Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. június 27., kedd 7:44

Koszcsi! Meló után ránézek.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2017. június 27., kedd 0:16

___Samy___ írta:Androidra keresek offline GPS appot, amihez van komplett Európa térkép. Tudtok vmi jót? Ja, és magyar nyelvű legyen.
HERE WeGo, van magyar navigációja is, bár azt még nem próbáltam :)

Amúgy országokat (nagyobb országok esetén akár csak bizonyos városokat) le lehet tölteni, és offline is navigál, pár éve használom utazásokhoz, must-have gyalogos városnézéshez is, nem csak autóval :)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. június 26., hétfő 23:54

Androidra keresek offline GPS appot, amihez van komplett Európa térkép. Tudtok vmi jót? Ja, és magyar nyelvű legyen.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. június 25., vasárnap 13:06

Én már szívtam meg a "távoli" villámokkal. Minden végponton tönkrement az eszköz, napkollektor vezérlő a pincében, kapu nyitó elektronika a kerítésen, hálókártya a gépben a beltérben. Még jó, hogy fizetett a biztosító.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. június 25., vasárnap 13:01

nzooli93 írta:Ha nagy vihar van akkor ti otthon kiszoktatok huzni a tvt laptopot meg ilyeneket? Sokan azt mondjak hogy felesleges mert nagyon keves az eselye annak hogy karosodjon,meg a villamok messze vannak tolunk hiaba latjuk oket. Viszont akiket ismerek azok meg a routerbol a kabelt meg tvbol a kabeltvt is kihuzzak. Ti nektek mi a szokasotok ilyenkor?
Az valoban elofordulhat, hogy a villamosvezeteken vagy tv kabelen (regebben telefon kabelen) keresztul bejut a villam az epuletbe es a tulfeszultseg miatt tonkremennek a keszulekek, de erre keves az esely. Ennel sokkal gyakoribb vihar kozben az aramingadozas, ami ugyancsak kinyirja a gepeket. Egyik szomszedunknak a mosogepe, a masiknak a hutoje ment tonkre az egyik vihar alkalmaval. Mi a mosogepet eleve csak akkor dugjuk be, amikor akarjuk hasznalni. De ha jon a vihar, akkor a hutot, sutot, mikrot, tv-t, legkondit mindig kihuzzuk, par orat kibirunk a hasznalatuk nelkul. Mondjuk a routert nem szoktuk kihuzni, meg a laptop toltot is csak akkor, ha 2 masodpercenkent megszakad a toltes es atvalt aksira, majd vissza. Nyilvan ha tobb napra elmegyunk, olyankor csak a huto marad bedugva.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. június 25., vasárnap 12:34

meg a villamok messze vannak tolunk hiaba latjuk oket.
Hűha :mrgreen: Azért valakinek csak közel szokott lenni, nem? :lol:

Nekem az a szokásom, hogy lenyomom az elosztót, aztán cső. Ha meg nincs itthon senki huzamosabb ideig, akkor szintén.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. június 25., vasárnap 12:01

a villamok messze vannak tolunk hiaba latjuk oket.
ez mi?


ha hosszabb idore nem vagyon otthon akkor mindent kihuzok ami standbyban van mert fogyaszt. nem a villamkar miatt.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. június 25., vasárnap 11:49

Ha nagy vihar van akkor ti otthon kiszoktatok huzni a tvt laptopot meg ilyeneket? Sokan azt mondjak hogy felesleges mert nagyon keves az eselye annak hogy karosodjon,meg a villamok messze vannak tolunk hiaba latjuk oket. Viszont akiket ismerek azok meg a routerbol a kabelt meg tvbol a kabeltvt is kihuzzak. Ti nektek mi a szokasotok ilyenkor?

ThePilgrim
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:30
Kedvenc játékosaid: Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ThePilgrim » 2017. június 25., vasárnap 10:38

kodo írta:Valakinek innen van Hello dataja a telenornál? Díjcsomag, és egyben szolgáltatóváltás előtt állok.
Nekem van. Hó eleje óta használom a legkisebb csomagot és eddig abszolút hozza azt, amit vártam tőle. Nem tudom, hogy a jövőben lesz-e valami trükközés, de mivel hűség nélkül elő lehet fizetni, ezért tudom ajánlani a kipróbálását.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. június 23., péntek 16:41

Valakinek innen van Hello dataja a telenornál? Díjcsomag, és egyben szolgáltatóváltás előtt állok.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. június 19., hétfő 17:07

Igen telefon lesz, csak nem nekem. Amúgy az én telom eustockrol van.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Solari » 2017. június 19., hétfő 16:49

___Samy___ írta:Köszi az infót!
amúgy ha telefont szeretnél venni akkor nézz szét eustockon.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. június 19., hétfő 16:37

Köszi az infót!
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Solari » 2017. június 19., hétfő 15:46

___Samy___ írta:Az király! És azt honnan tudom meg, hogy egy adott termék van-e EU raktáron? Jelölik azt vhol?

Ha nincs, akkor mennyire esélyes, hogy vamon kiszedik?
Szia.

Ha eu raktáros akkor kitudod majd választani hogy german, vagy spain stock.
Ha nincs akkor nem ajánlom a rendelést. nézz körül máshol.

Mennyi az esélye hogy kiszedik? úgy 90%
Rámentek nagyon a navosok a kinából rendelt telókra és röntgennel nézik a csomagokat.

Én spemallról rendeltem egy telefont kinából (adóbiztositással, szóval ha megfogják a vámon akkor kifizetik nekem). 20dolláros értékben adták fel és ráírták hogy gyerektelefon. Sokat nem ért mikor látták a gépben hogy mi van benne.:D

Most jön a vicces sztori. A telefont elöző hó 15,én rendeltem meg. 23.án a határnál volt. Azóta se kaptam meg.

Célországba elküldve / Item sent abroad
2017.05.23. | 10:15
Célországban feldolgozva / Processed in the destination country
2017.05.23. | 22:16
Vámköteles küldemény NAV regisztráció / Under postal customs procedure
2017.05.31. | 13:17
Adatbekérés a vámkezeléshez a címzettől / Addressee contacted
2017.06.02. | 07:54
Megküldött dokumentumok feldolgozása / Processing customs documents
2017.06.06. | 12:51

és számitásaim szerint még másfél-2hét lesz míg feldolgozzák a doksikat +3nap míg kiszállitják nekem a telefont.

és ez egy teljesen átlagos rendelési idő. Szóval mindenkit óva intek ettől.
Már nagyon nehezen bírom idegekkel.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. június 19., hétfő 13:51

Az király! És azt honnan tudom meg, hogy egy adott termék van-e EU raktáron? Jelölik azt vhol?

Ha nincs, akkor mennyire esélyes, hogy vamon kiszedik?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 19., hétfő 13:37

___Samy___ írta:Tinydealről rendelt már innen vki? Mindenfele tapasztalatot szívesen vennék. Illetve jól látom, hogy csak paypal-al lehet fizetni?
Bármivel lehet fizetni, kis túlzással.
https://help.tinydeal.com/faq/detail/372
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nmate » 2017. június 19., hétfő 13:34

Egyik cimbim onnan rendelt egy Xiaomi redmit, d úgy tudom nem paypallal

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. június 19., hétfő 12:21

Tinydealről rendelt már innen vki? Mindenfele tapasztalatot szívesen vennék. Illetve jól látom, hogy csak paypal-al lehet fizetni?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Victor » 2017. június 14., szerda 13:17

Egyik haverom messengerébe 2 héten belül harmadszor lépett be valaki. Van rá valami mód, mint például Facebookon, hogy biztonságosabbá tegye a dolgot? (pl küldjön ilyenkor előtte smst jelszóval?)

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2017. június 13., kedd 14:44

Sziasztok!

Macbook Air-em kategóriaváltás miatt eladóvá vált, ha érdekel valakit, dobjon egy PÜ-t és megbeszéljük a többit. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég