Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Norbii » 2017. február 28., kedd 15:32

Hát. Tényleg nagyon sajnálom. Ezt az oldalt többen is ajánlották hajdanán és mostanság is prohardveren ezért is rendeltem innen sokszor. Bármilyen telót is néztem mindig volt a telefon adatlapján választási lehetőség hogy honnan szeretném megkapni a telefonont és volt hogy két nap alatt már nálam is volt.
Nem tudtam hogy vannak olyan brandek amik csak kinából rendelhetőek.
sajnálom. :-(

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. február 28., kedd 13:16

Norbi jól megszivattad szerencsétlent, most két napig csak pürével eheted a csirkédet. :(
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 28., kedd 12:38

Ezért kell Realosnak lenni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2017. február 28., kedd 12:25

na leírom hogy jártam, mint érdekesség. :(

ugye norbi belinkelte alább az oldalt, itt hibáztam én, hogy nem néztem mégjobban körbe, mert bár van eu stockja is az oldalnak, ezek pont nem azok a termékek voltak, mint kiderül.

két szimpatikus készüléket leütöttem, dpd-vel néhány nap alatt itt van plusz pár fontért, európai töltőt adnak hozzá, teljesen eu stocknak is tűnt itt is, a china szót sehol nem írták.
le is vették a lét.

később az order history-ban jelent meg először a china warehouse szó, és mivel azt írták, hogy külsős futárszolgálatnál nem tudják garantálni, hogy alacsony értékű gift legyen ráírva, ezért a határon való kockázat miatt inkább írtam a supportnak e-mailt, hogy szeretném megváltoztatni a rendelésem ( processing állapot alatt ez lehetésges még) másik két telóra, ami biztosan eu stock.
ha kell, akkor meg ráfizetem azt a keveset, amivel azok drágábbak.

természetesen se a telefonszám se a live chat nem volt járható út, ezért csak email váltásban tudtam velük contactot létesíteni és mivel 8 óra az időeltolódás csak hajnalban és reggel voltak "online", így meg elég nehézkes volt a dolog, főleg hogy órák teltek el a válaszok között.

vették a lapot, mondták, hogy természetesen nézhetek új telókat a helyére, elég belinkelnem.
belinkeltem, másnap jött a válasz, hogy csak az egyik elérhető, a másik nem (pedig 3db-ot írt még akkor is belőle raktáron) akkor megváltoztattam azt egy újabbra változatra, ami elérhető.

miközben vártam a választ, egy másik ügyintéző írt mail-t tőlük, hogy mégis megoldják a legelső verziót nekem mert a futárszolgálat mégis meg tudja oldani számomra, hogy ne legyen gond a határnál.
mondom, ez teljesen jó, ez a legjobb verzió.

amikor már azt hittem, dombon a tanya, jött egy újabb mail tőlük, hogy biztonsági okokból küldjek el a bankkártyámról egy képet amin az utolsó 4 számjegy és a név látható, a többi adat letakarva.
megcsináltam, elküldtem nekik, erre visszaírták, hogy sajnos nem tudják elfogadni a képet, mert szerkesztett vagy a mérete szerkesztett, csináljak fényképezővel vagy telefonnal inkább.
visszaírtam, hogy telefonnal csináltam, nem értem, hogy lehetne másképpen, mint hogy lefotózom és küldöm mailben, ha nem jó, akkor sajnálom.

erre törölték a rendelést nagy sajnálattal, és 7-14 napon belül jön a refund.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2017. február 24., péntek 21:26

végül meizu m3s-re esett a választás, elég ez a kategória, jókat olvastam róla ár/érték arányban és a kedvezmény kupont is tudtam alkalmazni, így 215 fontért express postával ki lehetett hozni.

köszi a tippet, sokat jelent, ha németből jön, nem tádzsikisztánból. :)

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Norbii » 2017. február 24., péntek 17:31

'shutterisland írta:meizut akartam (akartunk, mert 2 kell), baromi jó teszteket olvastam róla ár/érték arányban.
már kb 8 oldalon megnéztem, vagy nem EU stock, vagy out of stock, vagy nincs emberi színben, vagy 30 munkanapot kell várni...rohadt nehéz hozzájutni.

de akkor marad a xiaomi szerintem.
itt mindegyik eu stock és raktáron van: https://www.tinydeal.com/buy/meizu.html

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. február 24., péntek 12:23

Nekem M2-es Meizum van, lassan második éve. Aliról jött, nem fogták meg. Semmi baja, tiptop. (Kivéve azokat a sérüléseket amiket nekem köszönhet. :mrgreen: )
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2017. február 24., péntek 11:42

meizut akartam (akartunk, mert 2 kell), baromi jó teszteket olvastam róla ár/érték arányban.
már kb 8 oldalon megnéztem, vagy nem EU stock, vagy out of stock, vagy nincs emberi színben, vagy 30 munkanapot kell várni...rohadt nehéz hozzájutni.

de akkor marad a xiaomi szerintem.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Norbii » 2017. február 24., péntek 5:48

Szerintem jobban jarsz ha tinydealrol rendelsz telefont. Nemetbol jon, kevesebb mint egy het alatt es sztem nem jossz ki dragabban mint alirol.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2017. február 23., csütörtök 23:41

aliexpressről rendelt már bárki telefont (vagy bármilyen értékes elektronikai eszközt) ?
mezt azt tudom, hogy sokan. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 21., kedd 9:19

Mindegyik cigány népség. Megvárom a válaszukat, addig nem veszek semmit. Kíváncsi vagyok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 21., kedd 9:01

Hát itt meg az van, hogy a 3000es és a 15 ezres elofizunal is kifizetteti a pqrasztjaval a telefon árat. Van olyan telefon ami függetlenül olcsóbb. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. február 21., kedd 8:41

Kerlon írta:Tcom? Mert a voda már ott tart, hogy kedvezményt sem ad az elofizuhoz. Tiszta vicc lett.
Nekem a T-comnál annyi kedvezményt kaptam, hogy 3 hónapig nem kellett a telefon részletét fizetnem. Az nem rossz mondjuk. Remélem májusban is hasonló kedvezmény lesz. Vagy ha a havidíjból 1 ezres lecsippantanak. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 21., kedd 6:36

Realista24 írta:
alakinek van Iphone 6s telója? Tudna róla egy-két info-t mondani? Olvasgatom a mobilarena fórumát és kicsit zavarba ejtő ez a sok akksicsere.
Kijött egy fos széria, mint az ötösnél. Cserélik őket gyárilag.
Értelmes kedvezmény vagy kb annyi ér mint szarnak a pofon? :mrgreen:
Én most vesztem velük össze, 10+ év platinásként, és szarabb árat kapok, mint egy új belépő :lol: Ráadásul a suna olyan flegma volt, hogy most felsőbb körökbe delegáltam a problémámat és a csajszi hozzáállását.
Tcom? Mert a voda már ott tart, hogy kedvezményt sem ad az elofizuhoz. Tiszta vicc lett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: csababarca » 2017. február 21., kedd 6:17


kösziii :)
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. február 20., hétfő 23:36

csababarca írta:https://edigital.hu/egyeb-ferfi-szortel ... et-p374115
Van egy ilyen szakállvágóm, de a probléma, hogy a töltője eltűnt. Valahol elhagytam, vagy elkeveredett takarítás közben.
Honnan tudnék beszerezni? Sajnos nem is találom milyen töltő kellene hozzá...plusz magyar webshopokon se találok semmi ilyesmit.

Már az is segítség ha valaki esetleg tudja hogy milyen töltő kell ehhez pontosan. Nem használ senki ilyet, vagy hasonló remington terméket?
ebay-en szallitassal 6 euro hozza egy usb-s tolto

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: csababarca » 2017. február 20., hétfő 23:18

https://edigital.hu/egyeb-ferfi-szortel ... et-p374115
Van egy ilyen szakállvágóm, de a probléma, hogy a töltője eltűnt. Valahol elhagytam, vagy elkeveredett takarítás közben.
Honnan tudnék beszerezni? Sajnos nem is találom milyen töltő kellene hozzá...plusz magyar webshopokon se találok semmi ilyesmit.

Már az is segítség ha valaki esetleg tudja hogy milyen töltő kell ehhez pontosan. Nem használ senki ilyet, vagy hasonló remington terméket?
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 20., hétfő 10:47

SE-t nem vennék csak mocskos olcsón, bár a formáját imádtam, hetesről meg nem tudok véleményt írni, mert nem használtam még. :)

Nekem sima hatos van, de nagyon szeretem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. február 20., hétfő 10:41

Realista24 írta:
alakinek van Iphone 6s telója? Tudna róla egy-két info-t mondani? Olvasgatom a mobilarena fórumát és kicsit zavarba ejtő ez a sok akksicsere.
Kijött egy fos széria, mint az ötösnél. Cserélik őket gyárilag.
Értelmes kedvezmény vagy kb annyi ér mint szarnak a pofon? :mrgreen:
Én most vesztem velük össze, 10+ év platinásként, és szarabb árat kapok, mint egy új belépő :lol: Ráadásul a suna olyan flegma volt, hogy most felsőbb körökbe delegáltam a problémámat és a csajszi hozzáállását.
Ez roppant örömteli. :mrgreen: Akkor azt mondod, hogy a három közül talán a 6s érné meg a legjobban?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 20., hétfő 10:40

alakinek van Iphone 6s telója? Tudna róla egy-két info-t mondani? Olvasgatom a mobilarena fórumát és kicsit zavarba ejtő ez a sok akksicsere.
Kijött egy fos széria, mint az ötösnél. Cserélik őket gyárilag.
Értelmes kedvezmény vagy kb annyi ér mint szarnak a pofon? :mrgreen:
Én most vesztem velük össze, 10+ év platinásként, és szarabb árat kapok, mint egy új belépő :lol: Ráadásul a suna olyan flegma volt, hogy most felsőbb körökbe delegáltam a problémámat és a csajszi hozzáállását.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég