Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. március 19., vasárnap 23:05

ziro4vr írta:Mall.hu-t ismeri valaki/rendelt onnan? Xbox 30-al olcsóbb pl mint máshol most. Igaz játékot nem adnak hozzá.
Gyorsan csapj le ra, elmeletileg megbizhato bolt. Nem hiszem, hogy sokaig arulnak ezen az aron. Aztan a megmarado 30k-bol megrendelheted a havi kefir adagod :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. március 19., vasárnap 22:57

Mall.hu-t ismeri valaki/rendelt onnan? Xbox 30-al olcsóbb pl mint máshol most. Igaz játékot nem adnak hozzá.
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. március 17., péntek 9:58

nzooli93 írta:Sziasztok. Nem vagyok otthon annyira telefontemaban. Nekem most 1.5 eve egy lg g3am van. Teljesen megvagyok vele elegedve, es magat az lg-t is szeretem a markaszervizuk miatt. Nezegettem hogy lg g5t lehet mar kapni 120 korul szolgaltatonal. Viszont olvastam hogy sokaknak nem tetszik a kialakitasa meg 1-2 dolog benne. Nem lett akkora siker mint amekkorara vartak volna. Most dobjak majd piacra a g6t bevezeto ara boven 200 felett lesz. Az lesz annyival jobb telefon a g5nel hogy varjak par honapot amig lemegy olyan 150 korulire az ara??
Mindenkepp lg t szeretnek mert ez a koppintos kepernyo nagyon bejon es a szervizukkel nagyon megvoltam elegedve minden termeknel. Volt hogy telefont vittem be es 6 napon belul kesz volt ugy hogy volt kozte egy husvet. Nem dobtak eddig soha semmit vissza hogy az en hibam miatt lett hibas.
Itt van egy teszt róla. A prototípusát tesztelték:

https://mobilarena.hu/teszt/lg_g6_proto ... emeny.html

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. március 17., péntek 9:53

Sziasztok. Nem vagyok otthon annyira telefontemaban. Nekem most 1.5 eve egy lg g3am van. Teljesen megvagyok vele elegedve, es magat az lg-t is szeretem a markaszervizuk miatt. Nezegettem hogy lg g5t lehet mar kapni 120 korul szolgaltatonal. Viszont olvastam hogy sokaknak nem tetszik a kialakitasa meg 1-2 dolog benne. Nem lett akkora siker mint amekkorara vartak volna. Most dobjak majd piacra a g6t bevezeto ara boven 200 felett lesz. Az lesz annyival jobb telefon a g5nel hogy varjak par honapot amig lemegy olyan 150 korulire az ara??
Mindenkepp lg t szeretnek mert ez a koppintos kepernyo nagyon bejon es a szervizukkel nagyon megvoltam elegedve minden termeknel. Volt hogy telefont vittem be es 6 napon belul kesz volt ugy hogy volt kozte egy husvet. Nem dobtak eddig soha semmit vissza hogy az en hibam miatt lett hibas.

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2017. március 12., vasárnap 18:21

ziro4vr írta:kanye meg ne tudja.
Helyettesítem én. Ha rácsapsz még 200k-t van egy 7-es iPhone-od, sztem ekkora különbség miatt nem éri meg Huawei-t venni manapság :coffee: :lol:

Viccen kívül egyébként nekem egy G630-asom volt (ha jól emlékszem a típusra), azt 30-ért akasztottam BestByte-ban, alsókategóriás készülék de nyúztam rendesen és mindent kibírt. Szerintem jó kis márka, ezek a P9-ek is kifejezetten szimpik speckó alapján. :)

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2833
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: soadroli » 2017. március 12., vasárnap 17:37

P9 Lite-ot ajánlom, én nagyon szeretem, következő telóm is hüvely lesz :D
Kép

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. március 12., vasárnap 15:49

Drake írta:Sziasztok,tudnátok telefont ajánlani 60.000 forintig?Sajnos a mostani fejest ugrott egy kanna vízbe. :lol:

Én személy szerint a Huawei P9 Liteval szimpatizálok...Van ebben az árkategóriában jobb telefon?
Lakotarsam nemreg ujitott be egy Honor 7 Lite-ot, az is hasonlo arkategoria. En Xiaomi Redmi 3s Prime-ot vettem meg november vegen (imadom a 4100-as aksijat), de Redmi 4-et es Redmi 4 Prime-ot is ki lehet fogni jo aron. Esetleg ezeket is nezd meg.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. március 12., vasárnap 14:55

Nincs. Csak kanye meg ne tudja.
Nem illik.

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Drake » 2017. március 12., vasárnap 13:35

Sziasztok,tudnátok telefont ajánlani 60.000 forintig?Sajnos a mostani fejest ugrott egy kanna vízbe. :lol:

Én személy szerint a Huawei P9 Liteval szimpatizálok...Van ebben az árkategóriában jobb telefon?

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. március 11., szombat 11:24

kanye írta:Akkor rosszul írtam. Az tény, hogy aki csak TV nézésre használja, annak elég a HD. De ki használja csak arra? Nyugdíjasok kb.

Gondolom rashidm nem a Nóta Tvt akarja rajta nézni, hanem esetleg blu ray filmeket, konzolon játszik, PC-re köti.
nem nézek nóta tv-t, se blu ray filmeket, és még nyugdíjas se vagyok. és így is csak egy 107centis tv-m van, ami se nem okos, se nem 3d-s. :ozil:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. március 10., péntek 11:41

h3x0r írta: A YouTube-ot viszont rendszeresen hasznaljuk, kenyelmes telefonrol berakni a videokat.
Szintén, az egyik legjobb funkciója. :agree:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. március 10., péntek 11:28

h3x0r írta:
kanye írta:Akkor rosszul írtam. Az tény, hogy aki csak TV nézésre használja, annak elég a HD. De ki használja csak arra? Nyugdíjasok kb.
Ha abbol indulunk ki, hogy a felnott lakossag mindossze 20%-a torrentezik, vagy hogy ez a szam a 18-29-es korosztalyban is "csak" 54%, akkor azert lehet sejteni, hogy a legtobb ember mire is hasznalja a TV-t.
Nézi az Astro show-t és az öregségi nyugdíját arra költi, hogy kuruzslók pénzenergiát küldjenek és szellemeket szedjenek le róluk? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. március 10., péntek 11:21

h3x0r írta:Pedig az lenne a minimum, hogy egy TV miatt lecsereld a szekrenyt is. :mrgreen:
Albiban vagyok, nem az enyém a bútor. Annyit nem ér. :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. március 10., péntek 11:17

kanye írta:Akkor rosszul írtam. Az tény, hogy aki csak TV nézésre használja, annak elég a HD. De ki használja csak arra? Nyugdíjasok kb.
Ha abbol indulunk ki, hogy a felnott lakossag mindossze 20%-a torrentezik, vagy hogy ez a szam a 18-29-es korosztalyban is "csak" 54%, akkor azert lehet sejteni, hogy a legtobb ember mire is hasznalja a TV-t.
rashidm írta:
kanye írta:Ez a 32 amúgy kicsi lesz, gondolom nem fél méterről akarjátok nézni.
Hát mivel nagyobb nem fér el...
Pedig az lenne a minimum, hogy egy TV miatt lecsereld a szekrenyt is. :mrgreen:
Realista24 írta:aztán jött kanye és lecsapta a magas labdát, mert leírni, hogy hd, két év letöltendő az ő világában.
Akkor mit kapnek en, ha megtudna, hogy osszel 30 000-ert vettem egy no name HD TV-t a konyhaba, ami nem is 80, hanem csak 60 centis. :lol:
Babinho írta:Amúgy smart és 3d funkciókat használ valaki?
Én 3d filmet sztem 4-5-t néztem, smarton is elvétve youtubozok. De annál is gyakoribb, hogy telefonról indítom el és kidobom tv-re. Haver netflixezik vele erősen, de elég instabil a cucc.
En meg nem talalkoztam olyan emberrel, akinek 3D-s TV-je van es tenyleg ki is hasznalja. A YouTube-ot viszont rendszeresen hasznaljuk, kenyelmes telefonrol berakni a videokat.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. március 10., péntek 10:38

:lol: :lol: szegény ördög a semmiért csapatta ki magát :mrgreen:

Amúgy smart és 3d funkciókat használ valaki?
Én 3d filmet sztem 4-5-t néztem, smarton is elvétve youtubozok. De annál is gyakoribb, hogy telefonról indítom el és kidobom tv-re. Haver netflixezik vele erősen, de elég instabil a cucc.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 10., péntek 10:35

rashidm írta:[
Nem látta senki, hogy full HD-t írtam? :lol: Filmnézésre lenne leginkább.
De láttuk, csak donor utalt rá, hogy ha nem fontos, akkor mit javasol, aztán jött kanye és lecsapta a magas labdát, mert leírni, hogy hd, két év letöltendő az ő világában.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. március 10., péntek 9:39

kanye írta:
donor írta:ha fontos a fullHD.
2017-ben ki vesz HD tévét?

Ez a 32 amúgy kicsi lesz, gondolom nem fél méterről akarjátok nézni.
Hát mivel nagyobb nem fér el... Nem Hd hanem fullHD. 4k-sat meg akkor veszek ha nem kerül fél éves fizetésbe.

Nem látta senki, hogy full HD-t írtam? :lol: Filmnézésre lenne leginkább.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. március 9., csütörtök 22:48

Szerintem sem érdemes manapság HD Ready tv-t venni, pár ezerrel többért kapsz egy sokkal szebb képű FHD tv-t.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. március 9., csütörtök 22:47

rashidm írta:Lakótársammal tervezünk tv-t venni. Ötletek?

- 32 col
- FHD
- nem kell smart
- hdmi legyen
- usb legyen
- megbízható
- jó képminőség

Nagyjából ennyi. :D
Figyelj, ha csak arra kell, hogy filmeket nézzetek rajta, akkor olcsón simán tudtok venni egyet a Tescoban is, én ott vettem 2012-ben egy 40"os Blaupunktot, gyakorlatilag minden formátumot lejátszik. Ráadásul még 1 pixel hiba se jött rajta elő. Szóval így 5 év után is tökéletes.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. március 9., csütörtök 22:42

kanye írta:Te miről beszélsz? Vita? Segítő szándékkal írtam. Leszarom hogy milyen órád van, ha hülyeséget beszélnek, azt nem szeretem.

Egy TV-t az ember évekre vesz, minek vegyen HD-t, miközben FHD van kicsivel drágábban?

Tessék: 40" FHD, 80 körül https://www.arukereso.hu/led-tv-lcd-tv- ... 272453251/
Nagyon kemény vagy, de ez mindent elárul rólad. Belinkelsz egy 90 ezres tv-t "80 körül szöveggel", mert 8-assal kezdődik. :lol: :lol: :lol: Ez pont 50%-kal drágább, mint a jól leszólt kis LG, amin anyukám 2 méterről fogja nézni az amúgy sem HD adásokat valószínűleg nagy megelégedéssel. Vehetnék neki egy LG PF1000U-t is, mert telne rá, de mi a f@sznak? Attól nem lesz menőbb csaj az ÖTYE klubban.
Rashidm 32"-osat kérdezett, valószínűleg arra van szüksége. Ajánlottam 3-at, amiből az egyik olcsóbb a többinél és ha TV nézésre, filmezésre kell, akkor tökéletesen elég. Ha neked ez hülyeség, akkor nem velem van a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 145 regisztrált és 0 vendég