Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. augusztus 14., hétfő 20:34

szar epizód volt, többet vártam volna
Magyar Ign dobott rá egy 9 pontot. :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2017. augusztus 14., hétfő 20:28

ikarus93 írta:GOT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintetek hogy fognak a Màsok átjönni a falon?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mint a szélvész, ha engem kérdezel

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. augusztus 14., hétfő 20:21

GOT

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintetek hogy fognak a Màsok átjönni a falon?
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 14., hétfő 20:11

Anthonynak köszönjük a második bekezdéses spoilert.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy mit akartok? 2 évad utazást? :roll: Nem olvastam könyvet, ezért abszolút nem zavaró.

Dany már szemmel szopja Jont, egyértelmű jeleket adott. Drogont se simogatta még meg más.

Fal főbejáratnál többen is kijottek.

Kisujj fejét fogja veszíteni. Béna volt, hogy kijatszotta Aryat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2017. augusztus 14., hétfő 19:36

GOT

szar epizód volt, többet vártam volna

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. augusztus 14., hétfő 18:55

GOT

Az a baj, hogy mivel ennyire kapkodósra és teleportálósra kell venni a figurát, semmi súlyuk az olyan egyébként lényeges jeleneteknek, mint Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jaimie és Tyrion találkozása, Jon sárkány simizése, a kajak-kenu bajnok visszatérése, kisujj sokadik szarakodása... A végén meg, ahogy összehoznak 7 különféle karaktert, semmi érzés mellé, menjünk ki a hidegbe csá..

Nekem ez az új got évad olyan mint egy nolan film, baromi jól mutat, minden takkra működik, de semmi érzelmi töltet.
Nem illik.

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Corleone » 2017. augusztus 14., hétfő 17:29

GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bár Jon származására már fény derült korábban, ma azért ezt aláhúzták még azzal, hogy Gilly megtalálta az egyik könyvben.. Csak Sam épp idegállapotban volt. :mrgreen: De mindegy, majd Bran közli vele úgyis. Gendry-Davos kontaktról már totál megfeledkeztem. Mikor és hogy mentette meg Davos 2 alkalommal is?
#happyshitting

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. augusztus 14., hétfő 13:02

Mit vártatok? 7 részbe kell valahogy beleférni.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem csak heten mennek a falon túlra, mentek mögöttük többen is szerintem. Amugy meg, hogy kellene meggyőzniük a délieket, hogy hiába hódítsa meg bárki is a vastrónt, ha észak elesik vége mindenkinek? Mind1 mit csinálnak, ha elbuknak legalább hamarabb vége :D
Kisujjnak már kijárna és kibelezés, azt viszont nagyon remélem, a Stark lányokból nem csinálnak megint valami buta naív tyúkot, mert azt erre az évadra már kinőtték.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. augusztus 14., hétfő 11:51

Got
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tormund for president, milyen fejet vágott már amikor azt hitte, hogy jött Brienne is. :lol:
Amúgy egy full átlagos epizód volt. Iszonyú nagy a kapkodás, egyszerre 4-5 szálon fut a cselekmény,
de mindbe csak belecsipkedve.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. augusztus 14., hétfő 11:49

TheBull6 írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Heten a világ ellen. :lol: :lol:
Komolyan nem is értem miben reménykednek. Elkapnak egyet, aztán gyorsan elfutnak vele vagy mi? :lol:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ezt én se értem, hogy 7-en mi a francot akarnak több mint 100 ezer wight és ki tudja mennyi White Walker ellen? Ez így eléggé öngyilkos küldetésnek tűnik. Nagyon nagy hülyeség amit csinálnak, még ha azt mondom Észak seregét összeszedné és úgy indulna el, azt mondom oké, de úgy is bezúznák őket a Mások,
de így?
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. augusztus 14., hétfő 11:45

TheBull6 írta:
Berti írta:GotSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az utolsó jelenet olyan volt mint egy idétlen bosszúállók skit.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Heten a világ ellen. :lol: :lol:
Komolyan nem is értem miben reménykednek. Elkapnak egyet, aztán gyorsan elfutnak vele vagy mi? :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Valahogyan meg kell murdelni még pár karaktert.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. augusztus 14., hétfő 11:40

Berti írta:GotSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az utolsó jelenet olyan volt mint egy idétlen bosszúállók skit.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Heten a világ ellen. :lol: :lol:
Komolyan nem is értem miben reménykednek. Elkapnak egyet, aztán gyorsan elfutnak vele vagy mi? :lol:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. augusztus 14., hétfő 11:14

GotSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem irtó gyenge volt. Semmi lényeges nem történt benne. Többet vártam kisujjtol, mint hogy ilyen gagyiul összeugrasztja a két lányt. Az utolsó jelenet olyan volt mint egy idétlen bosszúállók skit.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. augusztus 14., hétfő 10:35

Jó volt ez a GoT, azért engem más dolgok zavartak.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Pl. hogy fogadja már Jon a hírt, hogy Arya és Bran is élnek? Kis öröm fájt volna baszki? Aztán Dany se szólt semmitse amikor Jon simizte a sárkányt, pedig nem hiszem hogy túl sokan megtették ezt rajta kívül. Kicsit unalmas már a bend da knee, van mém is róla, szakadok :lol:

A másokkal való összecsapást hiába várjátok, az utolsó részben átjönnek a falon, és majd a következő évadban lesz ott csata.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2017. augusztus 14., hétfő 10:14

Ne csináljátok már, hogy már láttátok az új részt... Itt ülök bent melóban, utolsó előtti napom, semmi dolgom, és nem tudom megnézni, csak 5 után... :-@ :-@ :-@

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2017. augusztus 14., hétfő 10:12

GoT S07E05
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Itt lesznek rendesen károgók a "teleportálások" miatt :mrgreen:
Az Öreg Tarlynak respekt, Dany beszéde..."nem ölni jöttem, de megölök mindenkit, aki nem térdel le" :roll:
Tyrion és Varys beszélgetése érdekes volt, ahogy Jon és Drogon találkozása is.. Bran szálát továbbra sem tudom hova tenni.. kiküldte a hollókat, látszik, hogy mennyire vették komolyan.. sem újat nem mondott,eddig is tudták, jönnek a mások. Sansa Queen akar lenni, Arya idegesítő lett számomra.. Kisujj pedig csak mesterkedik valamiben.. Davos evezős kiszólása zseniális volt az internet népének. :lol: A Jon-Gendry beszélgetés is vicces volt, "apáink egymás mellett harcoltak" :lol: A falnál lévő beszélgetés szintén. Furcsa egy GoT résztől. :) Kicsit visszavettek a tempóból, azt hittem, hogy ebben a részben lesz falon túli akciózás.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2017. augusztus 14., hétfő 10:04

GOT 705

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a kurva Littlefinger hogy tudja megszopatni Aryát? Nemár, hát mekkora király volt ma is, főleg mikor leoltotta Sansát, erre fel... amúgy a levélben vajon mi állt?

amúgy meg Jon és Sam nagy királyok, Deny meg átment Cerseibe, évad végére pusztulhatna mindkettő (mindhárom, szegény Jaime :-( )

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 13., vasárnap 20:49

The Americans egyre érdekesebb. A harmadik évadra sokat fejlődtek, a negyediket kezdtem tegnap. Jár a pacsi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 13., vasárnap 20:48

Bullet T írta:GOT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy mi van Daario Naharris-sal, nem kellenne Dany mellett lennie ?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!essoson hagyta rend fenntartónak
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Bullet T
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. június 10., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Bullet T » 2017. augusztus 13., vasárnap 20:36

GOT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy mi van Daario Naharris-sal, nem kellenne Dany mellett lennie ?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég