Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11237
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. szeptember 20., szerda 12:52

lesliejr írta:dzsi! Idézgeted ide a tinik nso-s meg fbook-os megszólalásait, hogy milyen buták meg gagyik, de amit te csinálsz se különb. Azt már megszoktam, hogy (vszínű) Pep óta te a Barca gyűlölettől és dühtől nem látsz objektíven. Hónapok óta bizonygatod, talán magadnak is, hogy az micsoda ámítás volt, hazugság, ibra ennyi volt, unicef...kit érdekel ez egy fociban? A játék a fontos, a többi arra jó, hogy piszkáljuk vele a másikat. Azt meg a tizenévesek csinálják fb-n. Nem csak a Barca-sok ám, hanem a Real-osok is ugyanúgy. Tudom, mert olvasok sok fórumot, fb-n Barca oldalakon én is hozzászólok néha. Persze nem ugrok bele a "kinek a kukaca nagyobb" című játékban, meg bibi Cé-nek is mindjárt 5 lasztija lesz.
Akikről ti beszéltek, azok a tinédzserek, de továbbra sem értem miért őket kell alapnak venni. Tény, összehordanak sok hülyeséget, csak hagyjuk már ezt az általánosítást. Vagy egyszerűbb elővenni őket, ráhúzni az egész szurkoló táborra és újjal mutogatni, hogy na ugye.
Most már Messi illegális szereken feltápolt földön kívüli. Erről van vmi hiteles forrásotok? Vagy csak a lelkeknek jó ezt táplálni,mert az nem lehet, hogy a Barca kinevelt csak úgy egy igazi világklasszist, az csak a Real-nak járt/jár, Barca-ék csaltak, mutyiztak, doppingoltak, véletlen volt és különben is csak most az egyszer, soha többet úgyhogy örüljünk...stb...
Szidják itt páran a 12 éves Barca divat drukkereket, aztán azok se különbek semmivel akik itt nem látnak a dühtől.
Szép és jó amit írsz,csak tőled is halottam már ezeket a faszságokat.És nem a jurobarszás tinivélemények a bajom, azon jókat nevetek.Elnökeitek ex és jelenlegi játékosaitok szájából hangzottak el a legnagyobb képmutatások(Xavi,Laporta,Piké,Stoichkov stb stb).A tinik meg te csak a kihangosító vagy.

Tőlünk 1-2 porkézáson meg arbeloa twitteren kívül a kutya nem foglalkozott a barca mocskolásával a klub képviseletéből.

Attól,hogy utálom a barcát és esetleg nem virágnyelven fogalmazom a véleményem még igazak az állításaim.

Ja és utóirat:
Nagyon tévedsz ha azt hiszed a ti sikereitek okozták a "haragomat" barcelona irányába...A szomorú tény,hogy az egész a mi sikereinkhez köthető, mert én ilyet még nem láttam előttetek, hogy valaki ennyire rosszul legyen a másik sikerétől.De nyugodtan nézz utána 2015ben mi volt itt és 2016-17 barcás helyeken.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dzsi91 2017. szeptember 20., szerda 12:56-kor.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4947
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. szeptember 20., szerda 12:50

sebydani írta:Továbbra is életem rejtélye, hogy Barca szurkolók miért járnak a Real Madrid fórumára a saját igazukat bizonygatni. De még csak 23 éves vagyok, szóval van még időm, hátha megértem egyszer.
Nincs problema azzal ha tobb oldalrol olvashatunk egy dologrol, legalabbis engem erdekel a masik oldal velemenye is amig normalis keretek kozt megy a dolog. Na viszont ezt a reszet egyik oldalnak sem sikerult betartani, enyhen tultolja mindenki.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. szeptember 20., szerda 12:46

Továbbra is életem rejtélye, hogy Barca szurkolók miért járnak a Real Madrid fórumára a saját igazukat bizonygatni. De még csak 23 éves vagyok, szóval van még időm, hátha megértem egyszer.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Dr.Dre
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:56
Kedvenc játékosaid: Mascherano, Henry
Kedvenc csapatod: FCB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dr.Dre » 2017. szeptember 20., szerda 12:41

Azért jól mondja lesliejr, páran itt is az NSO-n meg fészbúkon kommentelő 14 éves gyerekek szintjén vannak. Hihetetlen, hogy mennyire elfogultak páran. Én már itt inkább nem megyek semmilyen vitába bele.
Messit szerrel etették jóég, földönkívüli, ő nem számít. Óvoda b@zdmeg. Óvoda.
Henry - The Legend!

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. szeptember 20., szerda 12:36

lesliejr írta:...
Amit leírtam, konrkétan Barcához köthető emberektől lehetett olvasni, nem csak szurkolóktól. A Realtól max csak Guti veszi néha szájára a Barcát, senki más. Se játékos, se vezető, senki, aki hivatalosan a kubhoz köthető, erre nagyon odafigyelnek. A Barcánál viszont jóval gyakoribb jelenség ez. Emlékszem, mikor Tata nyilatkozta le, hogy Bale ára a foci szégyene, vagy ilyesmi, közben meg nálatok ment a sumákolás Neymar körül, ami még máig nincs tisztázva.
A mi kineveljük az aranylabdásokat, mások pedig veszik szinte a Barca szlogenjévé vált abban az időben.
Merci Zizou!

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2017. szeptember 20., szerda 12:29

dzsi! Idézgeted ide a tinik nso-s meg fbook-os megszólalásait, hogy milyen buták meg gagyik, de amit te csinálsz se különb. Azt már megszoktam, hogy (vszínű) Pep óta te a Barca gyűlölettől és dühtől nem látsz objektíven. Hónapok óta bizonygatod, talán magadnak is, hogy az micsoda ámítás volt, hazugság, ibra ennyi volt, unicef...kit érdekel ez egy fociban? A játék a fontos, a többi arra jó, hogy piszkáljuk vele a másikat. Azt meg a tizenévesek csinálják fb-n. Nem csak a Barca-sok ám, hanem a Real-osok is ugyanúgy. Tudom, mert olvasok sok fórumot, fb-n Barca oldalakon én is hozzászólok néha. Persze nem ugrok bele a "kinek a kukaca nagyobb" című játékban, meg bibi Cé-nek is mindjárt 5 lasztija lesz.
Akikről ti beszéltek, azok a tinédzserek, de továbbra sem értem miért őket kell alapnak venni. Tény, összehordanak sok hülyeséget, csak hagyjuk már ezt az általánosítást. Vagy egyszerűbb elővenni őket, ráhúzni az egész szurkoló táborra és újjal mutogatni, hogy na ugye.
Most már Messi illegális szereken feltápolt földön kívüli. Erről van vmi hiteles forrásotok? Vagy csak a lelkeknek jó ezt táplálni,mert az nem lehet, hogy a Barca kinevelt csak úgy egy igazi világklasszist, az csak a Real-nak járt/jár, Barca-ék csaltak, mutyiztak, doppingoltak, véletlen volt és különben is csak most az egyszer, soha többet úgyhogy örüljünk...stb...
Szidják itt páran a 12 éves Barca divat drukkereket, aztán azok se különbek semmivel akik itt nem látnak a dühtől.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8348
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2017. szeptember 20., szerda 11:32

Es melyik EB-re gondoltal? Mert a 12-esben csak a dontoben volt alazas, addig szenvedes ment.

A 08-as EB tenyleg az volt, de akkor meg sehol nem volt a Barca-fele futball, sot, jellemzoen azutan huztak be a meccseket (tenyleg csodas focival) miutan Aragones mindig lekapta Xavit a 60. perc kornyeken. :D

A tobbi szoban forgo temara felesleges is szavakat pazarolni...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. szeptember 20., szerda 11:31

Dzsi lehet picit szélsőségesen adja elő a véleményét, viszont abban teljesen igaza van, hogy amit nekünk kellett elviselni a Guardiola időszak alatt, az nem volt semmi. Durván ment az agymosás, a mai fake news-ok módoszeréhez hasonlítanám a dolgot. Annyit tolták a propagandát, hogy még a semleges szurkolókkal is elhitették azt a sok ferdítést. Mi pedig ha esetleg valahol megszóltuk, hogy szép és jó, ami most megy a Barcánál, csak ez egyáltalán nem volt jellemző náluk és kb nem is lesz, ellentétben azzal, amit állítanak (nem csak a szurkolók, hanem a játékosok, vezetőség, katalán újságírók), egyből jött a csak irígység szól belőled és társai szövegek. Sorban születtek a cikkek, blogok, konkrétan emlékszem egyre, ahol leírták, hogy a Barca a Jedi a Real Madrid pedig a Sith. Szürreális volt a dolog eléggé, mit ne mondjak.
Merci Zizou!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11237
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. szeptember 20., szerda 11:25

bercik írta: Arra is emlékszem mikor a Spanyol foci kilépett az árnyékából és a válogatott a vb-n mindenkit megalázott.
:lol:
Azt a vb-t amúgy senki nem nézte ? :( 2002 Japán/korea, na te szerintem arról beszélsz...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11237
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. szeptember 20., szerda 11:15

Dr.Dre írta:
Az remélem megvan, hogy ilyen "Mondd, hogy..." típusú , tele :lol: :lol: :lol: :lol: -el kijelentéseket én is tudnék írni rólatok?
Nem tudnál, gyakorlatilag 2en alátámasztottátok minden "közhelyemet" (de nekifuthatsz és én nem alátámasztani fogom minden bekezdésedet a reakciómmal) . Gúnyolódni tudnál, azt minden csapattal lehet, de nem tudnál összeszedni több ezer tényként közölt marhaságot a mi részünkről (legyen az szurkoló,elnök vagy játékos) ami megdőlt az évek során.

Az meg a kutyát nem bántja,hogy kineveltétek messit, itt a baj az,hogy akkoriban ez nem úgy volt tálalva,hanem,hogy ez a megszokott.Most meg még vissza is kérdeztek,hogy miért baj ha egy csapat igazol :lol: kurvára nem baj, csak akkor ha egy csapat évekig fikázza a másikat mert azok nagy pénzekért vásárolnak és az akadémiáját élteti mintha ezer éve csak messiket tenyésztene (amúgy ez is egy fail, mert sokkal több épkézláb focistát adott a Real akadémiája a világnak, mint a lamasia még ha 5szörös aranylabdást nem is)

Istenem ,mennyi baromság... Mezszponzor unicef vagyunk, aztán már mégse és qatar vagyunk...Atletico megérdemli,Neuer megérdemli,Buffon Megérdemli... Naphosszat lehetne sorolni ezeket a hülyeségeket.

bercik írta: nem mindig kerülhető ki az hogy olcsón veszel játékosokat. na meg persze a real se panaszkodhat hasonló igazolásokból. Akkor konkrétan mi ez a lenézés?
:lol: Igen most már ilyen bölcsen nyilatkoztok erről. És még vissza is kérdezel,hogy mi a baj ezzel.Semmi, minden fasza :mrgreen:


Nincsen semmi baj azzal,ha egy klub nem képvisel semmit, csak ne próbáljatok meg úgy eladni mintha képviselne nagy és hangzatos értékeket.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. szeptember 20., szerda 11:12

sebydani írta:
Süti írta:Nekem azt magyarázza meg nekem valaki, hogy miért selling point, hogy a saját akadémiájukról jött egy 5 aranylabdás játékos? :lol: Felőlem aztán a Balmazújváros akadémiájáról is jöhetne hozzánk játékos, ha itt nyeri hülyére magát, és potyognak az aranylabdák. :mrgreen:
Mert meszküegyklub. Te ezt nem értheted Süti. :roll:
:-(


Annyira sokkolt ez az egész így korán reggel, hogy most vettem csak észre, a mondatot se sikerült emberien megfogalmaznom. :lol:

De tényleg, most akkor Messi született tehetség, a világ valaha volt legjobbja, vagy a La Masia zseniális akadémiájának csúcsterméke? :hmmm:

Mindegy, lehet jobb, ha elengedem. :D
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: volt » 2017. szeptember 20., szerda 10:37

bercik írta:
rashidm írta: Erre csak azt tudom mondani, hogy "akkor engedjük át a döntőt ha már ilyen ügyesen eljutottak ideáig"? Ha megnyerték volna, akkor lett volna megérdemelt. Ez is olyan mint a bl döntőnél, hogy "Buffon nyerje meg, mert megérdemli". WTF? :lol: Ennyi erőből én is megérdemelnék 1 millás fizut havonta mert megérdemlem. :lol:
Nem csak eljutottak de jobban is jatszottak. Mint mondtam en aztan kicsit se banom hogy a real nyerte de ha az atletico huzta volna be akkor se hoborogtem volna a neten hogy kozuk se volt a blhez.
Amugy a megerdemelt szo az atletico kontextusaban nem tettek nelkuli. Mint az altalad felsorolt ket pelda.

Faust: utananeztem, az eb-re gondoltam. Az volt korabban.
A döntőben jobban játszottak? Láttad te azt a meccset?
Lőttek egy szerencsés gólt, utána pedig beparkolták a buszt.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3085
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2017. szeptember 20., szerda 10:27

Faust írta:
Arra is emlékszem mikor a Spanyol foci kilépett az árnyékából és a válogatott a vb-n mindenkit megalázott.
Arra gondolsz, amikor vért hugyozva mindenkit épphogy megvertek 1-0-ra?
Akartam írni. Örültem,hogy nyernek,de nem volt a legjobb a játék... Chile is jobb volt,ha jól emlékszem,és a döntőben is a hollandoknak voltak a nagyobb helyzetei. (Robben vs Iker-ek,amiket szerencsére utóbbi nyert)

2008-as EBn meg még nem úgy játszott Spanyolország,mint később. Nem a halálimpotens (mert sokszor rossz volt azt nézni,hogy az utolsó lépés mennyire nehezen megy,ha nincs Messi ehhez a játékhoz,bár sok független szurkolót amúgy is untatott már rövid idő után a Barcánál) tikitaka volt.
bercik írta:nem mindig kerülhető ki az hogy olcsón veszel játékosokat. na meg persze a real se panaszkodhat hasonló igazolásokból. Akkor konkrétan mi ez a lenézés?
De a Realnál nem is voltak úgy rápörögve a témára. Mindig is igazolt a csapat nagy neveket,hogy itt legyenek a legjobbak,azok kellenek ahhoz,hogy mindig a világ tetején legyen a Real.
Barcánál meg úgy beszélt mindenki (nem csak a szurkolók és dolgozók),mintha a Barcánál ez lett volna a múltban is. Ezért voltak már viccek,hogy Kubala,Stoichkov,Romario,Rivaldo,DInho is sajátnevelések voltak.
Dr.Dre írta:Oké, látom ez a 10 éves intervallum nagyon nem tetszik, jó, a 20. században ti voltatok a legjobb csapat. Oké.akkor mostmár tekintsünk el 1960-tól, és nézzük a belátható múltat. Mit érdekel engem hogy az 1900-as években ki mit nyert meg? Akkor teljesen más volt minden. Ne a múltból éljetek, van a jelenben is mire büszkék lennetek.
Akkor nézzük ennyi erővel 10 év helyett 2000 óta. 5 BL vs 4 BL. Ha le akarom egyszerűsíteni. De nem akarom,jó volt a Barca,fel is emelték a világ tetejére,a valaha volt legjobb helyére őket a szurkólók,újságírók(hozzáteszem tényleg alltime vizsgálható csapat),erre a Real meglépte bőven a szintjüket. 4 év 3 BL,és igen számít az a dupla,mert soha senkinek se jött össze.(Legnagyobb esélye a Bayernnek lehetett volna,ha Pep khmm nem b*ssza el)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. szeptember 20., szerda 9:39

Süti írta:Nekem azt magyarázza meg nekem valaki, hogy miért selling point, hogy a saját akadémiájukról jött egy 5 aranylabdás játékos? :lol: Felőlem aztán a Balmazújváros akadémiájáról is jöhetne hozzánk játékos, ha itt nyeri hülyére magát, és potyognak az aranylabdák. :mrgreen:
Mert meszküegyklub. Te ezt nem értheted Süti. :roll:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. szeptember 20., szerda 9:35

Nekem azt magyarázza meg nekem valaki, hogy miért selling point, hogy a saját akadémiájukról jött egy 5 aranylabdás játékos? :lol: Felőlem aztán a Balmazújváros akadémiájáról is jöhetne hozzánk játékos, ha itt nyeri hülyére magát, és potyognak az aranylabdák. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

bercik
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 14:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: bercik » 2017. szeptember 20., szerda 9:27

rashidm írta: Erre csak azt tudom mondani, hogy "akkor engedjük át a döntőt ha már ilyen ügyesen eljutottak ideáig"? Ha megnyerték volna, akkor lett volna megérdemelt. Ez is olyan mint a bl döntőnél, hogy "Buffon nyerje meg, mert megérdemli". WTF? :lol: Ennyi erőből én is megérdemelnék 1 millás fizut havonta mert megérdemlem. :lol:
Nem csak eljutottak de jobban is jatszottak. Mint mondtam en aztan kicsit se banom hogy a real nyerte de ha az atletico huzta volna be akkor se hoborogtem volna a neten hogy kozuk se volt a blhez.
Amugy a megerdemelt szo az atletico kontextusaban nem tettek nelkuli. Mint az altalad felsorolt ket pelda.

Faust: utananeztem, az eb-re gondoltam. Az volt korabban.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8348
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2017. szeptember 20., szerda 9:17

Arra is emlékszem mikor a Spanyol foci kilépett az árnyékából és a válogatott a vb-n mindenkit megalázott.
Arra gondolsz, amikor vért hugyozva mindenkit épphogy megvertek 1-0-ra?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. szeptember 20., szerda 8:39

bercik írta:
Realista24 írta: Miért érdemelték volna meg? :lol: Mert nekünk van 12?
persze, meg azért mert nekik 0. nagyon jó indok lenne de nem.

a 15-16os bl kiírásban átficánkoltak a barcán és a bayernen úgy hogy a barca ellen még jól is játszottak a bayern ellen pedig 1-1 jó félidővel és isteni csodával továbbmentek.

Míg a real madrid pedig helyzetek alapján épp hogy csak nem esett ki a wolfsburgtól de a legnagyobb pofon számomra a roma elleni volt ahol is bizonytalan volt a játék és Sala vagy kicsoda 2-3 100%os ziccert hagyott ki.

A döntőben pedig az atletico a kezdeti összezavart játékot lemosva magáról, átvette a meccs irányitását.

ez az én véleményem véleményem arról az évről.
:mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. szeptember 20., szerda 8:32

bercik írta:
Realista24 írta: Miért érdemelték volna meg? :lol: Mert nekünk van 12?
persze, meg azért mert nekik 0. nagyon jó indok lenne de nem.

a 15-16os bl kiírásban átficánkoltak a barcán és a bayernen úgy hogy a barca ellen még jól is játszottak a bayern ellen pedig 1-1 jó félidővel és isteni csodával továbbmentek.

Míg a real madrid pedig helyzetek alapján épp hogy csak nem esett ki a wolfsburgtól de a legnagyobb pofon számomra a roma elleni volt ahol is bizonytalan volt a játék és Sala vagy kicsoda 2-3 100%os ziccert hagyott ki.

A döntőben pedig az atletico a kezdeti összezavart játékot lemosva magáról, átvette a meccs irányitását.

ez az én véleményem véleményem arról az évről.
Erre csak azt tudom mondani, hogy "akkor engedjük át a döntőt ha már ilyen ügyesen eljutottak ideáig"? Ha megnyerték volna, akkor lett volna megérdemelt. Ez is olyan mint a bl döntőnél, hogy "Buffon nyerje meg, mert megérdemli". WTF? :lol: Ennyi erőből én is megérdemelnék 1 millás fizut havonta mert megérdemlem. :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. szeptember 20., szerda 8:31

Kicsit egyoldalú a véleményed, nem gondolod?
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 147 regisztrált és 0 vendég