PC (játékok, Steam, konfiguráció)

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. június 30., vasárnap 16:36

Demes írta:
a 2vel játszottam és kurvára nem tetszett. nincs benne semmi extra, se a játékmenetben se a sztoriban, az meg különösen vicces volt amikor a bantuk csak a 3. fejlövésre feküdtek le egy AK47től.
Nem a Far Cry 2 sikeredett éppen valami bazi szarra mindenki szerint? Én nem játszottam vele, de szerintem nem is érdemes egyáltalán számításba venni, teljesen más játékról van szó, szóval szerintem vétek lenne emiatt nem kipróbálni.

Eurogamer dobott rá egy 10est, IGN 9, de a legrosszabb asszem 81/100as értékelés valami német újságtól.
Egy próbát azért csak megérne. :roll:
jó, adok neki egy esélyt :D
Csabi írta:azért csak próbáld meg a 3-at.
battlefield 3
battlefield BC
borderlands 2
metro last light
a battlefield is terítéken van, de azért kicsit pontosítok mert nem írtam le tisztán.

olyanokat keresek, amiben van valami plusz képességed, mint a nanosuit, a singularityben a tmd, vagy pl. amit most fejeztem be az assassin's creed 3 dlc-jében a spirit animal képességek. nem tudom h a felsoroltakban mennyire vannak ilyenek, de sejtem a battlefieldben nincs túl sok, a borderlandsnek meg ez a képe elég volt h megvétózzam. :D
a metronak is adok majd egy esélyt, viszont annak örülnék ha nem lennének benne ilyen szörnyek amiktől esténként félek kimenni wc-re :lol:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. június 30., vasárnap 16:32

A Far Cry 3 eddig nálam az év játéka, pedig kijött még pár minőségi játék (Bioshock 3, Tomb Raider, Grid2, stb.).
A Single player hihetetlenül hangulatos, jó a story, játékmenet, szabad pálya, szereplők, zenék, minden. Kettesnél ezerszer jobb, ott sem volt rossz az ötlet, csak nem gondolták át, és a játék összerogyott a saját súlya alatt.
Merci Zizou!

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. június 30., vasárnap 16:24

a 2vel játszottam és kurvára nem tetszett. nincs benne semmi extra, se a játékmenetben se a sztoriban, az meg különösen vicces volt amikor a bantuk csak a 3. fejlövésre feküdtek le egy AK47től.
Nem a Far Cry 2 sikeredett éppen valami bazi szarra mindenki szerint? Én nem játszottam vele, de szerintem nem is érdemes egyáltalán számításba venni, teljesen más játékról van szó, szóval szerintem vétek lenne emiatt nem kipróbálni.

Eurogamer dobott rá egy 10est, IGN 9, de a legrosszabb asszem 81/100as értékelés valami német újságtól.
Egy próbát azért csak megérne. :roll:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. június 30., vasárnap 16:23

azért csak próbáld meg a 3-at.
battlefield 3
battlefield BC
borderlands 2
metro last light

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. június 30., vasárnap 16:08

Demes írta:
Boky írta:olyan játékokra lennék kíváncsi, mint pl. a crysis, singularity, modern warfare, black ops 2, tehát valamilyen lövöldözős, de legyen benne jó sztori, meg valami kis extra képesség, mint a fenti játékokban :D
Mondjuk Far Cry 3?
a 2vel játszottam és kurvára nem tetszett. nincs benne semmi extra, se a játékmenetben se a sztoriban, az meg különösen vicces volt amikor a bantuk csak a 3. fejlövésre feküdtek le egy AK47től.
Bioshock széria ezen a téren mindent visz , meg a Metro játékok is nagyon frankók
a bioshockot már 2x elkezdtem de annyira nem vett meg, + gyűlölöm az ilyen fosatós szarokat, a crysissal meg a singularityvel is ennyi bajom volt csak :lol:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2013. június 30., vasárnap 16:06

Boky írta:olyan játékokra lennék kíváncsi, mint pl. a crysis, singularity, modern warfare, black ops 2, tehát valamilyen lövöldözős, de legyen benne jó sztori, meg valami kis extra képesség, mint a fenti játékokban :D
Bioshock széria ezen a téren mindent visz , meg a Metro játékok is nagyon frankók
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. június 30., vasárnap 15:57

Boky írta:olyan játékokra lennék kíváncsi, mint pl. a crysis, singularity, modern warfare, black ops 2, tehát valamilyen lövöldözős, de legyen benne jó sztori, meg valami kis extra képesség, mint a fenti játékokban :D
Mondjuk Far Cry 3?

