Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. június 26., hétfő 16:53

Paulinho? A 28 éves luzer, aki beégett európában? Alapból hogy jött fel a neve? Mert lehozott a válogatottban másfél jó meccset és tudott 5 passzt adni Neymarnak? Nevetséges..

Amúgy ha nem jönne össze Verratti, akkor is lenne még épp kiből válogatni. Ott van például Gueye vagy Keita.
40 millióból inkább ebből a kettőből választanék.

Paulinho :lol: :lol:

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: chronic » 2017. június 26., hétfő 16:52

BBeno írta:goal.com szerint megvan a megallapodas paulinho es a barca kozott. 40 millio euro
:luck: :mrgreen:

Azért megrökönyödnék ha tényleg elvinnék ráadásul ennyiért, de hátha. :D

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. június 26., hétfő 16:43

Azt meg remélhetőleg nem fizetjük ki, 2 év alatt kijönne kb Verratti ára 2 tucatjátékosból.. Csodás lenne.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 26., hétfő 15:58

BBeno írta:goal.com szerint megvan a megallapodas paulinho es a barca kozott. 40 millio euro
40 millió euró a kivásárlási ára, ezt kell kifizetni, mivel nem fogják eladni. Így szól a hír pontosan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. június 26., hétfő 15:56

goal.com szerint megvan a megallapodas paulinho es a barca kozott. 40 millio euro
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 26., hétfő 11:44

http://en.as.com/en/2017/06/26/football ... 23447.html
:mrgreen:

Perez ezt is elintézte.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. június 24., szombat 16:02

Ez igy minden lenne csak stabil vedekezes nem. Verratti kemerulne annyiban hogy odapasszolja Messinek, neki meg az lenne a dolga hogy mwgcsinalja az akciot. Ilyen felallassal Messit pont rateszik a mi vkp sunkre, iden is egeszen hatulrol szokott indulni, bejott mert nem szamitottak ra h o onnan kezdi. Igy mar az lenne a helye, nem alakitana ki visszalepessel emberelonyt a kp n.
Ez a kezdo azert meg mindig erosebb lehet mint volt, de amint cserelni kell megall a tudomany, penz nem lesz tobb igazolasra. A barca is ugy fest valt, egy modositott 433, tkp ssal, nekunk egyertelmuen kell a 4312.

Avatar
ravenite
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2017. június 16., péntek 14:24
Kedvenc játékosaid: Isco, Modric, Kovacic, Carvajal, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ravenite » 2017. június 24., szombat 10:26

palesz77 írta:De nem feltétlen csak úgy lehet jobb a védekezés, ha beraknak egy Kanté típusú embert középre, csapatszintű szervezettségen kéne javítani, az sokkal többet dobna szerintem.
Ez a másik opció. Példának okáért ott van a Pep féle barca kp. Busquets-Iniesta-Xavi. Egyik sem az emberevő, labdaszerző típus, fizikumban is gyér mindegyik, de iszonyat szervezett és kompakt volt. A letámadást zseniálisan csinálták a passzsávok fedezésével. Kérdés, hogy Valverde képes-e ezt megvalósítani.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. június 24., szombat 10:17

Kerlon írta:...
Attól, hogy jobban meg lenne szervezve remélhetőleg a védekezés. Helyezkedés, formáció, letámadás mértéke, stb. Idén azért is volt pocsék a védekezés, mert sokszor az egész formáció szétesett támadás közben, így meg a letámadás esélytelen volt, túl nagyok voltak labdavesztéskor a távolságok sokszor a 2 játékosunk között, úgy meg nem lehet labdát szerezni. Busuetset is szidják sokan a Barcások közül is, mert nem védekezett jól, de ha neki kell egy 30 m-es sávot levédekeznie, nyilván nem fog brillírozni, ő nem az a játékos. Ezért is volt jó ötlet például a 3313, mert ott elől sokkal sűrűbben voltunk, volt szélső a jobboldalon is, meg lehet nézni a PSG elleni visszavágón, és a Sevilla ellen pl, hogy hogy működött a letámadás. Csak sajna az a tűz se volt meg mindig a srácokban, azt is vissza kéne hozni az új impulzusokkal valahogy. De nem feltétlen csak úgy lehet jobb a védekezés, ha beraknak egy Kanté típusú embert középre, csapatszintű szervezettségen kéne javítani, az sokkal többet dobna szerintem.
numberone1 írta:Ez igy elsore jol mutat, a kerdes az, h vegig a galakezdo lesz ugy, mint tavaly, vagy megforgatja a keretet ahogy Zidane tette, mert az volt igazan nyero.
Tavaly pont túltolta a rotálást Lucho, az lett a kicsik ellen a vesztünk sokszor. Meg a minőség hiánya.. Ini amikor nem volt, vagy Rakiticnek, vagy a fiataloknak kellett volna vezérnek lenni egy Barca középpályán, láss csodát, nem sikerült - ők se olyan jók, meg a felelősség is túl nagy. Ezért kéne egy Verratti, hogy ha Andrés nincs - ami egyre többször előfordul :'( -, akkor is legyen egy olyan arc, aki képes egy ilyen csapatot hátulról vezényelni. Ini is mondjuk más stílus is kicsit, de bőven érezhető volt, hogy milyen amikor van, és milyen amikor nincs. Úgyhogy én remélem, hogy okosan rotál majd Valverde, nem eszetlenül, mint sokszor Lucho. 1-1 fiatalt csak minden sorba, akkor még nem nagyon szenvedné meg a csapat a dolgot talán.

Avatar
ravenite
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2017. június 16., péntek 14:24
Kedvenc játékosaid: Isco, Modric, Kovacic, Carvajal, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ravenite » 2017. június 24., szombat 10:15

numberone1 írta:Veratti Busi kettos meg tehermentesitene...ami oszinten azert stabilabbnak nezki mint a tavalyi.
Stabilabbnak? Egy Kante-Vidal emberevő kp-val talán stabilabbak lennének, ha tényleg átállnak erre a rendszere. A Verratti-Busquets kettős szerintem ezzel nem tud megbirkózni, nagyon simán kikezdenék őket.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. június 24., szombat 10:06

Kemény ez a Lima gyerek, 27 évesen egy normális youtube videót sem tudtak összevágni róla. Akkor már inkább Andre Gomes. :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. június 24., szombat 10:01

Szerintem a Barca már úgy sem tudott védekezni, hogy MSN volt elől és 3kkp mögöttük. Nem tudom, hogy mitől tudnának, ha beraknának még egy szélsőt egy kkp helyett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. június 24., szombat 4:21

Nem nagyon szoktam nezni a statokat, de ez a Lima gyerek ki tett magaert. Azert egy brazil bajnoksagban ahol nem a vedekezesrol szol a foci, ez a gyerek 26 evesen szazvhany elsoosztalyu meccsen feltud mutatni 9 golt es 14 golpasszt tkp-kent...hat nem igazan fenyezte es meg finom voltam. :D
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. június 24., szombat 2:13

Pont nekem is az volt az erzesem, h Iniesta lesz aldozata az uj igazolasoknak. Dembele amennyit eddig lattam tole, elegge visszazar besegit a szelso vedonek a szel levedekezeseben. Ez igy elsore jol mutat, a kerdes az, h vegig a galakezdo lesz ugy, mint tavaly, vagy megforgatja a keretet ahogy Zidane tette, mert az volt igazan nyero.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. június 24., szombat 1:08

Szerintem is valami hasonló lesz, legalábbis felállasban ilyesmit tervez Valverde. Lima itt lehetne akár jobbszélső azok alapján amit láttam belőle, bár én sok reményt nem fűznék a gyerekhez. Dembélé idén még tuti nem jön, max ha Verrattit nem tudjuk elhozni akkor, de akkor meg annyira nem is tudnék neki örülni, mert azt kevésnek érezném. Plusz neki is jobb lenne ha 1 évet még tisztulna a játéka Dortmumdban.

Én tartok attól amúgy, hogy így nagyon orrnehéz lenne a csapat, de igazából a csapatvédekezésen múlik úgyis az egész. Ha azt jól megszervezi Valverde, akkor nem lehet baj. Suárez és Neymar is hál istennek relatíve sokat védekeznek, ezek után szerintem Dembélétől is elvárható lenne, Messi meg össze-vissza, kapna azérttogatást az első 4-estől is a csapat többi része. De a lényegi kérdés Valverdén múlik itt úgyis, vagy megszervezi jól a dolgokat, vagy lényegében mindegy lesz, hogy hogy állunk fel, komoly sikerre úgyse lesz elég.

Mondjuk nekem ez a kezdő fájó lenne azért kicsit, Ini nélküli Barca.. :(

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. június 24., szombat 0:10

Ha mar itt vagy/voltal Palesz elnezve pletykakat rolatok, akkor az edzo elkepzelese, h Messit teljesen betolja kozepere a tamado harmas moge teljesen szabadsagot kapva a Veratti Busi kettos meg tehermentesitene...ami oszinten azert stabilabbnak nezki mint a tavalyi. A Verattis, Dembeles vagy ez a Limas pletyka is ezt igazolna. :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. június 23., péntek 23:33

wZoLee7 írta:Minden attól függ, az új edző mit akar nyomatni, mert ha az ezer passzos játék lesz akkor feleslegesen veszik meg
Ezt nem egészen értem. Szerintem pont akkor lenne felesleges, ha a középpályának még kevesebb szerepet szánna Valverde. Verratti Motta és Jorginho után a 3. legtöbbet passzoló játékos 90 percekre lebontva a top 5 bajnokságokban, pont az ő stílusa hiányzik ahhoz, hogy normális legyen a középpálya megint. Meg egy jó szerkezet is persze, de a Xavi után keletkező űrt kb ő tudná a legjobban betölteni - meg Kroos és Thiago, de ők esélytelenek. Vannak sokan most a középpályára, de egy olyan karmester sincs, aki mélységben és az ellenfél 16-osánál is ilyen szinten játszana. Ő pont hogy passzolna az ezer passzos fociba, és kéne is hozzá.

Lima gyereket meg nem értem. Remélem, hogy kamu a dolog.

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2017. június 23., péntek 23:13

Erről a Lucas Limáról tudtok valamit? Nem tűnik olyan nagy számnak a gyerek pár videó alapján és már 26 éves. Eddig nem is hallottam róla.
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. június 23., péntek 12:52

Barcáéknak muszáj eladni 2-3 játékost ha venni akarnak. Verratti drága mulatság lesz, a PSG-nek nem kell pénz, viszont ragaszkodni fognak az olaszhoz. Oké, mondjuk hogy Verratti minden vágya a barcában játszani, de ha nem lesz meg az a jó ajánlat akkor ez a vágy hamar elmúlik majd. Ezen kívül meg előre minek, onnan előbb eladni kellene ha nagy kalibert akarnak igazolni. A többi posztra meg kukáznak valami olcsó C megoldást, de hogy egy Gomes miért jobb nekik mint Rakitic nem értem. Verratti mélyebben szeret játszani, jók a megindulásai, hasonlít Kova stílusához, csak míg Kova erős és gyorst, Verratti kicsi és fürge. Minden attól függ, az új edző mit akar nyomatni, mert ha az ezer passzos játék lesz akkor feleslegesen veszik meg

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 23., péntek 12:03

Messi befizetett még 255.000 eurót, ezzel pedig eltűnt a 21 hónapnyi börtönbüntetése. Az apja is fizetett, az övét csak csökkentették.
CR-nek nincs mitől félnie :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég