Dani Ceballos - 24

Archívum
Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. november 2., csütörtök 21:19

ne viccelj
lehet nagyobb játékos lesz, mint Asenio
semmiképp nem szabad elengedni
többet kell játszatni :salute:

G. V.tinho
Hozzászólások: 804
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2017. november 2., csütörtök 20:58

ToniKroos írta:Ügyes meg minden, de az a baj, hogy azalatt a 10 perc alatt amit játszott volt kb 4 labdavesztése. Ha már beszáll valaki, akkor nem így kéne, ezek miatt nem kap több játékpercet és a jelenleg amúgy sem gördülékeny játékunknak ez nem nagyon tesz jót.

Szóval én megértem Zidanet, Ceballosnak kell még itt fél vagy 1 év, míg rendesen beilleszthető lesz a csapatba.
így, hogy Kroos is produkálja a labdavesztési mutatót, érdemel már esélyt szerinted is?

vicc, hogy mennyire nem használjuk

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2017. november 2., csütörtök 20:20

Az olaszokhoz való távozása körüli pletykák tőle is (környezete) származnak vagy csak unaloműzés?

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2017. október 2., hétfő 22:36

Ügyes meg minden, de az a baj, hogy azalatt a 10 perc alatt amit játszott volt kb 4 labdavesztése. Ha már beszáll valaki, akkor nem így kéne, ezek miatt nem kap több játékpercet és a jelenleg amúgy sem gördülékeny játékunknak ez nem nagyon tesz jót.

Szóval én megértem Zidanet, Ceballosnak kell még itt fél vagy 1 év, míg rendesen beilleszthető lesz a csapatba.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2017. október 2., hétfő 8:34

Jó lesz szerintem is, intelligens, technikás, fiatal, a játékot is jól olvassa. Le kell tisztulni kicsit a játékának. Az Iscos hasonlat szerintem jó. ZZ politikája jó, minden játékossal tudja éreztetni, hogy fontos, és láthatják, hogy fokozatosan egyre inkább részei lehetnek a csapatnak, viszont az új fiúknak tenni is kell érte. Csak azt nem értem,hogy tegnap miért nem kapott kicsit több lehetőséget, elbírta volna a meccs, hogy egy fél órát fent legyen, volt fent gyengén muzsikáló játékos bőven. Sosem fogok kibékülni ezzel a menetrendszerűen pontos, Ancelotti féle 70,80 és 85 perces cserékkel.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 2., hétfő 6:39

Most, hogy egyre sűrűbben látjuk a pályán olyan érzésem van vele kapcsolatban, mint Kovaciccal. Még van egy kis lámpaláz, de majd megszokja a közeget, a társakat és nagyon jó lehet ő még nekünk a későbbiekben.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. szeptember 23., szombat 20:53

szinte biztos hogy jó lesz. nála is azt érzem mint ami Isconál volt néha feleslegesen rátekeredik a labdára meg 1v1ezni akar. ez most nem gond majd kinövi és hatékonyabb is lesz tőle

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. szeptember 23., szombat 20:49

azért nem vagyok itt, mert tudom mit tud a "kölyök" :mrgreen:

egyetértve Sierrával jó lesz ő a jövőben
megvan benne az a tehetség ami ide kell
ha így folytatja, pár év múlva alapember lesz nálunk :salute:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. szeptember 23., szombat 20:43

Egyértelműen jó lesz a gyerek, ha nem cseszi el. Labdaérzéke jó, ügyesen vezeti a labdát, cselezni is tud, megmeri húzni az 1v1-et, és mint láthattuk kapura is rá meri lőni... Remek igazolás volt a jövőt tekintve.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2017. szeptember 23., szombat 20:39

Azért fura, hogy egy ilyen meccs után "senki sincs itt". Gratula az újoncnak Zidanet ismét kihúzta az egyik a bajból. Ott volt betette amit kell, a meccs egyebek mellett borzadály volt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. szeptember 1., péntek 22:13

Nyaksérülés, irány a kórház. :/
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2017. augusztus 17., csütörtök 14:36

Ahogy látom, róla nem nagyon volt szó itt. Szerintem egész jól állt be a meccsbe, azalatt a 10-20 perc alatt megmutatta, hogy technikás, k*rva jó érzéke van a labdához :D
Kár, hogy a csapat akkor már nem akart annyira játszani, így neki is nehezebb volt. Adott egy nagy labdát Benzemanak, amit sajnos a francia nem tudott beérni, valamint volt egy nagy zsugája Marcelónak is. Viszont a kedvencem az az átlépős csele volt, utána a Barca rejtélyes módon kapott egy szabadot. Bőven lehet rotálni a 4-4-2-ben, nem fog csalódást okozni szerintem.
szerk.:az átlépős https://www.youtube.com/watch?v=VbXcDofLxSQ 2:10-től

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 29., szombat 13:40

Van két újjoncunk meg Kovacic, akinek a teljesítményével sok bajunk nem volt, max kicsit többet várnánk tőle támadásban. Elengednénk kölcsönbe, aztán lenne két friss arc, akitől nem tudjuk, hogy biztosan pótolni tudja a kezdőből kiesőket. Kova ugye mind3 kkpunk helyén tud játszani. Két meccsből eddig szerintem sokat nem lehetett levonni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 29., szombat 13:29

Jim írta:látva Ceballost, akit itt majdnem mindenki dícsér
elengedném Kovát legalább kölcsönbe
egyszerre nem kellenek, Kroosnak nem kell sok pihenő még
Inkább legyünk telhetetlenek és oldja meg Zizou ezt a k.pályát. :) El sem hiszem egyébként, hogy mennyire durva. Még az sem biztos, hogy Isco stabil kezdő lesz és akkor ott egy Kovacic, Ceballos, Asensio sor. Kánaán basszus, ki*****tt kánaán! :sly:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. július 28., péntek 21:39

látva Ceballost, akit itt majdnem mindenki dícsér
elengedném Kovát legalább kölcsönbe
egyszerre nem kellenek, Kroosnak nem kell sok pihenő még :mrgreen:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. július 28., péntek 14:14

___Samy___ írta: De még egyszer mondom, nincs olyan edző, akinek ne lenne meg a saját maga hülyesége. Az összképet nézve viszont ZZ a megfelelő a csapat élére. Ráadásul ettől még csak jobb is lehet, ha rutint szerez.
Mondom, hogy nem vagyok ellene. Nem arról írok, hogy megfelelő-e.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 28., péntek 12:29

Tudnám miért foglalkoztok vele még mindig.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. július 28., péntek 12:23

Nem értek egyet, hogy jól cserélne.
Nem a cserék számáról beszéltem, hanem a minőségéről. Ha vkit becserél, azzal tobbnyire jól nyúl bele a meccsbe.

És ezért mondtam, hogy egy kicsit csokonyos, mert Kovat pl alig használja, Bale meg Benzema meg mindegy milyen szar, akkor is ott van.

De még egyszer mondom, nincs olyan edző, akinek ne lenne meg a saját maga hülyesége. Az összképet nézve viszont ZZ a megfelelő a csapat élére. Ráadásul ettől még csak jobb is lehet, ha rutint szerez.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 28., péntek 12:15

wxyz írta:Nem írtam, hogy Oscar jobb, legalább elolvashatnátok normálisan amit írok.
Ödegaardnak tavasszal volt zsinórban 3-4 kispados meccse a Heerenveenben, azt leszámítva végig kezdő volt.
"akihez képest limitált" , de igazad van nem azt írtad, hogy jobb, hanem hogy korlátozottabb/szarabb/gyengébb/kevesebb/stb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. július 28., péntek 12:01

teljesen komolytalan hülyeségeket írkálsz szimultán 3 topicba.

Zidane munkájában nincs minőség
Ceballos limitált, felesleges, Ödegard jobban lehozza
Monaco egy faék csapat és mázlival elődöntőzött

ez vagy egy gyenge trollkodás vagy komolyabb probléma van :banplz:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég