Luka Modrić - 10

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. május 1., szerda 12:58

Tegnap a meccs embere (Diego Lopez es Varane előtt). Jelenleg a legjobb középpályásunk. Hozzunk neki játszótársakat! B-)
Merci Zizou!

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 25., csütörtök 17:47

morientes írta: Pont ez a megfogalmazás az,ami ül.Hogy lélektelen.Sose a tehetségével volt a bajom,hanem azzal a szarokbele hányaveti stílusával.Még azt is lenyelném neki,hogy ennyire balos,ha odarakná magát,nem csak szédelegne csípőretett kézzel.
Modricnak se megy,igaz,de legalább hajt,kapar,küzd,nincs meg az az érzetem vele kapcsolatban,hogy nem tett meg minden tőle telhetőt,formától függetlenül.
and Modric allandoan mutatja magat megy kerni a labdat, ez is kulonbseg koztuk.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 25., csütörtök 17:43

. Az a baj, h Ozilt lattuk kozepen is jatszani ott is ugyanilyen lelektelen volt,
Pont ez a megfogalmazás az,ami ül.Hogy lélektelen.Sose a tehetségével volt a bajom,hanem azzal a szarokbele hányaveti stílusával.Még azt is lenyelném neki,hogy ennyire balos,ha odarakná magát,nem csak szédelegne csípőretett kézzel.
Modricnak se megy,igaz,de legalább hajt,kapar,küzd,nincs meg az az érzetem vele kapcsolatban,hogy nem tett meg minden tőle telhetőt,formától függetlenül.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 25., csütörtök 16:37

Naná, hogy nem játszott a szélen, mert nem is tudna.

Modric jó játékos, de valamiért ez még csak kevés meccsen látszódott Madridban, lehet az előszezonra fogni, lehet sok mindenre, de még bizonyítania kell, hogy Real Madrid szintű. Az esélyt persze meg kell, hogy kapja. :roll:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 25., csütörtök 16:22

Hat pedig igen. Akkor fuss at a tavalyi osszeallitasoknak, es nezd vegig(en megtettem). Az elso 5-6 meccsen Modric-Parker volt, aztan Redknapp atalt a 4-3-3-ra es Sandrot v Livermoret bette, Modricot feljebb tolta. Modric soha nem jatszott szelen, hacsak nem volt vmi extrem szituacio.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 25., csütörtök 16:12

Dehogy volt kitolva Vaart a szélre. Hova lett volna? Bal oldalon Bale, jobb oldalon Lennon. Sérülés esetén volt Modric kitolva többnyire a bal oldalra... Vaart életében nem játszott szélsőt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. április 25., csütörtök 16:08

Özil szélen való játszatásától nem kell félni, mivel az valószínüleg Balel lesz megoldva. Akkor Özil középen lesz, Modric a cseréje, vagy formától függően fordítva. Kell A középpályára két ember, egyet Khedira helyet egyet meg Alonsó helyett, De őket nem kell eladni, mert velük lehetne pihentetni a két újat. Én Verattira és Vidalra gondolnék.

Vagy ha 4-3-3 ba játzanánk akkor középen Veratti-Modric-Vidal, elől CR-Agüero/Benzema-Bale
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 25., csütörtök 16:00

Tavaly Vaartot kitoltak szelre, Modricot fel a tamadok moge, es Sandro(Livermore)-Parker volt mogotte. Te az azt megelozo evrol beszelsz. Az a baj, h Ozilt lattuk kozepen is jatszani ott is ugyanilyen lelektelen volt, nem emlekszel MU elleni ket meccsre?
Ahogy te vazoltad 2 ember keves ahhoz, h kozeppalyat uraljuk. Ozil nem fer be oda, mert nincs benne kuzdo szellem.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 25., csütörtök 15:48

Ha tavaly a Spursben megfért Modric és Vaart egyszerre a pályán, akkor itt is meg kell, hogy férjenek. Özilt láttuk tegnap játszani a szélen komoly csapat ellen, szóval szerintem felejtsük el azt az opciót. Oda kell egy normális játékos(Reus, Bale, J.Rodriguez). Modric mellé megy egy normális védekező középpályás. Egy Makelele.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 25., csütörtök 15:43

mocsok írta:
ja, és egyáltalán nem vagyok modric ellen. nálam stabil kezdő lenne.
csak nincs semmi értelme úgy összehasonlítani két játékost, hogy az egyiknél csak a pozitívat soroljuk, a másiknál pedig csak a negatívat.
azert van vmi ertelme. Itt az a lenyeg, h jovore szemlelet valtozas kell. El kell donteni milyen szisztema kikkel lehet megvalositani. Modricot feljebb toljuk es Ozilt ki a szelre, de szerintem oda kell egy uj tkp. Vagy Modricot nem tesszuk be(esetleg hatrebb tesszuk), es Ozil marad kozepen, akkor meg tulsagosan is falysulyu lesz a kp az ilyen gyors csapatok ellen. Kell oda meg 2 uj ember. Azert vmilyen szinten egymas konkuranciai, ahogy DM-el is.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 25., csütörtök 15:42

Pedig ez van: Modric, ha nem nyújt semmi különöset, akkor is zseniális volt, Özil meg, ha dupláz a hétvégén, akkor is csak egy megye 2es játékos. Nekem sincs semmi bajom Modriccal, nekem az a bajom, hogy általában én kapom meg a rózsaszín szemüveges beszólást, de pár ember is elgondolkozhatna rajta... Én ezt mára befejeztem. Béke veletek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. április 25., csütörtök 15:33

Lopez adott egy kirúgást Özilnek, ami ziccer lehetett volna, a kapussal szemben állt. A Német-Török át sem tudta venni....
De persze Modricot kellett lecserélni, az egyetlent, aki földön meg tudja húzni a váratlant, Özilt meg fent hagyni, had kocogjon még 25 percig. A rendszer=0
tudom, hogy mindannyian nagyon utáljuk gülüt meg minden, de azt nem lehet mondani hogy labdakezelési gondjai lennének. vagy hogy technikailag ne lenne toppon.

mellesleg azt se lehet mondani, hogy özilben nincs benne a váratlan. nagyon nem.
nyertünk már nem egy-két meccset (barca ellen is) mikor az ő semmiből jött zseniális gólpassza döntött.

ja, és egyáltalán nem vagyok modric ellen. nálam stabil kezdő lenne.
csak nincs semmi értelme úgy összehasonlítani két játékost, hogy az egyiknél csak a pozitívat soroljuk, a másiknál pedig csak a negatívat.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 25., csütörtök 15:31

Kerlon írta:Szerintem egy formán szar volt mindenki. Alonsoval az élen. A jó szót még véletlenül se írnám le. És elnézést, hogy kimerem mondani, hogy nem esek ámulatba az Ő teljesítményétől se. Özilétől se, mielőtt betámadnátok.
Nincs gond, h kimondod.DE!
Szerintem aki Ozilen akarast latott, az nem tud objektiv lenni. :kivagyhe:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 25., csütörtök 15:23

Kerlon írta: Nem tudom, hogy egy meccset néztünk-e.
Nem egy meccset néztünk!
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 25., csütörtök 15:18

realbeckham írta:Persze lehet, hogy az elfogultságom miatt ennyire nagy a "fényezés", na de sztem CR, mellett ő lehetne a legnagyobb fegyverünk a KP-n, mint playmaker. De nincs kihasználva és nem is lesz, ebben a rendszerben. Özil és Khedira a felelős a kreatív támadásokért. Ráadásul semmi összhang nincs a csapatban. Mit akarunk ezzel kezdeni? Most kezdő volt Luka, de adott is külsővel olyan löbbölést KHEDIRÁNAK a védők mögé, amivel a kapuig gyalogolhatott volna. A herceg át sem tudta venni...... Lopez adott egy kirúgást Özilnek, ami ziccer lehetett volna, a kapussal szemben állt. A Német-Török át sem tudta venni....
De persze Modricot kellett lecserélni, az egyetlent, aki földön meg tudja húzni a váratlant, Özilt meg fent hagyni, had kocogjon még 25 percig. A rendszer=0
Nem tudom, hogy egy meccset néztünk-e, de én Modrictól nem láttam semmi extrát. Sőt elég sokszor volt lassú és szerelték aztán meg hitetlenkedett, hogy miért nem szabad. Az meg, hogy elfogult vagy bőven látszik. :mrgreen: Egyik emberben csak a rosszat látod a másiknál meg kiemelsz egy jobb külis passzt, amire mondjuk én nem emlékszem, de azzal se sokat emelne az érdemein.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 25., csütörtök 15:10

Persze lehet, hogy az elfogultságom miatt ennyire nagy a "fényezés", na de sztem CR, mellett ő lehetne a legnagyobb fegyverünk a KP-n, mint playmaker. De nincs kihasználva és nem is lesz, ebben a rendszerben. Özil és Khedira a felelős a kreatív támadásokért. Ráadásul semmi összhang nincs a csapatban. Mit akarunk ezzel kezdeni? Most kezdő volt Luka, de adott is külsővel olyan löbbölést KHEDIRÁNAK a védők mögé, amivel a kapuig gyalogolhatott volna. A herceg át sem tudta venni...... Lopez adott egy kirúgást Özilnek, ami ziccer lehetett volna, a kapussal szemben állt. A Német-Török át sem tudta venni....
De persze Modricot kellett lecserélni, az egyetlent, aki földön meg tudja húzni a váratlant, Özilt meg fent hagyni, had kocogjon még 25 percig. A rendszer=0
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 25., csütörtök 15:08

Úgy állítjátok be Modricot, mintha CR lenne. Nem tett le ő még ide semmit... Tegnap se tűnt ki pedig tegnap nem lett volna nehéz a sok 0 teljesítményt überelni...
Továbbra is tartom azt,amit a másik topicokban. Ha átszállnak a labdák a feje fölött,mégis mit irányítson? Ha állandóan azzal kell foglalkoznia,hogy levegye a labdát a levegőből,hogyan szervezze a játékot? Kinek adjon labdát,ha nem kap labdát,vagy ha meg is szerzi azt,kinek játssza meg? Nulla mozgással,nulla futással semmit nem fogunk elérni.

Fikáztok állandóan,ahelyett,hogy a problémák mögé néznétek. Szar a rendszer,szar a taktika,önző játékosokkal (Di Maria),állandóan ívelgető (Pepe) és csupa formán kívüli játékossal (Higuaín,Benzema) illetve kétballábas,szervezni és támadni akaró védekező középpályással (khedira) nem lehet együtt játszani... és akkor tegyük még hozzá azt is,hogy Alonso két métert nem futott,mert egyszerűen nem bírja már,ki van zsigerelve,nézzétek meg,hogy az elmúlt 5-6 évben hány percet játszott összesen,plusz a válogatott. Mégis mit akarunk?

Gondolkozzatok már.
:goat:

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. április 25., csütörtök 15:03

Kerlon írta:Úgy állítjátok be Modricot, mintha CR lenne. Nem tett le ő még ide semmit... Tegnap se tűnt ki pedig tegnap nem lett volna nehéz a sok 0 teljesítményt überelni...
Egy fecske nem csinál nyarat. Valahogyan Ronaldo sem tűnt ki az akaratát leszámítva.

Máskülönben pedig, az egyik legügyesebb játékosunk, aki egy ha normális rendszerben, normális, ügyes, aggyal rendelkező társakkal játszhatna, akkor biztos, hogy nem csak eddig jutott volna. És nálam már félig tett le az asztalra... hiszen megmentette a p :cens: csánkat a MU ellen. És ha a csapatnak olyan a hozzáállása a meccshez, hogy most nyerni fognak, akkor neki is megy. Viszont tegnap egytől- egyig mindenki lélektelenül focizott. Tisztelet azért a kivételnek, ami nem sok.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 25., csütörtök 15:03

Szerintem egy formán szar volt mindenki. Alonsoval az élen. A jó szót még véletlenül se írnám le. És elnézést, hogy kimerem mondani, hogy nem esek ámulatba az Ő teljesítményétől se. Özilétől se, mielőtt betámadnátok.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Luka Modric - 19

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 25., csütörtök 15:01

Egy kicsit valóban sok az.ért itt a fényezésből. Nekem tényleg az egyik kedvencem, és sokat várok tőle még mindig, és az biztos, hogy egy másik rendszer feküdne neki jobban, de azért pár meccsen kicsit többet is mutathatna, főleg hogy mostanság már tényleg kezdő elég gyakran. De alán jövőre sokkal jobban előtérbe kerül az ő játéka is, ha stílust váltunk.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég