Kézilabda

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. január 15., vasárnap 0:00

Szerintem nem lehet rá panasz, első világversenye, 20 éves, Timuzsinnál már jobb. Kicsit frusztráltnak érzem, amiért nem támadhat, Bodó helyett nem lenne rossz szerintem, aki egy Ancsin 2.0. Rossz mozgáskoordináció, nem igaz, hogy pl ezzel nem kezdenek semmit.
Nem illik.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. január 14., szombat 23:37

Császárt és Zubait el lehetne már felejteni. Még szerencse, hogy Nagy Kornél és Ilyés nem vállalta a tornát, mert akkor például Ligetvárit biztos nem lenne keretben. Igaz ő nekem eddig kicsit csalódás, kezd Thiagus Petrusra emlékeztetni.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. január 14., szombat 23:28

Nem vették az elejét komolyan. És amúgy is, a sabate csapatok 30 percet tudnak játszani, mivel ritka bénán cserél az ember.
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. január 14., szombat 21:28

Nah Ziro mester! Eddig a horvátok voltak ennyire szarok vagy mi voltunk ennyire jók? :lol: Az utóbbiban nem bízom annyira. :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. január 13., péntek 19:24

Meglepődtem hogy grande padozik, de aztán jött az infó, hogy sérült. Én meg már azt hittem, kevesli a meccspénzt.
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. január 13., péntek 19:22

Úristen Balogh te... lődd rá onnan... :lol: :lol: :lol: Meg vagyok lepve, szépen visszajöttünk, kár volt hogy egy-két akciót elbénáztunk. Haverommal beszéltük hogyhy 3-4 gólos vereség lesz én már örülök. :mrgreen:

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. január 13., péntek 18:56

Én mondjuk meg vagyok lepődve, hogy csak 1-gyel mennek most. :lol: Szépen bealudtak vagy 13 perce. Gondolom ennél szarabb volt a védekezés.

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2017. január 13., péntek 18:51

ikarus93 írta:Ziro tőled kérdezem, hogy ha minden összejön a Magyaroknak akkor meglehet a legjobb 4 vagy felejtsem el ezeket az álmokat?
Ha kikapunk a németektől, márpedig elég sanszos, akkor a 3. helyen mehetünk tovább, ami után a D2-vel fogunk valszeg játszani, ami Svédország csapata lesz, így nem hogy a legjobb 4, hanem a legjobb 8 is egy kisebb álom marad. (ami elég ciki lesz, megint a sz*pó ágra kerülünk a kiemeléseknél)

Viszont ha valahogy sikerül a második helyen továbbmenni, akkor a mai Egyiptom-Katar meccs után valszeg Egyiptom lenne a legjobb 16 között az ellenfelünk, így meglehet a 8. A legjobb 8 között viszont a francia/spanyol duó jöhet.. :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. január 13., péntek 18:31

ikarus93 írta:Ziro tőled kérdezem, hogy ha minden összejön a Magyaroknak akkor meglehet a legjobb 4 vagy felejtsem el ezeket az álmokat?
Felejtős.
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. január 13., péntek 17:39

A meccsünket hol tudnám nézni online?

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3848
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. január 13., péntek 14:54

Ziro tőled kérdezem, hogy ha minden összejön a Magyaroknak akkor meglehet a legjobb 4 vagy felejtsem el ezeket az álmokat?
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. január 13., péntek 14:08

Galacticos írta:Katar- Egyiptomrol velemeny?
Katar nem a legjobb csapatával van kint, egyiptomot meg lehet tenni ha jó az odds.
Nem illik.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. január 13., péntek 9:03

Katar- Egyiptomrol velemeny?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. január 12., csütörtök 22:48

Gulyás tuti sérült, alapból a teste alkalmatlan a sorozatterhelésre. Közben meg Iváncsit Tamást kihagyta...oké. A másik Iváncsik szintén fizikailag halott, de azért őt is kivitte. De a négy beálló kell. :lol:

Sabate meg a hülye taktikái.
Nem illik.

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2017. január 12., csütörtök 22:45

Vágjátok hogy a 4 szélsőnk közül kettőt, Iváncsikot és Gulyit kivágott a keretből a mester? :lol: :lol: :lol: Majd mehet a rettegett Lékai Ancsin szélsőpáros, Ancsin úgy se fog lehetőséget kapni lövőben :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. január 12., csütörtök 22:35

Nagy Laci meccsenként 50 perc, kulcsemberek kizsigerelése, tisztes helytállás, első kieséses meccsen vereség.

Egyébként vannak biztató elemek, de Győrit miért nem vitte ki..meg Ligetvárit játszatnám simán, Jamali semmit nem fejlődött, ha egy Chema nem csinálja meg neki a helyet, halott. Bánhidi viszont korszakos beálló lehet, ha fejben még erősödik és nem lazázgat.

Közben ezek az Accambray-es hírek, hát nem tudom. Miért szerelmes a klub a krónikus sérülésekkel rendelkező emberekbe?
Nem illik.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. január 12., csütörtök 17:39

Vbtől mit vársz?

Megy most a bizakodás, de én nem látom annyira pozitívan a helyzetet. Csak lövőink vannak.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. január 11., szerda 13:00

Pálma nem megy a vbre, krónikus derékbaja is van, nem nagyon gyógyítható. Barcával tárgyal, állítólag az izlandi popsztár nője is fontos elem, szívesebben élne ott, mint egy magyar kisvárosban. :lol:

Vranjessel az a probléma, hogy magas a kivásárlási ára, és szöv kap is lenne, ez régi álma. Ebben az esetben a magyar szövetség kicsit megtámogatná azt a kivásárlási árat, csak pl ezt a szeged annyira nem támogatná.

Úgy tudom Juhásszal és Győrivel előszerződést akar a Vp. Én Ligetvárit építeném fel, kumma jó adottságai vannak, védekezésben már jobb mint Timuzsin szerinteü, de kéne támadtatni is.

Kielce megvette Jancot, aki a legjobb szlovén jobbszélső ami elég nagy szó, a vp is akarta. És Bánhidi is odatart úgy tudom.

Egyelőre ennyi.
Nem illik.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Norbii » 2017. január 11., szerda 11:29

Nem értek a kézilabdához és azt se tudom kiről beszéltek de jó olvasni ezeket a pletyiket. :mrgreen:

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. január 11., szerda 11:16

ziro4vr írta:Psg-be nem megy mert ott nagy a konkurencia, bundásban túl sok a meccs neki, az egyik lábában ahogy már írtam az izomrostok komolyan károsodtak, nem bírja azt a terhelést.

A barca ideális, helye is van, a spanyol meccsek simák, és sokkal profibbak mint Veszprémben. Mondjuk nem hiszem hogy ki tudják vásárolni, de ha a játékost ekkora nyomást helyez a klubbra, valszeg meg fognak egyezni.

Itt az egyetlen megoldás a Vranjes-pletyka lehetne, de az eléggé halovány egyelőre.

Ja, Kopljar meg lemondta közben a vb-t, mivel krónikus térdsérülése van, többek között ezért küldték el a másik két csapatától. Itt megjegyzem, hogy őt is, meg a két fantom külföldit is Eklemovics vitte Vp-be, aki játékosügynökként komoly jutalékot kapott az üzletekért. Szép kis klubvezetés van Veszprémben. :lol:
VAnnak még szaftos sztorik Ziro mester? :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég