Mesut Özil - 10

Archívum
accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 27., szombat 18:07

Kerlon írta:Borzasztó gyenge... inkább úgy mondanám, hogy borzasztóan nem szereted, illetve elég sokan nem szeretik itt.
arról nem mi tehetünk, hogy majdnem kerek két éve szar. van néhány passza, ami aranyat ér, de ennyi. semmi több.
az egyetlen pozitív dolog (ahogy már mondtam) hogy 40-50 milla körül kapnánk érte. ennyiből kijön egy jobb playa is.
most komolyan. nem lenne jobb pl. egy lucas, neymar vagy épp egy götze a csapatunkban, mint a török-német? :-)
Remy írta:Melyik játékos lenne az, akire gondolkodás nélkül ráraknád a 10-es mezt? (persze olyan, akit ide is lehetne hozni)
én is galacticos-szal vagyok, lucas lenne az egyetlen nálam kb. :box:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 27., szombat 18:07

kicsit lass feeling. lassnak volt egy kurva jó fél éve(ami özilnek egy szezon volt az első) utána folyamatosan esett vissza. tavaly még azért úgy ahogy jó volt, de idén...
és lassnal is ez volt hogy jó sokan védték meg hogy nem ez az igazi arca meg stb, a végén meg már annyi rossz meccs jött egy jóra hogy már inkább a nem igazi arcát a legelején mutatta és erre egyre többen jöttek rá.
na mindegy, remélem jön egy új edző, özil a padon találja magát és ha beverekedi magát a kezdőbe akkor grat, ha nem akkor marad a pad és a csere szerepkör. :-)
Melyik játékos lenne az, akire gondolkodás nélkül ráraknád a 10-es mezt? (persze olyan, akit ide is lehetne hozni)
válaszolok helyette szerintem nálam is kb ugyanazok. lucasra gondolkodás nélkül ráadnám a tizest. akkor ott van még neymar és götzétől se nagyon sajnáltam volna.
és igen nálam vidal meg ilyenek a szerepkörük miatt nem lehet tizes. tizes az tkp legyen.
az én skálámon ő borzasztó gyenge. mint ahogy a jelenlegi keret 70%-a.
s ki az a 30% aki nem az? cé, ramos, pepe, marcelo, varane, modric, iker és diegolopez ja meg benzema? elég nagy szégyen hogy ebből az általam felsorolt 9játékosból 4hátvéd...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Galacticos 2013. április 27., szombat 18:08-kor.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 27., szombat 18:02

hehe írta:...
Melyik játékos lenne az, akire gondolkodás nélkül ráraknád a 10-es mezt? (persze olyan, akit ide is lehetne hozni)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 27., szombat 18:00

nézd nekem van egyfajta elvárásom egy real madrid 10-es számú játékossal kapcsolatban, én nem tilthatom meg hogy ne szeressétek vagy ne nevezzétek zseninek, én pont leszarom, de ahány meccset látok, egyre csak engem támaszt alá a fickó.

az én skálámon ő borzasztó gyenge. mint ahogy a jelenlegi keret 70%-a.
sajnálom, nem tudok kimászni a bőrömből meg az agyamból, nem tudom kitörölni az emlékeimet.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 27., szombat 17:53

Borzasztó gyenge... inkább úgy mondanám, hogy borzasztóan nem szereted, illetve elég sokan nem szeretik itt. No offense, én megértem az ízlések és pofonok szólást, de a borzasztó gyengét nem Özilre mondanám.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 27., szombat 17:45

hány év, hány szerencsétlenkedés és hány nevetséges meccse kell még ahhoz, hogy lássátok már végre, amit minden hozzáértő ember - azaz olyan, mint én :mrgreen: - lát.

most hagyjatok ezekkel a zidane, meg különféle-féle nyilatkozatokkal, meg ajnározásokkal, hogy mekkora hatalmas zseni ez az özil.

látható módon a hosszú labda zavarja.
kicsiben meg azért kevés, mert kisujjal ellökhető, elválasztható a labdáról, illetve az egylábassága miatt borzasztóan be van határolva.
az állóképessége átlagos.

lehet, hogy tud jobban is játszani, de 1 jó év ellenében itt van 2 szemétszar. most akkor melyik az igazi? meddig várjunk, meddig könyörögjünk, hogy ugyan csinálj már vmit, mint a real 10-ese...

sajnos nem vok a klubvezetésben, és sajnos az ottaniak mocskosul nem a teljesítményt nézték, emlékszem még azokra az időkre, amikor a helyes úton jártunk és nem volt türelmünk a nem ideillő képességű játékosokkal.
bőven eladnám, nem is kérdés, borzasztó gyenge játékos.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Eszterke
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:25
Kedvenc játékosaid: Mesut Özil, Luis Figo, Sheva, Kaká, Torres, Navas, Reus

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Eszterke » 2013. április 27., szombat 17:37

numberone1 írta:Erdekes azokon a meccsken pont a kp- volt a leggyengebb csapat reszuk.
Ezzel most vitatkoznék, Özil pontosan hogy a lelkét kitette azon a bizonyos olaszok elleni meccsen, de egy fecske nem csinál nyarat. Az argentinokhoz írt megjegyzést viszont adom.
numberone1 írta:a Kontranal meg nem ivelgetesre, mert az nem kontra jatek.
Erről van szó. Viszont szerintem meg tudja oldani kicsiben is, mikor most valamelyik válogatott meccsen a Reus-Götze-Özil trió egyszerre volt a pályán... aj, de szép is volt az :mrgreen:
Real Madrid means triumph in victory and triumph in loss. Real Madrid was yesterday, it is today and it will be tomorrow. Real Madrid are words that I still do not know how to express.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. április 27., szombat 17:34

Kerlon írta:Özilt nem szabad elfuserálnunk, mert sokkal több lehet benne, mint amennyit idén látunk.
Pedig ha Özil eladásából finanszírozni tudjuk Lucas megvásárlását, akkor nem gondolkoznék az eladásán egy pillanatig sem. Isco jó lesz helyette a padra. Ugyanúgy bevethető középen és szélen is. Valamint az arca is töredéke a török-németének.
Persze, ha Lucas vagy valaki más (és nem Bale :roll: ) anélkül is igazolható lenne, hogy Özilt el kéne adni, akkor én is itt tartanám még egy szezonra a padon(!). Rotálva Modriccsal és Lucasszal (illetve az alternatívájával) jó lenne. Pihentetni is kell, és sérültek/eltiltottak is lehetnek.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 27., szombat 17:33

hehe írta:fúú ezzel nagyon nem értek egyet.
Akkor nem értetted meg, amit írni akartam :-) Pont azt szerettem volna mondani, hogy Guti is hasonló volt hozzá abban, hogy szeretett egész meccsekre eltűnni, csak jóval ritkábban tette ezt. Mégsem volt alapkezdő, ellentétben a némettel. Ez sokat elmond a mostani játékosmezőnyről, és a Real Madrid keretéről is. Arra akartam utalni, hogy Özil legjobb esetben is csak 12. játékos lehetne egy igazi Real Madridban, és talán még ahhoz is fejlődnie kéne, a hozzáállásán változtatnia meg biztosan. De a kirobbanthatatlansága egyszerűen egy újabb hülyeség, amit a portugál számlájára lehet írni.
Fog kelleni ő ide jövőre is, Csabi már leírta az okát.
Merci Zizou!

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 27., szombat 17:24

___Samy___ írta: persze, hogy nem egyenlő a kettő, csak arra céloztam, hogy egy olyan játékfelfogásban mennyivel jobban játszik
ez a kontrázós szar neki sem fekszik
Azert a nemetek is rengeteget kontraznak, ugy vertek meg az angolokat es az argentinokat. Az olaszokkal es a spanyolokkal nem birtak ezt megcsinalni, mert ok szazszor szervezettebbek( es az edzok kozoti kulobseg is az olaszok es spanyolok fele billenti a merleget). Erdekes azokon a meccsken pont a kp- volt a leggyengebb csapat reszuk.
De mindegy, ha most braziliaban villantanak es nem olyan utjuk lesz mint az EB-n akkor megkovetlek teged.
csak emlekeztessel ra :mrgreen:

szerk:
Hogyan feküdne a kontrafoci Özilnek? Sehogy. Átívelik. Nem az a típus játékos, aki egyedül megold egy támadást. Meg tudja tartani a labdát illetve odateszi ahova kell, de futtatni nem lehet már pedig a kontra lényege, hogy minél előbb felépüljön a támadás... Özilt nem szabad elfuserálnunk, mert sokkal több lehet benne, mint amennyit idén látunk.
az ivelgetes az senkinek nem fekszik nalunk. de Ozilnek a kontra jatek jobban fekszik, mint a labdjaratos sok kicsi passzos jatek(nem a barca felere). a Kontranal meg nem ivelgetesre, mert az nem kontra jatek.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 27., szombat 17:15

Hogyan feküdne a kontrafoci Özilnek? Sehogy. Átívelik. Nem az a típus játékos, aki egyedül megold egy támadást. Meg tudja tartani a labdát illetve odateszi ahova kell, de futtatni nem lehet már pedig a kontra lényege, hogy minél előbb felépüljön a támadás... Özilt nem szabad elfuserálnunk, mert sokkal több lehet benne, mint amennyit idén látunk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 27., szombat 17:09

numberone1 írta:
___Samy___ írta: nem kazahsztánról van szó, meg nem is khediráról
nézd meg mennyivel jobban játszik ott özil, mint itt nálunk

de úgy látom fölösleges veled vitázni, mert kb az egész csapatot lecserélnéd a nyáron
Miert lenne felesleges? elfogadom az erveket, de nekem a valogatottban mutatott teljesitmenye nem egyenlo amit a klubjaban mutat. Eves szinten haszrol jatsznak tetmeccset legalabb hasonlo erossegu csapatokkal? Ha nincs vilagverseny akkor max 2szer de a nemetek altalaban egyszer sem. Az EB-n melyik meccse volt amelyen erosebb ellenfel ellen jol jatszott?
Nem emlekszek egyre sem, a VB-n is az argentinokat es az angolokat szetkontraztak, semmi szervezettseg nem volt egyik csapatban sem. Nem mondom, h nem volt latvanyos, de kb. olyan ellenalast tanusitottak mint a mostani selejtezo ellenfelek.
En nem hasonlitanam ossze a kettot. De ez az en szubjektiv velemenyem, nem jelenti, h igazam is van.
persze, hogy nem egyenlő a kettő, csak arra céloztam, hogy egy olyan játékfelfogásban mennyivel jobban játszik
ez a kontrázós szar neki sem fekszik
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. április 27., szombat 16:59

Persze adjuk el Özilt és jöjjön Isco a helyére :lol: Nem kell túlértékelni a gyereket. Pár jó meccse volt, de a nagyobb csapatok ellen szépen eltűnt ő is. Idejönne és félév után mindenki eladná, mert nem tenne hozzá semmit a játékhoz. Özil maradjon csak itt és megnézzük egy másik felfogásban mit mutat. De szerintem most sem ő a leggyengébb a csapatban, mégis ő van az egyik legtöbbet basztatva.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 27., szombat 16:50

___Samy___ írta: nem kazahsztánról van szó, meg nem is khediráról
nézd meg mennyivel jobban játszik ott özil, mint itt nálunk

de úgy látom fölösleges veled vitázni, mert kb az egész csapatot lecserélnéd a nyáron
Miert lenne felesleges? elfogadom az erveket, de nekem a valogatottban mutatott teljesitmenye nem egyenlo amit a klubjaban mutat. Eves szinten haszrol jatsznak tetmeccset legalabb hasonlo erossegu csapatokkal? Ha nincs vilagverseny akkor max 2szer de a nemetek altalaban egyszer sem. Az EB-n melyik meccse volt amelyen erosebb ellenfel ellen jol jatszott?
Nem emlekszek egyre sem, a VB-n is az argentinokat es az angolokat szetkontraztak, semmi szervezettseg nem volt egyik csapatban sem. Nem mondom, h nem volt latvanyos, de kb. olyan ellenalast tanusitottak mint a mostani selejtezo ellenfelek.
En nem hasonlitanam ossze a kettot. De ez az en szubjektiv velemenyem, nem jelenti, h igazam is van.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 27., szombat 16:20

numberone1 írta:Hagyjuk ezt a valogatott dolgot, ott meg Khedira is jonak latszik egy Kazasztan ellen.

Nem hullajatnek konnyet, ha elmenne. Jon Isco-Bale pakk aztan nem is fogunk emlekezni ra, esetleg csak a szemei miatt. :ozil:
nem kazahsztánról van szó, meg nem is khediráról
nézd meg mennyivel jobban játszik ott özil, mint itt nálunk

de úgy látom fölösleges veled vitázni, mert kb az egész csapatot lecserélnéd a nyáron
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 27., szombat 14:46

Jön Ancelotti helyreteszi a csapatot (remélhetőleg), aztán Özil is parádézni fog. Ebben biztos vagyok.
Ha Ancelotti jön,nála bárhogy fáj,de Kaká lesz a kezdő :lol: Özil meg dekázhat a rágógumival az oldalvonalnál. :mrgreen:
Kedvence az olasznak a brazil,nem fogja jegelni.

Egyébként amit hehe leírt,egy az egybe adom :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 27., szombat 14:22

cart írta:
És akkor a padon ki maradna? Ha nem is stabil kezdőnek, de azért Callejonnál, Kakánál, Di Mariánál bőven nagyobb hasznát lehetne venni.
azert irtam, h jonne a Bale-Isco es kozuluk vmelyik.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: cart » 2013. április 27., szombat 14:14

numberone1 írta:Nem hullajatnek konnyet, ha elmenne. Jon Isco-Bale pakk aztan nem is fogunk emlekezni ra, esetleg csak a szemei miatt.
És akkor a padon ki maradna? Ha nem is stabil kezdőnek, de azért Callejonnál, Kakánál, Di Mariánál bőven nagyobb hasznát lehetne venni.

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 27., szombat 14:11

durva, hogy az az egyetlen pozitívum jelenleg özilben, hogy 15 millióért vettük és most 50 körül mozog az értéke. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára accel 2013. április 27., szombat 14:14-kor.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 27., szombat 14:06

Hagyjuk ezt a valogatott dolgot, ott meg Khedira is jonak latszik egy Kazasztan ellen.

Nem hullajatnek konnyet, ha elmenne. Jon Isco-Bale pakk aztan nem is fogunk emlekezni ra, esetleg csak a szemei miatt. :ozil:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 31 regisztrált és 0 vendég