Utazás Madridba

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2017. március 21., kedd 15:20

kr7205 írta:Sziasztok!
Jövő héten utazom az Alaves meccsre.
Szeretnék fotózni, csak saját részre, természetesen. Az lenne a kérdésem, hogy ehhez DSLR gépet egy-két obival bevihetek-e a stadionba?
Köszönöm, üdv
kr
Én csak egy sima kit objektívvel vittem be a gépemet anno, azzal nem volt gáz. Egy nagyobb felszereléssel (állvány és társai) simán kizavarnak, de 1-2 obival szerintem nem lesz gond.

kr7205
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017. március 21., kedd 14:18
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ramos, CR, Marcello, Nyilasi Tibor, Lipcsei Péter, Gera Zoltán
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FTC

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: kr7205 » 2017. március 21., kedd 14:26

Sziasztok!
Jövő héten utazom az Alaves meccsre.
Szeretnék fotózni, csak saját részre, természetesen. Az lenne a kérdésem, hogy ehhez DSLR gépet egy-két obival bevihetek-e a stadionba?
Köszönöm, üdv
kr

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. március 21., kedd 13:32

Olvastam ezt is köszönöm! Hasznos volt, mint ahogy a kérdésem után jövő válaszok is, mivel te nem tértél ki az építkezés miatti változásokra.
Nem baj, ha néha beszélgetünk dolgokról, a tapasztalat csere nem rossz. :)

medyna
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2016. augusztus 28., vasárnap 23:45

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: medyna » 2017. március 21., kedd 12:50

Realista24 írta:
Pipita írta:Vagy érdemes lehet bepróbálni a blablacart, meg az ubert ha működik Madridban; általában olcsóbb, gyorsabb és kényelmesebb mint a busz. :mrgreen:
Jogos, uber visz fillérekért.
Előző oldalról:
Sziasztok!

Hétvégén kint voltunk, elmondhatatlan élményben volt részünk!! Madridban tartózkodtunk 3 napig, bejártunk mindent (múzeumok, paloták, stadionok stb.) amit lehetett 2 gyerekkel.
Tanács: akik sok mindent akarnak látni, azoknak az okos telefonukban legyen egy apps- citymapper !!!!!
Érdekesség képpen emliteném azt, hogy többször utaztunk az über-el! Nagyon kényelmes és korrekt szolgáltatás!!!! Sokszor olcsóbb volt mint a helyi közlekedés!!
Hala Madrid!

Érdemes visszaolvasgatni ;)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 21., kedd 11:48

Pipita írta:Vagy érdemes lehet bepróbálni a blablacart, meg az ubert ha működik Madridban; általában olcsóbb, gyorsabb és kényelmesebb mint a busz. :mrgreen:
Jogos, uber visz fillérekért.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Pipita » 2017. március 21., kedd 11:39

Vagy érdemes lehet bepróbálni a blablacart, meg az ubert ha működik Madridban; általában olcsóbb, gyorsabb és kényelmesebb mint a busz. :mrgreen:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. március 21., kedd 11:15

2-en vagyunk és éjfélkor száll le a gép :mrgreen: A busz jónak tűnik 35 percenként jár.
Köszönöm!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. március 21., kedd 10:35

A reptéri busz az egyik legjobb megoldás sztem. 5 euróért visz be a városba, és nem sok helyen áll meg, szóval relatíve elég hamar be lehet érni vele a városba. A taxi 35-40 euró körül volt tavaly, nyilvánvalóan az a leggyorsabb. Ha sietni kell vagy ha sokan vagytok, akkor az a legjobb megoldás.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2017. március 21., kedd 10:18

Én is a taxit mondanám, ha többen vagytok. Szétdobva nem vészes, és bent vagytok negyed óra alatt a városban.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 21., kedd 10:16

Babinho írta:Dánke, közben megtaláltam. Talán ez a leghasznosabb:
https://www.metromadrid.es/export/sites ... MATIVO.pdf

Na de ez alapján elég körülményes a bejutás a belvárosba, 2-3 átszállás, persze megoldható. Egyéb tapasztalat?
Taxi nagyjából 30-35 euró, négy főnél már ugyanott vagy, három főnél is megéri talán, kettőnél meg ha lusta vagy :mrgreen:

De mehettek busszal is:
http://www.aeropuertomadrid-barajas.com ... -bybus.htm
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. március 21., kedd 10:09

Dánke, közben megtaláltam. Talán ez a leghasznosabb:
https://www.metromadrid.es/export/sites ... MATIVO.pdf

Na de ez alapján elég körülményes a bejutás a belvárosba, 2-3 átszállás, persze megoldható. Egyéb tapasztalat?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 21., kedd 10:03

Babinho írta:Valakinek van tapasztalata a reptéről közlekedő 8-as metró lezárásával kapcsolatban?
Mi lehet a legegyszerűbb megoldás a helyettesítésre? Pótló busz milyen gyakran jár? Nem találtam a weboldalon
Egyéb lehetőség?
https://www.metromadrid.es/en/viaja_en_ ... index.html
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. március 21., kedd 9:46

Valakinek van tapasztalata a reptéről közlekedő 8-as metró lezárásával kapcsolatban?
Mi lehet a legegyszerűbb megoldás a helyettesítésre? Pótló busz milyen gyakran jár? Nem találtam a weboldalon
Egyéb lehetőség?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 20., hétfő 17:36

Igeen tudom, csak angol nyelvtudás szűkében állok. Így sajnos nehézkesebb a dolog. Azért kértem itt segítséget, hátha valaki többet tud.
Nem megyek bele mélyebben, de ezeket
http://www.realmadrid.com/en/fans/madri ... ernational
még a google is 90%-os pontossággal fordítja.

Hogy érdemben is válaszoljak, mielőtt megkapom hogy paraszt vagyok, megint... mindegyik kártya esetén van esély nyereményre, ami egy utazás, havonta pedig belépő és ajándékokat sorsolnak. Mindegyik esetén van 5% Real shop kedvezmény, 10% online, online magazin.
Második csomagnál van welcome pack, ami talán egy kis katalógus szerű cucc és egy kitűző, a harmadiknál van egy welcome ajándék (sál, aláírt képek), és negyedévente fizikailag is kapsz egy újságot.
Valamint mindegyikkel van egy tucat kedvezmény Madridban különböző helyeken.

A jegyeket pedig 2 nappal a publikus vásárlás előtt tudod megvenni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

tarodid
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 22:11
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Di Maria, Casillas, Varane, Modric, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: tarodid » 2017. március 20., hétfő 17:28

Realista24 írta:
tarodid írta:Sziasztok!
Nem tudom, hogy melyik topikhoz tartozik ez a dolog, de talán ez áll hozzá a legközelebb.
Szóval a Madrid hivatalos oldalán vannak ezek a bizonyos tagsàgi kártyák. (Membership) A kérdésem az, hogy aki ilyen kártyát igényel, az milyen kedvezményekben részesül? Esetleg ajándékokat is kap? Van olyan aki tapasztalt már ebben?
Köszi előre is a válaszokat.
Szia, le van írva minden a honlapon, Real oldalán, egyértelműen.
Igeen tudom, csak angol nyelvtudás szűkében állok. Így sajnos nehézkesebb a dolog. Azért kértem itt segítséget, hátha valaki többet tud.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 20., hétfő 15:26

tarodid írta:Sziasztok!
Nem tudom, hogy melyik topikhoz tartozik ez a dolog, de talán ez áll hozzá a legközelebb.
Szóval a Madrid hivatalos oldalán vannak ezek a bizonyos tagsàgi kártyák. (Membership) A kérdésem az, hogy aki ilyen kártyát igényel, az milyen kedvezményekben részesül? Esetleg ajándékokat is kap? Van olyan aki tapasztalt már ebben?
Köszi előre is a válaszokat.
Szia, le van írva minden a honlapon, Real oldalán, egyértelműen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

tarodid
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 22:11
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Di Maria, Casillas, Varane, Modric, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: tarodid » 2017. március 20., hétfő 15:19

Sziasztok!
Nem tudom, hogy melyik topikhoz tartozik ez a dolog, de talán ez áll hozzá a legközelebb.
Szóval a Madrid hivatalos oldalán vannak ezek a bizonyos tagsàgi kártyák. (Membership) A kérdésem az, hogy aki ilyen kártyát igényel, az milyen kedvezményekben részesül? Esetleg ajándékokat is kap? Van olyan aki tapasztalt már ebben?
Köszi előre is a válaszokat.

G. V.tinho
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2017. március 20., hétfő 14:56

kovacs.tibike1970 írta:Münchenbe én is elmennék a vendégbe. Hazai szektorokba esélytelen a bejutás, mert a sorolás előtt már több mint 200 ezer jegyigénylés futott be a klubhoz. Vendégbe hol lehet jegyet vásárolni? Vélhetően ezt a Madrid oldalán kellene hogy megtaláljam. Ha abból indulok ki, hogy a spanyolok úgy se azok a nagy fanatikusok, nem hiszem hogy a számukra kiosztott több ezer jegyet felvásárolnák és elkísérnék a csapatot idegenbe.
???

:ozil: :'(

.. hát ezt meg miből??

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 20., hétfő 13:47

kovacs.tibike1970 írta:Münchenbe én is elmennék a vendégbe. Hazai szektorokba esélytelen a bejutás, mert a sorolás előtt már több mint 200 ezer jegyigénylés futott be a klubhoz. Vendégbe hol lehet jegyet vásárolni? Vélhetően ezt a Madrid oldalán kellene hogy megtaláljam. Ha abból indulok ki, hogy a spanyolok úgy se azok a nagy fanatikusok, nem hiszem hogy a számukra kiosztott több ezer jegyet felvásárolnák és elkísérnék a csapatot idegenbe.

Nem tudsz jegyet venni a Real honlapján. És ne abból indulj ki, mert rossz úton jársz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kovacs.tibike1970
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2017. február 13., hétfő 15:16
Kedvenc játékosaid: Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: kovacs.tibike1970 » 2017. március 20., hétfő 12:54

Münchenbe én is elmennék a vendégbe. Hazai szektorokba esélytelen a bejutás, mert a sorolás előtt már több mint 200 ezer jegyigénylés futott be a klubhoz. Vendégbe hol lehet jegyet vásárolni? Vélhetően ezt a Madrid oldalán kellene hogy megtaláljam. Ha abból indulok ki, hogy a spanyolok úgy se azok a nagy fanatikusok, nem hiszem hogy a számukra kiosztott több ezer jegyet felvásárolnák és elkísérnék a csapatot idegenbe.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 232 regisztrált és 0 vendég