Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. január 11., szerda 22:02

flori írta:Hagyjuk már ezt. :lol: 5 meccsen a szezonban rosszabbul fújtak nekik, aztán megy a hiszti. Ja igen, elhiszem, hogy nincs katalónia hozzászokva ehhez, évekig támadták a bírót minden ítéletnél, szaladtak, reklamáltak. Olyan szintű háteszelet kaptak, hogy ember nem látott még olyat. Nem madridista emberek öklendeztek.

Plusz 2009-ben olyan szintű csalás történt, amiért min. 10 évig nincs joguk bármit is mondani. Ott ha az történik, aminek kell, nincs 6kupa meg pepmánia.
Pontosan.De élvezik amúgy ezt, megint üldözve vannak mint franco idejében :D így tudnak csak igazán azonodulni szeretett klubjukkal.Szivesen kettebe hagynám az ilyeneket egy Drogba Ballack kettőssel amikor a csalásról papolnak :lol: a bilbao meg full retardban tolja...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2017. január 11., szerda 21:59

flori írta:Hagyjuk már ezt. :lol: 5 meccsen a szezonban rosszabbul fújtak nekik, aztán megy a hiszti. Ja igen, elhiszem, hogy nincs katalónia hozzászokva ehhez, évekig támadták a bírót minden ítéletnél, szaladtak, reklamáltak. Olyan szintű háteszelet kaptak, hogy ember nem látott még olyat. Nem madridista emberek öklendeztek.

Plusz 2009-ben olyan szintű csalás történt, amiért min. 10 évig nincs joguk bármit is mondani. Ott ha az történik, aminek kell, nincs 6kupa meg pepmánia.
Nyilván, én sem fogok rosszul aludni csak mert volt pár döntés ami ellenük szólt. Csak tényleg nevetséges összességében amit a spanyol játékvezetők lehoznak, és nem hogy egyre kevesebb lenne ezekből a röhejes ítéletekből, hanem egyre rendszeresebb.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. január 11., szerda 21:58

Jogos. Iszonyatosan nagyot toltak nekik hosszú éveken át. Nincs miért verni magukat. Ha ez így megy jó pár évig akkor kb megtudják milyen szar volt nekünk.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. január 11., szerda 21:56

A Bilbao arra volt jó, hogy megnehezítsék Messiék dolgát, vért izzadtak ott is, itt is, és persze az edzéseken is komolyan koncentrálniuk kell mindenre, és ez jó. Még arra sem volt idejük (? :roll: ), hogy elmenjenek átvenni a díjakat, ráadásul olyanok se, akik meg sem érdemelték (pl Piqué hogy a ****ba került be az álomcsapatba?!) :lol: Na mindegy. Nyomás alatt vannak, ez a lényeg, Madridban pedig minden klappol egyelőre, de figyelnünk kell, mert 12 pont sem garancia semmire, tudjuk jól, a Kupában pedig az Atletico és a Real a Barca ellenfelei, a többiek csak erre jók, mint most a Bilbao.
:goat:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lestat » 2017. január 11., szerda 21:56

flori írta:Hagyjuk már ezt. :lol: 5 meccsen a szezonban rosszabbul fújtak nekik, aztán megy a hiszti. Ja igen, elhiszem, hogy nincs katalónia hozzászokva ehhez, évekig támadták a bírót minden ítéletnél, szaladtak, reklamáltak. Olyan szintű háteszelet kaptak, hogy ember nem látott még olyat. Nem madridista emberek öklendeztek.

Plusz 2009-ben olyan szintű csalás történt, amiért min. 10 évig nincs joguk bármit is mondani. Ott ha az történik, aminek kell, nincs 6kupa meg pepmánia.
Nagyon adom :agree:

Ha 2009re gondolok még mindig ökölbe szorul a kezem :lol:
Szegény Ballack azt hittem élve elégeti a sporit.
Vagy Drogba a végén jézus mi volt ott. Na de ez itt nagyon off.

Remélem kiesnek bár ha bent maradnak is mindegy legalább nekik is lesz még pàr plusz meccsuk
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2017. január 11., szerda 21:51

Hagyjuk már ezt. :lol: 5 meccsen a szezonban rosszabbul fújtak nekik, aztán megy a hiszti. Ja igen, elhiszem, hogy nincs katalónia hozzászokva ehhez, évekig támadták a bírót minden ítéletnél, szaladtak, reklamáltak. Olyan szintű háteszelet kaptak, hogy ember nem látott még olyat. Nem madridista emberek öklendeztek.

Plusz 2009-ben olyan szintű csalás történt, amiért min. 10 évig nincs joguk bármit is mondani. Ott ha az történik, aminek kell, nincs 6kupa meg pepmánia.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2017. január 11., szerda 21:46

Egyébként tényleg idegesítő lehet, most meccsek óta jópárszor szivatják meg a katalánokat a sporik. Mondjuk mi ezt évekig átéltük, ideje volt már. :D

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2017. január 11., szerda 21:45

Azért ez már kezd durva lenni, amit játékvezetés címén lerendeznek a bírók.

Lehet fogadni lassan az első félidei pirosra...
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. január 11., szerda 21:45

flori írta: Közben a golyókat felrakták melegedni.
:lol: :lol:

Bilbao nagyon amatőr. Felesleges faultok, úgy, hogy az első meccset is 9-en fejezték be, aztan ott a 70. percig nem volt annyi szabálytalanság mint most. Meg ez a taktika, szerintem is elég meredek.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2017. január 11., szerda 21:42

Tebas elintézte ezt is úgy tűnik. :mrgreen: Közben a golyókat felrakták melegedni.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2017. január 11., szerda 21:25

Kiváncsi vagyok messi megmenti-e ma a brigádot a kieséstől. :) Nyerjenek csak, annyival több meccs nekik is.

ui: Bilbao a legrosszabb taktikát választotta.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pavel » 2017. január 11., szerda 21:21

palesz77 írta:Marca szerint azért nem mentek a játékosok, mert a vezetőséggel valami bajuk van, és így tiltakoztak, nem? Én a twitteren legalábbis ezt olvastam több helyen is - pl -, nem azt, hogy az elnökség döntése volt.
Szerintem ez csak a szokásos xar kavarása a Marcának. Nem hinném, hogy komolyan kéne venni.
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. január 11., szerda 10:50

Marca szerint azért nem mentek a játékosok, mert a vezetőséggel valami bajuk van, és így tiltakoztak, nem? Én a twitteren legalábbis ezt olvastam több helyen is - pl -, nem azt, hogy az elnökség döntése volt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 11., szerda 8:26

A Marca szerint Iniesta ugye elmondta, a vezetőség döntése volt, hogy nem mehetnek a gálára.
LE pedig elmondta tegnap, hogy ez mindenki saját maga döntése.
:lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 10., kedd 13:52

Luis Enrique: "Its easy to cry about referees. The difficult thing is to protect the team & the club."
:lol: :lol: :lol:
Nesze Piqué :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 10., kedd 12:47

MARCA: Iniesta called Real Madrid players to apologise for #TheBest snub. He said they had difference with the Barca board.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 10., kedd 12:43

Florentino: "If Barca players didn't want to attend, it's for the reason they gave, not because they weren't going to win enough trophies."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 10., kedd 10:55

palesz77 írta:
Realista24 írta:Maradona: "Messi has disappointed. He could've been here fighting for #TheBest award instead of watching it on TV fighting against nobody."
Ertem en, hogy sokan kiakadtak, bar en speciel orulok hogy a kupameccs elott ez miatt nem ropkodtek a sracok semennyit. De ezt megis hogy gondolta az oreg? :lol: VV fele lobbizast vart sms-ekert, vagy mi?
Nem tudom, kérdezd meg Dinhot, aki szépen ráugrott a cikkre :lol: :mrgreen:

Továbbra sem látom értelmét ennek a pénzszórásnak egy-egy ilyen gálára. Mennyivel jobb volt a másik díj, amit Cé átvett. Előre videó, interjú, leadják adott napon, aztán cső. A többi pénz mehetne alapítványnak, mármint igazinak
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. január 10., kedd 10:51

Realista24 írta:Maradona: "Messi has disappointed. He could've been here fighting for #TheBest award instead of watching it on TV fighting against nobody."
Ertem en, hogy sokan kiakadtak, bar en speciel orulok hogy a kupameccs elott ez miatt nem ropkodtek a sracok semennyit. De ezt megis hogy gondolta az oreg? :lol: VV fele lobbizast vart sms-ekert, vagy mi?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 10., kedd 9:27

Dani Alves:
„El kellett volna jönniük erre a gálára, hiszen őket s díjazták. Az a véleményem, hogy felkészültek a szerdai meccsre, készen állnak rá, nem ez volt az igazi ok. Tiszteletben kell tartanom a döntésüket, de jobb lett volna, ha eljönnek. Túl sok fehéret láttam, eléggé kényelmetlenül éreztem magam.”

Nso gondolom kicsit megszínezte, de a lényeget nem keverte meg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 100 regisztrált és 0 vendég