Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. augusztus 13., vasárnap 13:58

mindenki kész tényként kezeli.

nálam 95%.

nálad 50. :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62774
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 13., vasárnap 13:54

H.E.H.E. írta:én leszarom hogy ki miért és mennyiért igazol, nekem csak az a nagy csalódás, hogy ez a gyerek is csak mesélt hogy a real az álma, aztán semmi.

amúgy megint R24 a hibás, már megint eljátszotta a dolgot, nem is lett a miénk a gyerek pogba után.
Nem látom hogy hivatalos lenne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. augusztus 13., vasárnap 13:35

ertem. de eddig is mindenki igazolhatott igy. meguszni nem tudnak olyan buntetest amiert a szabalyt meg sem szegtek. amig hataron belul mozognak addig nem fogjak megbuntetni oket barmennyire is etikatlan vagy szeretnek sokan. ha barmi masert megbuntetik oket akkor kapnak 50 millios buntit vagy 21 embert regisztralhatnak mint multkor. nevetnek egyet es fizetik a csekket. mas kavehaz.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. augusztus 13., vasárnap 13:16

BBeno írta:hat az megint mas kerdes hogy etikailag hogy nez ki ez de amig papiron minden oke addig ok diktaljak az arat.
Pont errő papolunk, hogy precedenst teremtenek, ha ezt megússzák, és akkor az egész ffp-t ki lehet dobni az ablakon, mivel mostantól már mindenki így fog igazolni.
Merci Zizou!

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. augusztus 13., vasárnap 13:10

hat az megint mas kerdes hogy etikailag hogy nez ki ez de amig papiron minden oke addig ok diktaljak az arat.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. augusztus 13., vasárnap 13:06

BBeno írta:nincsenek pengeelen.
Már csak a fizuk miatt sem tudnák kigazdálkodni a kölcségvetésüket max -30 millióban, ha nem lennének az irreálisan magas szponzori pénzek Katarból. Perszehogy van pénzük, talán még az ffp-nek is minden megfelel papíron. A kérdés az, hogy mennyire reális az, hogy egy PSG jóval kisebb névvel, múlttal, gyengébb bajnokságban jobb szponzori pénzeket kap, mint a Real. Ezt kell vizsgálni, mert mindenki tudja, hogy mi a helyzet: szponzorációknak álcázott tőkeinjekciók nélkül soha nem tudnának ilyen üzleteket kötni.
Merci Zizou!

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. augusztus 13., vasárnap 13:05

BBeno írta:nincsenek pengeelen. nem kell szemelyeskedni egybol ha nem ismered a szabalyt max pmben.

az eladasokat az ffp egybol adja hozza az adott evhez mig a veteleket szetosztja annyi evre amennyire alairt. stb stb... utolso 3 evet nezik. totalisan jol all a psg. meg egy bappeval egyutt is ha eladnak iden kb ket jatekost.

matuidi. krikoviak es ben arfa is kifele kacsintgat ami rengeteg penzt felold a fizuk es az ertuk kapott penz miatt.
Ebbe a Neymar meg (esetlegesen) Mpabbé igazoláshoz vedd hozzá a plusz 30 vagy hány millát mint fizu. És még nézelődnek Oblak után meg még valaki után... Ha ettől nem fogják őket megbüntetni akkor semmitől. Kíváncsiságból megnéztem a transfermarkt-ot. Tudom nem annyira hiteles, de jó kiindulóalap: ha csak az előző 3 évet nézem, 360 milla mínusz. És ebben nincs benne az esetleges Mpabbé/Oblak/valamilyen brazil akiért 60 millát adnának ára.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2017. augusztus 13., vasárnap 13:00

Mayoralt pedig muszáj lesz megtartani és nyomatni jelen állapotok szerint. Legalább hajt és ki tudja, lehet magára talál még a végén a rosszul sikerült német kaland után. Mindenesetre még ő is hasznosabb mint Benzema.
Love football, hate antifa.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. augusztus 13., vasárnap 12:57

Llorente és Mayoral sem utazik... szerintem mindkettő kuka.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. augusztus 13., vasárnap 12:50

nincsenek pengeelen. nem kell szemelyeskedni egybol ha nem ismered a szabalyt max pmben.

az eladasokat az ffp egybol adja hozza az adott evhez mig a veteleket szetosztja annyi evre amennyire alairt. stb stb... utolso 3 evet nezik. totalisan jol all a psg. meg egy bappeval egyutt is ha eladnak iden kb ket jatekost.

matuidi. krikoviak es ben arfa is kifele kacsintgat ami rengeteg penzt felold a fizuk es az ertuk kapott penz miatt.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27894
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 13., vasárnap 12:38

BBeno írta:lekorlatozzak magukat de nyilvan nem azzal szamolnak hogy evente kivasarolnak valakit 200ert. neymar hozhato volt. bappe meg a jovo.
Te amúgy tényleg ennyire korlátolt vagy? Neymar kb az a határ, amikor a penge élén táncolnak. Mbappe már a fix tarthatatlanságot fogja jelenteni és 3 évig nagyobb eladás nélkül még 30-40 milliókért sem igazolhatnak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5139
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. augusztus 13., vasárnap 12:27

ha Mbappé elmegy a PSGbe én nem tudok haragudni Perezre. a vételárat letette volna ami amúgy nevetséges de ok legyen, de az hogy ilyen fizetést akart az nonszensz. ha idejön és kap 6-7 milliót kezdőnek azon úgyis folyamatosan emelgetnek de inkább tol egy Neymart és elmegy dupla pénzért. igaza van Pereznek egy félszezonos takony ne dirigáljon a Realnak. nélküle is jöttek az eredmények majd lesz más akit idehoznak és a segéét földhöz veri az öröm hogy idejöhet. Mbappénak is apuci tömi a fejét nem kell ilyen. elmegy a PSGbe és olyan fizetést kap hogy ott fog megrohadni mert senki nem fogja onnan elhozni

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. augusztus 13., vasárnap 12:22

lekorlatozzak magukat de nyilvan nem azzal szamolnak hogy evente kivasarolnak valakit 200ert. neymar hozhato volt. bappe meg a jovo.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: torjack » 2017. augusztus 13., vasárnap 12:21

H.E.H.E. írta:én leszarom hogy ki miért és mennyiért igazol, nekem csak az a nagy csalódás, hogy ez a gyerek is csak mesélt hogy a real az álma, aztán semmi.

amúgy megint R24 a hibás, már megint eljátszotta a dolgot, nem is lett a miénk a gyerek pogba után.

Lehet, ha csak Mbappén múlik, már habfehérben rohangálna 7 milláért, de ott is ott van apuka...
Pogba meg...jól megvagyunk nélküle.

Ha a PSG adta a jogászoknak a pénzt, akkor tök mindegy.
Asszem valami olyasmi sztori volt, hogy "felbukkant" egy arab szponzor Neymarnál és ő adta a lóvét, hogy kivásárolja magát. De lehet rosszul emlékszem. Mindegy is, nyilvánvalóan kijátszották az FFP-t.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára torjack 2017. augusztus 13., vasárnap 12:24-kor.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27894
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 13., vasárnap 12:19

Navamiro írta:
torjack írta:
Nem érzem hibának. Kínáltunk a gyereknek kb. 7 milla éves fizut, az arabok évi 12 milláját választotta(az apja...).

Nálunk VB, EB, BL győztes játékosok szaladgálnak kevesebb zsetonért. Ha Mbappé kap évi tizenkét millát a többi is verhette volna az asztal nagyobb dohányért. Lehettek volna itt komoly bérviták a gyerek leigazolása esetén.

A PSG-t meg remélem előveszik, laza 400 millát költenek 2 emberre, közben még kopogtatnak Oblakért is, aki szintén nem egy marék szotyiba kerül...


Ha büntetlenül megússzák a párizsi arabok ezt a nyarat, az egész FFP-t le lehet húzni a klotyón.
Én sztem azzal, h a "jogászai vásárolták ki" Neymart, azzal kijátszották az ffp-t, mert nem közvetlen játékosigazolásra ment, illetve nem közvetlen a barcához a pénz.
Ha a PSG adta a jogászoknak a pénzt, akkor tök mindegy. Nekik ez megjelenik kiadásként. Bbeno még mindig nem arról van szó, hogy nekik belefért, hanem hogy beleférhet, de azzal komolyan lekorlátozzák magukat a következő évekre. Mbappe 180 milliója már tuti nem fér bele. De megint kapnak egy 60 milliós büntetést még, aztán röhögve kifizetik azt is amúgy.

Amúgy írták már, hogy az FFP lényege nem csak számokból áll, külön vizsgálják az irracionális költekezést, irracionális szponzori pénzeket stb. Legalább idén tesztelik, hogy van-e értelme az egésznek vagy nincs. Aztán lehet bárkit megkennek.
H.E.H.E. írta:én leszarom hogy ki miért és mennyiért igazol, nekem csak az a nagy csalódás, hogy ez a gyerek is csak mesélt hogy a real az álma, aztán semmi.

amúgy megint R24 a hibás, már megint eljátszotta a dolgot, nem is lett a miénk a gyerek pogba után.
Én továbbra se láttam tőle olyan nyilatkozatot, hogy a Real az álma. Sajtó hírek meg a CR poszterek és ennyi.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. augusztus 13., vasárnap 12:16

én leszarom hogy ki miért és mennyiért igazol, nekem csak az a nagy csalódás, hogy ez a gyerek is csak mesélt hogy a real az álma, aztán semmi.

amúgy megint R24 a hibás, már megint eljátszotta a dolgot, nem is lett a miénk a gyerek pogba után.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. augusztus 13., vasárnap 12:14

nincs kijatszva a rendszer. neymar belefer nekik. ha eladnak iden meg embereket ami tuti akkor bappera is marad penz az ffp betartasaval.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: torjack » 2017. augusztus 13., vasárnap 12:09

Bale is aránytalanul magas fizut kap, még sincs belőle probléma.

Bale a PL kb. legjobbjaként jött ide három BL győzelemmel ezelőtt, egy szétesett szezon után. Mbappé a világ jelenlegi legjobb csapatába jött volna. Ott valahol kényszerhelyzetben voltunk.


Én sztem azzal, h a "jogászai vásárolták ki" Neymart, azzal kijátszották az ffp-t, mert nem közvetlen játékosigazolásra ment, illetve nem közvetlen a barcához a pénz.
Igen. Mbappéval is lehet így oldják meg, de attól még egyértelmű a szitu. Maga a tény, hogy ilyen könnyen kijátszható a rendszer, már eleve megkérdőjelezi az FFP létjogosultságát.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. augusztus 13., vasárnap 12:05

Kerlon írta:Bale is aránytalanul magas fizut kap, még sincs belőle probléma.
Neymarra, Mbappéra sajnáljuk a zsét, bezzeg Bale-ért anno pengettünk (rokordigazolás, második legmagasabb fizu). Totál érthetetlen számomra a mai napig.
Merci Zizou!

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Taktikai háború (Legyél Zidane)

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2017. augusztus 13., vasárnap 12:02

torjack írta:
Gascoigne írta:Na mbappe megy a psg-hez, ez hiba volt pereztol.
Nem érzem hibának. Kínáltunk a gyereknek kb. 7 milla éves fizut, az arabok évi 12 milláját választotta(az apja...).

Nálunk VB, EB, BL győztes játékosok szaladgálnak kevesebb zsetonért. Ha Mbappé kap évi tizenkét millát a többi is verhette volna az asztal nagyobb dohányért. Lehettek volna itt komoly bérviták a gyerek leigazolása esetén.

A PSG-t meg remélem előveszik, laza 400 millát költenek 2 emberre, közben még kopogtatnak Oblakért is, aki szintén nem egy marék szotyiba kerül...


Ha büntetlenül megússzák a párizsi arabok ezt a nyarat, az egész FFP-t le lehet húzni a klotyón.
Én sztem azzal, h a "jogászai vásárolták ki" Neymart, azzal kijátszották az ffp-t, mert nem közvetlen játékosigazolásra ment, illetve nem közvetlen a barcához a pénz.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 118 regisztrált és 0 vendég