Utazás Madridba

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
jungesz
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 11:42

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: jungesz » 2017. február 20., hétfő 15:14

Felhívtam, azt mondta a nő hogy a mi országunkból nem engedélyezi a weboldal a tranzakciót. Elnézést kérnek miatt és próbáljak jegyet venni a stadion jegyirodájában.

Elég szomorú a helyzet. Aznap fogok repülni amikor a meccs van és elég nagy rizikónak találom úgy hogy 50 euróért szerettünk volna fejenként jegyet venni.

Tudtok ajánlani másik oldalt ami nem tesz rá annyi plusz költséget, vagy kockáztassuk meg a helyszíni jegyet?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 20., hétfő 14:46

jungesz írta:Sziasztok,

Hasonló problémába ütköztem én is a jegyvásárlás során a realmadrid.com-on, hogy a kártyás fizetést nem engedi. A problémát mi okozhatja?

A repülőjegy lefoglalva, szállás is, már csak a jegy lenne a kérdés. Látom hogy van még szabad hely. Hol érdemes még jegyet venni ha nem tudom megoldani a realmadrid.com-ról?

A Las Palmas elleni meccsre mennénk ki 3-an.

Előre is köszönöm a segítséget!!
Próbáljátok meg másik kártyával. B verzió, hívjátok fel ezt a számot: +34 91 398 43 77
C verzió, helyszínen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
jungesz
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 11:42

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: jungesz » 2017. február 20., hétfő 14:42

Sziasztok,

Hasonló problémába ütköztem én is a jegyvásárlás során a realmadrid.com-on, hogy a kártyás fizetést nem engedi. A problémát mi okozhatja?

A repülőjegy lefoglalva, szállás is, már csak a jegy lenne a kérdés. Látom hogy van még szabad hely. Hol érdemes még jegyet venni ha nem tudom megoldani a realmadrid.com-ról?

A Las Palmas elleni meccsre mennénk ki 3-an.

Előre is köszönöm a segítséget!!

Shelli0728
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017. február 19., vasárnap 18:01

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Shelli0728 » 2017. február 19., vasárnap 18:15

Sziasztok! :)
A segítségeteket szeretném kérni. Párom áprilisban lesz 30 éves, és azzal szeretném meglepni, hogy elviszem egy Real meccsre, amit kinéztem az a Real-Sevilla, május 14.-ei hétvége. Még nem szerveztem utazást és fogalmam sincs, hogy hogy álljak neki. Annyi tanácsot kaptam, hogy a meccs jegyet időbe vegyem meg, és a legutolsó a szállás legyen, illetve, hogy a repülő jegyet is érdemes előre megvenni, mert olcsóbb. Tehát a kérdésem az lenne elsősorban, hogy hol tudok jegyet venni, illetve magát az utazás (repjegy+érdemes e idegenvezetős túra) szervezésnek, hogy álljak neki?? Minden segítségért, ötletért nagyon hálás lennék, mert kicsit el vagyok veszve ebben. :) (illetékek, bármi amit fontosnak tartotok) Előre is köszönöm a válaszokat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 19., vasárnap 11:50

Morientes85 írta:Sziasztok!

A Real Madrid -Betis meccsnapján pont Madridban leszünk a barátnőmmel,de csak átutazóban leszünk,reggel indulunk is tovább repülővel.
Azt szeretném kérdezni,hogy változhat-e a meccs időpontja? Mert én úgy látom,hogy most fix. 2017.03.12 20:45
És lenne még egy kérdés.A reptéren vagy bárhol ahol tudtok ,van-e lehetőség poggyász megőrzésre?Két kis kézi bőrönd.Mivel szállást nem foglaltam.
Esetleg ha tudtok segíteni a jegyvásárlással kapcsolatban azt is megköszönném.
Természetesen visszaolvasom a fórumot.

Előre is köszi.

Üdv :)
Nem fog változni. Ha visszaolvastal akkor tudod hogy érdemes jegyet venni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Morientes85
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017. február 19., vasárnap 11:26
Kedvenc játékosaid: Morientes, Roberto Carlos, C.Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Morientes85 » 2017. február 19., vasárnap 11:46

Sziasztok!

A Real Madrid -Betis meccsnapján pont Madridban leszünk a barátnőmmel,de csak átutazóban leszünk,reggel indulunk is tovább repülővel.
Azt szeretném kérdezni,hogy változhat-e a meccs időpontja? Mert én úgy látom,hogy most fix. 2017.03.12 20:45
És lenne még egy kérdés.A reptéren vagy bárhol ahol tudtok ,van-e lehetőség poggyász megőrzésre?Két kis kézi bőrönd.Mivel szállást nem foglaltam.
Esetleg ha tudtok segíteni a jegyvásárlással kapcsolatban azt is megköszönném.
Természetesen visszaolvasom a fórumot.

Előre is köszi.

Üdv :)

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2017. február 17., péntek 14:29

mennyire figyelik azt hogy ki hova ul?

Nálunk is ez volt anno, utolsó sorban voltunk, de akkor nem volt túl sok szabadon máshol sem. Akikkel voltunk megpróbáltak lentebb menni, de oda is ékeztek kicsit késve, úgyhogy végül leültünk egymás mellé (pedig a jegy nem oda szólt). Amennyiben lesz szabad hely, akkor szerintem szektoron belül nem nagy probléma ez.
Egyébként teljesen jó volt felülről is, meglepődtem, hogy mennyire jól látni mindent onnan is, és nem hatott nagyon távolinak.

Jó szórakozást amúgy! :) :zoldsalas:


szerk.:
R24 azért "kicsit" kompetensebb a témában.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 17., péntek 14:28

horesz93 írta:Eletembe eloszor ma utazok Madridba es kint leszek a holnapi meccsen. Sajnos csak a legfelso sorba tudtunk jegyet szerezni, ezert az lenne a kerdesem,hogy mennyire figyelik azt hogy ki hova ul? Ha talalunk lejebb ures szekeket akkor leulhetunk oda? :)
Valamint erdekelne hogy mik azok a helyek amiket feltetlen erdemes meglatogatnunk Madridban. Tudtommal a stadionhoz kozel van egy Puskas pancho kocsma is... :)
Nem ülhettek más szektorba, maximum szektoron belül kicsit máshova, ha üres a hely.. És az a hely már megszűnt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

horesz93
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:42
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, KTE

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: horesz93 » 2017. február 17., péntek 14:25

Eletembe eloszor ma utazok Madridba es kint leszek a holnapi meccsen. Sajnos csak a legfelso sorba tudtunk jegyet szerezni, ezert az lenne a kerdesem,hogy mennyire figyelik azt hogy ki hova ul? Ha talalunk lejebb ures szekeket akkor leulhetunk oda? :)
Valamint erdekelne hogy mik azok a helyek amiket feltetlen erdemes meglatogatnunk Madridban. Tudtommal a stadionhoz kozel van egy Puskas pancho kocsma is... :)
----------------Courtois/Lunin
Carvajal/Vazquez---Militao/Nacho---Alaba/Rüdiger---Mendy/Miguel
------Casemiro/ Tchouaméni
Valverde/Modric-----Kroos/Camavinga
Rodrigo/Asensio----Vinicius/Hazard
------Benzema/RdT

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. február 17., péntek 11:46

Realista24 írta:Jaj gyerekek. Azert ez a BL a sokadik alkalomra is nagyon megérint. Oriasi a különbség bajnoki es bl meccs között. Pedig imádom a bajnokikat is, de amikor meghallod a BL himnuszt...varázslatos.
Nekem életre szóló élmény volt. Még Nápoly szurkolók közt is :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. február 17., péntek 10:32

Nagyon drágák a wizz jegyek tavaszra, alig akarnak lefelé mozdulni

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 16., csütörtök 12:30

Jaj gyerekek. Azert ez a BL a sokadik alkalomra is nagyon megérint. Oriasi a különbség bajnoki es bl meccs között. Pedig imádom a bajnokikat is, de amikor meghallod a BL himnuszt...varázslatos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 14., kedd 11:17

Babinho írta:Paypal fiz. lehetőség nincs?
Nincs.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. február 14., kedd 11:12

Paypal fiz. lehetőség nincs?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 14., kedd 8:02

Másnál is ugyanez volt. Kb a negyedik bankkártya oldotta meg. De amúgy fel is lehet hívni őket.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kovacs.tibike1970
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2017. február 13., hétfő 15:16
Kedvenc játékosaid: Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: kovacs.tibike1970 » 2017. február 14., kedd 7:59

:D de nyugodtabb lennék ha most meglenne. Már csütörtökön ott leszek. Valaki tudja h esetleg mikor és meddig lehet nyitva a jegypénztár a helyszínen?

Illetve szívesen várom még ha valaki tud valami megoldást. Mert az a fura hogy amikor a fizetéshez érek nem engedi h fizessek. Illetve Folyamatosan tűnnek el a helyek és egy kis idő után újra elérhetőek arra gyanakszom h a a rendszer szar. Valakinek volt már ilyen?
Ha már csütörtökön kinn leszel akkor végképp ne aggódj. Egészen biztos hogy akkor lesz még több ezer jegy. :) Ha nem lenne BL még akkor se lenne hétvégén telt ház, de így hogy egy héten két meccs lesz, egészen biztos, hogy csomó üres hely lesz hétvégén, szal no para :)

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2017. február 13., hétfő 16:40

rolando88 írta:vivagoról érdemes jegyet venni? Mennyire megbízható?
Mármint a Viagogo? Sok jót nem hallottam róluk, én megvárnám mindenképp, amíg helyreáll a hivatalos jegyértékesítési rendszer.

rolando88
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016. szeptember 21., szerda 9:58

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: rolando88 » 2017. február 13., hétfő 16:27

vivagoról érdemes jegyet venni? Mennyire megbízható?

rolando88
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016. szeptember 21., szerda 9:58

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: rolando88 » 2017. február 13., hétfő 15:50

kovacs.tibike1970 írta:
Át van állítva 200.000 ftra. OTP-s Master Cardal próbálkoztam, a lejárata 2019. dombtornyomot, rendszeresen használom online vásárlásra és most nem jó több bank kártyájával próbáltan nem jó...

ERROR
There was an error in the payment.

It is probably some carelessness in numbers, expiration date or other information.

Contact your bank or financial institution or send us an email: [email protected].

ezt írja ki
Szia!

Szerintem nem kell aggódnod, mert a La Liga nem a Bundesliga. Meccsnapján is lazán kapsz majd jegyet. :)

:D de nyugodtabb lennék ha most meglenne. Már csütörtökön ott leszek. Valaki tudja h esetleg mikor és meddig lehet nyitva a jegypénztár a helyszínen?

Illetve szívesen várom még ha valaki tud valami megoldást. Mert az a fura hogy amikor a fizetéshez érek nem engedi h fizessek. Illetve Folyamatosan tűnnek el a helyek és egy kis idő után újra elérhetőek arra gyanakszom h a a rendszer szar. Valakinek volt már ilyen?

kovacs.tibike1970
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2017. február 13., hétfő 15:16
Kedvenc játékosaid: Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: kovacs.tibike1970 » 2017. február 13., hétfő 15:19

Át van állítva 200.000 ftra. OTP-s Master Cardal próbálkoztam, a lejárata 2019. dombtornyomot, rendszeresen használom online vásárlásra és most nem jó több bank kártyájával próbáltan nem jó...

ERROR
There was an error in the payment.

It is probably some carelessness in numbers, expiration date or other information.

Contact your bank or financial institution or send us an email: [email protected].

ezt írja ki
Szia!

Szerintem nem kell aggódnod, mert a La Liga nem a Bundesliga. Meccsnapján is lazán kapsz majd jegyet. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég