Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. június 28., péntek 21:59

BBarni írta:jnos a ZTE 2-3 évig nem fog feljutni, komoly támogatás nélkül semmi esély
Igen,és én attól félek,hogy ha 2-3 év alatt se lesz semmi,akkor a zegi futballnak befellegezhet. Még az Andráshida is több támogatást kap az NB3ban...
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. június 28., péntek 21:55

Kozben Orosz a Lombardba igazolt, mondjuk azt nem irtal, h kolcson v vegleg.
Kölcsönbe

Sajnos a ZTE 2-3 évig nem fog feljutni, komoly támogatás nélkül semmi esély, pedig 100-szor többet éren mint egy felcsút vagy egy Mezőkövesd..

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. június 28., péntek 21:26

numberone1 írta:Igen az az a Sno, csak kozben atesett egy komoly szivmuteten, orulhetett, h nem kellett abbahagynia a focit. Davidshoz hasonlo palyat josoltak neki(mondjuk ezt tulzasnak ereztem), de eleg jo volt.
Szegény. :(
AMYF írta: Sztem ha Pavicevic megy akkor feljutás nem nagyon lesz egy darabig. pedig jó lenne egy ZTE is az NB1-be.
Hát sajnos igen. Még egy értelmes csatárt se tudtak mellé szerezni,és ha még el is megy... (Waltner jöhetne azért :) )
AMYF írta:sok csapatnak az NB1-ben lenne a helye a múltja és akár a stadionja alapján,
Ja hát jó lenne,mert (főleg stadion és szurkolók alapján) ott van a helye a csapatnak. Meg kell a nyugati rangadó :) :'(
Na majd egyszer föltörünk :)
De értelmes város és támogatók nélkül esélytelen...
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 28., péntek 20:54

Igen az az a Sno, csak kozben atesett egy komoly szivmuteten, orulhetett, h nem kellett abbahagynia a focit. Davidshoz hasonlo palyat josoltak neki(mondjuk ezt tulzasnak ereztem), de eleg jo volt.

Kozben Orosz a Lombardba igazolt, mondjuk azt nem irtal, h kolcson v vegleg.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. június 28., péntek 20:19

jött egy magyar kapus, másodiknak, padra. Jó lesz szerintem. ligakupában és kupában védhet is.
(bár ott van/volt Gyenes és Kunsági is, és még pár másik kapus is a keretben)
Hát ez azért csúnya lenne... :lol:
Bőven nem a kispadra jön Kurucz, képességekben minimum mint Levi de szerintem jobb is!
Dőljön el melyikük a jobb, de ameddig Levinem tud normálisan kimozdulni a kapuból addig nálam ez nem kérdés... :coffee:
Gyenes meg Kunság...remélem többet nem jönnek! :lol:

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. június 28., péntek 20:11

jött egy magyar kapus, másodiknak, padra. Jó lesz szerintem. ligakupában és kupában védhet is.
(bár ott van/volt Gyenes és Kunsági is, és még pár másik kapus is a keretben)

Sztem ha Pavicevic megy akkor feljutás nem nagyon lesz egy darabig. pedig jó lenne egy ZTE is az NB1-be. Régen fellegvár volt, de sajnos elmúltak azok az idők.

ahogy az NB1 úgy az NB2 is nagyon jó lesz szerintem következő idényben.
ZTE, Nyíregyháza, Vasas, Békéscsaba, Siófok, Dunaújváros, Gyirmót, egy masszív Balmaz.
sok csapatnak az NB1-ben lenne a helye a múltja és akár a stadionja alapján, remélem nemsokára helyre áll a világ rendje. Nyíregyházát is szívesen látnám egyel feljebb, jó stadionnal, és keleten mehet a DVSC - DVTK - Nyíregy vonal, de elsőre a Mezőkövesd majd pótolja őket e tekintetben.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. június 28., péntek 19:35

numberone1 írta:Sno
Ez a Sno az akit anno Ajaxba hétről hétre figyeltem? Karrier....

Közbe hogy legyen más is Fradin kívül:
Babos,Tishkevic,Penksa és Budo távozik.
Babos maradhatott volna az utolsó meccseken ahol játszott egész elviselhető volt.
Frizoni nem kellet az MTKnak.Hála az égnek,remélem sikerül Egerszegen tartani. Bár szerintem simán elférne az NB1ben egy középcsapatnál legalább...
Pavicevic megfelelő ajánlat esetén léphet. Ő is remélem hogy marad. Bírom. Bár igaz hogy gólszerzésen kívül mást nem nagyon tud,de az itt bőven elég :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. június 28., péntek 19:34

Én pld leszarom...kellett egy kapus, nagyon jó képességű, kijövetelei nagyon jók!
Dőljön el ki a jobb! :)

Avatar
real_funghi
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 7:13
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zamorano
Tartózkodási hely: Balkán

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: real_funghi » 2013. június 28., péntek 19:18

Igazoltunk egy Újpest-szurkoló kapust :)

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. június 28., péntek 12:13

BBarni írta:Otten maradni fog, ő szerintem nem is rossz, Kleint picit sajnálom..
én mindkettőt megkedveltem, jól játszottak általában amikor Moniz pályára küldte őket.
BBarni írta:A fiatalok közül meg szerintem mind maradni fog...közülük Holman és Csilus akár a kezdő közelébe is kerülhet Birtalan jobb(bal)hátvéd szerintem ő Soma cseréje lehet, Nehéz Máté többszörös utánpótlás gólkirály up válogatott csatár, szerintem ő is marad, Pantelisz szerintem az Nb3-mas csapatban vagy a Soroksárban fog focizni ő azért még talán kevés, de nagyon tehetséges!
Szerintem is Holman és Csilus lehet akik főleg maradhatnak, cserének jók lesznek, plusz remélhetőleg lesz 3 frontos menetelés (ligakupa, kupa, bajnokság), ahogy mondod Birtalan cserének jó lesz Somalia mögé, viszont főleg a többiekre gondoltam, hogy nem nagyon lesz nekik hely. Böde mellé kéne csatár.
Pont ezért írtam, hogy nem jön mindenki fel , hanem max szerződést kapnak és kölcsönbe (ahogy te is írtad Pantelisz ilyen lehet).


Jó szezonnak nézünk elébe. Vidi, ETO, FTC bajnokesélyesek, Honvéd, MTK, DVSC hármas zsákbamacskák, hogy mire lesznek képesek az új szezonban.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. június 28., péntek 11:15

Busai sokáig úgy volt, hogy megy most mégis talán kap egy esélyt!

Otten maradni fog, ő szerintem nem is rossz, Kleint picit sajnálom..

A fiatalok közül meg szerintem mind maradni fog...közülük Holman és Csilus akár a kezdő közelébe is kerülhet Birtalan jobb(bal)hátvéd szerintem ő Soma cseréje lehet, Nehéz Máté többszörös utánpótlás gólkirály up válogatott csatár, szerintem ő is marad, Pantelisz szerintem az Nb3-mas csapatban vagy a Soroksárban fog focizni ő azért még talán kevés, de nagyon tehetséges!

Vattai, Nyilasi, Vass Máté felesleges kölcsönbe adni, egyikből sem lesz már semmi!Mindhárom évek óta örök tehetség Vass Máté még indig 50 kiló 0 izom, Nyilasi eddig is csak a neve miatt játszhatott...

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 28., péntek 8:09

Kanta nem rossz magyar viszonylatban, de ha Leo alair és Holman rendszeresen kap majd lehetoseget akkor felesleges Kantaban gondolkodni. A fiataloknak orulok, de ketkem h komoly szerepet kapna is barmelyik(kiveve Holman) is egy bajnoki cimert harcolo csapatban.
Nagyabol osztom amit irtal AMYF.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. június 27., csütörtök 23:53

BBarni írta:Eddig távozott: Ranilovic,Klein,Fell,Martinus,Aborah,Máté,Hakola,Perics,Gárdos
Szinte biztos távozik: Orosz(kölcsönbe), Sváb, Jovanovic, Batik(kölcsönbe)

Fölkerült az első csapathoz: Birtalan,Pantelisz,Nehéz Máté plusz ugye még tavaly Csilus és Holman szóval ott a lehetőség nekik is!Eddig ugye Valpoort jött és Kuruczot akármelyik nap bemutathatják!
Ranilovic jó volt a sérüléséig, Fell és Martinus meg pont a sérülés miatt nem játszhatott. Hakola elején még kimagaslott, de most hogy jöttek ilyen jó légiósok már nincsen helye (de sok más NB1es csapatnak erősítés lenne), Pericsnek volt pár fontos gólja, de nem szint... Gárdos ha jól tudom volt külföldön, azt hittem több lesz belőle, de menjen csak. Máté Jani itt nem játszhatna, menjen csak, akár vissza a Puskásba is. Oroszból lehet még valaki, inkább őt tartanám itt mint más most felhozott játékosokat. Jovanovic és Batik majd kiderül hiányzik-e.

Viszont azt sajnálhatja a Fradi, hogy a Soroksár nem tudott feljutni az NB2-be, mert oda sok fiatalt lehetett volna átirányítani, ahogy tették azt tavaly is pár játékossal. Így viszont kb a fél NB2-es csapat el fog menni valahova (legtöbbjükért nem kár).

Busai Attilának is van még szerződése, őt is megtarthatná a csapat. Tavasszal nagyszerű idényt futott Szolnokon, középpályásként 18/12 nem semmi.

Vass Máté, Nyilasi, Vattai triót is kölcsön kell adni NB1-es csapathoz valahova, ahol játszanak is. vagy még asszem a Siófok volt még felhozva mint célállomás a fiataloknak. ők úgyis állandóan cserejátékosokkal tolják.

Fradi "B"-ben játszott egy meccset a brazil védő, Mauricio Bertuol, ő sem marad gondolom.

Kantának már sok éve lépnie kellett volna, jobb játékos ő, de sajnos nála is közbe szóltak a sérülések. MTK-ból meg sok pénzért lehet elhozni játékosokat.

Klein / Otten egyike remélem marad. Középső védő kelleni fog ők meg már bizonyítottak.

"Birtalan,Pantelisz,Nehéz, Csilus, Holman"
Ennyi fiatal szerintem nem fog maradni. kölcsön kéne adni párat innen is.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. június 27., csütörtök 20:26

Eddig távozott: Ranilovic,Klein,Fell,Martinus,Aborah,Máté,Hakola,Perics,Gárdos
Szinte biztos távozik: Orosz(kölcsönbe), Sváb, Jovanovic, Batik(kölcsönbe)

Fölkerült az első csapathoz: Birtalan,Pantelisz,Nehéz Máté plusz ugye még tavaly Csilus és Holman szóval ott a lehetőség nekik is!Eddig ugye Valpoort jött és Kuruczot akármelyik nap bemutathatják!

Donde a brazil srác inkább balhátvédként lesz ha leigazoljuk...valószínűleg Elek is szerződést kaphat rá kíváncsi vagyok, plusz Nagy Dominik aki 18 éves és a pécsiek szerint Gera óta nem volt ott ekkora tehetség, de ő még jobb is lehet! :)
Itthonról nem igen fogunk igazolni egyedül Kanta akit Moniz nagyon szeretne de hát az mtk...

A Lazio és a Kolozsvár is küldött listát, szóval én egy olyan 5-6 érkezőre számítok még!

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 27., csütörtök 20:09

Otten eset erdekes, mert hat volt a balheja Monizzal. Azthittem vegleg leirta magat, erre uj szerzodest ajanlottak neki :hmmm:
Egyebkent en is kivancsi lennek kik lesznek a tavozok. Perics az egyik és a delszlav kapus a masik tuti.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. június 27., csütörtök 19:38

kapor_89 írta:
35 százalékos fizetésemelést ajánlottak neki, de nem fogadta el..
Ez most komoly? :lol: :lol: A gyökér.. Nagy az arc, úgy látom..
Miért kellet volna elfogadnia? Cottbusnál van próbajátékon, simán kinéz neki egy szerződés, jó hogy ott marad. Én is ezt tenném, ha előre szeretnék lépni a karrierembe. Ha még ráadásul jól is igazolnak akkor fel is juthat a csapat(tal jövőre), idén 8. helyen végeztek.
#happyshitting

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. június 27., csütörtök 19:29

numberone1 írta:Valport szerintem jobb lesz mint Martinus.
Martinus sem lett volna rossz sztem, ha egészséges az idényben.
De talán nagyobb segítségére lesz a csapatnak, mint Martinus volt.

Junior Fell is brazil középhátvéd volt tavaly, de ő is sérült volt kb végig, játszott 1x 90 percet és ennyi volt. Ilyeneket jobban megszűrhetnének és nem idehozni. Leonardoról tudták hogy okés, de Fell-t nem biztos h jó ötlet volt szerződtetni, majd elengedni ingyen (?). Bönig mellé kell valaki. Klein nem marad? talán a bajnokság végefelé még úgy volt, hogy maradna. Otten?


numberone1 írta:Ugynezki Juhasz nem lesz jovore a Vidi jatekosa, nem neveztek az EL-re. Mondjuk hozzank mar ne jojjon.
attól még lehet Vidi játékos, max EL-ban nem játszik. Mármint hogy hosszú még a nyár.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 27., csütörtök 18:05

Valport szerintem jobb lesz mint Martinus. Jobbhatved szerintem nem fog erkezni, biztos vagyok benne, h Soma lesz tartosan azon a poszton(legalabb lesz egy Cafunk :mrgreen: ). Kivancsi leszek a brazil kozephatvedre, 1 evet kihagyott magaeleti problemak miatt, de azert megfordult a Feyenoordban, Hamburgban és a Flumineseben is. Remelem osszetudjak szedni. Leoval is ugynezki sikerul megegyezni. Kellene meg 1 kp és 1 kozephatved. Besicetnen felvinnem a kp-ra, szerintem a legnagyobb munkabirasu jatekos az NB1-ben. Melle egy box-to-box arc mint Sno lett volna(v hozza hasonlo), és egy kozephatved. Volt hir Debreceni erkezeserol is, de ugy latszik csak pletyka szinten. Honositani kellene par jatekost, mert keves lesz a magyar(legalabbis a kezdoben).

Ugynezki Juhasz nem lesz jovore a Vidi jatekosa, nem neveztek az EL-re. Mondjuk hozzank mar ne jojjon.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. június 27., csütörtök 14:56

Ha csak futóbolond lenne nem hiszem, hogy 21 évesen utánpótlás válogatott lenne és holland elsőosztályú klubok szerették volna leigazolni...
Jobbhátvédet is keresünk szerintem, most is tesztelünk 2 srácot, de mindkettő fiatal még..

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Magyar futball

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. június 27., csütörtök 14:52

Coulibaly nagyon béna volt amikor idejött. Aztán az évvek alatt az NB1 egyik ha nem a legjobb csatára lett. Nagyon örültem volna, ha elment volna más NB1-es klubhoz ahol bajnoki cím és EL csoportkör reális cél lehet (mert ez Debrecenben nem lesz egy darabig). Vidinek és a Győrnek is egy normális csatárra lenne szüksége.
Santi írta:csak egy újabb futóbolond, mint Somalia (bár aki mondjuk mintha már elkezdett volna focizni is mostanság).
szerintem Somalia nagy erőssége a csapatnak, és amellett hogy nem védő, megállta a helyét ott is. Jobb bekkbe érkezik valaki? mert erről nem olvastam eddig. Somalia inkább támadó mint védőként játszassák.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 65 regisztrált és 0 vendég