Utazás Madridba

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 27., hétfő 12:56

mfruzsi írta:Sziasztok! Mi a hétvégi Alaves meccsre utazunk és lenne pár kérdésem a tapasztaltakhoz :)
- Kb mennyivel a meccs kezdete előtt lehet/érdemes a stadionba menni?
- Ha szeretnénk részt venni egy idegenvezetésen a stadionban, akkor kell előre jegyet venni vagy csak odamegyünk a kezdésre és elég ott megvenni? (pl. vasárnap 10 óra, ha jól láttam)
- Szurkolói boltba hol érdemes menni? A stadionnál vagy a városban?
Előre is köszi a segítséget! :)
Szia,
2-3 órával, főleg, ha első meccs.
Idegenvezetés 20 fő felett van, az ára 28 euró per felnőtt, 16 per gyerek.
Minden boltba be kell menni :mrgreen: Sol tér, Futbolmania viszont jobb áras, mint a hivatalos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

mfruzsi
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017. március 27., hétfő 12:25

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: mfruzsi » 2017. március 27., hétfő 12:52

Sziasztok! Mi a hétvégi Alaves meccsre utazunk és lenne pár kérdésem a tapasztaltakhoz :)
- Kb mennyivel a meccs kezdete előtt lehet/érdemes a stadionba menni?
- Ha szeretnénk részt venni egy idegenvezetésen a stadionban, akkor kell előre jegyet venni vagy csak odamegyünk a kezdésre és elég ott megvenni? (pl. vasárnap 10 óra, ha jól láttam)
- Szurkolói boltba hol érdemes menni? A stadionnál vagy a városban?
Előre is köszi a segítséget! :)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. március 27., hétfő 11:42

Ha esetleg is zászlót is visztek, amire rá van írva valami, akkor arra számítsatok, hogy meg fogják kérdezni, hogy mi az. Nekem belekötöttek a biztonságiak a Nagydobos magyar zászlómba, mert nem tudták mit jelent. Angolul persze egyik sem tudott :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: babaking » 2017. március 27., hétfő 11:18

Realista24 írta:
babaking írta: Akkor ebböl inkább csomagmegörzö lesz a meccs idejére. Nekem Mallorcán csinálták ugyanezt a vizemmel - elvileg úgy már nem tudod bedobni a pályára, mert túl könnyü lesz.

(kivéve ha van a zsebedben egy tartalék kupak :mrgreen: )

Alap, kupakot lecsavar, eltesz, bemegy, visszatesz. De mászkál a secu és nézi, hogy ki csinált ilyen trükköt, és kidobatja ha észreveszi, szóval jó szék alá tenni a flakonos dolgokat.
Na ja :D mondjuk bedobálni nem szeretném, ha meg elfogy és nagyon szomjas vagyok, max veszek valamit a büfében ( az utazás többi költsége mellett ertölpül), vagy iszok a csapról.

Néhány csapat egyébként azt csinálja, hogy a szekus áttölti papírpohárba. Ilyenkor még nagyobb szeméttömeg marad a nép után, de legalább lehet papírrepülöt hajtogatni :D :D
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 27., hétfő 11:06

babaking írta: Akkor ebböl inkább csomagmegörzö lesz a meccs idejére. Nekem Mallorcán csinálták ugyanezt a vizemmel - elvileg úgy már nem tudod bedobni a pályára, mert túl könnyü lesz.

(kivéve ha van a zsebedben egy tartalék kupak :mrgreen: )

Alap, kupakot lecsavar, eltesz, bemegy, visszatesz. De mászkál a secu és nézi, hogy ki csinált ilyen trükköt, és kidobatja ha észreveszi, szóval jó szék alá tenni a flakonos dolgokat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: babaking » 2017. március 27., hétfő 10:26

pheco írta:
babaking írta: Illetve: be lehet vinni hátizsákot stadionb (gondolom nem)? Találtam egy infografikát a honlapon, de ott nincs róla szó.
Be lehet vinni, csak atnezik. Szoval pl szuvenir bogret, korsot stb ne a meccs elott vegyel :D Nalam volt egy felliteres viz, hapsi letekerte rola a kupakot, eldobta es odaadta a kezembe az uveg vizet. :mrgreen:
Akkor ebböl inkább csomagmegörzö lesz a meccs idejére. Nekem Mallorcán csinálták ugyanezt a vizemmel - elvileg úgy már nem tudod bedobni a pályára, mert túl könnyü lesz.

(kivéve ha van a zsebedben egy tartalék kupak :mrgreen: )
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. március 27., hétfő 10:07

babaking írta: Illetve: be lehet vinni hátizsákot stadionb (gondolom nem)? Találtam egy infografikát a honlapon, de ott nincs róla szó.
Be lehet vinni, csak atnezik. Szoval pl szuvenir bogret, korsot stb ne a meccs elott vegyel :D Nalam volt egy felliteres viz, hapsi letekerte rola a kupakot, eldobta es odaadta a kezembe az uveg vizet. :mrgreen:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: babaking » 2017. március 27., hétfő 9:53

Leginkább Realistához szól a kérdés. Melyik menüpontban látod, hogy mennyi jegy van még adott meccsekre? Én is belépek a madridista kártyával, de egyik menüpontban sem látom a fennmaradó jegyeket, csak miután számomra is megnyílt a vásárlás. Lehet, hogy azért, mert nekem csak az alap kártyám van?


Illetve: be lehet vinni hátizsákot stadionb (gondolom nem)? Találtam egy infografikát a honlapon, de ott nincs róla szó.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Petersonnn
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2017. március 18., szombat 14:39

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Petersonnn » 2017. március 25., szombat 11:08

Végülis csodák csodájára sikerült jegyhez jutnom, 203as szektor és nem is vagyunk túl messze egymástól (1 sor+4 szék) :)

Köszi mindenkinek, aki segített (Realista24)!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 24., péntek 14:22

Petersonnn írta:
Fasza hír. Ezeket te hol látod? Egyébként pont most próbáltam belépni és tök fura dolgto tapasztaltam: Ha beírom az emailem bejelentkezésnél, nem engedi írni a jelszó rublikába. Ugyenez fordítva, ha előbb írom be a jelszót, nem engedi kitölteni az email rublikát... Tapasztalt már valaki ilyet?
Belépek a carnetemmel.
Már csak 17 170 eurós van, aztán 185-200-230, de néhány tíz darab...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Petersonnn
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2017. március 18., szombat 14:39

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Petersonnn » 2017. március 24., péntek 14:15

[/quote]

Fogynak szépen a jegyek, ez neked rossz hír. Jelenleg a legolcsóbb jegy, ami elérhető a rövid oldalra az 140 euró, hosszúra meg 170 euró.

[/quote]

170 euró a legolcsóbb, néhány tíz darab van belőle, összesen pedig durván még 500 jegy lehet...aki nem tud venni az első 5 percben a carnettel, az le fog maradni jó eséllyel.[/quote]

Fasza hír. Ezeket te hol látod? Egyébként pont most próbáltam belépni és tök fura dolgto tapasztaltam: Ha beírom az emailem bejelentkezésnél, nem engedi írni a jelszó rublikába. Ugyenez fordítva, ha előbb írom be a jelszót, nem engedi kitölteni az email rublikát... Tapasztalt már valaki ilyet?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 23., csütörtök 12:41

Realista24 írta:
Petersonnn írta:Sziasztok!

Úgy néz ki Madridban leszek a Bayern meccs alatt. Jegyszerzéssel kapcsolatban van tippetek? Nézem, hogy jelenleg pártoló tagok és éves klubbérletesek vehetnek csak. Szokot maradni a General Publicnak? 80000es a stadion, Barcelonában általában szokott maradni az eredeti áru jegyekből még ekkora meccseknél is.

Előre is köszi!
Fogynak szépen a jegyek, ez neked rossz hír. Jelenleg a legolcsóbb jegy, ami elérhető a rövid oldalra az 140 euró, hosszúra meg 170 euró.
170 euró a legolcsóbb, néhány tíz darab van belőle, összesen pedig durván még 500 jegy lehet...aki nem tud venni az első 5 percben a carnettel, az le fog maradni jó eséllyel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

medyna
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2016. augusztus 28., vasárnap 23:45

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: medyna » 2017. március 23., csütörtök 12:38

d.gergo írta:
medyna írta: Ez jó hír!! Köszi az infót! (de ugye jól látom, h venni még nem tudok??)
Edina
Igen, Madridista kártyások április 1. 10:00-tól, mindenki más április 3. 19:30-tól vehetik meg. :)
Akkor jól tudtam, köszönöm szépen.
Remélem nem tréfál meg a sors 1-én... ;)

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2017. március 23., csütörtök 12:22

medyna írta: Ez jó hír!! Köszi az infót! (de ugye jól látom, h venni még nem tudok??)
Edina
Igen, Madridista kártyások április 1. 10:00-tól, mindenki más április 3. 19:30-tól vehetik meg. :)

medyna
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2016. augusztus 28., vasárnap 23:45

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: medyna » 2017. március 23., csütörtök 12:15

Realista24 írta:Atletico ellen a legolcsóbb jegy 80 euró lesz a rövid oldalon, hosszún pedig 100.
Ez jó hír!! Köszi az infót! (de ugye jól látom, h venni még nem tudok??)
Edina

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 22., szerda 14:15

Atletico ellen a legolcsóbb jegy 80 euró lesz a rövid oldalon, hosszún pedig 100.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 22., szerda 14:11

Petersonnn írta:Sziasztok!

Úgy néz ki Madridban leszek a Bayern meccs alatt. Jegyszerzéssel kapcsolatban van tippetek? Nézem, hogy jelenleg pártoló tagok és éves klubbérletesek vehetnek csak. Szokot maradni a General Publicnak? 80000es a stadion, Barcelonában általában szokott maradni az eredeti áru jegyekből még ekkora meccseknél is.

Előre is köszi!
Fogynak szépen a jegyek, ez neked rossz hír. Jelenleg a legolcsóbb jegy, ami elérhető a rövid oldalra az 140 euró, hosszúra meg 170 euró.
tarodid írta: tarodid
Neked meg szívesen, hogy válaszoltam...bírom az ilyet, kérdez, de megköszönni már luxus. :salute:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kr7205
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017. március 21., kedd 14:18
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ramos, CR, Marcello, Nyilasi Tibor, Lipcsei Péter, Gera Zoltán
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FTC

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: kr7205 » 2017. március 22., szerda 8:11

Én csak egy sima kit objektívvel vittem be a gépemet anno, azzal nem volt gáz. Egy nagyobb felszereléssel (állvány és társai) simán kizavarnak, de 1-2 obival szerintem nem lesz gond.[/quote]

Kínai pajtástól elvették az állványt, az meg csak pislogott mint hal a szatyorban. Nem értette, hiszen csak egy helyet foglalt el :lol:[/quote]

Sziasztok!
Köszönöm a válaszokat!
Üdv
kr

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2017. március 21., kedd 15:23

Realista24 írta: Kínai pajtástól elvették az állványt, az meg csak pislogott mint hal a szatyorban. Nem értette, hiszen csak egy helyet foglalt el :lol:
Zseniális :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Utazás Madridba

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 21., kedd 15:21

d.gergo írta:
kr7205 írta:Sziasztok!
Jövő héten utazom az Alaves meccsre.
Szeretnék fotózni, csak saját részre, természetesen. Az lenne a kérdésem, hogy ehhez DSLR gépet egy-két obival bevihetek-e a stadionba?
Köszönöm, üdv
kr
Én csak egy sima kit objektívvel vittem be a gépemet anno, azzal nem volt gáz. Egy nagyobb felszereléssel (állvány és társai) simán kizavarnak, de 1-2 obival szerintem nem lesz gond.
Kínai pajtástól elvették az állványt, az meg csak pislogott mint hal a szatyorban. Nem értette, hiszen csak egy helyet foglalt el :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 169 regisztrált és 0 vendég