Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. március 27., hétfő 19:53

Realista24 írta: Cé hosszabbított, Karim hosszabbítani fog, Bale-lel nem tudom mi van, de kétlem, hogy eladjuk. 100 milliót elpacsálni egy fix padosért, idiótaság. Valahogy máshogy kellene ezt meglépni.
Karim és Morata el, Bappa és Dembelé be, kész.
Nem illik.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017. március 27., hétfő 18:45

Dembele-t úgyis mi fogjuk lerabolni Dortmundból, hogy ne 13 ponttal előzzük meg őket, hanem 17-el :D
Viccet félretéve, szerintem a srác egyelőre nem megy sehova, és ez a helyes döntés. Fejlődnie kell, Madridban egyelőre nem lenne kezdő.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. március 27., hétfő 18:20

Kicsit elbeszélünk egymás mellett. Nekem jó Casilla, de ő is kezdő pozícióból jött el, szóval arra értettem, hogy Pacheconal se olyan jó ellenérv ez.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. március 27., hétfő 18:10

Kerlon írta: Casilla is kezdőből jött padra.
Azért jött, mert Casillas elment és kellett Navas mellé egy cserekapus. Nem ugyan az.
Most annyi a helyzet, hogy első számu kapust igazolnánk, attól miért kéne Casilla is távozzon, mikor lehozza azt, amit elvárnak tőle..

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. március 27., hétfő 18:03

amikor az Zanettit 3szor is megverte egy meccsen.
arról a meccsről maicon is tudna mesélni szépeket bale-ről :lol: :lol: sőt az egész inter jobboldalát hülyére verte
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. március 27., hétfő 17:16

Jó, de mikor idejött, akkor még nyugodtan védhetett volna máshol a kezdőben 5 évig. Mondjuk szerintem ő maradni fog, szóval nem is rétem, hogy miért akarnak sokan két kapust igazolni.

Hazard meg jöhetne, de C akkor csatár, de inkább távozó. A legnagyobb név távozna, de azért egy elég nagy érkezne is. Amúgy is C-t kéne csatárba tenni, mert ott kevesebb kárt okoz, Bale-t meg vissza balra. Most néztem meg nem rég, amikor az Zanettit 3szor is megverte egy meccsen. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 27., hétfő 17:10

Casilla idén 31 lesz, neki már nincsenek nagy tervei szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. március 27., hétfő 16:53

Berti írta:
MorataMartin írta:Nyáron egy ilyennek örülnék a legjobban, ha összejönne: Dommarumma, Pachecho, Vallejo, Marcos Llorente, Diego Llorente, egy bal hátvéd.

Távozók: Navas, Casilla, Yanez, Coentrao, Danilo, James, Mayoral (kölcsönbe), Mariano (kölcsönbe), Kovacic (kölcsönbe?).
Az szép :lol:
Pacheco kezdőt küzdött ki magának, de hozzuk el második számu kapusnak, mikor Casilla jól hozza a szerepét.
Diego Llorente is kezdő lett, de jöjjön hozzánk 6. számunak :D
DoMMarumma, Vallejo, Marcos még okés is lenne.
Casilla is kezdőből jött padra.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2017. március 27., hétfő 16:43

Egy szezonra még otthagyhatnánk a Monacoba, utána szerintem már érdemes lenne elhozni, 2 év múlva már Cé is biztos kevesebbet hisztizne, ha lecserélnék vagy nem kezdene minden meccsen. Plusz Bale sérülékenysége is plusz egy tényező, ami miatt játszhatna valószínűleg eleget.

Mondjuk én sem láttam még sokat játszani, csak pár meccsen a BL-ben, de ott ügyes volt. Habár abban nem vagyok biztos, hogy a Dortmundos Dembelé srácnál jobb lenne, ettől függetlenül bármelyiküknek örülnék majd idővel.

Viszont Hazardról cikkeznek most rendesen, lehet tényleg ő lesz az 1. számú célpont.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 27., hétfő 16:09

Remy írta:Kezdek megnyugodni. Lesz nekünk Bappénk. B-) Megállás nélkül jönnek róla a hírek. Most ez a Ramosos is. :-*
Cé hosszabbított, Karim hosszabbítani fog, Bale-lel nem tudom mi van, de kétlem, hogy eladjuk. 100 milliót elpacsálni egy fix padosért, idiótaság. Valahogy máshogy kellene ezt meglépni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. március 27., hétfő 16:06

Kezdek megnyugodni. Lesz nekünk Bappénk. B-) Megállás nélkül jönnek róla a hírek. Most ez a Ramosos is. :-*
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2017. március 27., hétfő 15:59

tehat top3?
Top 3 elméletileg.

De igazából a 70 milla kellően sanszos, az utolsó 10 millió tényleg csak ajándék...A Monaco is 70 millióval számolhatott nagyjából...

Ilyenformán amúgy Mbappe esetén sem hiszem, hogy valami kamu bónuszokkal el lehet kápráztatni a Monacot, ők a biztos bónuszokkal fogják belőni a játékos árát. Aztán a vevő nyomhatja a szöveget, hogy a játékos csak 30 millió volt, mert minden más bónusz...pl az első edzésen való részvétel még 50 millió....

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 27., hétfő 15:53

Carvajal és Marcelo is szerződéshosszabbítás előtt http://madridom.hu/?p=99955 #halamadrid #realmadrid
Benzema will also renew until 2022.
B-) :coffee:

Mbappe: "I know that Zidane scored on his first (France) cap whereas I did not, that tells me that I've a lot still to do."

Okos fiú.

Benő segítek, bár már úgyis kigoogliztad:
and €10m (£7.7m) more if the player is ever nominated for the Ballon d'Or award.
És továbbra is hülyeség, amit írtál.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. március 27., hétfő 15:51

V. Mester 77 írta:
BBeno írta:de azt a 80at sosem fogja elerni. ha megis akkor meg bombauzletet csinalt a mu vele mert azt jelenti hogy aranylabdas a csavo.
Amennyire nekem sikerült értelmezni akkor nem kell, h aranylabdás legyen. Elég ha csak a listán van :shutup:
tehat top3?

vagy top10?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. március 27., hétfő 15:39

MorataMartin írta:Nyáron egy ilyennek örülnék a legjobban, ha összejönne: Dommarumma, Pachecho, Vallejo, Marcos Llorente, Diego Llorente, egy bal hátvéd.

Távozók: Navas, Casilla, Yanez, Coentrao, Danilo, James, Mayoral (kölcsönbe), Mariano (kölcsönbe), Kovacic (kölcsönbe?).
Az szép :lol:
Pacheco kezdőt küzdött ki magának, de hozzuk el második számu kapusnak, mikor Casilla jól hozza a szerepét.
Diego Llorente is kezdő lett, de jöjjön hozzánk 6. számunak :D
DoMMarumma, Vallejo, Marcos még okés is lenne.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3871
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. március 27., hétfő 15:22

Realista24 írta:Fel lehet építeni a 100 milliós vételárat okosan is. 50-60 a gyerek, tobbi opció ami ha teljesül az nekünk csak azt mutatja hogy megérte.
Évi 30 kezdotagsag, Aranylabda, Bl győzelem, 30 gól, stb stb.
+ még 3 kenyérpiritót is odaraknék opciónak, ahogy a Barca szokta. :lol:
Nem vágom a srácot, de én inkább Dembelére repülnék rá először, de még egyszer mondom nem ismerem az Mbappe gyereket.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2017. március 27., hétfő 15:19

BBeno írta:de azt a 80at sosem fogja elerni. ha megis akkor meg bombauzletet csinalt a mu vele mert azt jelenti hogy aranylabdas a csavo.
Amennyire nekem sikerült értelmezni akkor nem kell, h aranylabdás legyen. Elég ha csak a listán van :shutup:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Seraf » 2017. március 27., hétfő 15:17

MorataMartin írta:Nyáron egy ilyennek örülnék a legjobban, ha összejönne: Dommarumma, Pachecho, Vallejo, Marcos Llorente, Diego Llorente, egy bal hátvéd.

Távozók: Navas, Casilla, Yanez, Coentrao, Danilo, James, Mayoral (kölcsönbe), Mariano (kölcsönbe), Kovacic (kölcsönbe?).
omg... igen az aztán kapuspáros lenne egyből és ezek szerint úgy képzeled el, hogy 6db középhátvédünk legyen vagy ha Nacho a jobbhátvéd akkor is Ramos, Varane, Pepe, Vallejo, Llorente... a Kovacic kölcsönbe? részről már nem is nyilvánítok véleményt... :lol: 5db (6) középhátvéd két poszta és 5db középső középpályás 3posztra amiből az egyik a kölcsönből visszatérő Llorente a másik meg Isco aki még mindig próbál KK lenni de még mindig nem az igazi ott... tervek a javából. ja és támadóposzton maradjon minden a régiben...

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. március 27., hétfő 15:15

BBeno írta:de azt a 80at sosem fogja elerni. ha megis akkor meg bombauzletet csinalt a mu vele mert azt jelenti hogy aranylabdas a csavo.

Melyik tétel ne lenne meg neki a jövőben?
Szerintem mindegyik majdhogynem fix.
ZIDANE

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2017. március 27., hétfő 15:01

Nyáron egy ilyennek örülnék a legjobban, ha összejönne: Dommarumma, Pachecho, Vallejo, Marcos Llorente, Diego Llorente, egy bal hátvéd.

Távozók: Navas, Casilla, Yanez, Coentrao, Danilo, James, Mayoral (kölcsönbe), Mariano (kölcsönbe), Kovacic (kölcsönbe?).


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 46 regisztrált és 0 vendég