PC (játékok, Steam, konfiguráció)

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. augusztus 15., csütörtök 8:33

Na most figyeljetek pupákok: Beri felhívta a figyelmemet a https://www.humblebundle.com/ -ra, ahol most, KORLÁTOZOTT IDEIG hozzájuthattok a következő játékokhoz: Dead Space, Burnout Paradise, Medal of Honor, Mirror's Edge, Crysis és Dead Space 3 (utolsó csak akkor ha hajlandó vagy feltelepíteni az Origint a gépedre). Hogy mennyiért kérdezitek? 1 azaz EGY DOLLÁRÉRT, illetve bármennyit beírhattok, 1 dollára minimum. Ha befizeted, tiéd az ÖSSZES JÁTÉK. Ha esetleg hajlandó lennél áldozni 4 dollár 60 centet, akkor mellé csapják számodra Battlefield 3-at (!!!) és a Sims 3-at is!

Úgyhogy mindenki emelje a popóját és húzzon kihasználni ezt a remek lehetőséget. A játékokat steamen/originen keresztül tudják aktiválni. Próbáltam, megvettem, nem kamu.
zsír, köszi a heads upot. :D
4,75$ tényleg semmi ezekért. pont tegnap "vettem meg" a bf3-at, de már a telepítés se ment este, most akartam melóban elszenvedni vele, de hát akkor törlöm is amint visszafizettem a vételt :D
dead space is jól fog jönni, bár ezeket addig ki kell jáccanom amíg nem jön a gta, batman origins, watch dogs hullám :lol:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 15., csütörtök 7:33

BF3 érdekel főleg a pakkból, már önmagában megér egy ezrest :D

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. augusztus 15., csütörtök 2:18

nincs 250 forint a számládon? :mrgreen:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. augusztus 15., csütörtök 1:29

A korlátozott idő, az az oldalon lévő visszaszámláló?
Pont most nincs pénz a kártyámon a bdsrstnt. :angry:
Love football, hate antifa.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. augusztus 15., csütörtök 0:53

na, akkor meg is vettem ezt a szép olcsó pakkot B-) Dead Space-t úgyis kiakartam próbálni már B-)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. augusztus 14., szerda 23:52

Galacticos ajánlására áttértem a Chrome-ra. Firefox többször is rakoncátlankodott, így jött a Chrome. Viszont most az lenne a probléma, hogy nem mindig, de sokszor ha kilépek a böngészőből akkor ERROR-t ír ki. Illetve jó pár youtube be van nyitva, nem lehetne megoldani, hogy ne indítsa el mindet?
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 14., szerda 23:48

Épp most nézem én is, ezt nem lehet kihagyni. 4.60 is igazából aprópénz.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. augusztus 14., szerda 23:42

Na most figyeljetek pupákok: Beri felhívta a figyelmemet a https://www.humblebundle.com/ -ra, ahol most, KORLÁTOZOTT IDEIG hozzájuthattok a következő játékokhoz: Dead Space, Burnout Paradise, Medal of Honor, Mirror's Edge, Crysis és Dead Space 3 (utolsó csak akkor ha hajlandó vagy feltelepíteni az Origint a gépedre). Hogy mennyiért kérdezitek? 1 azaz EGY DOLLÁRÉRT, illetve bármennyit beírhattok, 1 dollára minimum. Ha befizeted, tiéd az ÖSSZES JÁTÉK. Ha esetleg hajlandó lennél áldozni 4 dollár 60 centet, akkor mellé csapják számodra Battlefield 3-at (!!!) és a Sims 3-at is!

Úgyhogy mindenki emelje a popóját és húzzon kihasználni ezt a remek lehetőséget. A játékokat steamen/originen keresztül tudják aktiválni. Próbáltam, megvettem, nem kamu.

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: sander » 2013. augusztus 14., szerda 22:00

Ha stratégiai játék akkor szerintem a Hearts of Iron 2 és minden kiegészítője mindent überel (II. Világháborús játék). Irányíthatsz földi;vizi és légi egységeket (valós egységeket mint például: stuka; tigristank; T34-es)
Teljes világtérképpel (!!!) és valós eseményekkel. (pl:anschluss) . Befolyásolhatod a saját diplomáciádat is(szerezhetsz szövetségeseket és köthetsz megnemtámadási szerződéseket is). Folyamatosan fejlesztened kell az egységeidet hogy mindig "naprakészek" legyenek. Fejlesztheted a gazdaságodat vagy épp doktrínákat de adott esetben titkos fegyverek után is kutathatsz.
Grafikára nem egy nagy szám de aki szeret egy kicsit gondolkodni és szereti a kihívásokat azoknak szerintem tetszeni fog. Persze nem úgy kell játszani hogy agyoncsaljuk a játékot mert akkor nincs értelme.

Itt van pár video:

http://www.youtube.com/watch?v=j1HUAKNmPwI ----->Hearts of Iron 2 Doomsday Armageddon
http://www.youtube.com/watch?v=kenaWnSGV2c ---->Hearts of Iron Darkest Hour (itt van I. Világháború is ez van a videon)
http://www.youtube.com/watch?v=6GAfB0Pd_8M --->Hearts of Iron Iron Cross

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: füst » 2013. augusztus 14., szerda 19:59

Na, megvan mivel játszok szeptemberben :lol: Csúnyán elbassza majd az időmet, milyen csatákat lehet majd ebbe nyomni áh.
Itt az új trailer

Imádom a total war sorozatot, a kedvencemről van szó. De egyik alapjáték sem tud lefoglalni sokáig, annyi kis apró hiba van bennük, hogy idegesítővé teszi őket. Alig várom hogy a DarthMod team kezelésbe vegye majd, és én is rá fogok cuppanni a Rome II-re, úgy jövő tavasz környékén.

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 14., szerda 19:14

Ha már a GTAt emlegetik itt páran, szólok előre, hogy holnap új gameplay előzetes jön

Tegnap kijött képek közül ez a képeslapos eléggé ütősre sikeredett: http://www.rockstargames.com/V/img/glob ... nty_bg.jpg

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 14., szerda 19:09

Total War: Rome II

Na, megvan mivel játszok szeptemberben :lol: Csúnyán elbassza majd az időmet, milyen csatákat lehet majd ebbe nyomni áh.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. augusztus 14., szerda 18:46

Arkham Origins

120 dolcsiért nem is olyan vészes, mert elég szépen feltöltötték ezt a kiadást. Kíváncsi vagyok, hogy itthon kapható lesz-e, de szerintem nem.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: eReMA » 2013. augusztus 12., hétfő 0:16

Igazából parádés játék, jó grafika, ötletes küldetések- amiből elég lenne a fele. Viszont nálam nem ez a gyenge pont, hanem: számomra (!) nincs meg az a hangulat, ami kiemeli a "jó játék"- ok sorából. Ez a feeling nekem pl a Vice City-ben, San Andreas-ban és a kocsikázós Mafia 1-2-ben volt meg.
Viszont a GTA V nagggyon várós! B-)
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. augusztus 12., hétfő 0:05

Nekem sem tetszett eleinte a GTA IV, de jött egy esős időszak, és akkor rákattantam rendesen. 80 valamennyi százaléknál járok talán (másfél hónapja hagytam abba szerintem), végigtoltam a küldetéseket, és nem bántam meg, hogy annyi időt ráfordítottam. Megvan a többi kiadás is, más szereplőkkel, azok is magyarul, de egyiket sem kezdtem még el.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: eReMA » 2013. augusztus 11., vasárnap 23:57

Én imádtam,kocsikázással együtt! :mrgreen:
Szerintem méltó folytatás lett, az évszakváltás (na meg a rövid "wellness" a küldetésekkel, utána pedig a modernebb világ) zseniális.
Az volt az egyetlen bajom, hogy rettenetesen rövidnek tűnt, pláne egy gta4- hez képest (amiben még most is alig tudom feldolgozni, hogy ennyi elb :cens: ott óra után, hogy tartok még csak 59%-nál?!) :'(
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 11., vasárnap 19:55

Hát kell benne autókázni, de én élveztem. Totál olyan, mintha az 50-es években kocsikáznék USA-ban. :mrgreen: Valszeg elfogult vagyok az első rész miatt, de nekem tetszett.

cart
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: cart » 2013. augusztus 11., vasárnap 19:50

A Mafia 2 nem az a játék, amiben többet kell kocsikázni, mint egy Need for Speedben?

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 11., vasárnap 19:35

Valszeg igen, az is benne van, hogy balfasz vagyok. (ennek ellenére nem kell flegmázni :agree: ) De akkor is, jellegtelen, az autók úgy mennek, mint a meggurított matchboxok és nekem abban az egy órában nem sok játékélményt adott. Mafia szintet bőven ráver, abból csak a free ride hiányzik, semmi más.

BeriHampeR
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 17:40
Kedvenc játékosaid: Patrik017
Kedvenc csapatod: Patrik017 Club de Fútbol

Re: Minden, ami PC

HozzászólásSzerző: BeriHampeR » 2013. augusztus 11., vasárnap 19:32

nmate írta:Két játékot próbáltam ki az utóbbi évekből, ami kimaradt, először is az egyik kedvenc játékom folytatását, a Mafia 2-t... hát ez is istencsászár lett, az első játékélményét ugyan nem übereli, de elég fasza. :happy:

Másik a GTA4, amiben miután nem tudtam normálisan irányítani az autót és az első bunyómban nem tudtam visszaütni, fogtam és egy lendülettel töröltem az összes rockstaros baromságával a fenébe. Hatalmas hulladék. :shutup:
Ez nem a játék hibája! Valószínűsíthetően user error az hiba oka! :agree:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég