VB - 2018

Archívum

Ki lesz a Világbajnok?

A szavazás 2018. július 15., vasárnap 11:05-kor befejeződött.

Franciaország
41
42%
Horvátország
57
58%
 
Szavazatok száma: 98

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 26., hétfő 21:42

Vannak a bohócok, mint Alves, és van akinek van humora, na ez Müller. A pályán idegesítő, főleg, ha a kedvenced ellen talál be, és persze nála nagyobb játékosok feleannyi sikert sem értek el, ami szintén bosszantó lehet, de nem mindig a legjobb arat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

misafeco
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017. március 25., szombat 13:54
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017. június 26., hétfő 21:21

chronic írta:Nekünk, Madrid szurkolóknak nyilván irritáló, de pont az ilyen embereket csípik nagyon a saját szurkolói.
Nekem a hab a tortán a gólöröme, ahogy azzal a fa fejével ordít és kapálózik, régi időket idézően.
De mondom, tuti szeretnénk mi is ha Madridban játszana,de reméljük ez nem fog megtörténni. :mrgreen:
Teljesen egyetértek. Engem is irritál pl. Griezman telefonálós gólöröme, de pont letojnám, ha a Bayernben rugdosná a gólokat.
Müller az egyik kedvencem, amióta bemutatkozott a Bayern első csapatában. Másnak talán fáj nézni, ahogy labdához ér, én viszont senkire nem cserélném el. Végtelenül alulértékeltnek tartom. Hihetetlenül alázatos, 90 percig hajt, kiköpi a tüdejét. Nem derogál neki visszamenni védekezni, de a támadásoknál ő ér fel először. A helyezkedése valami egészen parádés, mindig megtalálja a legelőnyösebb pozíciót a 16-oson belül. Mindkét lábbal és fejjel is rendkívül veszélyes, emellett magabiztos tizenegyeslövő is (az Atletico elleniért nagy kár). A fontos gólok embere.
Ha valamikor elmenne a csapattól, az új klubjának eggyel több drukkere lenne, ezt garantálni tudom.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. június 26., hétfő 21:04

nagyon jó ha van ilyen ember a csapatban. mindig a belét kifacsarja a pályán, pályán kívül is oldja a feszkót mindent megtesz a csapatért. pár éve nekünk is kellett volna ilyen arc a sztárocskák közé amikor csak lötyörésztek. szerencsére Ramos felnőtt vezérnek de pár éve ő se volt egy nagy vezérjampi. az meg nevetséges érv ellene hogy csak bepattan róla a labda. érdekes módon mindig ott van hogy bepattanjon. a gól meg gól.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. június 26., hétfő 20:42

Veidt írta:Szerintem ritka irritáló személyiség, kívülről legalábbis annak tűnik. Bohóc, de nem olyan értelemben, mint Marcelo vagy Alves.
Szerintem is, de kisebb csoda, hogy ezzel a mozgással profi labdarúgó, akit a legjobbak között emlegetnek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. június 26., hétfő 20:40

miert az irritalo fajtabol bohoc? szerintem jofej lehet az eletben. az a tanc is amit a neuerrel muvel. hat tenyleg egy bohoc. de az akin lehet nevetni ha ugy van. nyilatkozatai is tudnak utni. az az utleveles sztori nem basic skill :D
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. június 26., hétfő 20:29

chronic írta: De mondom, tuti szeretnénk mi is ha Madridban játszana,de reméljük ez nem fog megtörténni. :mrgreen:
Madridban? Egy madridista? Könnyebben utáljuk meg bármelyik saját játékosunkat, mint bárki más. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. június 26., hétfő 20:28

misafeco írta:
ziro4vr írta:Csak kapott gól nélkül nem tudnak lehozni egy meccset. És az az A csapatra is jellemző.

Müller meg lehet két vb-n eltett pár gólt, azon kívül volt 1 jó szezonja a bayernben.
Amivel már beírta magát a történelemkönyvekbe, és még van minimum 2 vb-je.
Inkább egy olyan szezonja volt, amikor nem volt jó. A jelenlegi. Sokatmondó, hogy van Gaal, Heynckes és Guardiola alatt is beverekedte magát a kezdőbe, pedig sokan temették, amikor idejött a spanyol, hogy nem elég technikás. Haha. Most némileg szürkébb volt, de bízom benne, hogy Ancelotti előbb-utóbb megtalálja a helyét.
rashidm írta:Kíváncsi leszek, mi lesz velük a vb-n. Amúgy állítom ha Müller nem a Bayern-be lenne, te se kedvelnéd és be sem hívnák a válogatottba. Lehet vb gólkirály de egy Gomez 2.0 az ember.
Én azt nem értem, mit lehet nem szeretni rajta.
Más poszt.
Amit leírtak előttem is: igazi bohóc de a gázabb fajtából, valamint rohadt irritáló. Attól, hogy nem ugyanaz a két poszt még igaz: úgy pattan be róla a labdaa, mint másnál sehogy...közben meg sír a labda ha nála van.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2017. június 26., hétfő 20:28

Mondjuk én ezen a mai napig jót röhögök. :lol:

Egyébként nem kell mindenkinek a fütykösén pörgetnie a labdát, bőven kellenek ilyen emberek is, akikről mindig bepattan. Az más kérdés, hogyha ezt a Real ellen teszi, akkor azért meg tudnám ölni. :mrgreen:

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: chronic » 2017. június 26., hétfő 20:26

Veidt írta:Szerintem ritka irritáló személyiség, kívülről legalábbis annak tűnik. Bohóc, de nem olyan értelemben, mint Marcelo vagy Alves.
Nekünk, Madrid szurkolóknak nyilván irritáló, de pont az ilyen embereket csípik nagyon a saját szurkolói.
Nekem a hab a tortán a gólöröme, ahogy azzal a fa fejével ordít és kapálózik, régi időket idézően.
De mondom, tuti szeretnénk mi is ha Madridban játszana,de reméljük ez nem fog megtörténni. :mrgreen:

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017. június 26., hétfő 20:20

Szerintem ritka irritáló személyiség, kívülről legalábbis annak tűnik. Bohóc, de nem olyan értelemben, mint Marcelo vagy Alves.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. június 26., hétfő 19:39

nekem semmi bajom nincs mullerrel
imadom a nationalelfet de muller egy igaz antifutballista. semmi finesz nincs a jatekaban de mindig bepattan rola. a legszebben jellemzi ot mikor nem tudta eldonteni hogy egy beadast fejeljen vagy rugjon es egyszerre csinalta mindkettot. meg o maga is meselte hogy anno tinikoraban asszem az edzoje csak annyit mondott neki hogy ne cslezz ne vidd a labdat csak lodd. abbol lesz a gol. hat o pont ilyen focista.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

misafeco
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017. március 25., szombat 13:54
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017. június 26., hétfő 19:28

ziro4vr írta:Csak kapott gól nélkül nem tudnak lehozni egy meccset. És az az A csapatra is jellemző.

Müller meg lehet két vb-n eltett pár gólt, azon kívül volt 1 jó szezonja a bayernben.
Amivel már beírta magát a történelemkönyvekbe, és még van minimum 2 vb-je.
Inkább egy olyan szezonja volt, amikor nem volt jó. A jelenlegi. Sokatmondó, hogy van Gaal, Heynckes és Guardiola alatt is beverekedte magát a kezdőbe, pedig sokan temették, amikor idejött a spanyol, hogy nem elég technikás. Haha. Most némileg szürkébb volt, de bízom benne, hogy Ancelotti előbb-utóbb megtalálja a helyét.
rashidm írta:Kíváncsi leszek, mi lesz velük a vb-n. Amúgy állítom ha Müller nem a Bayern-be lenne, te se kedvelnéd és be sem hívnák a válogatottba. Lehet vb gólkirály de egy Gomez 2.0 az ember.
Én azt nem értem, mit lehet nem szeretni rajta.
Más poszt.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. június 26., hétfő 11:57

ziro4vr írta:Reus ha végre egyszer rendelkezésre állna júniusban, Müllerre semmi szükségük nem lenne.
Még Reus nélkül sem. Sőt, ha Özil sem lenne nyomatva ha kell, ha nem, akkor sem kéne kezdő legyen. Van ott bőven alapanyag, hogy Müller csak csere legyen. De ezt nem pont neked kell magyarázni. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. június 26., hétfő 8:53

Reus ha végre egyszer rendelkezésre állna júniusban, Müllerre semmi szükségük nem lenne.
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. június 26., hétfő 8:44

misafeco írta:
MesQueUnClub írta:Hát ez a Timo Werner gyerek még csak 21 éves, de már többet látok benne mint szegény suta Meullerben.
Ennyi idősen Müller már vb gólkirály volt és a Bayern alapembere. Sok spenótot kell még megennie Wernernek, hogy utolérje. Nem mellesleg nem igazán posztriválisok, Müller inkább előkészítő, Werner pedig befejező ember. Simán lehet, hogy együtt fognak játszani a vb-n, Werner ékként, Müller a jobbösszekötő poszton.
Löw mindenesetre elég kényelmes helyzetben van, a gyakorlatilag u23-mas csapata magabiztosan hozza a meccseit, miközben egy kezdőcsapatnyi sztárja pihen. Bitang 23-mas kerete lesz jövőre.
Kíváncsi leszek, mi lesz velük a vb-n. Amúgy állítom ha Müller nem a Bayern-be lenne, te se kedvelnéd és be sem hívnák a válogatottba. Lehet vb gólkirály de egy Gomez 2.0 az ember.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. június 26., hétfő 8:23

Csak kapott gól nélkül nem tudnak lehozni egy meccset. És az az A csapatra is jellemző.

Müller meg lehet két vb-n eltett pár gólt, azon kívül volt 1 jó szezonja a bayernben.
Nem illik.

misafeco
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017. március 25., szombat 13:54
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017. június 26., hétfő 0:33

MesQueUnClub írta:Hát ez a Timo Werner gyerek még csak 21 éves, de már többet látok benne mint szegény suta Meullerben.
Ennyi idősen Müller már vb gólkirály volt és a Bayern alapembere. Sok spenótot kell még megennie Wernernek, hogy utolérje. Nem mellesleg nem igazán posztriválisok, Müller inkább előkészítő, Werner pedig befejező ember. Simán lehet, hogy együtt fognak játszani a vb-n, Werner ékként, Müller a jobbösszekötő poszton.
Löw mindenesetre elég kényelmes helyzetben van, a gyakorlatilag u23-mas csapata magabiztosan hozza a meccseit, miközben egy kezdőcsapatnyi sztárja pihen. Bitang 23-mas kerete lesz jövőre.

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: illgner » 2017. június 25., vasárnap 21:53

Állítólag gyerekkorában szexuális abúzus érte, és ezt nem tudja azóta sem feldolgozni.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3848
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. június 25., vasárnap 21:46

Löw megint benyúlt a gatyájába.
mi van ezzel az emberrel ez valami fétis? :lol:
forras
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. június 25., vasárnap 21:27

Hát ez a Timo Werner gyerek még csak 21 éves, de már többet látok benne mint szegény suta Meullerben.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég