Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. július 29., hétfő 10:27

Lehet valahol elszámoltam, de a transfermarkt adatai szerint:

A 03/04-es szezontól, azaz ahogy Abra átvette a Chelseat:

Chelsea: 762 670 000 euró mínusz.
Bayern München: 334 674 600 euró mínusz.
Real Madrid: 584 750 000 euró mínusz.
Barcelona: 402 510 000 euró mínusz.
Borussia Dortmund: 6 500 000 euró mínusz.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 29., hétfő 10:04

Persze a sablon :lol: Mi mást is mondhatnál?
Sablonokat szoktam írni? Te összekeversz valakivel. Bernabeuról tudni lehet,hogy hogy hogyan "csinálta" meg a régi nagy madridot, milyen szellemiséget követelt meg, milyen alázatot stb......persze hogy nem ingyen jöttek ide a játékosok,ezt senki sem mondja,de ha valaki annyi pénzt költ mint a chelsea és mellette mindössze csak ennyi sikere van,azt azért ugye szabad sikertelennek nevezni?

Ha ennyire oda van a Real csodálatos múltjáért, akkor miért akar ilyen nehezen hosszabbítani, feltéve ha akar egyáltalán?

Talán mert ha a példa kedvéért a fizetése maradna a régi(ami elképzelhetetlen) akkor kb a felét kapná kézhez az új szabályok szerint.
Ti tényleg azt gondoljátok hogy mindenkit CSAK és KIZÁRÓLAG a pénz érdekel? :ozil: :ozil: Más nem? Ezt had ne higgyem el.
Ha nem számolgatsz honnan tudod, hogy a Chelsea jóval többet költött, mint például a Bayern?
Mert nem nehéz kb összemérni őket exhasra sem, az elmúlt 10 év vásárlásaiban.....csak tippelem de kb 2x annyiért vehetett a chelsea.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
chosenone46
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: chosenone46 » 2013. július 29., hétfő 9:44

Wertz írta:és még a CR témához

Ha ennyire oda van a Real csodálatos múltjáért, akkor miért akar ilyen nehezen hosszabbítani, feltéve ha akar egyáltalán? :hmmm:
mert kiábrándult abból amit jelennek hívunk? a múltból nem lehet megélni.
"...csak a kedvesség, az öröm,
a pardon, meg a köszönöm,
a gyöngédség, a figyelem,
csak az az igaz idelenn..."

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 29., hétfő 9:18

és még a CR témához

Ha ennyire oda van a Real csodálatos múltjáért, akkor miért akar ilyen nehezen hosszabbítani, feltéve ha akar egyáltalán? :hmmm:

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 29., hétfő 9:09

R.M.C.F írta:Nem matekórát akarok indítani,hanem jelezni az aránytalanságot,amivel a chelsea többet költött hasonló eredményekért,vagyis a modellje nem a legjobb.
Ha nem számolgatsz honnan tudod, hogy a Chelsea jóval többet költött, mint például a Bayern?
R.M.C.F írta:Igen. pl Cronaldo is ezért.
Egyszerű szimpátiáról van szó. Ha ennyire a múltra menne akkor maradhatott volna a helyén is. A legtöbb embernek vannak kedvencei. Lehet az a Real is, de akár a Chelsea vagy a City
R.M.C.F írta:Bernabeu....és amit tudni lehet róla.
Persze a sablon :lol: Mi mást is mondhatnál?

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 29., hétfő 8:42

Persze azért jöttek ide, mert lenyűgözték őket a régi eredmények
Igen. pl Cronaldo is ezért.

Ezt nem gondolhatod komolyan.
Nem matekórát akarok indítani,hanem jelezni az aránytalanságot,amivel a chelsea többet költött hasonló eredményekért,vagyis a modellje nem a legjobb.
Szerinted az a hatalmas múlt nem pénznek volt köszönhető a Realnál és más kluboknál?
Bernabeu....és amit tudni lehet róla.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. július 29., hétfő 8:36

Dupla D írta:Soha szenteltem nagy figyelmet a Chelsea ügyeinek, de nekem is olyasmi rémlik, hogy Abramovic már ott készült hagyni a Chealseat 2011 körül, mert nem jöttek az eredmények, nem volt BL győzelem, és hatalmas pénznyelő volt a klub. Aztán csodák csodájára nyertek egyet, és ezután gondolta meg magát, és nem adta el a klubot.
Ha el is akarta adni a klubot az nem 2011 hanem 2008-2009 körül lehetett. Ekkor több újságnál felmerült ez az elmélet és pletykáltak valami arab fickóról aki megvette volna a Chelseat. Végül nem adta el tehát ezt be tudom annak, hogy egy szó sem volt igaz ebből a meséből. A pénz jelentősen visszaesett Abránál aminek első számú oka a gazdasági világválság volt. Ekkor gondolom kapva kaptak az alkalmon és kikalkulálták, hogy elakarja adni. Ettől viszont 2003-ban megvehette a klubot önmaga szórakoztatására. Ennek semmi köze ahhoz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 29., hétfő 8:33

Ha jól emlékszem ,akkor Cr-t pl Calderon hozta. Vagyis ő kötött vele előszerződést. De szerintem , hogy nem igazán jöttek sztárok ,az inkább Calderon hülye felfogás miatt volt. Még Schuster nyilatkozta valamikor ,hogy kiket kért , és akkor ilyen Fauberteket hoztak :roll: És például nem hiszem , hogy Villa nem akart volna jönni , egyszerűen nyomorék volt az a vezetőség , és más elképzelései voltak. Illetve , fiatal "tehetségekre" vadásztak , mint pl Gago , Higuaín,Marcelo.
Nem erre akartam célozni. :)
Calderónnak nem más elképzelései voltak, hanem ahhoz nyúlt, ami maradt, mert hiába voltunk mi a Real Madrid, hiába kínáltunk csillagászati fizetéseket és átigazolási díjat, ha az aktuális sztárok nem látták a csapat jövőjét, 9 BL ide vagy oda.
Schuster szavai meg... :shutup:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 29., hétfő 8:04

R.M.C.F írta:Az elmúlt években a porto,a pool,a milan,a barca,a bm és a chelsea nyert bl.t....ezek közül a chelsea kis túlzással egymaga költött annyit amint a többi ezen idő alatt.
Ezt nem gondolhatod komolyan. Megint azt tudom mondani, hogy számold ki a BL győztes csapatok kerete mennyibe került.
oroszisti írta:Igazából , ahogy ezt írom , rájöttem ,hogy ha sok játékosnak nem is fontos a múlt , a minőségi edzőknek annál inkább. Nem csoda , hogy Mancinik , Ranierik ülnek az araboknál .
Ez a dolgok kiforgatása. Miért csak a rosszabbakat említed egyáltalán? Rossz edzők minden nagyobb csapatnál voltak már
R.M.C.F írta:Egy zsoldos egy realba mint pl ronaldo nem csak a pénzért megy,vagy ruud sem azért jött,mert a BM jobb anyagi lehetőségéket ajánlott neki,de voltak így sokan,hanem mert a madrid több a múltja miatt mint pl egy chelsea vagy city,hiába adnának több lét a tagnak.
Persze azért jöttek ide, mert lenyűgözték őket a régi eredmények. Hagyjuk már ezt. Egyszerűen szimpátia alapján jöttek ide, ami nem a múlt miatt van
Ez a múltas dolog csak egy jó indok a legtöbb szurkolónak, hogy a saját csapataikat mások felé emeljék

De ha már ennyire a pénz ellen vagy és élvezkedel a lényegtelen múltra, amihez a mostani Realnak már semmi köze, ezért lenne egy kérdésem. Szerinted az a hatalmas múlt nem pénznek volt köszönhető a Realnál és más kluboknál?
oroszisti írta:ha valami sztár megy oda akkor az meg egy zsoldos és szarik bele , csak a pénz miatt megy.
Komolytalan, nevetséges. Bayernnél, Realnál, Barcelonánál, ingyen vagy kevesebb pénzért játszanak?

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 29., hétfő 7:38

Azért örülök,hogy van aki egyetért velem,mert a sok hülyeség mellett amit írok,meg vakság mellett néha lehet véletlen beletalálok,és jót írok.

:ozil: :ozil: :ozil: :ozil: :ozil:
z inkább Calderon hülye felfogás miatt volt.

Meg mija is sokat tett a klub ellen.

Na,akkor van aki szerint egy új arab/orosz klub értékre,presztízsre,ismertségre egál egy madriddal,milannal vagy bm-el.........van aki szerint ezek a klubok különböznek. Szerintem különböznek.

Abra játszhat a házipénztárávál...még az is lehet ahogy írták alább hogy plusszos volt egy év erejéig(bár ezeket én fenntartásokkal kezelem), ki tudja hogyan trükközi össze,mint a vagyonát :lol: , de egy madrid,vagy bm nálam más kategória.

Az elég érdekes madrid szurkolói gondolkodás egyébként hogy egy chelseat vagy egy cityt a mi szintünkön tart.......(csak ne kezdjük el hogy az elmúlt 4 évben ki nyert több bl-t,mert rosszul leszek.....)
Mondjuk sokan nem is értették a kérdést,mert jöttek nekem és csaholás volt,hogy szembe köpöm magam,meg a szokásos hülyeségeket beszélek.De ez már mindennapos. :D :D :D én is beláttam. :kivagyhe: sokan úgy várnak arra mikor lehet belémkötni és köpködni mint afrikában az esőre.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. július 29., hétfő 2:50

Casso írta:Nem akarok belebonyolódni a témába, de ebben igaza van legendaryank. Abramovicsnak gyakorlatilag kis túlzással mindene megvan/megvolt. Emellett nagy futball rajongó és imádja ezt a sportot. Én úgy gondolom, hogy nagyobb részt a saját szórakoztatása miatt vette meg anno a Chelseat nem pedig befektetésképp pusztán nyereségvágy miatt döntött így. Ajánlom figyelmedbe az önéletrajzi könyvét.
Soha szenteltem nagy figyelmet a Chelsea ügyeinek, de nekem is olyasmi rémlik, hogy Abramovic már ott készült hagyni a Chealseat 2011 körül, mert nem jöttek az eredmények, nem volt BL győzelem, és hatalmas pénznyelő volt a klub. Aztán csodák csodájára nyertek egyet, és ezután gondolta meg magát, és nem adta el a klubot.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. július 29., hétfő 1:12

Realista24 írta:Beszállok a buliba én is, mert látom jóféle.

Hozzánk ki akart igazolni, amíg Calderón volt az elnök? Hiába voltunk mi a nagy Real Madrid, a kutya nem akart idejönni, de még akkor sem, amikor Pérez újra színre nem lépett. És ez nem a pénztelenségen múlott, mert pénzünk volt mindig is. Florentinónak hatalmas áldozatokat kellett hoznia, hogy ismét értelmes játékosok érkezzenek Madridba, és ezt az első években többnyire pénzzel értük el, nem a múltunkkal.
Ha jól emlékszem ,akkor Cr-t pl Calderon hozta. Vagyis ő kötött vele előszerződést. De szerintem , hogy nem igazán jöttek sztárok ,az inkább Calderon hülye felfogás miatt volt. Még Schuster nyilatkozta valamikor ,hogy kiket kért , és akkor ilyen Fauberteket hoztak :roll: És például nem hiszem , hogy Villa nem akart volna jönni , egyszerűen nyomorék volt az a vezetőség , és más elképzelései voltak. Illetve , fiatal "tehetségekre" vadásztak , mint pl Gago , Higuaín,Marcelo.


A másik meg szerintem igenis sikertelenk . A City 3 év alatt nem tudott továbbjutni a csoportkörből . Összejött a bajnokság nem esek tőle hanyatt . A Chelsea , mindt Mounak köszönhet , ha őt nem hozza Abra , nem is tudom hol tartanának. A Bl meg pont akkor jött nekik , amikor senki sem számított rá . De mindent elmond róluk, hogy idén már az El-ben kellett vitézkedniük.(mondjuk sikerrel ,de a Benfica sokkal magasabb szinten focizott) Nyilván idén rohadt jók lesznek ,de Mou miatt.

A Psg jól kezdett ,de ez is szerintem a megfelelő szakembernek köszönhető. Meg úgy látom ,hogy ott tudatosabb munka folyik. De idén vissza esnek Blancal úgy érzem. De egy franica bajnokságban amúgy sem volt nehéz dolguk , akár idén is bajnokok lehetnek ,de a Bl menetelést , egyértelműen Carlo számlájára írom , + ők minőségi játékosokat vesznek , nem úgy mint a City.

A Monacoról sokat nem lehet mondani. A bajnokságban tuti ott lesznek , de Ranieri igencsak mellé fogtak szerintem
:roll:
De itt van még a Malaga is ,akik azután értek el valamit , hogy az arab visszavonult.

Igazából , ahogy ezt írom , rájöttem ,hogy ha sok játékosnak nem is fontos a múlt , a minőségi edzőknek annál inkább. Nem csoda , hogy Mancinik , Ranierik ülnek az araboknál .
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 28., vasárnap 22:06

Pl ronaldo,akit tudtommal a Mu hogy maradjon ott, egy nálunknál jobb fizetéssel lepte meg.....decsakamadrid.


de itt ne menjünk el csak a madrid irányába....sőt már sok irányba elmentünk,én azt kezdtem el mondani,hogy egy nagy múltú klub,az más mérce....nyilván ez az én véleményem,és lehet másnál egy city azonos egy madriddal,mert nem tudtuk őket megverni tavaly(tudom nem így volt,de ez csak példa).
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. július 28., vasárnap 21:56

a fene nagy pénzükkel alig akart odaigazolni nagyobb név eleinte.......pedig dupla gázsi volt a többi klubhoz képest.
Beszállok a buliba én is, mert látom jóféle.

Hozzánk ki akart igazolni, amíg Calderón volt az elnök? Hiába voltunk mi a nagy Real Madrid, a kutya nem akart idejönni, de még akkor sem, amikor Pérez újra színre nem lépett. És ez nem a pénztelenségen múlott, mert pénzünk volt mindig is. Florentinónak hatalmas áldozatokat kellett hoznia, hogy ismét értelmes játékosok érkezzenek Madridba, és ezt az első években többnyire pénzzel értük el, nem a múltunkkal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. július 28., vasárnap 21:51

Wertz írta:Vicc, hogy ezt sokak elhiszik
Nem akarok belebonyolódni a témába, de ebben igaza van legendaryank. Abramovicsnak gyakorlatilag kis túlzással mindene megvan/megvolt. Emellett nagy futball rajongó és imádja ezt a sportot. Én úgy gondolom, hogy nagyobb részt a saját szórakoztatása miatt vette meg anno a Chelseat nem pedig befektetésképp pusztán nyereségvágy miatt döntött így. Ajánlom figyelmedbe az önéletrajzi könyvét.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 28., vasárnap 21:44

azért vigyázzunk ezzel a kijelentéssel hogy sikertelenek.
Az elmúlt években a porto,a pool,a milan,a barca,a bm és a chelsea nyert bl.t....ezek közül a chelsea kis túlzással egymaga költött annyit amint a többi ezen idő alatt.
Vagyis a sportprojektje nem a legjobb,nyilván a pénz viszi őket előre és húzza,ez nem vitás,szinte bárkit megvehetnek,de emlékezzünk vissza, a fene nagy pénzükkel alig akart odaigazolni nagyobb név eleinte.......pedig dupla gázsi volt a többi klubhoz képest.
A fociban még talán mindig van más érték is nem csak a pénz,de lehet én vagyok túl naiv.

Az meg hogy ha egy klub ennyi pénz öl bele mint a két angol,és abból ezt tudják kihozni,az nálam nem éppen a siker szimbóluma,de lehet tévedek.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: miró » 2013. július 28., vasárnap 21:05

Szerintem többnyire azért sikertelenek ezek az "arab " csapatok
kire gondolsz?
monacot majd meglátjuk.
a city 3 év (?) alatt megnyert egy bajnokságot.
a psg 1 év alatt nyert francia bajnokságot,és elmentek a bl negyeddöntőig.


hozzáteszem hogy közük nem volt eddig a blhez,ill az első 10-ért harcoltak.



azért vigyázzunk ezzel a kijelentéssel hogy sikertelenek.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. július 28., vasárnap 20:48

ha valami sztár megy oda akkor az meg egy zsoldos és szarik bele , csak a pénz miatt megy.
na....na.....na.....hát van aki?

Egy zsoldos egy realba mint pl ronaldo nem csak a pénzért megy,vagy ruud sem azért jött,mert a BM jobb anyagi lehetőségéket ajánlott neki,de voltak így sokan,hanem mert a madrid több a múltja miatt mint pl egy chelsea vagy city,hiába adnának több lét a tagnak.
persze ez nem igaz mindenkire,ezért is írtam,hogy ÉN így tennék,van akit csak a pénz hajt,az menjen az arabokhoz......

:D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. július 28., vasárnap 19:06

Hozzá szólnék én is ehhez a témához kicsit. Még R.M.F.C írta , hogy nem a pénz a minden egy csaptanál , múlt stb. Ezzel egyetértek. Szerintem többnyire azért sikertelenek ezek az "arab " csapatok ,mert semmi logika nincs az igazolásaikba. Van pénz , bárkit megvehetnek , ezért nem gondolják át az igazolásokat. + ha valami sztár megy oda akkor az meg egy zsoldos és szarik bele , csak a pénz miatt megy. Jó példa erre a City. Az elején vették a középszerű játékosokat, és megvettek vkit szélre akkor egy hónap múlva találtak jobbat , és akkor jött ő. De a citynél továbbra is sorra csinálják a hülyeségeket , középszerű játékosokat vesznek (Javi G , Negredo, Navas) , pedig már egész jó volt a keret. Nem tudják hova költeni a pénzt és 40 millákat költenek Javi Garciára :roll:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. július 28., vasárnap 18:44

legendary írta:Valószínűleg egyébként Abra nem befektetésként fogja fel ezt, hanem mint szórakozás
Vicc, hogy ezt sokak elhiszik :lol:
legendary írta:A kezdőben azért szerepel Rafael, Evra, Evans, Vidic, Clev és akár Welbeck is, ők legdurvább esetben 5 millióba fájtak. Wazza a legdrágább, de ő is 40 millió euró alatt van. 20 milla fölötti RvP, Rooney, Anderson, Rio Carrick és talán De Gea az egész keretben így kapásból.
Attól, mert kiemeled az olcsó játékosokat még a tények nem változnak. A drága játékosok sorát bőven lehetne folytatni.
legendary írta:A BVB a japán másodosztályból vette Kagawát, Götzét és Reust kinevelték, tehát még gyerekként fedezték fel és adták meg nekik a bizalmat, Hummelst a Bayern padjáról hozták el, és hozták ki belőle a maximumot. A megfigyelők meglátták bennük a lehetőséget, amit mások nem.
Szoptak is az elmúlt években, hogy egybetartsák a csapatot
Ha meg már ennyire velük jössz, akkor mögöttük a MU is bőven elbújhat csapatépítés terén. Sőt igazából mindenki. Ott valami csoda folyhatott az elmúlt években


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 66 regisztrált és 0 vendég