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. június 30., vasárnap 15:50

olyan játékokra lennék kíváncsi, mint pl. a crysis, singularity, modern warfare, black ops 2, tehát valamilyen lövöldözős, de legyen benne jó sztori, meg valami kis extra képesség, mint a fenti játékokban :D

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: accel » 2013. június 30., vasárnap 11:13

hát erről lövésem sincs, az a helyzet. :mrgreen: vegyél egy laptop hűtőt, amire rátudod rakni a gépet és nem lesz vele nagy probléma. :)

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: Marky » 2013. június 30., vasárnap 10:55

köszi, elmentettem a kicsikét :)

amúgy a samsungok melegedés stb terén mennyire strapabírók? mert eddig minden gépemnél azzal volt a legtöbb baj, hogy egy tojást meg lehetett sütni rajta, mert túlpörgettem és melegedett a lapka.

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: accel » 2013. június 30., vasárnap 10:38

én egy ilyen samsungot tudok ajánlani. bár egy kicsit drágább, mint amilyen árkategóriában vennéd. de van benne 2 videókártya, ami azért elég sokat dob rajta, a proci meg kb. olyan teljesítményre képes, mint egy i5, a 8gb ram meg bőven elég. szerintem még az újabb játékokkal is meglenne a 60 fps bőven. :)

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: Marky » 2013. június 30., vasárnap 8:44

laptop vásárlást tervezek a nyáron, de nem igazán vagyok képben mi lenne a jó. 120-150 körül fizetnék maximum. munkára használnám, de azért játszogatnék is, főleg cs-vel, lol-al, wow-al. a lol meg a wow tudom, hogy pörögne rajta 100 fps-el, de egy-két új rpg-t is bepróbálnék azért.
ezt a bellt találtam eddig, de nem tudom mennyire megbízható, illetve az akksit mennyire szívja le a geforce. eddig csak hp és asus volt a kezem között.

ha valakinek van valami tapasztalata, szívesen fogadom :)

LeBron
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 23:40

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: LeBron » 2013. június 30., vasárnap 4:02

Nemtudja valaki mi lehet a gond? A Driver San Franciscot elindítom, végigviszem az első feladatot, mikor csak a sárga valamiket kell követni, aztán mikor a furgon után kéne menni menet közben egyszer csak kilép, mert a driver.exe hibát észlelt.. Esetleg lehet az a gond hogy a Driv3r is fent van? Előre is köszönöm :)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 29., szombat 0:12

füst írta:TF-en kívül mással már nem igazán szoktam játszani, de tegnap kipróbáltam a Deadpoolt. Azt hittem idén a Saints Row 4 lesz a legbetegebb játék (Alien-anal penetrator), de Deadpool magasra tette a mércét. Nem hosszú a Campaign, de én single player játékon még nem szakadtam ennyit. Akinek van gépe hozzá, az bátran próbálja ki, nem fog csalódni.
2 percnyi dick jokes :lol:
:lol: ez tetszik, ha hazajöttem, akkor tuti kipróbálom :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: füst » 2013. június 28., péntek 23:50

TF-en kívül mással már nem igazán szoktam játszani, de tegnap kipróbáltam a Deadpoolt. Azt hittem idén a Saints Row 4 lesz a legbetegebb játék (Alien-anal penetrator), de Deadpool magasra tette a mércét. Nem hosszú a Campaign, de én single player játékon még nem szakadtam ennyit. Akinek van gépe hozzá, az bátran próbálja ki, nem fog csalódni.
2 percnyi dick jokes :lol:

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2013. június 25., kedd 15:50

Company of Heroes 2: Official Launch Trailer
OMG OMG OMG megjelent a legújabb és legjobb RTS :sziv: :sziv: :sziv: már csak egy gépet kell szereznem :D
halálomig madridista leszek

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. június 17., hétfő 11:59

pheco írta:Tudtok mondani egy jó roncsderbi játékot? Felraktam tegnap a gépre NFS UG2-t :mrgreen: Aztán beugrott, hogy PS1-en volt egy roncsderbi demom, hátha jött ki azóta újabb.
Szerintem a Flatout 1-2 nem voltak rosszak,elszórakoztam velük egy darabig :lol:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. június 17., hétfő 11:52

Tudtok mondani egy jó roncsderbi játékot? Felraktam tegnap a gépre NFS UG2-t :mrgreen: Aztán beugrott, hogy PS1-en volt egy roncsderbi demom, hátha jött ki azóta újabb.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. június 11., kedd 20:59

http://www.gametrailers.com/videos/j8dm ... o--stream-
ezt mikor végignéztem, lefostam a bal bokámat.

és nem, ezek nem szkriptelt jelenetek.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 11., kedd 11:32

P. Krisz írta:új Watch Dogs gameplay
na jól van megyek és hibernálom magam a fagyasztóban , mint Cartman a South Parkban mert nem bírok ki még majdnem fél évet a megjelenésig :mrgreen: :lol:
Csak nehogy úgy járj, mint ő :mrgreen: :lol:

amúgy nem nagyon mozgatott meg ez a játék, de pár napja láttam róla egy új videót és teljesen megvett. Ez is várós.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 21 regisztrált és 0 vendég