Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. augusztus 12., hétfő 19:48

Ha Gerson jön akkor Mateos biztos nem fog..
Vassnak eddig volt lehetősége meggyőzni Monizt, kiderül sikerült e..

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. augusztus 12., hétfő 19:40

Akkor leigazoltuk a brazil hatvedet(Gerson), jo lenne ha meg Mateos is jonne.
Mi a szitu Vassal? Nem ertem Monizt, azert jobb mint Csukics v Jozsi...kar, h vele nem akar szamolni. Remelem valtozni fog a velemenye errol.
Buzsaky felejtos. Nagyon nem birja a terde. neki is orultem volna, de ugy nezki belole sem lesz semmi.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. augusztus 12., hétfő 18:06

Ehhez a büntető témához csak egyet mondanék. Ha ez az eset fordított felállásban történik meg, akkor azt mondanád nem volt semmi szabálytalanság
:ozil:
Ez milyen érv? Ha meg ez egy Real meccsen lett volna mindenki fröcsögne!Ilyen a foci! :smile:

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 12., hétfő 13:21

Én csak leírtam egy tényt. Felőlem aztán irkálhat rá akármit, nem fogok foglalkozni vele

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 12., hétfő 13:17

de én megértem ezt mivel te az elvakult fradisták közé tartozol akik szerint Orbán, az MLSZ, Puhl, a Nemzeti Sport, Csányi, a bírók, Strestik, a 15 NB1es csapat, szinte mindenki a Fradi ellen van :lol:
Gondolom nem akartok egy jóféle személyeskedést elkezdeni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 12., hétfő 13:15

BBarni írta:Hát akkor meg vagyok nyugodva! :)
Én is tudok, nagyon profin elemezni ha kell, tessék ebből képből szerintem simán látszik, hogy van kontakt!
Szerintem ha Uzoma kiállítása tizi és piros akkor Böde esete is minimum tizi!
Ehhez a büntető témához csak egyet mondanék. Ha ez az eset fordított felállásban történik meg, akkor azt mondanád nem volt semmi szabálytalanság

de én megértem ezt mivel te az elvakult fradisták közé tartozol akik szerint Orbán, az MLSZ, Puhl, a Nemzeti Sport, Csányi, a bírók, Strestik, a 15 NB1es csapat, szinte mindenki a Fradi ellen van :lol:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. augusztus 12., hétfő 8:01

Puhl Sándor szerint nem volt tizenegyes
Hát akkor meg vagyok nyugodva! :)
Én is tudok, nagyon profin elemezni ha kell, tessék ebből képből szerintem simán látszik, hogy van kontakt!
Szerintem ha Uzoma kiállítása tizi és piros akkor Böde esete is minimum tizi!
Ráadásul itt simán megmagyarázta, hogy jogos a tizi és a piros, igaz aztán egy képkockát sem tudott mutatni ahol lett volna kontakt!(Nikolics vs Uzoma) :lol:
Monizt is megmagyarázta, azért állították ki mert vehemensen reklamált...akkor Pinyőt ki kellett volna végezni ilyen alapon!(azt meg sem említem, hogy nem is ezért küldték el Monizt)
Mondjuk Szebeni a vidi-pécs meccs utáni költői kérdése! :lol:
Nagyon odamondta, jól mondta valaki holnap majd kap egy nav ellenőrzést! :lol:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. augusztus 12., hétfő 1:23

Kerlon írta:Szerintem sem volt 11-es.
komolyan? jó, akkor.. :mrgreen: :D

más, knézy hülyeségeiről nincs még valami összeállítás?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 12., hétfő 0:24

Szerintem sem volt 11-es.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 11., vasárnap 23:55

BBarni írta:és a Fradit hihetetlen szinten utáló nso szerint is tizenegyes volt!
Puhl Sándor szerint nem volt tizenegyes, kilassítva, kielemezve elmondta miért is, szerintem ez jobb, mint az nso szerint tizenegyes volt :mrgreen:
kapcsolom is el a mennyei futballt.... :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 11., vasárnap 23:45

peadani írta:
Kenesei? Na ne szórakozzunk. Jó a rúgó technikája, de 15 méteres körzetben fut. Kikopott ő már ahhoz, hogy húzni tudja ott elől a csapatot. Egy hajtós mozgós csatár kellene nekünk, akiben benne van a veszély, mint Maric.
Eszlátyi :mrgreen: Am már tavaly is gondok voltak a góllövéssel pedig volt egy Maric elől...csak hát ugye ha a középpálya enyhén szólva sem a legjobb meg a csapatjáték(ez most talán változik) akkor szegény csinálhat ott bármit elől ha nem kap labdát.
Idén a középpályát rendben látom. Orosz nagyon jó igazolás volt és Quinteroval egész jól kevergetnek. Eszlátyival nem tudom mi volt tegnap... Az előző két meccsen nagyon jól szállt be. Most meg nem volt jó megmozdulása...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. augusztus 11., vasárnap 23:36

amúgy az mi durva bakker, hogy Dombi gólt szerzett? :D
hihetetlen ez a pali :lol:


Sport 2, Harmadik Félidő, most kezdik elemezni a Győr - Fradit.

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: peadani » 2013. augusztus 11., vasárnap 23:33

Kenesei? Na ne szórakozzunk. Jó a rúgó technikája, de 15 méteres körzetben fut. Kikopott ő már ahhoz, hogy húzni tudja ott elől a csapatot. Egy hajtós mozgós csatár kellene nekünk, akiben benne van a veszély, mint Maric.
Eszlátyi :mrgreen: Am már tavaly is gondok voltak a góllövéssel pedig volt egy Maric elől...csak hát ugye ha a középpálya enyhén szólva sem a legjobb meg a csapatjáték(ez most talán változik) akkor szegény csinálhat ott bármit elől ha nem kap labdát.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 11., vasárnap 23:23

JustoVillar írta:
Amúgy szégyen, hogy nem igazoltunk csatárt.
Kenő.
Am nekünk is csatárt kellene igazolnunk, erre elengedjük az egyetlen értelmes csatárunkat :agree: Nem baj van Ugrai...
Kenesei? Na ne szórakozzunk. Jó a rúgó technikája, de 15 méteres körzetben fut. Kikopott ő már ahhoz, hogy húzni tudja ott elől a csapatot. Egy hajtós mozgós csatár kellene nekünk, akiben benne van a veszély, mint Maric.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: kodo » 2013. augusztus 11., vasárnap 22:27

JustoVillar írta:Nem baj van Ugrai...
Bandi megoldja :D

Avatar
JustoVillar
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:23
Kedvenc játékosaid: Casillas, Justo Villar, Bueno
Kedvenc csapatod: Haladás, Packers, Celtics, Saxo-Tinkoff
Tartózkodási hely: Holy King

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: JustoVillar » 2013. augusztus 11., vasárnap 21:27

Amúgy szégyen, hogy nem igazoltunk csatárt.
Kenő.
Am nekünk is csatárt kellene igazolnunk, erre elengedjük az egyetlen értelmes csatárunkat :agree: Nem baj van Ugrai...
Köszönöm Istenem, hogy nem vagyok fradista.

Egy élet, egy szerelem, egy vallás Haladás

Öpike

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 11., vasárnap 21:26

BBarni írta:Aknee nagyon nagy igazolás lesz,
tudtommal Akeem Adams a neve.

"Köszönöm a vezetőségnek Akeem Adams leigazolását, aki bár csak nemrég érkezett, de máris látható volt, hogy komoly erősítés a számunkra" - mondta Ricardo Moniz a Győri ETO elleni 2-1-es győzelem után."
Wertz írta:A nyilvánvalót, hogy jó ítéletet hozott a bíró. Szabályos szerelés volt. Ettől függetlenül még rosszul vezette a meccset
adtak már kevesebbért is 11-est. TV-n keresztül nekem úgy jött le inkább 11-es, mint nem.
nmate írta:De ez hogyan van, tegnap a fradi csapta a győrt, ma meg már a münkennel játszanak? Gondolom sokat pihentek. Meg a 48 óra is eltelt a két meccs között
Győr kérte, hogy tolják el a FTC elleni meccset, de a Fradi nem ment bele.
Remy írta:Simon és Nikolic elég szépen meglógtak a góllövőlistán :D kíváncsi vagyok mennyivel zárják a szezont, de az MB1-ben 3 forduló után 5-6 gól... :)
Simon nagyon durván bekezdett. Jót tett a Paksnak a támadófocit erőltető új és fiatal edző. Ha így mennek továbbra is akkor nem lesznek problémák. Pedig nyáron azt hittem, hogy a tabella végében lesznek (persze még lehetnek). De amíg Simon jó formában van, addig no problem. Nikolicnak pedig minden a helyzetkihasználáson múlik. Tavaly is tucatnyi helyzetet hagyott ki, amiket mások belőttek volna.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Anis 2013. augusztus 11., vasárnap 21:29-kor.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 11., vasárnap 21:22

Durva, hogy mi meg 3 meccs 3 rúgott góllal állunk. Legalább van 7 pontunk... Amúgy szégyen, hogy nem igazoltunk csatárt. Már tavasszal se rúgta 3asával a gólokat Griffiths. Ráadásul, ha nem fejre megy neki vagy testre, akkor totál szerencsétlen. Rosszul helyezkedik összjátékban nulla. Kár, hogy Maric csak tavasszal játszhat...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. augusztus 11., vasárnap 20:38

Simon és Nikolic elég szépen meglógtak a góllövőlistán :D kíváncsi vagyok mennyivel zárják a szezont, de az MB1-ben 3 forduló után 5-6 gól... :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. augusztus 11., vasárnap 19:08

Mi ez??
Mi ez a szar játékvezetés?Szánalmas, hogy ezek kapnak 1,5 milliót ilyen szar, szemét teljesítményre..profi bírok!
Az mlsz mellett a legnagyobb kártevők!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 31 regisztrált és 0 vendég