Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2017. február 26., vasárnap 16:36

Lehet megint kezd a csodalatos James. :mrgreen:


Nem tudom mire szamitsak... Azert benne van hogy par jatekos loul pihenni a hetkozi utan.

Keylor valoszinuleg marad.
Vedelembol kiesett Varane, úgyhogy szerintem a tobbiek maradnak, es Pepe vagy Nacho bezsall.
Kozeppalyan Modric lejott hetkozben, úgyhogy o szerintem kezd, Casemiro-t es Kroos-t meg nem nagyon meri kivenni Zizou. A BL meccs miatt indokolt lenne Isco-t vagy Kova-t betenni valaki helyett, azert ebben meg bizok.
BBC... Es innentol elkezdi oket tolni amig vert nem hugyoznak mindharman. (esetleg egy meglepetes James néhanapján :mrgreen: )
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 26., vasárnap 10:10

Szerintem kezdő lesz,aztan kap majd egy cserét 60-70 percnél.

Mariano minek maradt itt télen... Keretbe sincs, idén már játszani se fog.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. február 26., vasárnap 10:05

El Unico írta:Lenne egy kérdésem. Mennyire biztos, hogy Bale kezd? Mert több portálon és közösségi oldalon is azt láttam, hogy Vazquez fog kezdeni Benzema és CR mellett a támadó harmadban, míg máshol biztosra veszik, hogy a BBC kezd.
Nem tudom, de remélem, hogy ő fog. a meccs első 2/3-ában lesznek területek, ezt ki kéne használni vele. Utána alakuljon bárhogy a meccs, sokkal zártabb lenne a Villa. Ha baj lenne, kb annyit érnénk vele az utoló fél órára mint a Valencia ellen. :/ Úgyhogy a gyors támadásokhoz tökéletes lenne egy Modric-Kroos-Kovacic, B-B-C hatos, aztán majd 20:00 körül lehet jön a "pofon". :(
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. február 26., vasárnap 2:26

Olyan a focink (és vele együtt az edzőink és játékosaink nagy része), amilyenek a vezetők. Korruptak, kapzsik, hatalommániások, nagyképűek, adócsalók, pénz orientáltak, simlisek, bundáznak, lopnak, átbasznak, stb... de ez már más topicba való.

Lenne egy kérdésem. Mennyire biztos, hogy Bale kezd? Mert több portálon és közösségi oldalon is azt láttam, hogy Vazquez fog kezdeni Benzema és CR mellett a támadó harmadban, míg máshol biztosra veszik, hogy a BBC kezd.
:goat:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. február 26., vasárnap 0:46

mert van olyan megyei fodbalista aki edz? :lol:
Kép

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. február 25., szombat 22:23

Persze, errol tudok en is.
Egyik baratom edzesekre se jar, csak a hetvegi meccsek es havi 60-70.... :lol:

Nekem fokent azzal van a problemam, hogy ezen a szinten is mar mindenki szakerto es brutalisan nagy kepu. Tisztelet a kivetelnek...
Aztan a normalisabb user itt a forumon jobban atlatja a hibakat meg taktikai elemeket.
ZIDANE

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. február 25., szombat 22:19

KAG írta: Mondjuk ebben egyet tudok érteni.
Külföldről nincsen tapasztalatom, de itthon borzasztóan buták és nagyképűek a játékosok,edzők többsége.

nagyon sok ismerősöm tényleg arra veri, hogy NB3,Megye akármennyibe fociznak...nevetséges
a legviccesebb, hogy tudok olyat ahol megyekettőben megvan a havi 100+
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. február 25., szombat 20:43

KAG írta:
Hagyjuk ezt, tényleg szerettem volna, még mindig nem vetem el, de annyira elég hogy el sem tudom mondani, ez a sok csürhe, ha beszélsz velük, normálisan fogalmazni nem tudnak.
Mondjuk ebben egyet tudok érteni.
Külföldről nincsen tapasztalatom, de itthon borzasztóan buták és nagyképűek a játékosok,edzők többsége.

nagyon sok ismerősöm tényleg arra veri, hogy NB3,Megye akármennyibe fociznak...nevetséges

Nekem az a bajom, hogy amikor már nem voltam aktív(kb 10 éve), és elkezdtem elhinni hogy ugyanúgy ahogy magyarországon mindenki, én is értek ehhez a sporthoz, aztán szakmáztam rengeteget és a véleményeimet tartottam, megvédtem, kiálltam értük, kiröhögtek, leszóltak, szinte mindenki a szakmából.....sorolhatnám az akkor szakmai koordinátorok, vezetők nevét.....majd teltek múltak az évek, és hopp.....ahogy egy most már edző barátom mondta, próbálom szó szerint idézni: te, ezek pontosan azt tanítják most, amit Te már évekkel ezelőtt ugattál, de baszki, szóról szóra...na ezek valamennyire elégtételek, mert tudom, hogy mit miért képviseltem. Ma áll velem szemben, megyei utánpótlás koordinátor és azt mondja amit én neki 10 éve, amit akkor kiröhögött, most előadja, mintha ő tudná a tutit. Ott álok, hallgatom és közben szívesen pofán baxnám.Nevetségesek.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. február 25., szombat 20:34

Hagyjuk ezt, tényleg szerettem volna, még mindig nem vetem el, de annyira elég hogy el sem tudom mondani, ez a sok csürhe, ha beszélsz velük, normálisan fogalmazni nem tudnak.
Mondjuk ebben egyet tudok érteni.
Külföldről nincsen tapasztalatom, de itthon borzasztóan buták és nagyképűek a játékosok,edzők többsége.

nagyon sok ismerősöm tényleg arra veri, hogy NB3,Megye akármennyibe fociznak...nevetséges
ZIDANE

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. február 25., szombat 20:29

numberone1 írta:
Ha egyszer edzo leszel egy kivallo csapatnal(kivanom), remelhetoleg nem igy kezdesz egyik hasonlo kinezetu jatekosodnal. :lol: Sanszos, h nem lenne egy hosszutavu gyumolcsozo kapcsolat.

Nem hiszem, hogy leszek, túl sok a szakmában a képzetlen, azok akik nem szint. Most is volt egy sztorim, egy ismertebb edzővel szakmáztunk italos állapotban, aminek a vége az lett, hogy mit képzelek én hogy kritizálni merem, hogy merem kritizálni az edzőket, honnan veszem a bátorságot kiabálta,akik szakmailag fedhetetlenek magyarországon, az életüket adják a fociért. Elnézést kértem, és elmentem a büfébe egy kevertet inni....
Hagyjuk ezt, tényleg szerettem volna, még mindig nem vetem el, de annyira elég hogy el sem tudom mondani, ez a sok csürhe, ha beszélsz velük, normálisan fogalmazni nem tudnak.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. február 25., szombat 17:44

R.M.C.F írta:
Én a buta mint a tök megjegyzésen nevettem, de nem csavarom tovább én kedvelem a játékát.
Értem. Nem erre gondoltam. Ja....buta mint a tök. Ezt így ránézek a tekintetére és elképzelem.....szerintem írni olvasni sem biztos hogy tud.:)
Ha egyszer edzo leszel egy kivallo csapatnal(kivanom), remelhetoleg nem igy kezdesz egyik hasonlo kinezetu jatekosodnal. :lol: Sanszos, h nem lenne egy hosszutavu gyumolcsozo kapcsolat.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2017. február 25., szombat 16:12

R.M.C.F írta:
Én a buta mint a tök megjegyzésen nevettem, de nem csavarom tovább én kedvelem a játékát.
Értem. Nem erre gondoltam. Ja....buta mint a tök. Ezt így ránézek a tekintetére és elképzelem.....szerintem írni olvasni sem biztos hogy tud.:)
Na így már értem akkor. :D

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. február 25., szombat 15:56

Én a buta mint a tök megjegyzésen nevettem, de nem csavarom tovább én kedvelem a játékát.
Értem. Nem erre gondoltam. Ja....buta mint a tök. Ezt így ránézek a tekintetére és elképzelem.....szerintem írni olvasni sem biztos hogy tud.:)
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 25., szombat 15:51

Én még az Atletico helyébe bepróbálnám amúgy. Nekik megint kincs lenne a focijukhoz egy ilyen játékos.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2017. február 25., szombat 15:47

R.M.C.F írta:
Victorioo írta:Nem tudom hányféleképpen lehet még ezt értelmezni :lol: de mindegy, no offense, ahogy írták ez is egy vélemény.


Egyszerű. Te elnéznéd itt. Én meg azt írtam kevesebbet tud mint amire itt tartják. A kettő nem zárja ki egymást.
Ugye....érthető?
Én a buta mint a tök megjegyzésen nevettem, de nem csavarom tovább én kedvelem a játékát.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 25., szombat 15:31

Kerlonnal értek egyet. Olasz ligába való. Juve lehet be is húzza.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. február 25., szombat 15:30

Igazaból Sancheznek, vezérbikának kell lenni, de sem a Real, sem a Barca nem engedheti meg magának, hogy egy Sánchez legyen a vezérbika, anélkül pedig nem teljesít így.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. február 25., szombat 15:28

Victorioo írta:Nem tudom hányféleképpen lehet még ezt értelmezni :lol: de mindegy, no offense, ahogy írták ez is egy vélemény.


Egyszerű. Te elnéznéd itt. Én meg azt írtam kevesebbet tud mint amire itt tartják. A kettő nem zárja ki egymást.
Ugye....érthető?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 25., szombat 14:49

Szerintem Sanchez tipikusan az Arsenalos másod vonal kis királya. Onnét kiemelkedik, de eggyel feljebb már szerintem kevés.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2017. február 25., szombat 14:31

Nem tudom hányféleképpen lehet még ezt értelmezni :lol: de mindegy, no offense, ahogy írták ez is egy vélemény.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 123 regisztrált és 0 vendég