Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017. február 24., péntek 18:04

Én egyáltalán nem védem, csak tényeket írtam le. Pont ő meg Ranieri az az olasz edzők közül, akik unszimpatikusa nekem. Az a másfél két hónap híján kettő volt. Az átigazolásairól meg annyit, hogy 90%-ban ő rakta össze a jelenlegi csapat gerincét, az eredmények is jöttek már a második szezonra. De Boer a piszkát takarította, igen, azért vitte majdnem kiesőhelyig a csapatot ami előtte a 4. volt :lol: :lol:
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 24., péntek 17:55

En? Azt sem tudtam hogy létezik ez a csapat amikor kineveztek az olaszt :lol:

Nem raisen, csak hasonló.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 24., péntek 17:51

Realista24 írta:
Kerlon írta: Ranieri kinevezésekor hasonló szemforgatós smileval kínálta meg a világ a Leicestert. Just sayin'

Másrészről rendkívül pofátlan döntés volt, de jogosnak mondható. Nem, hogy javulnának, hanem egyre rosszabbak és még épp időben lehet összerántani a dolgokat. Kanté kiesésének nem szabadna ekkora jelentősége lennie, hogy 15 helyet estek vissza.
Mancinit véded? Te atya ég :lol: nála nagyobb nimand kevesebb van a szakmában.
Nem védem, de Ranieri ugyanezeket írtátok, ezért írtam példát. Veidt védi.

A Leicester meg megérdemelné, hogy kiessen.
Veidt írta:
nzooli93 írta: Nem is kimondottan az edzoi tudasra gondoltam. A tulajdonos elvileg elbeszelgetett par jatekossal es ok mondtak hogy ranieri vel nem elegedettek. Ez utan donthetett ugy a tulaj hogy jobb ha kirugja. Mancinit meg ha jol tudom sehol se szerettek a jatekosai. Egy adott ido utan mindig kiutaltak. Lehet hogy egy edzovaltas utani szokasos lendulet miatt feljebb kapaszkodnak de van olyan erzesem hogy ha Mancini kerul oda akkor jovo ilyenkor mar nem lesz ott.
Sehol sem utálták ki a játékosai. A Citynél volt problémája néhány emberrel, de ott sem amiatt kellett távoznia. Az Internél pl meg évekig összetartotta azt a balkáni csodakülönítményt akik 3 hónap alatt kicsinálták De Boert.
Évekig? :lol: Azért ne beszéljünk itt ilyenekről, mert leesek a székemről. Másfél szezont húzott le és De Boer pont a piszkát takarított vagy 1 hónapig, mert odavitt minden olyan noname senkit, aki támogatta meg elbratyiztak.

Amúgy te tényleg nem Raisen vagy??
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 24., péntek 17:48

Kerlon írta:
nzooli93 írta:És elvileg Ranieri után odavisznek egy Mancinit ... :roll: :mrgreen: :lol:
Ranieri kinevezésekor hasonló szemforgatós smileval kínálta meg a világ a Leicestert. Just sayin'

Másrészről rendkívül pofátlan döntés volt, de jogosnak mondható. Nem, hogy javulnának, hanem egyre rosszabbak és még épp időben lehet összerántani a dolgokat. Kanté kiesésének nem szabadna ekkora jelentősége lennie, hogy 15 helyet estek vissza.
Mancinit véded? Te atya ég :lol: nála nagyobb nimand kevesebb van a szakmában.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017. február 24., péntek 17:35

nzooli93 írta: Nem is kimondottan az edzoi tudasra gondoltam. A tulajdonos elvileg elbeszelgetett par jatekossal es ok mondtak hogy ranieri vel nem elegedettek. Ez utan donthetett ugy a tulaj hogy jobb ha kirugja. Mancinit meg ha jol tudom sehol se szerettek a jatekosai. Egy adott ido utan mindig kiutaltak. Lehet hogy egy edzovaltas utani szokasos lendulet miatt feljebb kapaszkodnak de van olyan erzesem hogy ha Mancini kerul oda akkor jovo ilyenkor mar nem lesz ott.
Sehol sem utálták ki a játékosai. A Citynél volt problémája néhány emberrel, de ott sem amiatt kellett távoznia. Az Internél pl meg évekig összetartotta azt a balkáni csodakülönítményt akik 3 hónap alatt kicsinálták De Boert.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. február 24., péntek 17:26

Kerlon írta:
nzooli93 írta:És elvileg Ranieri után odavisznek egy Mancinit ... :roll: :mrgreen: :lol:
Ranieri kinevezésekor hasonló szemforgatós smileval kínálta meg a világ a Leicestert. Just sayin'

Másrészről rendkívül pofátlan döntés volt, de jogosnak mondható. Nem, hogy javulnának, hanem egyre rosszabbak és még épp időben lehet összerántani a dolgokat. Kanté kiesésének nem szabadna ekkora jelentősége lennie, hogy 15 helyet estek vissza.
Nem is kimondottan az edzoi tudasra gondoltam. A tulajdonos elvileg elbeszelgetett par jatekossal es ok mondtak hogy ranieri vel nem elegedettek. Ez utan donthetett ugy a tulaj hogy jobb ha kirugja. Mancinit meg ha jol tudom sehol se szerettek a jatekosai. Egy adott ido utan mindig kiutaltak. Lehet hogy egy edzovaltas utani szokasos lendulet miatt feljebb kapaszkodnak de van olyan erzesem hogy ha Mancini kerul oda akkor jovo ilyenkor mar nem lesz ott.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 24., péntek 17:19

nzooli93 írta:És elvileg Ranieri után odavisznek egy Mancinit ... :roll: :mrgreen: :lol:
Ranieri kinevezésekor hasonló szemforgatós smileval kínálta meg a világ a Leicestert. Just sayin'

Másrészről rendkívül pofátlan döntés volt, de jogosnak mondható. Nem, hogy javulnának, hanem egyre rosszabbak és még épp időben lehet összerántani a dolgokat. Kanté kiesésének nem szabadna ekkora jelentősége lennie, hogy 15 helyet estek vissza.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. február 24., péntek 16:50

És elvileg Ranieri után odavisznek egy Mancinit ... :roll: :mrgreen: :lol:

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1671
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Caraway » 2017. február 24., péntek 15:44

Realista24 írta:
Caraway írta:A mai sajtótájékoztatón Mou egy CR-es feliratú edzőmezben jelent meg.

"It's my homage to Ranieri. He deserves to have Leicester's stadium named after him. This (sacking) is hard to accept"
Lehet Cristiano Ronaldóra gondolt, nem? :shifty:
Mondjuk erre is nagy az esély, biztos már nem jutott idő a 7-est odaírni, mert kezdődött a sajtótájékoztató. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 24., péntek 15:31

Caraway írta:A mai sajtótájékoztatón Mou egy CR-es feliratú edzőmezben jelent meg.

"It's my homage to Ranieri. He deserves to have Leicester's stadium named after him. This (sacking) is hard to accept"
Lehet Cristiano Ronaldóra gondolt, nem? :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1671
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Caraway » 2017. február 24., péntek 15:29

A mai sajtótájékoztatón Mou egy CR-es feliratú edzőmezben jelent meg.

"It's my homage to Ranieri. He deserves to have Leicester's stadium named after him. This (sacking) is hard to accept"

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. február 24., péntek 13:15

Ez tényleg szimpatikus gesztus volt tőle. :agree: Érdekes döntés a kirúgása, persze védhető is, de én talán adtam volna neki év végéig időt. :hmmm: Sosem ismertem el régebben különösebben az olaszt, meg nem is volt miért, de tavaly jó érzés volt egy ilyen underdog csapatnak szurkolni az angoloknál, hogy csodát tegyenek, az még nekem is szép emlék marad.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 24., péntek 13:05

Mou jó fej volt most:
https://pbs.twimg.com/media/C5bV3J_XEAAdTie.jpg
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. február 24., péntek 10:53

Realista24 írta:Könnyű fikázni az öreget, de közben az a vezetőség amelyik kirúgta, eladta a csapat lelkét.
Nagyjából ugyanazt csinálták, mint Pérez Makalelével, eladták Kantét, meg is döglött az egész ahol van.
Pont tegnap láttam Twitteren:

A tavalyi szezon kezdetétől számítva milyen arányba nyert meccseket a Leicester:
N'Golo Kanteval: 62,1%
N'Golo Kante nélkül: 19,2%


Nekem annyira nem tetszik a játékstílusa, hogy a kedvenceim közé soroljam, de tényleg brutál a pali.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 24., péntek 9:49

Könnyű fikázni az öreget, de közben az a vezetőség amelyik kirúgta, eladta a csapat lelkét.
Nagyjából ugyanazt csinálták, mint Pérez Makalelével, eladták Kantét, meg is döglött az egész ahol van. Pótlásáról nem gondoskodtak, persze, hogy ez van.

Ettől függetlenül jelen helyzetben jogos a kirúgása a tényeket figyelembe véve, csak szerintem valamilyen szinten igazságtalan. De ha elvonatkoztatunk attól, hogy tavaly bajnokok lettek, és a biztos bentmaradás a cél, akkor viszont nem igazságtalan, mert pengeélen táncolnak, talán túl nagy hangsúlyt fektetve a bl-re.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. február 24., péntek 9:44

h3x0r írta: Nagy mellenynek szamit, ha nem tetszik a vezetosegnek, hogy 1 pontra vannak a kieso zonatol vagy hogy az utolso 8 bajnokin 1 golt lottek?
Galacticos írta:De ennek a csapatnak ha tavaly nem nyer akkor tavaly is es iden is az az elvaras felejuk hogy bent maradjanak.
Hoztak egy iszonyat extra szezont es utana visszacsoppentrk a valosagba. Ez a leicester oda valo ahol most van.
Itt a tökéletes válasz, erről van szó. Ami most történik az a reális, nem a tavalyi év.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 24., péntek 9:05

Szegény Benő nem lehet itt, hogy kiélvezze a pillanatot a fórumon. Egy hónap múlva tud csak örömködni itt :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. február 24., péntek 6:31

De ennek a csapatnak ha tavaly nem nyer akkor tavaly is es iden is az az elvaras felejuk hogy bent maradjanak.
Hoztak egy iszonyat extra szezont es utana visszacsoppentrk a valosagba. Ez a leicester oda valo ahol most van.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. február 24., péntek 1:04

Ranieri mindenhol megbukott. Tavaly eléggé feküdt neki a pálya. Balf*szkodtak izomból a nagycsapatok. Persze az érdemét nem akarom elvenni. Az egész csapat 120%-on teljesített a szezonban. Motiváltak voltak, hittek a végső győzelemben. Minden összejött tavaly. Nincs ezzel gáz. De elment Kanté, az igazolások nem sültek el jól.
A visszaesés várható volt de ekkora bukást csak poénkodva képzeltem el haverommal, mikor még a győzelem előtt hülyéskedtünk hogy lehet jövőre (azaz a mostani szezon) meg a kiesés ellen menekülnek. Majd haverom hozzátette, hogy Ranieriből kinézi ezt. Hát bejött a hülyéskedésünk. :|

Egyedül BL-ben tartották magukat, de eléggé gyenge csoportba kerültek. A december elejei Portó zakó (5-0) azért már nem volt véletlen, és nem csak a "már mindegy", mert megvan a továbbjutás attitűd miatt jött össze. Ott már látszott hogy elég nagy a lék a süllyedő hajón. Aztán az hogy IDÉN(!) ha jól tudom tegnap rúgták az első góljukat. :lol: Mindent versenysorozatot beleszámítva. Azért az kemény. :lol:
Ráadásul, aki nem látta a Sevilla elleni meccsüket, annak mondom, hogy az a 2-1 kurva csalóka. Első félidőben rendesen szét voltak butítva, csak valaki mindig belelépett a lövésbe, vagy elbénázta a Sevilla a helyzetet. Nagyon kevés esélye van a Leicester Citynek a továbbjutásra. Szerintem ez lefőtt nekik. Cél, hogy bent maradjanak a PL-ben. Már az is nagy teljesítmény lesz, mert szét van hullva a csapat. Mondom ami ment a Sevilla ellen az első félidőben, az rendes alázás volt.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. február 23., csütörtök 23:20

L.Miki írta:Lehet a vezetőség nagy mellényt vett fel és továbbra is azokat az eredményeket várja, mint tavaly... csakhogy az meg lehetetlen.
Nagy mellenynek szamit, ha nem tetszik a vezetosegnek, hogy 1 pontra vannak a kieso zonatol vagy hogy az utolso 8 bajnokin 1 golt lottek?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 100 regisztrált és 0 vendég