Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 29., szerda 13:18

Na ez a kemény, nem a kád széle :lol:
Maradona abból él meg, és nem próbál megélni, hogy all time top 5 játékos volt.
Ennél nagyobb Messi fényezést régen láttam, még az nso sem képes erre.
Óriási vagy, kár, hogy ritkán írsz :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. március 29., szerda 13:16

kezdesz a "Messi dühvel" és átmész a saját "Maradona dühödbe"...

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2017. március 29., szerda 13:09

Azt tudom, hogy 1-2 ember nem lát a "Messi dühtől" és elő lehet őt venni több mindenért az elmúlt 10 évből. Divat a válogatott teljesítményét is 1az1ben rákenni. Nincs kedve játszani, csak nyűg neki, közben meg az igazság az, hogy Leo nélkül még ott sem tartanának ahol most vannak. Nélküle egy meccset nyertek a 6-ból v 7-ből (pontosan nem emlékszem), vele 6ből 5x megvolt a 3 pont. Meg kellene kérdezni a többi sztárjátékost, Di Maria-t, Agüero-t, Higuain-t vagy a már most nagyra tartott Dybala-t (Messi ennyi idősen már 2x aranylabdás volt), hogy ők miért azt a lélektelen játékot viszik ki a pályára argentin mezben. Meg úgy az egész csapat. Csak meg kell nézni 2. kapott góljukat Bolívia ellen. Az egyik sétálva labdát veszít, aztán 3an nézik ahogy az 5ösön ácsorog az ellenfél, átveszi és gólt szerez, majd mutogatnak egymásnak. Vicc az a csapat, Messi-nek köszönhetik, hogy egyáltalán van vmi esélyük kijutni a VB-re. Azt megnyerni? Arról talán álmodniuk sem kell.
A nagy Maradona is ott rúg beléjük, ahol tud. Egyáltalán nem védi őket, sem Messi-t, csak a feszkót generálja.
Persze agya nincs a palinak és pont ő az a játékos, aki élete végéig abból az egy VB címből szeretne megélni. Mivel edzőnek túl buta és hát inkább kokain báróként képzelte el az életét. Messi csak válogatott szinten van nála hátrébb, klubszinten 100x lekörözte már az "istenit".
Amúgy is úton útfélen összehasonlítják őket, igen Messi is szerzett kézzel gólt az espanyol ellen, de az egy mocskos húzás volt, míg 86-ban isten keze....
Nagyon nagy szerencséje van Armando barátunknak, hogy a mostani válogatott semmire sem jó, neki meg pont kijutott egy VB győztes csapat. Ráadásul azóta sincs Argentinának nagy torna győzelme, így a haza is kénytelen ahhoz visszanyúlni és abból élni. De az Dél-Amerika. Én nem emlékszem olyan nyilatkozatra, hogy egy európai Maradona-t emlegetné mint valaha volt legjobb. Puskás, Di Stefano, Cruyff, Pelé, Zidane, Ronaldo, Ronaldinho....
Maradona otthon és Nápolyban isten, az említettek meg az egész világon. Simán el tudom képzelni, amit ma olvastam (persze helyén kezelve), hogy Diego próbálkozik a háttérből, mert ha ez a kis Leo véletlenül VB-t nyer (akár kézzel, akár lábbal), akkor neki csengettek egy életre. Kinézem belőle, mert ahogy eddig élt, viselkedett, nyilatkozgatott (volt, hogy a szavát sem értették annyira be volt állva, 94-es vb kamerába ordítás, aztán eltiltás dopping miatt) az nem azt mutatja, hogy ő egy szent lélek. Sajtóban sem áll ki a válogatottért, ami az ő hazája is, inkább megy az oltás, a ferdítés meg a hülyeségek beböfögése, mert csak ahhoz ért. Edzőként is hamar lehúzták a wc-n, mert alkalmatlan a parányi agyával.
De most talán révbe ér. Messi-t elmeszelték majdnem a selejtező végéig. Vicc a 4 meccs, nevetséges. Aztán ha nem jutnak ki esetleg, szépen az egészet Leo nyakába lehet varrni. Lehet rajta csámcsogni, uszítani az Argentin népet, hogy a kis Leo xarik a válogatottra, meg inkább majd megint visszavonul. Teljesen egyedül van, az tök mellékes, hogy rajta kívül van még 21 játékos aki kerettag, jobbnál jobb nevek. Tőle várja mindenki a megváltást, mert a 86-os győzelem is Maradonára volt/van kihegyezve. Megjegyzem a döntőben a 3ból egy gólt sem vállalt. Viszont Leo kis túlzással azért is hibás volt, hogy Higuain a németek ellen kapussal szemben is képtelen volt eltalálni a kaput nem is 1x.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. március 29., szerda 12:54

Marci77 írta: Mondjuk azt nem tudtam hova tenni,hogy Messi nem volt,de Agüero és Dybala is a padon ült,ahelyett hogy játszottak volna. Ha sérülés akkor oké,de amúgy érthetetlen.

Bár engem nem zavar :lol:
Jelenleg ráadásul Icardi a legjobb formában lévő 9es, de mégcsak be sem hívták, ez az Argentin válogatott nem fog semmit nyerni, bár tekintve, hogy nekem a 2002-es Selecao az etalon, nagyon nem érdekelnek. :lol: :lol:
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2017. március 29., szerda 12:45

BlancoMark írta:Igen, ráadásul a következő fordulóban mennek az Urukhoz, ha ott is kikapnak akkor végképp veszélyben lesz a kijutásuk. Egyébként megkérdezném milyen szakmai munka folyik ott, amikor ezzel a kerettel csak az 5. helyen állnak a zónájukban és simán kikapnak 2-0-ra attól a Bolíviától, aki addig 13 meccsen mindössze 7 pontot gyűjtött, de ez már nagyon off.
Mondjuk azt nem tudtam hova tenni,hogy Messi nem volt,de Agüero és Dybala is a padon ült,ahelyett hogy játszottak volna. Ha sérülés akkor oké,de amúgy érthetetlen.

Bár engem nem zavar :lol:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. március 29., szerda 10:40

sentry írta: Tegnap kiszoptak, nincsenek is kvalifikációt érő helyen.
Ráadásul az utolsó előtti Bolíviától, nice!
Jah még játszanak Uruguayyal, az érdekes lesz, a tökutolsó Venezuelát talán megverik, Peru és Ecuador sincsen továbbjutó helyen akivel játszanak még. Jó eséllyel az utolsó fordulóban Ecuador ellen idegenben fog eldőlni, azon a meccsen már játszhat Messi is, izgi lesz, bár a playoff hely szerintem mindenképpen meglesz.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. március 29., szerda 9:51

Szerencséjük van. Ecuador a brazilokkal játszik majd. Szóval, ha Messiek ki is kapnak. Előzés nem hiszem h lesz.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. március 29., szerda 9:44

Igen, ráadásul a következő fordulóban mennek az Urukhoz, ha ott is kikapnak akkor végképp veszélyben lesz a kijutásuk. Egyébként megkérdezném milyen szakmai munka folyik ott, amikor ezzel a kerettel csak az 5. helyen állnak a zónájukban és simán kikapnak 2-0-ra attól a Bolíviától, aki addig 13 meccsen mindössze 7 pontot gyűjtött, de ez már nagyon off.

Hogy on is legyen:
Pique nem tudom miről beszél, de én nem nagyon emlékszem semmilyen Marcelo vagy Ramos nyilatkozatra, sőt továbbmegyek:
mióta Mourinho elment nem is emlékszem bármilyen nyilatkozatra Realos részről, amiben bármikor provokálták volna a Barcát előzmények nélkül. De hát mindig a legnagyobbakról beszél mindenki, ezen nincs semmi meglepő. :coffee:
Egyébként Pique fiú biztos vagyok benne, hogy olvasgat fórumokat meg kommenteket mert ugyanazokat a hülyeségeket és összeesküvés elméleteket lövi mint az új 13-14 éves katalán szurkolói generáció. :lol:

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. március 29., szerda 9:40

Realista24 írta:A katalánok szerint Messi azért kapott négy meccset, mert nem ment el az Aranylabda gálára   :lol: :lol:

Piqué meg megint elemében volt...
:lol: Ezaz az emberen már csak röhögni lehet. :mrgreen:

Azért remélem megint kap pár meccset mert megint bírózott. :D Vagy ezért most nem kaphat, mert nem konkrét embert kritizált?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 29., szerda 8:46

Anthony írta:
rashidm írta:Akkor így hogy kiesett Messi, nem jutnak ki a vb-re? :lol:
Legalább egy jó hír!

Ha kikaptak volna Chiletől akkor egész reális forgatókönyv lenne, de így most elég jól állnak ha nem tévedek.
Tegnap kiszoptak, nincsenek is kvalifikációt érő helyen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mexes » 2017. március 29., szerda 8:03

Realista24 írta:Piqué meg megint elemében volt...
Egy pillanatra felhuzott...aztan en is hanytam egyet es rajottem hogy nem is kulonbozik annyira ami kijon belolunk. :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 29., szerda 7:59

A katalánok szerint Messi azért kapott négy meccset, mert nem ment el az Aranylabda gálára   :lol: :lol:

Piqué meg megint elemében volt...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
bbelthazor
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2016. október 2., vasárnap 22:13
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Modric, Kroos, Bale, Casemiro,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: bbelthazor » 2017. március 28., kedd 22:44

Nagyot nevetnék ha közben kiesne Argentína. Újabb nyugdíjba vonulás :D

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. március 28., kedd 20:50

rashidm írta:Akkor így hogy kiesett Messi, nem jutnak ki a vb-re? :lol:
Legalább egy jó hír!

Ha kikaptak volna Chiletől akkor egész reális forgatókönyv lenne, de így most elég jól állnak ha nem tévedek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 28., kedd 19:42

DIS seeking five years in jail for Neymar

For Neymar alone, lawyers for the fund are seeking five years in jail, an 8.4 million euro fine and a prohibition on playing for any football club in the European Union (certain Premier League clubs might be looking at Brexit in a different light...) They are also seeking eight years in jail for both Rosell and Bartomeu, and compensation of some 195 million euros from Barcelona.
Ennek az ügynek sosem lesz vége :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. március 28., kedd 18:30

Mondjuk,ha ezért nem fognak kijutni az argentínok a helyében még az állampolgárságot is leadnám :lol: a nemzeti hős xd
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2017. március 28., kedd 18:06

dzsi91 írta:Ha most rosszmájú lennék aztmondanám,hogy nem volt kedve ehhez a selejtezős szarsághoz, egy anyázással kiváltott egy jó nagy szabit, majd a vb-re elmegy hátha megnyerik :D
Simán el tudom ezt képzelni, az a helyzet. De majd úgy is jön a szerecsenmosdatás.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 28., kedd 17:18

Last 3 times Messi played against Chile:
2015: Lost Copa America Final
2016: Lost Copa America Final
2017: Got 4 match BAN
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. március 28., kedd 17:13

Ha most rosszmájú lennék aztmondanám,hogy nem volt kedve ehhez a selejtezős szarsághoz, egy anyázással kiváltott egy jó nagy szabit, majd a vb-re elmegy hátha megnyerik :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. március 28., kedd 17:10

rashidm írta:Akkor így hogy kiesett Messi, nem jutnak ki a vb-re? :lol:
az de nagy lenne. újra le is mondaná a válogatottságot. akkor többet nem mernék hazautazni a helyében. :mrgreen: :mrgreen:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég