Diego López - 25

Archívum
Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. augusztus 24., szombat 11:39

én meg azt remélem, hogy a Granada ellen is ő véd B-)

weeni
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:10
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: weeni » 2013. augusztus 23., péntek 12:15

Halfkey írta:Ahogy a másik topikban is írtam, az az igazán sz*r hogy mind a két - egyébként kiváló - kapusunkat fütyülik ezerrel. Ez meg nem tesz jót egyikőjüknek sem...
Arról nem is beszélve, hogy ez a nap Raulé volt és nem kellett volna ezekkel a sz.rságaikkal elrontaniuk. :(

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 23., péntek 11:56

Lehet csak tele a fórum skizofrénokkal.Kitudja... lehet a másik énem... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 23., péntek 11:54

Nem lenne hülyeség, csak értelme nem lenne, birkák vagyunk, ennyi. :/
Hétvégén még szopkodták Moratát, most már elzavarnák...ésatöbbi, ésatöbbi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. augusztus 23., péntek 11:47

Géci írta: Tegnap amúgy azon gondolkoztam, hogy Perez vagy Ancelotti és akár Iker miért nem hajlandó 1x összehívni a sajtót és kicsit beszélni velük + szólni a szurkolóknak, hogy vagy szurkoljanak a csapatnak vagy meg se vegyék a jegyet, mert az, hogy szurkolók azért mennek ki, hogy kifütyüljék a saját játékosukat az nem éppen használ a csapatnak...persze, ha kikapnak meg sír a szájuk...

ez nem lenne hülyeség. perez fogja a mocskos sajtót. és kajak egymás mellé állítja ikert és lópezt majd megmondja hogy ők a REAL MADRID kapusai és egyért küzdenek nem egymás ellen és mindkettőt éltetni kell nem fütyülni.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 23., péntek 11:46

Pedig már Mejiasnak is behódolt López. Tegnap az ő mezében dobálták Raúlt.. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 23., péntek 11:43

Csabi írta:pár hete volt egy szavazás, akkor a szavazók 60%-a ikert akarta a kapuba (23% nem tudott dönteni, 17% lópez). megismételték a szavazást a betis elleni meccs után csak úgy hogy nem volt döntetlen, az eredmény 58%-42% lett. nekem ez egyértelműen azt mutatja, hogy diegót egyre többen szeretik és kezdik elfogadni.
Ennek ellenére elég bunkó dolog volt a közönségtől amikor elindult bemelegíteni, hogy ment a füttyszó utána meg az Iiiiiker, Iiiiiker... Szerintem jobban járt volna, ha eligazol, a tavalyi szezon után biztosan voltak jó kis kérői, mert itt ilyen körülmények között szerintem nem sok sót fog megenni. Bár lehet úgy van vele, hogy ha még csak a kupában is véd, de hátha leesik idén, egy bajnokság, vagy egy bl, vagy mindkettő :mrgreen: és utána már nyugodt szívvel válthat klubbot.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. augusztus 23., péntek 11:37

pár hete volt egy szavazás, akkor a szavazók 60%-a ikert akarta a kapuba (23% nem tudott dönteni, 17% lópez). megismételték a szavazást a betis elleni meccs után csak úgy hogy nem volt döntetlen, az eredmény 58%-42% lett. nekem ez egyértelműen azt mutatja, hogy diegót egyre többen szeretik és kezdik elfogadni.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 23., péntek 8:30

Halfkey írta:
Erre nem kap mást,mint füttykoncertet,folyamatosan kapja az arcába az "Ikert a kapuba" rigmusokat,éljenzik Casillast,a fórumokon Casillast követelik a kapuba,stb stb.
Ahogy a másik topikban is írtam, az az igazán sz*r hogy mind a két - egyébként kiváló - kapusunkat fütyülik ezerrel. Ez meg nem tesz jót egyikőjüknek sem...
Tegnap amúgy azon gondolkoztam, hogy Perez vagy Ancelotti és akár Iker miért nem hajlandó 1x összehívni a sajtót és kicsit beszélni velük + szólni a szurkolóknak, hogy vagy szurkoljanak a csapatnak vagy meg se vegyék a jegyet, mert az, hogy szurkolók azért mennek ki, hogy kifütyüljék a saját játékosukat az nem éppen használ a csapatnak...persze, ha kikapnak meg sír a szájuk...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 23., péntek 8:29

Én is azt figyeltem, hogy azért nem mindenki fütyült. sokan tapsoltak is.
Tényleg az lesz, hogy 31.-én eligazol, mondjuk az Arsenalba, úgy is kapust keresnek, mi meg itt maradunk egy formán kívüli Ikerrel és egy Jesus-szal :kivagyhe:
Rühellem a spanyol kövér madridistákat, rühellem a tapsikolós, nem szurkolós hangulatot, rühellem a félig üres lelátókat 10 perccel a meccs vége előtt... na meg rühellem a madridi sajtót, akik állítólag madridisták, de nyugodt szívvel hátba döfnek akárkit a klubtól egy kis pletykáért. Undorító bagázs.
Merci Zizou!

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2013. augusztus 23., péntek 8:24

Erre nem kap mást,mint füttykoncertet,folyamatosan kapja az arcába az "Ikert a kapuba" rigmusokat,éljenzik Casillast,a fórumokon Casillast követelik a kapuba,stb stb.
Ahogy a másik topikban is írtam, az az igazán sz*r hogy mind a két - egyébként kiváló - kapusunkat fütyülik ezerrel. Ez meg nem tesz jót egyikőjüknek sem...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 23., péntek 8:24

Realista24 írta:Az első értelmes ajánlatra eligazoltam volna a helyében...hálátlan pa*asztok.
Tegnap ezen gondolkoztam én is, hogy miért nem lépi meg... Simán lenne 1 top csapat aki tárt karokkal várná. Mondjuk tegnap többen tapsoltak nála mint fütyültek, de ez akkor is nonszensz. Egy darab labda sem pattant el tőle. Egyedül Pepe az akivel nem értik meg egymást, de az biztos, hogy biztosabb hálóőr jelenleg mint Casillas... :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 23., péntek 8:19

Az első értelmes ajánlatra eligazoltam volna a helyében...hálátlan pa*asztok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. augusztus 23., péntek 3:28

Csak gratulálni tudok megint a Madridi díszszurkolóknak...Csóró idejött megmentette a seggünket, kiteszi szivét lelkét, erre ezt kapja...és ezért nem Casillas a hibás, a média, az a kurva média, hogy nem véd egy meccsen és már a barcába akar igazolni...esküszöm az ilyenért perelni kéne ezeket a barmokat.Ahogy az előttem szóló leírta, lesz két önbizalom hiányos kapusunk, az egyik azért mert mindig Ikereznek amikor ő játszik, a másik meg mert elvesztette korábbi stabil pozícióját.

Az én véleményem ,hogy jelenleg Lopez a jobb kapus, de Ancelotti helyében Casillast játszatnám mert ez a botrány amit gerjesztenek a csapat körül amikor nem véd csak rossz hatással lehet a csapatra.Meg kell próbálni újra csúcsra járatni Ikert, visszaadni az önbizalmát, aztán ha nemsikerül majd ezek a majmok a bernabeuban Casillast is kifütyülik.Iker még mindig elit kapus, csak megviselte ez a pár hónap, a szomorú viszont ,hogy itt van Lopez aki élete lehetőségét kapta élt is vele, de hála a köcsög médiának esélye sincs.Ha nem iker véd csak a botrány van és az most nem hiányzik.

Sajnos Carlonak most meg kell hajolnia a nép akarata előtt, José nem tette, láttuk milett a vége.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. augusztus 23., péntek 3:04

Nagyon sajnálom szegényt... idejött,hogy megmentsen minket,tudta,hogy előbb-utóbb Casillas ott lesz előtte a sorban,tudta mit vállal. Ugyanakkor,arra ő sem számított,hogy a csapat egyik húzóembere lesz. Véleményem szerint nagyon megbízhatóan dolgozik,jól véd a meccseken,de a védelem előtte nem az igazi,az esetek többségében potyagól szintű gólokat kap,abszolút elkerülhetőeket. Egyértelműen jobb formában van,mint Iker,és hihetetlen tartásról tesz tanúbizonyságot,elviseli ezt az elképesztő nyomást,teszi a dolgát,alázatosan,szerényen. Mert tényleg így dolgozik.

Erre nem kap mást,mint füttykoncertet,folyamatosan kapja az arcába az "Ikert a kapuba" rigmusokat,éljenzik Casillast,a fórumokon Casillast követelik a kapuba,stb stb.

Szörnyű érzés lehet ez neki,egyáltalán nem lennék a helyében.

Casillasszról meg nem tudok véleményt formálni,nem látom benne a tüzet,amit régen,látszik rajta,hogy alaposan megviselte az elmúlt 6-7 hónap... önbizalma egyáltalán nincsen,régebben többet kommunikált a játékosokkal,mostanában jóval csöndesebb. Nem értem.

Hosszútávon szerintem nem lesz előnyös ez a harc kettejük között. Vagy a legenda fog ülni a padon,vagy Lopez,aki élete formájában véd,és csak azért a padra ültetni őt,mert Casillas a legenda... háát. Igazságtalan lenne.
Ugyanakkor,ha Casillas nem kapja meg a meccseit,soha a büdös életben nem fog ismét jó formában védeni.
:goat:

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2013. augusztus 20., kedd 10:49

De érdekes, hogy annak ellenére, hogy állítólag milyen jól jön ki a beívelt labdákra, most is és az előszezonban is volt olyan, hogy kifutott, aztán meg futhatott vissza, mert teljesen elmérte, hova érkezik a bogyó.
Senki nem mondta hogy milyen jól jön ki a labdákra, max. hogy jobban mint Iker. De spanyol kapustól ilyet ne is várjunk egyébként.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. augusztus 20., kedd 0:38

Rasta írta:az első 10-15 percben voltak eléggé feltűnő hibái. Az első szinte rögtön a fejes védése után volt, Pepe fedezte neki a labdát, és Lopez nemes egyszerűséggel elfelejtett kijönni begyűjteni a labdát, amiből azért baj is lehetett volna könnyen. A második a szöglet volt, nem sokkal utána: elég csúnyán alászaladt, a SkySport kommentátora egyből szóvá is tette.
:agree: Tegnap már fáradt voltam, így nem tudtam volna ilyen jól megfogalmazni a véleményemet, ugyanezt gondolom Rasta, nagyon meglepődtem ezen a kezdeti bizonytalanságon... :sly:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Rasta » 2013. augusztus 19., hétfő 14:50

a 16-os sarkánál már nagyon nem tudott mit tenni
Persze, hogy nem tudott mit tenni ott már, de mit keresett ott? Nagyon kifutott, egy olyan támadásnál kb 8-10 méterre a kaputól szokták lezárni a szöget a kapusok, pont azért, hogy ne lehessen átemelni őket olyan könnyen.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. augusztus 19., hétfő 4:30

Rasta írta:...
Egyetértek annyi kivétellel, hogy a 16-os sarkánál már nagyon nem tudott mit tenni. Szerintem ott ez volt a legjobb megoldás.

De érdekes, hogy annak ellenére, hogy állítólag milyen jól jön ki a beívelt labdákra, most is és az előszezonban is volt olyan, hogy kifutott, aztán meg futhatott vissza, mert teljesen elmérte, hova érkezik a bogyó. Az meg ma is látszott, hogy ha ezeket csak kis megingásoknak tartjuk, akkor sem a kapus jobb kijövetelein múlik, hogy kapunk-e szögletből/szabadrúgásból gólt (pl. Nosa kapufája, ha jól rémlik a neve).

Nem baj, Ancelotti dolga eldönteni, hogy ki játsszon (ha Casillas nem játszik majd, akkor elhiszem, hogy nem az edző hisztije miatt van), és remélem, hogy nem csak egy (vagy fél) szezonos fellángolás volt az előző idény vége a részéről. Azért kíváncsi vagyok, hogy ezután ki kezd majd, mert most még lehetett a válogatott meccsel indokolni, de ezután? :shifty:

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Rasta » 2013. augusztus 19., hétfő 4:04

A magabiztossal azért vitatkoznék, főleg az első 10-15 percben voltak eléggé feltűnő hibái. Az első szinte rögtön a fejes védése után volt, Pepe fedezte neki a labdát, és Lopez nemes egyszerűséggel elfelejtett kijönni begyűjteni a labdát, amiből azért baj is lehetett volna könnyen. A második a szöglet volt, nem sokkal utána: elég csúnyán alászaladt, a SkySport kommentátora egyből szóvá is tette. A harmadik meg a 16os sarkánál való védése, az ugyanis inkább a szerencse volt, mint a zsenialitás, simán átemelhették volna. Mázli hogy belevágta a támadó. Az első 10 perc után meg túl sok dolga nem volt.
Lehet, hogy nem leszek népszerű ezzel a hsz-el, de azért nem olyan hű de tökéletes ő sem, mint ahogy a fórumon beállítják sokan. Mindettől függetlenül nagyon jó kapus, és az egyik legrokonszenvesebb csapattag.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég