Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. január 11., szerda 20:57

Köszi mindenkinek! :salute:
Igazából anyámnak gondoltam születésnapjára, mert mindig sír, hogy lemerül neki a régi ötös alma útközben.
Bár lehet inkább egy akksi cserét kéne bedobni akkor... Talán akkor nem merülne úgy.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 11., szerda 20:03


Mert az nem telefon :mrgreen: :mrgreen:
Így van, több annál. :coffee: :sziv:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. január 11., szerda 19:59

KAG írta:Powerbank és Powerbank között van érdemi különbség, vagy csak azért drágább az egyik a másiknál mert nagyobb a kapacitása? :hmmm:
kapacitásbeli különbségek vannak
gyorstöltést van amelyik tud van amelyik nem
és van amelyik leadja a 2 ampert töltésnél míg a szarabbak 1,1 körül töltenek.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. január 11., szerda 19:20

Igen, közbe már rájöttünk. Nem az én telóm szerencsére, haver kapja a muterjától.
KAG írta:Powerbank és Powerbank között van érdemi különbség, vagy csak azért drágább az egyik a másiknál mert nagyobb a kapacitása?
Mármint két márka között, vagy márkán belül?
Mindegyik tönkreteszi a telodat. Legalábbis az almát. Tapasztalat.
Mert az nem telefon :mrgreen: :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. január 11., szerda 17:20

___Samy___ írta:Adott egy HTC d816, amin nincs 3G. A telefon Angliából van, és maga a telefon kínai, de se T-s kártyával, se Vodás kártyával nincs 3G. Lefedettség biztos van, mert másnak van 3G ezekkel a szolgáltatókkal.

Vkinek esetleg vmi ötlet?
Az azsiai halozatra gyartott telefonok mas frekvencian mukodnek, mint az europaiak.

Vasarlas elott ezen az oldalon erdemes ellenorizni. Add el a telefont, mast nem nagyon tehetsz.

https://www.frequencycheck.com/carrier- ... ne-hungary

https://www.frequencycheck.com/carrier- ... om-hungary

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 11., szerda 17:03

KAG írta:Powerbank és Powerbank között van érdemi különbség, vagy csak azért drágább az egyik a másiknál mert nagyobb a kapacitása? :hmmm:
Nyilván van minőségi színvonal. Olcsó szar lehet nem tudja megkozrliteni se a névleges kapacitást..
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 11., szerda 17:02

KAG írta:Powerbank és Powerbank között van érdemi különbség, vagy csak azért drágább az egyik a másiknál mert nagyobb a kapacitása? :hmmm:
Mindegyik tönkreteszi a telodat. Legalábbis az almát. Tapasztalat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. január 11., szerda 17:00

Powerbank és Powerbank között van érdemi különbség, vagy csak azért drágább az egyik a másiknál mert nagyobb a kapacitása? :hmmm:
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 11., szerda 16:58

Nem vágom teljesen, de ha nem európai használatra tervezték, akkor képtelen fogni az itteni jeleket.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. január 11., szerda 16:35

*HTC d816t
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. január 11., szerda 15:52

Adott egy HTC d816, amin nincs 3G. A telefon Angliából van, és maga a telefon kínai, de se T-s kártyával, se Vodás kártyával nincs 3G. Lefedettség biztos van, mert másnak van 3G ezekkel a szolgáltatókkal.

Vkinek esetleg vmi ötlet?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. január 9., hétfő 22:59

Chris írta:Lehet vakon vagyok, de nem úgy van hogy unión belül (is) ráteszik a 27%-ot? Valamilyen komolyabb összeg fölött legalábbis?
Nem hiszem, mert most pl. csak Kínából lehetne rendelni, és most 64 ezerbe kerülne. De lehet tévedek, annyira nem vagyok otthon a témában.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Chris » 2017. január 9., hétfő 20:31

TinyDeal-ről, de ott is olyan opcióval, hogy német raktárból, szóval megúsztam a vámot meg az áfát. :mrgreen: :mrgreen:
Lehet vakon vagyok, de nem úgy van hogy unión belül (is) ráteszik a 27%-ot? Valamilyen komolyabb összeg fölött legalábbis?

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. január 9., hétfő 19:02

Caraway írta:Honnan rendelted? :)

Fateromnak is kéne már egy normális telefon, és ez jó kis ajánlatnak tűnik.
TinyDeal-ről, de ott is olyan opcióval, hogy német raktárból, szóval megúsztam a vámot meg az áfát. :mrgreen: :mrgreen:
Kerlon írta:Nekem ezekkel az a bajom, hogy tepsik. Ami még aggasztóbb, hogy 4,7 col körül alig van értelmes telefon. A3 2017 mondjuk adja, de az meg elég kemény áron megy. Mondjuk az IP68 adja, legalább zuhany alatt is nyomhatom a madridomot, 0-24
Nekem is szoknom kell még mert hatalmas... elég nagy kezem van, de még két kézzel is necces volt ma párszor. :D Szerintem is a 4,5-4,8 az optimális, az új iPhone-ok tökéletesek ilyen szempontból szerintem a 4,7-tel. De egy 6s-t mindenképp szeretnék a közeljövőben :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. január 9., hétfő 19:01

Nekem ezekkel az a bajom, hogy tepsik. Ami még aggasztóbb, hogy 4,7 col körül alig van értelmes telefon. A3 2017 mondjuk adja, de az meg elég kemény áron megy. Mondjuk az IP68 adja, legalább zuhany alatt is nyomhatom a madridomot, 0-24
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Caraway » 2017. január 9., hétfő 18:57

Sierra írta:
h3x0r írta:En kb 1 honapja hasznalok Redmi 3s Pro-t, baromi jo telefon. :agree:
Nagyon jók ezek a Xiaomik, pedig iphone mániás lettem, és már most hiányzik nagyon, de azért ez a teló kárpótol, szerintem jelenleg az egyik legjobb kínai gyártó a Xiaomi, én is csak ajánlani tudom.

Ez a teló is... 10 magos MediaTek proci, 3 GB RAM, 64 GB ROM, 4100 mAh-s akksi, 5,5-es FHD kijelző, fullos fémház, és került 63 ezerbe.... más márkanévvel ellátott ugyanilyen teló kb a 100 ezernél kezdődik.
Honnan rendelted? :)

Fateromnak is kéne már egy normális telefon, és ez jó kis ajánlatnak tűnik.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. január 9., hétfő 18:41

h3x0r írta:En kb 1 honapja hasznalok Redmi 3s Pro-t, baromi jo telefon. :agree:
Nagyon jók ezek a Xiaomik, pedig iphone mániás lettem, és már most hiányzik nagyon, de azért ez a teló kárpótol, szerintem jelenleg az egyik legjobb kínai gyártó a Xiaomi, én is csak ajánlani tudom.

Ez a teló is... 10 magos MediaTek proci, 3 GB RAM, 64 GB ROM, 4100 mAh-s akksi, 5,5-es FHD kijelző, fullos fémház, és került 63 ezerbe.... más márkanévvel ellátott ugyanilyen teló kb a 100 ezernél kezdődik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. január 9., hétfő 12:32

Sierra írta:Megjött a Redmi Note 4-em, már most imádom :) Igazi prémium hatást kelt az egész, ezzel elleszek egy darabig.
En kb 1 honapja hasznalok Redmi 3s Pro-t, baromi jo telefon. :agree:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Norbii » 2017. január 9., hétfő 11:37

Valószinüleg az aksi hibaja lesz.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. január 9., hétfő 10:40

Az lenne a gondom srácok, hogy a laptopom (Asus) lealvózza magát (mint amikor teljesen lemerül) amint felvillan a 10%-os vagy 7%-os figyelmeztetés és rábaszom a töltőt. Jelzi, hogy tölti meg minden, de egyszerűen kb 30 másodpercen belül lealvózza magát. Van egy másik Asus laptop is a családban ott nincs ilyen gond. Már megnéztem energiatakarékos beállításokat is, elosztót is cseréltem, másik konnektorba is dugtam, de semmi. Ötletem sincs mi lehet a gond. Valakinek valami?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 30 regisztrált és 0 vendég