Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. augusztus 14., hétfő 11:51

Got
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Tormund for president, milyen fejet vágott már amikor azt hitte, hogy jött Brienne is. :lol:
Amúgy egy full átlagos epizód volt. Iszonyú nagy a kapkodás, egyszerre 4-5 szálon fut a cselekmény,
de mindbe csak belecsipkedve.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3871
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. augusztus 14., hétfő 11:49

TheBull6 írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Heten a világ ellen. :lol: :lol:
Komolyan nem is értem miben reménykednek. Elkapnak egyet, aztán gyorsan elfutnak vele vagy mi? :lol:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ezt én se értem, hogy 7-en mi a francot akarnak több mint 100 ezer wight és ki tudja mennyi White Walker ellen? Ez így eléggé öngyilkos küldetésnek tűnik. Nagyon nagy hülyeség amit csinálnak, még ha azt mondom Észak seregét összeszedné és úgy indulna el, azt mondom oké, de úgy is bezúznák őket a Mások,
de így?
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. augusztus 14., hétfő 11:45

TheBull6 írta:
Berti írta:GotSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az utolsó jelenet olyan volt mint egy idétlen bosszúállók skit.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Heten a világ ellen. :lol: :lol:
Komolyan nem is értem miben reménykednek. Elkapnak egyet, aztán gyorsan elfutnak vele vagy mi? :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Valahogyan meg kell murdelni még pár karaktert.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. augusztus 14., hétfő 11:40

Berti írta:GotSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az utolsó jelenet olyan volt mint egy idétlen bosszúállók skit.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Heten a világ ellen. :lol: :lol:
Komolyan nem is értem miben reménykednek. Elkapnak egyet, aztán gyorsan elfutnak vele vagy mi? :lol:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. augusztus 14., hétfő 11:14

GotSpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Szerintem irtó gyenge volt. Semmi lényeges nem történt benne. Többet vártam kisujjtol, mint hogy ilyen gagyiul összeugrasztja a két lányt. Az utolsó jelenet olyan volt mint egy idétlen bosszúállók skit.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. augusztus 14., hétfő 10:35

Jó volt ez a GoT, azért engem más dolgok zavartak.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Pl. hogy fogadja már Jon a hírt, hogy Arya és Bran is élnek? Kis öröm fájt volna baszki? Aztán Dany se szólt semmitse amikor Jon simizte a sárkányt, pedig nem hiszem hogy túl sokan megtették ezt rajta kívül. Kicsit unalmas már a bend da knee, van mém is róla, szakadok :lol:

A másokkal való összecsapást hiába várjátok, az utolsó részben átjönnek a falon, és majd a következő évadban lesz ott csata.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2017. augusztus 14., hétfő 10:14

Ne csináljátok már, hogy már láttátok az új részt... Itt ülök bent melóban, utolsó előtti napom, semmi dolgom, és nem tudom megnézni, csak 5 után... :-@ :-@ :-@

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2017. augusztus 14., hétfő 10:12

GoT S07E05
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Itt lesznek rendesen károgók a "teleportálások" miatt :mrgreen:
Az Öreg Tarlynak respekt, Dany beszéde..."nem ölni jöttem, de megölök mindenkit, aki nem térdel le" :roll:
Tyrion és Varys beszélgetése érdekes volt, ahogy Jon és Drogon találkozása is.. Bran szálát továbbra sem tudom hova tenni.. kiküldte a hollókat, látszik, hogy mennyire vették komolyan.. sem újat nem mondott,eddig is tudták, jönnek a mások. Sansa Queen akar lenni, Arya idegesítő lett számomra.. Kisujj pedig csak mesterkedik valamiben.. Davos evezős kiszólása zseniális volt az internet népének. :lol: A Jon-Gendry beszélgetés is vicces volt, "apáink egymás mellett harcoltak" :lol: A falnál lévő beszélgetés szintén. Furcsa egy GoT résztől. :) Kicsit visszavettek a tempóból, azt hittem, hogy ebben a részben lesz falon túli akciózás.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2017. augusztus 14., hétfő 10:04

GOT 705

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a kurva Littlefinger hogy tudja megszopatni Aryát? Nemár, hát mekkora király volt ma is, főleg mikor leoltotta Sansát, erre fel... amúgy a levélben vajon mi állt?

amúgy meg Jon és Sam nagy királyok, Deny meg átment Cerseibe, évad végére pusztulhatna mindkettő (mindhárom, szegény Jaime :-( )

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 13., vasárnap 20:49

The Americans egyre érdekesebb. A harmadik évadra sokat fejlődtek, a negyediket kezdtem tegnap. Jár a pacsi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. augusztus 13., vasárnap 20:48

Bullet T írta:GOT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy mi van Daario Naharris-sal, nem kellenne Dany mellett lennie ?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!essoson hagyta rend fenntartónak
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Bullet T
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. június 10., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Bullet T » 2017. augusztus 13., vasárnap 20:36

GOT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy mi van Daario Naharris-sal, nem kellenne Dany mellett lennie ?

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. augusztus 12., szombat 14:03

kelemen.istvan írta:De nem csinált eddig semmit.
Az eddigen van a hangsúly. De legyen már egy kis fantáziád. :) Túl egyszerű és unalmas lenne, ha annyiból állna az egész, hogy megmondja a frankót, hogy mi merre hány méter, aztán lenyomják a "csába a másokat. Ki van találva ez a három szemű holló szerep is, ezért nem is értem, h-h lehet ilyet kérdezni, hogy mi értelme van.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2017. augusztus 12., szombat 13:58

Lófa*aszt nem segített eddig senkinek. Egyszerűen csak tud dolgokat...
Fantasy, oké. Valaki wargol, azzal információt tud szerezni az elleség hollétéről, bármiről.. segíti a népét. Az Óriások is egy nép, vagy az erejével segíti az egyik felet a harcban. A sárkányok is oké.
Értem, és tudom, hogy a háromszemű holló tud mindent visszamenőleg, és az emberiséggel van, a mások elleni harcban. De nem csinált eddig semmit.
Szerintem a Vastrónért vívott harcokba nem szól bele, ezért nem is csinált semmit a tőrrel. De akkor kinek mondja el, hogy mit kell csinálni a másokkal? Miért nem mondja mindenkinek? Hogy választ? Aki méltó rá? Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Azor Ahaia??
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. augusztus 12., szombat 13:45

kelemen.istvan írta:Friss GoT fan ismerősöm feltett egy kérdést, amire hirtelen nem tudtam válaszolni. Így hangzott: Mi értelme, hogy valaki a Háromszemű holló? Mire jó ez bárkinek? Pl. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!
Bran mit profitál belőle? Vagy bárki?
Már leírták a választ, de nem bunkózásból, de milyen kérdés ez? :kivagyhe: Hát egy fantasy sorozatról beszélünk, ahol sárkányok, mások, óriások meg mittomén mik vannak... Ilyen alapon azt is megkérdezhette volna, hogy alapból mi értelme van a sorozatnak. :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. augusztus 12., szombat 13:42

kelemen.istvan írta:Friss GoT fan ismerősöm feltett egy kérdést, amire hirtelen nem tudtam válaszolni. Így hangzott: Mi értelme, hogy valaki a Háromszemű holló? Mire jó ez bárkinek? Pl.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Branmit profitál belőle? Vagy bárki?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Lát mindent. Mi történik máshol, mi történt a múltban.
Volt rá utalás is, hogy kapcsolatba tud lépni azokkal a személyekkel akiket lát, akár a múltban is.
Később hatalmas szerepe lehet a sorozat végén a Mások elleni háborúban is a tudása miatt.


Közben leírták de elküldöm így csak megerősítjük egymást.

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2017. augusztus 12., szombat 13:39

kelemen.istvan írta:Friss GoT fan ismerősöm feltett egy kérdést, amire hirtelen nem tudtam válaszolni. Így hangzott: Mi értelme, hogy valaki a Háromszemű holló? Mire jó ez bárkinek? Pl. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bran mit profitál belőle? Vagy bárki? :hmmm:
Az egészet spoilerbe teszem.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Mindent tud a múltról és a jelenről, minden eseménnyel/cselszövéssel tisztában van, így olyan információk birtokában van, amelyet ha jó kezekbe juttat, amit sejtésem szerint fog is, akkor hatalmas előnyt adhat csatákban. Legyen ez a mások elleni ellenszer, vagy a trónért vívott harc. Ahogy mondta ebben az évadban Bran, ő már nem Stark, szerintem egy háromszemű holló családoktól független, ő az emberiség sorsát hivatott védeni, főleg ilyen időkben.

Egyébként szerintem mindent nem ő fog megmondani, pl. Samwell is rá fog jönni hasznos dolgokra szerintem, mert ha mindenre Bran lenne a megoldás, kicsit unalmas lenne.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2017. augusztus 12., szombat 13:31

Friss GoT fan ismerősöm feltett egy kérdést, amire hirtelen nem tudtam válaszolni. Így hangzott: Mi értelme, hogy valaki a Háromszemű holló? Mire jó ez bárkinek? Pl. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Bran mit profitál belőle? Vagy bárki? :hmmm:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Demes » 2017. augusztus 11., péntek 18:41

Netflix egyik újabb sorozatát az Ozark-ot megéri lecsekkolni.
Egy évad jött ki eddig, 10 rész, szerintem fasza lett.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2017. augusztus 9., szerda 14:25

Hogyan válj akaratod ellenére is közellenséggé a fórumon - a story by me. :lol: :lol: :lol: :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég