Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. február 27., hétfő 21:17

BlancoMark írta:Gyerekek en ezt nem hiszem el, hogy tegnap ota is megy folyamatosan a mocskolodas a tegnapi meccsrol a katalan sajto reszerol meg ugye itt ez a szatyor sztori is. EGY TELJESEN EGYERTELMUEN MEGADHATO TIZIERT. Vagy mi mar jogos tizit se kaphatunk es onmagaban megkapja magat a Real ha megkap egy adhato tizit mert akkor mar tamogatjak? Erthetetlen, azt hittem ezt a tegnapi esetet meg a Barcasok is elismerik. :ozil:
Masik oldalrol meg felmerul a kerdes hogy ennyire nem foglalkoztatja oket a SAJAT megnyert rangadojuk? Mert nem sok mindent lattam rola, mindenhonnan a Real folyik a csapbol is.

:lol: keci hát énse értem megy a bírózás már olyankor is amikor beletenyerel az ember a labdába :lol: és tudomást sem vesz róla senki,hogy kezezés volt csak bíróznak :lol: ennyi idiótát
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. február 27., hétfő 21:04

BlancoMark írta:Gyerekek en ezt nem hiszem el, hogy tegnap ota is megy folyamatosan a mocskolodas a tegnapi meccsrol a katalan sajto reszerol meg ugye itt ez a szatyor sztori is. EGY TELJESEN EGYERTELMUEN MEGADHATO TIZIERT. Vagy mi mar jogos tizit se kaphatunk es onmagaban megkapja magat a Real ha megkap egy adhato tizit mert akkor mar tamogatjak? Erthetetlen, azt hittem ezt a tegnapi esetet meg a Barcasok is elismerik. :ozil:
Masik oldalrol meg felmerul a kerdes hogy ennyire nem foglalkoztatja oket a SAJAT megnyert rangadojuk? Mert nem sok mindent lattam rola, mindenhonnan a Real folyik a csapbol is.

Most mondhatnám azt amit szoktam, hogy megmondtam....mert baxdmeg megmondtam már régebben, hogy a barca drukker, vagy a média ....aki a real elleni cikkeivel tud élni/eladni, nem a barcásokkal( azokkal lófaszt sem tud, mert a realt a real drukkereken kívül mindenki hátrányosan akarja tudni), azok ha mi a barca elé kerülünk tartósan, akkor ki fog törni a háború.....hát megmondtam....na.....mert ezt csinálták a 90 es években is, a 2000 évek elején is, ha mögöttünk voltak, akkor a világ csalói voltunk, a szemetek....hát nyíljon már ki néhányunk szeme....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4952
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. február 27., hétfő 20:58

Gyerekek en ezt nem hiszem el, hogy tegnap ota is megy folyamatosan a mocskolodas a tegnapi meccsrol a katalan sajto reszerol meg ugye itt ez a szatyor sztori is. EGY TELJESEN EGYERTELMUEN MEGADHATO TIZIERT. Vagy mi mar jogos tizit se kaphatunk es onmagaban megkapja magat a Real ha megkap egy adhato tizit mert akkor mar tamogatjak? Erthetetlen, azt hittem ezt a tegnapi esetet meg a Barcasok is elismerik. :ozil:
Masik oldalrol meg felmerul a kerdes hogy ennyire nem foglalkoztatja oket a SAJAT megnyert rangadojuk? Mert nem sok mindent lattam rola, mindenhonnan a Real folyik a csapbol is.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. február 27., hétfő 20:52


Elolvastam a kommenteket, a barca és a real drukkerek kifejezése, stílusa jellemzően elkülöníthető. A barca drukkerek nagy része, egy igazi gusztustalan sz*rdarabokból álló csürhe. Van egy kis rétegük, akik tisztességesek, sportemberek, igazi drukkerek, őket jó olvasni, velük jó vitázni,kár hogy csak kevesen vannak és ők tudják csak ezt a nagy múltú klubot megfelelően képviselni, de a többség, egy igazi patkány horda, piké féle mocskosszájú, semmitérő ember. Semmit sem ér a szavuk, a véleményük egy lófax. Egy pár éve feltűnt majomhad.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. február 27., hétfő 20:41

MesQueUnClub írta:
R.M.C.F írta:egyszerű, azért nyertünk anno sok bek-et, mert ku*rva jó csapatunk volt, mint nekik 2006-2012 között. Ez van. Csak szar ha nem ismerik el.
Ezzel én is egyet értek, az a Puskás, Di Stefano, Gento féle csapat gyakorlatilag akkor olyan volt, mint ma ősszerakni Messi, Cé és Suárezt egy keretbe.

És mennyit kérsz érte, hogy ezt egy barca oldalon is tartsd? Mert ott kiszednének a sorból, és felhúznák az alsógatyádat a fejedre. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. február 27., hétfő 16:54

R.M.C.F írta:egyszerű, azért nyertünk anno sok bek-et, mert ku*rva jó csapatunk volt, mint nekik 2006-2012 között. Ez van. Csak szar ha nem ismerik el.
Ezzel én is egyet értek, az a Puskás, Di Stefano, Gento féle csapat gyakorlatilag akkor olyan volt, mint ma ősszerakni Messi, Cé és Suárezt egy keretbe.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 27., hétfő 16:39

https://www.facebook.com/madridom/photo ... =3&theater
:lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. február 27., hétfő 16:21

füst írta:
R.M.C.F írta:Most néztem megdöntöttük a barca 1944 es gólrekordját.....éljen, de azért egy dolgot megkérdezhetek?

Ez hogy lehet? Ez a gólrekord? Mert ez bőven franco alatt elért eredmény, mint egyébként sok más is a barca részéről.....ezt hogy hagyta franco gyö***erek?


.
Nem akarok az ördög ügyvédje lenni, de simán lehetséges. Lehettek a legjobbak attól függetlenül hogy ott gáncsolták őket ahol tudták. Mint ahogy egy karatebajnokot is hasba rúghatsz kétszer egy kocsmai verekedés előtt, attól ő még ugyanúgy zsebreteszi az ittas társaságot. Lehet hogy túltolják a katalánok, de az is valószínű hogy egynéhány évig egyenlőbbek voltunk az egyenlőknél. A rekordjuk nem bizonyitja azt hogy zavartalanul működhettek. Szumma szerintem a Franco-éra dolgaiban nem nekünk és nem most kell okosnak lennünk. :)
Persze, bármi bárhol előfordulhat, de nem jön ki....sehogy se. Mert a tendencia megmutatja, hogy franco alatt is annyit nyertek mint előtte vagy utána(kivéve ezt a xavi,iniesta, messi ) korszakot, de ez egyszeri és megismételhetetlen szerintem.
Franco pedig gáncsolta őket a sikerüket elvette, ordítják állandóan, a baj az hogy ennek a fele sem igaz. Csak nekik ez a megfelelő, a jobbat nem elismerni és másra fogni a sikertelenséget.
Arról nem is beszélek, hogy nemzetközi szinten sem tudtak mérce lenni, oda pedig franco keze nem ért el, ez történelmi tény. Külföldön utálták francot, a németek, az olaszok is, azt nehéz elhinni hogy odaszólt hogy engedjék már nyerni a real madridot......pffff......egyszerű, azért nyertünk anno sok bek-et, mert ku*rva jó csapatunk volt, mint nekik 2006-2012 között. Ez van. Csak szar ha nem ismerik el.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. február 27., hétfő 15:03

Nagyon kíváncsi keszek a Messi utáni korszakukra.Ugye most elértek egy olyan szintre olyan nyomáshoz ami nálunk már évtizedek óta megvan.Minden évben minden teófeát neg KELL nyerni.Korszak váltás előtt vannak, persze Messiben van még 2-3 év de akkor is elkéne induljanak vmegy másik úton mert már nem sokáig tudják takargatni,hogy az agyonszopkodott lamasia nem fog mistanában kinevelni egy újabb xavi iniesta messi triot.Az ilyen neymar félék meg 1-2 teófea nélküli év után úgyis párizsban kötnek ki,durvább esetben akár nálunk.

Kiváncsi vagyok elbírják-e azt a terhet ami miatt éveken át röhögtek rajtunk vagy visszasüppednek oda ahol voltak.Mert egy ideig lehet gyártani az összeesküvés elméleteket, mutogatni Madrid felé,csak egyre komikusabb lesz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: füst » 2017. február 27., hétfő 14:23

a legtöbb emberben ugyanis az él, hogy a sport egy politikamentes dolog (legyen ez akár egy olimpia, akár a foci)
Ezt a kijelentést mire alapozod? Én nagyon nem ezt tapasztalom, már magyar viszonylatban sem igazán jellemző hogy a közember politikamentesen beszélgetne ha valamilyen sporteseményről van szó. Sőt, pontosan azt látom a legtöbb fórumon, hogy éppen a közemberek nem tudnak elvonatkoztatni, szóval nem igazán tudom miből hiszed hogy észrevételnül zajlik valami. Vagy van valami konkrét példád olyan sportesemény által elrejtett politikai propagandára amit észrevétlenül eladtak az "embereknek"? :)
így el tudják vele adni a propagandát úgy, hogy az ember észre sem veszi - ha jól csinálják. Már a rómaiak is tudták, hogy kenyér meg cirkusz kell a népnek.

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Rasta » 2017. február 27., hétfő 13:38

ericco írta:
MesQueUnClub írta:Amúgy azaz érdekes, hogy habár a diktatúra vezetők a társadalmat elnyomják, addig a sportra nagyon nagy figyelmet fordítanak. Szinte kivétel nélkül mind.
Legegyszerűbb módja egy viszonylag nagy népcsoport befolyásolásának. Ráadásul könnyű köré egészséggel kapcsolatos lózungokat is költeni.

Így van, nagyon hatékony PR eszköz, a legtöbb emberben ugyanis az él, hogy a sport egy politikamentes dolog (legyen ez akár egy olimpia, akár a foci), így el tudják vele adni a propagandát úgy, hogy az ember észre sem veszi - ha jól csinálják. Már a rómaiak is tudták, hogy kenyér meg cirkusz kell a népnek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 27., hétfő 13:14

Messi idén 11 pontot szerzett a Barcának a 85.! perc után.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. február 27., hétfő 13:14

MesQueUnClub írta:Amúgy azaz érdekes, hogy habár a diktatúra vezetők a társadalmat elnyomják, addig a sportra nagyon nagy figyelmet fordítanak. Szinte kivétel nélkül mind.
Legegyszerűbb módja egy viszonylag nagy népcsoport befolyásolásának. Ráadásul könnyű köré egészséggel kapcsolatos lózungokat is költeni.
Merci Zizou!

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. február 27., hétfő 13:07

Amúgy azaz érdekes, hogy habár a diktatúra vezetők a társadalmat elnyomják, addig a sportra nagyon nagy figyelmet fordítanak. Szinte kivétel nélkül mind.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 27., hétfő 12:54

Szerintem mind a 2 oldal tök feleslegesen emlegeti Francot
Az a baj, hogy sok esetben még 2017-ben is még ezzel takaróznak a 16 éves őskatalánok nálatok. :)

Egyébként egyszer találtam egy nagyon jó forrást Franco akkori ténykedésével és a sportba vetett munkájával kapcsolatban. Nagyon bánom, hogy nem könyvjelzőztem vagy mentettem le. Biztos elfogult madridista írás volt, mert az jött ki belőle, hogy az Atmát és a Barcát is számos kedvezménnyel illette az idők során. :)

Amúgy pont leszarom mi volt 60 éve, jó lenne, ha a másik oldal is elengedné, bár ez sem különösebben zavar. Ha ettől nyugodtabban alszanak, hát legyen.

A madridi sajtó is elismeri, hogy jogtalan volt a büntető (WTF? :ozil: ), de hozzáteszik, hogy a Villarreal egyik gólja sem volt szabályos.
Tegnap rangadót nyert a Barca, de minden katalán címlapon a Real virít :agree: Ez katalónia.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. február 27., hétfő 12:44

Most félretéve mindenféle elfogultságot és csapat melletti érvelést, azért egy diktatúra vezetője mellett, aki ha nem is kifejezetten a futballt, de egy népcsoportot elnyomott, ott abban a helyzetben azért más volt a történet. A másik pedig az, hogy több mint fél évszázada volt, szóval mocskos nehéz reálisan megítélni, hogy mi is zajlott akkor a fociban. Szerintem mind a 2 oldal tök feleslegesen emlegeti Francot, hogy bezzeg akkor mi volt. Egyébként meg a sport mindig egy olyan dolog volt, hogy jelen van a politika de több minden megtörténik amire esély se lehetne civil közegben, ott van pl a 36os olimpián, amit Hitler rendezett Jesse Owens, aki habár fekete volt, de 4 aranyat nyert. Ezzel szemben a civil életében biztos vagyok benne, hogy nem kevés konfliktus érte a bőrszíne miatt, abban az időben azert meg nem a liberális eszmék voltak a jellemzőek. Szóval meglátásom szerint, mind a 2 oldal tök feleslegesen emlegeti, azokat az időket ilyen szempontból.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: füst » 2017. február 27., hétfő 12:30

R.M.C.F írta:Most néztem megdöntöttük a barca 1944 es gólrekordját.....éljen, de azért egy dolgot megkérdezhetek?

Ez hogy lehet? Ez a gólrekord? Mert ez bőven franco alatt elért eredmény, mint egyébként sok más is a barca részéről.....ezt hogy hagyta franco gyö***erek?


.
Nem akarok az ördög ügyvédje lenni, de simán lehetséges. Lehettek a legjobbak attól függetlenül hogy ott gáncsolták őket ahol tudták. Mint ahogy egy karatebajnokot is hasba rúghatsz kétszer egy kocsmai verekedés előtt, attól ő még ugyanúgy zsebreteszi az ittas társaságot. Lehet hogy túltolják a katalánok, de az is valószínű hogy egynéhány évig egyenlőbbek voltunk az egyenlőknél. A rekordjuk nem bizonyitja azt hogy zavartalanul működhettek. Szumma szerintem a Franco-éra dolgaiban nem nekünk és nem most kell okosnak lennünk. :)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. február 27., hétfő 11:00

Remy írta:Jó az szerdának is.
Ja tényleg. :lol: Nem is néztem, hogy hétközi forduló lesz.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27402
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. február 27., hétfő 10:58

Sierra írta:Hétvégén lehet a rekordöntés.
Jó az szerdának is. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. február 27., hétfő 10:57

R.M.C.F írta:Most néztem megdöntöttük a barca 1944 es gólrekordját
No offense, de egyelőre még csak beállítottuk. :D Hétvégén lehet a rekordöntés.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 245 regisztrált és 0 vendég