Egyéb bajnokságok

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. január 8., vasárnap 11:09

draxler első hivatalos psg gólja már meg is van
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. január 6., péntek 13:47

kínai bajnokságról pár gondolat a digin akit érdekel. újdonságokat nagyon nem mondanak btw
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. január 6., péntek 10:25

Obi Mikel is kínába ment hivatalos. Tianjin Teda
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. január 5., csütörtök 12:50

kínai gyakadémia kicsit több képpel: A tanulók heti hat napon edzenek, 24 spanyol edző irányítása alatt – ők egyébként a Real Madriddal kötött együttműködés keretében érkeztek Kínába, hogy segítsenek a térség felvirágoztatásában.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Nyilacska
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2016. július 19., kedd 18:01

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Nyilacska » 2017. január 5., csütörtök 1:54

BBeno írta:forintban nem szoktam ezeket számolni de a juve évi 4,5 millió eurót adott volna. így most kínában évi 16-18 milliót tesz zsebre.
Hát akkor így már érthető. Ki tud megelni évi 4 millióból? 16 bol már megfog élni a félig román(barátnője Brassói) ük unokájának az ukonakaja.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 4., szerda 19:14

Futballkurvák mindenhol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. január 4., szerda 18:33

forintban nem szoktam ezeket számolni de a juve évi 4,5 millió eurót adott volna. így most kínában évi 16-18 milliót tesz zsebre.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 4., szerda 18:19

Évi 4,3 milliárd helyett kapott volna a Juvenál kb. 1,5-2-t. Számomra is hihetetlen ez. Ráadásul még csak 27 éves, lehet 2-3 év múlva is meghozni ilyen döntést, amikor már annyira nincs toppon az ember.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. január 4., szerda 18:09

Kerlon írta:http://www.csakfoci.hu/nemzetkozi-foci/ ... penz-miatt heti 150ezerbol biztos nem élt volna jól a család.

Még ha azt mondom egy Monaco helyett a Kinai csapatot választja ok, de egy Juventus helyett? A Juventus Európa és a világ egyik legnívósabb klubja és mégis Kínát választja?
Elég nagy problémák vannak ott fejben. A pénz nem minden.
Meg azért a Juve se minimálbérért foglalkoztatta volna.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. január 4., szerda 17:59

BBeno írta:ennek a programnak szerintem még nincs eredménye. kell nekik szerintem 5-10 év hogy a látható legyen bármi is.
Így van. Többség kiröhögi Kínát, de valóban van veszélye annak, hogy őrült pénzekért csábítanak oda játékosokat. Én tartok ettől, de még úgy vagyok vele, hogy nehezen hiszem el, hogy összejöhet nekik. Azért ez nehezebb buli mint megvásárolni egy Chelsea-t, Valenciát, City-t, P$G-t. De nagyobbat is lehet szakítani belőle.

Decemberben Észak-Korea(!!!!!!!!!!) nyerte az U20as női vb-t. Ezt olvassátok el 10x és akkor talán érződni fog, hogy igen, Kína felfejlődhet. Elég csak az olimpiai játékokra gondolni, hogy abban is mennyit fejlődtek 20-30 év alatt. Elmebeteg. Odaviszik nagy pénzért az európai szakembereket és átveszik a tudást. Majd a cc 2 milliárd emberből meg úgyis lesz 1-2 aki majd beválik mert tehetséges.

Ez a jövőben nagy harc lehet lesz az európai csapatok és kínaiak között. Még ha ez egészen hihetetlenül is hangzik így 2017 elején. De leginkább jelenleg úgy érzem, hogy ez hatalmas feladat, amit csak pénzzel nem lehet megoldani. De az biztos, hogy rengeteget fognak fejlődni, mert a pénzt nem sajnálják, edzőket már vittek.

Egy példa, ha már Witsel szóba jött. Hol volt a belga válogatott 20 évvel ezelőtt? :)
Hol van most a magyar válogatott?
Hol van a brazil válogatott?

A foci történelmében is történtek egészen meredek, az elején még hihetetlennek tűnő események. Miért ne lehetne a kínai "csoda" a következő?! (Persze hangsúlyozom, én azon vagyok hogy maximum a kiégett játékosok menjenek oda, mint pl USA-ban. Erre látok legnagyobb esélyt. Viszont válogatott szinten biztos, hogy fel fognak jönni 10-20 év múlva)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 4., szerda 17:02

http://www.csakfoci.hu/nemzetkozi-foci/ ... penz-miatt heti 150ezerbol biztos nem élt volna jól a család.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. január 4., szerda 13:51

BOOM! AUBAMEYANG HAS RECEIVED AN OFFER OF 41m€ PER YEAR FROM SHANGHAI, AND 150m€ FOR BORUSSIA DORTMUND, BOTH WOULD BEAT WORLD RECORDS!
Tancredi Palmeri, a beIN Sports televíziós hálózat tudósítója arról számolt be, hogy a kínai labdarúgó-bajnokságban szereplő Sanghaj SIPG évi 41 millió eurós fizetést (heti 800 ezer euró) ajánlott Pierre-Emerick Aubameyangnak, a német Borussia Dortmund támadójának.
nyilván egyre több ilyen pletyka lesz ami egyáltalán nem igaz de a kínaiaktól akár még igaz is lehet. az tuti hogy lesz mivel eladni az újságokat ebben a téli átig szezonban is.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. január 4., szerda 9:31

Realista24 írta:Emery megerősítette, hogy Jesének ggbb van. Játszania kell, de nem ott.
Mondjuk azaz Emery féle PSG eddig, hogy finoman mondjam, gyenge.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 4., szerda 9:24

Emery megerősítette, hogy Jesének ggbb van. Játszania kell, de nem ott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. január 4., szerda 2:40

OFFICIAL: Tianjin Quanijan have signed midfielder Axel Witsel from Zenit St Petersburg for €25m on a five-year contract.
fel ev volt hatra a szerzodesebol. zenit is mocskos jol jart hogy nyaron utolsopillanatban muttata a fukkot.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Nyilacska
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2016. július 19., kedd 18:01

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Nyilacska » 2017. január 3., kedd 19:42

Witsel is úgy döntött hogy, felhagy a focival. Kínába igazolt olyan csapathoz amelyiknek a nevét ha akarom se tudom leirni

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. január 3., kedd 19:39

ennek a programnak szerintem még nincs eredménye. kell nekik szerintem 5-10 év hogy a látható legyen bármi is.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 3., kedd 19:29

Kerlon írta:
Amúgy meglepő, hogy ilyen dolgok mellett sem tudnak kinevelni pár jó focistát. Most meg, hogy veszik a sok középszerű külföldit még esélyt sem adnak majd a sajátoknak. Mondjuk aztán a himalája lábában meg lehet tele vannak kis Messivel meg Ronaldoval, de nem jutnak el a nagy csapatokig. :mrgreen:
Szerintem közrejátszik, hogy a nagyok (Real,Barca, stb.) lerabolják a tehetséges csíkszemeket.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 3., kedd 19:28

Amúgy meglepő, hogy ilyen dolgok mellett sem tudnak kinevelni pár jó focistát. Most meg, hogy veszik a sok középszerű külföldit még esélyt sem adnak majd a sajátoknak. Mondjuk aztán a himalája lábában meg lehet tele vannak kis Messivel meg Ronaldoval, de nem jutnak el a nagy csapatokig. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 3., kedd 19:18

Pellegrini's Hebei Fortune will offer Pepe €15 million-a-year net wages package in the coming days.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég