Marco Asensio

Archívum
Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. április 18., kedd 23:07

Realista24 írta:FELHÚZTAD ŐKET SZÁRAZON FIAM. AZANYÁDHÉTSZENTSÉGIT!!!!
Aztarohadt ez a gyerek miket tol néha.. :salute: :salute: Jövő alappillére kell, hogy legyen!
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 18., kedd 23:05

FELHÚZTAD ŐKET SZÁRAZON FIAM. AZANYÁDHÉTSZENTSÉGIT!!!!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

pepe0807
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:57
Kedvenc játékosaid: -
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: pepe0807 » 2017. április 13., csütörtök 20:35

Grat a tegnapi gólpasszáért...mindenképp kell neki a perc,köv szezonba Cé fel fixen csatárba a szélen pedig Bale-el megosztoznának szépen mivel ugysem lesz elboltolva a walesi vadló ezért bőven lenne játékperce ez lenne a kézenfekvő de őszintén kevés esélyt látok erre sajnos...

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. április 13., csütörtök 19:52

donor írta:Azért van még mit tanulnia a kicsinek. A rutin ugye. Vidal elborult arccal kétszer rárontott, onnantól ha Marco meglátta inkább elhagyta a labdát is :D Mindenképpen a jövő Madridjának alappillére kell legyen okosan felépítve.
Egyebkent ez nagyon igaz, amikor beszallt, kicsit megvolt illetodve, h ez nem a liga szint. Itt gyorsabban kell gondolkodnia kulonben elveszti a labdat. Azert latszik, h van esze focihoz nem egy Jesé aki biztos eroltette volna passz nelkuli labdavezetest. Rajott azutan, h Vidal ketszer is beerte es szerelte, gyorsabban kell szabadulni a labdatol.
Neki tobb lehetoseget adnek a BL-ben is, h jobban szokja, ezert sem hoznam Hazardot, inkabb neki adnam a perceket.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2017. április 13., csütörtök 11:48

Realista24 írta:
besteve7 írta:Lehet itt arra fogni, h Bale a vedekezes aldozata lett, meg ilyenek, de h ebben a sracban tobb akaras es meg technika is szorult az biztos. Nagyon nagy szerepet vallalt abban, h ezt a tegnapi meccset nyertuk.
Sokat szidtam Zz-t de ez a tegnapi dontese ez nagyon tokos volt, es be is valt. Igaz ehhez kellett ez a srac is. Remelem nem tekozoljuk el, nagy jovo allhat meg elotte.
Az a baj, hogy ha nem sérül meg, akkor nem lépett volna pályára. Ez zavar csak.
Ettol felek mondjuk en is, ha nincs a serules akk vhol 79 percben huzza meg ezt. Es meg holnapig sem talaltunk volna be. Igazabol azert jar a pacsi, mert hozhatta volna Iscot, LV-t, Jamest is, mert eddig mind Asensio elott voltak a sorban.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1408
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2017. április 13., csütörtök 11:28

M1Ö írta:
R. Carlos írta:Röviden tömören... Nem kell Hazard. A srácot kell beállítani és úgymond bejáratni.
Nekem azért kéne, mert nem mernék rábízni egy egész szezont Asensio-ra. A köv szezonban még semmiképp. Utána meg már kimegy CR is, szóval helye lenne.
Én sem így gondoltam. Folyamatos beépítésre van szükség. Sok minden kérdéses amúgy a jövőre nézve... Nem tudjuk, milyen taktikával fogunk játszani(hamarosan ugyanis újítani kell... sok volt a 4-3-3-ból), kire mennyi ideig számíthatunk a BBC-ből(valakinek idővel ugyanis CR helyét is át kell vennie).

A saját véleményem szerint is jó játékos Hazard, de mivel más típusú bajnokság a PL, lehet itt nem lesz hasznos tagja a csapatnak...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 13., csütörtök 11:28

besteve7 írta:Lehet itt arra fogni, h Bale a vedekezes aldozata lett, meg ilyenek, de h ebben a sracban tobb akaras es meg technika is szorult az biztos. Nagyon nagy szerepet vallalt abban, h ezt a tegnapi meccset nyertuk.
Sokat szidtam Zz-t de ez a tegnapi dontese ez nagyon tokos volt, es be is valt. Igaz ehhez kellett ez a srac is. Remelem nem tekozoljuk el, nagy jovo allhat meg elotte.
Az a baj, hogy ha nem sérül meg, akkor nem lépett volna pályára. Ez zavar csak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2017. április 13., csütörtök 11:27

Lehet itt arra fogni, h Bale a vedekezes aldozata lett, meg ilyenek, de h ebben a sracban tobb akaras es meg technika is szorult az biztos. Nagyon nagy szerepet vallalt abban, h ezt a tegnapi meccset nyertuk.
Sokat szidtam Zz-t de ez a tegnapi dontese ez nagyon tokos volt, es be is valt. Igaz ehhez kellett ez a srac is. Remelem nem tekozoljuk el, nagy jovo allhat meg elotte.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. április 13., csütörtök 11:17

R. Carlos írta:Röviden tömören... Nem kell Hazard. A srácot kell beállítani és úgymond bejáratni.
Nekem azért kéne, mert nem mernék rábízni egy egész szezont Asensio-ra. A köv szezonban még semmiképp. Utána meg már kimegy CR is, szóval helye lenne.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

kiserik
Hozzászólások: 5753
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. április 13., csütörtök 9:19

Azért van még mit tanulnia a kicsinek. A rutin ugye. Vidal elborult arccal kétszer rárontott, onnantól ha Marco meglátta inkább elhagyta a labdát is :D Mindenképpen a jövő Madridjának alappillére kell legyen okosan felépítve.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1408
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2017. április 13., csütörtök 9:15

M1Ö írta:Vitán felül zseni a srác. Plusz e mellé még küzd és kapar is. Tényleg nem egyszerű sztori az övé. Én oda-vissza lennék egy Hazardért a nyáron. M'Bappe meg Dembelé más poszt, őket most hagyjuk. De ez a srác többet érdemel és ha még egy Hazard is jön pluszba a BBC mellé, akkor neki meszeltek. Bár, ha Morata és James lelép, Bale megint ennyit lesz sérült, CR-t majd még többet kell majd pihentetni és "csak" Hazard érkezne, akkor meg lehetne azt oldani, hogy bőven játszhasson. Csak akkor minden csillagnak úgy kell álljon.
Röviden tömören... Nem kell Hazard. A srácot kell beállítani és úgymond bejáratni.

Kicsit off:
Ugyanez a helyzet a középpályán Kovaciccal, Casemiro helyére kéne. Két poszt van ahová igazolnunk kell: Balhátvéd (Theo) és kapus (esetleg még jhv).
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. április 13., csütörtök 7:19

Vitán felül zseni a srác. Plusz e mellé még küzd és kapar is. Tényleg nem egyszerű sztori az övé. Én oda-vissza lennék egy Hazardért a nyáron. M'Bappe meg Dembelé más poszt, őket most hagyjuk. De ez a srác többet érdemel és ha még egy Hazard is jön pluszba a BBC mellé, akkor neki meszeltek. Bár, ha Morata és James lelép, Bale megint ennyit lesz sérült, CR-t majd még többet kell majd pihentetni és "csak" Hazard érkezne, akkor meg lehetne azt oldani, hogy bőven játszhasson. Csak akkor minden csillagnak úgy kell álljon.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 13., csütörtök 6:42

Meg csak tegnap? Ez a lekorlatozas pont olyan kifogás, mint Karim kapu előtti teljesítményre hogy de mezőnyben jo.
Mondjuk azt legalabb öröm nezni.

Ja es egy fuszaltol megsérül...no komment.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. április 13., csütörtök 6:39

Sokakkal ellentétben én ide írok. Lehet csorgatjuk a nyalunk Mbappekra, Dembelere, de nekünk is van egy kis kincsünk. Hihetetlen nyugodt, rendkívül okos, harcos, és spanyoloaqn technikás. Alig játszik, de beteszik egy Bayern ellen es tobbet csinált, mint Bale két hónap alatt.

Bale meg tegnap megváltotta nalam az eladó céduláját. Bármennyire is van lekorlqtozva, ugye majdnem masodik jobbvedo volt, de a vedekezesen kívül egy kalap szar. Ha Ennyi kell csak, akkor van nala jobb is. Igaz, hogy a bal oldalon Szerintem tobb haszna lehet, de ez gáz voltbazert.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. április 8., szombat 14:29

rb_lint írta:Sokan hoznának 2 fiatalt is jövőre, de Őt nem vesszük számításba? Szerintem helye lehetne a jövő csapatában, meg van benne a potenciál. Szerintetek?
Szerintem is lehetne helye a jovo madridjaban. A 2 fital kozul csak az egyik lenne szelso tamado Dembele, a masik Mpappe kozepso ember.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

rb_lint
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2015. február 17., kedd 11:42
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Kroos, Isco, James, Zidane, Lampard
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: rb_lint » 2017. április 8., szombat 14:07

Sokan hoznának 2 fiatalt is jövőre, de Őt nem vesszük számításba? Szerintem helye lehetne a jövő csapatában, meg van benne a potenciál. Szerintetek?

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2017. április 7., péntek 22:44

Egy kis Marco :)

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2017. április 7., péntek 22:27

Meglepődve látom, hogy ide nem írt senki, pedig szerintem eddigi legjobb meccsét játszotta real mezben. Örülök neki, ősszel úgy láttam kicsit el van veszve és nincs elég önbizalma, de a Leganes ellen, mintha egy teljesen másik Asensiot láttam volna a pályán. Megmerte csinálni 1v1be, nem kapkodott és nem volt ideges, ami egyből jó megoldásokhoz vezetett. Én egyszer már leírtam őt, hogy nem ide való, de most meglepett. Csak így tovább!

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017. március 11., szombat 23:57

Remy írta:Instán milyen díjjal pózol?
legígéretesebb spanyol fiatalok egyike
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marco Asensio - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. március 11., szombat 19:05

Remy írta:Instán milyen díjjal pózol?
Megnyerttel.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég