC általában leírja amit gondolok szóval tele lenne ismétléssel.
Nem illik.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: Demes » 2015. június 5., péntek 12:50

Van aki nézett Porto meccseket és látta hogy Kázmér hogyan teljesített ott? Megérte visszahozni?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 5., péntek 12:46

wZoLee7 írta:De szerinted Gündogan el üldögélne a padon? 1 nagy kp-s igazolásunk lesz, az Verratti legyen, mellé már csak Casemirohoz hasonló alakok jöhetnek szóba.
Kroos, Modric, Verratti\Gündogan, Isco, Illarramendi 5-en vannak 2-3 posztra. Most ugye Casemiro becsatlakozik. Mondjuk annyiban látom értelmét, hogy ő neki tényleg a védekezés az erőssége.

Aztán persze Benítez tényleg 4231-ben gondolkozik az meg le is van már osztva. Kroos-Modric, helyükön Casemiro meg Illarra.
nmate írta:Pont erre akarok kilyukadni, semmit nem tudsz garantálni.

A vezetőség meg gondolom hozná Gündogant ha elérhető lenne, eljönne ide és megbíznának benne. De ha ezek nincsenek meg, akkor ez van.
Gondolom az elsődleges opció Verratti, csak most sunyizunk, hogy nem érdeklődünk. Modric, Kroos, Verratti 3 kezdő szintű játékos 2 posztra. Ezen kívül lesz egy kiegészítő ember Illarra, akinek az új edző több lehetőséget fog adni. (2013 őszén élt ezekkel egész jól)
+ ugye Casemiro, aki megküzdhet Illarraval a 4. belsőközéppályás posztjáért.

Nem látom hol a probléma, ez nem FIFA hogy feltöltheted a világsztárjaiddal a padot.
Nem is azt csináltam, nem tudom minek kell kiforgatni. Lényegében 3 kezdő szintű játékost mondtam a 2 posztra. Azzal a különbséggel, hogy Casemirora és Lucasra kidobott pénzből már mit lehetett volna kihozni. 2 posztra lett volna egy Kroos, Modric, Gündogan, Illarramendi 4-es. Az 5. ember szerepe meg kb. lényegtelen.

Amúgy nekem is Verratti az emberem. Carlo felállásában nagyon sokat dobhatott volna. Kroos-Verratti-Modric vagy Modric-Kroos-Verratti felállásban, de igazából ez a 3-as bármit megjátszhatna a középpályán.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 5., péntek 12:42

Pont erre akarok kilyukadni, semmit nem tudsz garantálni.

A vezetőség meg gondolom hozná Gündogant ha elérhető lenne, eljönne ide és megbíznának benne. De ha ezek nincsenek meg, akkor ez van.
Gondolom az elsődleges opció Verratti, csak most sunyizunk, hogy nem érdeklődünk. Modric, Kroos, Verratti 3 kezdő szintű játékos 2 posztra. Ezen kívül lesz egy kiegészítő ember Illarra, akinek az új edző több lehetőséget fog adni. (2013 őszén élt ezekkel egész jól)
+ ugye Casemiro, aki megküzdhet Illarraval a 4. belsőközéppályás posztjáért.

Nem látom hol a probléma, ez nem FIFA hogy feltöltheted a világsztárjaiddal a padot.
ziro4vr írta:Hagyjuk már ezeket az orvosi szobás Gündoganos látszat véleményeket.
Ugye tudod kik az orvosaink? :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. június 5., péntek 12:35

nmate írta:
Kerlon írta:Vehetjük ezt alapul, de mi garantálja, hogy ő elég lesz a spanyol ligában? Aztán tényleg kiadtunk a két játékosért 27 millió eurót, amiből most elég könnyen lehetne venni egy Gündogant például.
Mi garantálja, hogy Gündogan nem tölti a 3/4 szezont az orvosi szobában?
Hagyjuk már ezeket az orvosi szobás Gündoganos látszat véleményeket.

Mindegy, jön Verratti és happy leszek. :luck:
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 5., péntek 12:35

De szerinted Gündogan el üldögélne a padon? 1 nagy kp-s igazolásunk lesz, az Verratti legyen, mellé már csak Casemirohoz hasonló alakok jöhetnek szóba.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 5., péntek 12:32

nmate írta:
Kerlon írta:Vehetjük ezt alapul, de mi garantálja, hogy ő elég lesz a spanyol ligában? Aztán tényleg kiadtunk a két játékosért 27 millió eurót, amiből most elég könnyen lehetne venni egy Gündogant például.
Mi garantálja, hogy Gündogan nem tölti a 3/4 szezont az orvosi szobában?
Ezt melyik játékosnál tudod garantálni?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: Donát » 2015. június 5., péntek 12:29

Kazmerert kaptunk allitolag 1,5Mt, tehat 12be kerult mostanaig mindennel egyutt. Eladhattuk volna a Portonak, de ezt a 6 misit ugy kell felfogni, h ennyibe derult kideriteni, hogy megfelel a keretbe, mivel nagyon jo szezonja volt. Lucast meg max eladjak, jo esellyel profittal, v csak minimalis bukassal.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 5., péntek 12:27

Kerlon írta:Vehetjük ezt alapul, de mi garantálja, hogy ő elég lesz a spanyol ligában? Aztán tényleg kiadtunk a két játékosért 27 millió eurót, amiből most elég könnyen lehetne venni egy Gündogant például.
Mi garantálja, hogy Gündogan nem tölti a 3/4 szezont az orvosi szobában?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. június 5., péntek 12:26

Vehetjük ezt alapul, de mi garantálja, hogy ő elég lesz a spanyol ligában? Aztán tényleg kiadtunk a két játékosért 27 millió eurót, amiből most elég könnyen lehetne venni egy Gündogant például.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. június 5., péntek 12:22

Mert Lucas távozni fog, és Casemiro jobb nála. Benitez rotálni szeretne a pálya minden részén, és kell a megbízható ember a padra.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. június 5., péntek 12:17

Minek jött vissza egyáltalán?
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég