Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. szeptember 27., szerda 17:10

Az én magánvéleményem az, hogy elektronikai áruból csakis újat veszek. Az a tuti.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. szeptember 27., szerda 16:06

Prohardceren van ennek topik, de ők használt játék gépet csak garival ajánlják. Illetve mivel akar játszani stb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. szeptember 27., szerda 15:20

180-ból használtan pl hardveraproról kurvafasza játékra is alkalmas gépet lehet venni, ami kb másfél-két éves.
15,6 collost ajánlanék, ami hordozható is és asztaliként is használható.
ASUS, Dell, Lenovo, kb ilyen sorrendben.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. szeptember 27., szerda 14:43

___Samy___ írta:Laptop szakik segítségét szeretném kérni. Haverom szeretne venni egy úgy gepet. Ami tudni kell, hogy meló mellett játszani is szeretne rajta, és mindezt olyan 180-bol kellene kihozni.

Ki mit tud ajánlani? Lehetőleg új gép kellene.
Nézzen teszteket róla: milyen a hűtése, az anyaghasználata, stb. Érdemes megkérdeznie a mobilarena fórumán. Ott tudnak segíteni. Én is azok alapján vettem a laptopomat, ugyanúgy dell volt. Csak kicsit drága lett. :mrgreen:

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. szeptember 27., szerda 14:35

___Samy___ írta:Laptop szakik segítségét szeretném kérni. Haverom szeretne venni egy úgy gepet. Ami tudni kell, hogy meló mellett játszani is szeretne rajta, és mindezt olyan 180-bol kellene kihozni.

Ki mit tud ajánlani? Lehetőleg új gép kellene.
Dell laptopot előszeretettel ajánlom egy olyan konfigurációval i5 processzor, nvidia 2gb videokártya. Konkrétan 180-bol nem lehet verő gépet venni, de egy jo konfiguracioval megáldott cuccot lehet. A lenyeg hogy Dell inspiron közül lehet variálni felhasználó szintű gép nekem mar 2 éve van i5, 1tb, 2gb videokartya. Nekem bevált.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. szeptember 27., szerda 13:57

Laptop szakik segítségét szeretném kérni. Haverom szeretne venni egy úgy gepet. Ami tudni kell, hogy meló mellett játszani is szeretne rajta, és mindezt olyan 180-bol kellene kihozni.

Ki mit tud ajánlani? Lehetőleg új gép kellene.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. szeptember 25., hétfő 21:21

Na ma volt lehetőségem megnézni, házon kívül ment nekem is, az itthoni wifinek nem tetszik valamiért, de egyelőre megoldást nem találtam :hmmm: Érdekes
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. szeptember 24., vasárnap 18:21

Pesten vagyok te hasznavehetetlen :-(
Köszi Krisz, megpróbáltam de sajnos nem működik egyelőre. :hmmm:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. szeptember 24., vasárnap 18:15

sebydani írta:Hm. Nekem se Safarin, se Chromeban nem működik. Esetleg ilyen helyzetre valami ötletetek van? :hmmm: Más oldallal még nem tapasztaltam ilyet, nem nagyon tudom mi okozhatja.
nekem is jó safarin, lehet csak szabolcsban offolták az oldalt :/

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. szeptember 24., vasárnap 18:01

Fusd le a szokásos köröket először, cookie és előzmények törlése.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. szeptember 24., vasárnap 17:58

Hm. Nekem se Safarin, se Chromeban nem működik. Esetleg ilyen helyzetre valami ötletetek van? :hmmm: Más oldallal még nem tapasztaltam ilyet, nem nagyon tudom mi okozhatja.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: peadani » 2017. szeptember 24., vasárnap 17:57

sebydani írta:Srácok, a feliratok.info csak nálam nem megy, vagy nektek se jó? Kb. 1 hete nem tölti be az oldalt semmilyen formában. :kivagyhe:
Nekem oké.(chrome)

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. szeptember 24., vasárnap 17:55

Srácok, a feliratok.info csak nálam nem megy, vagy nektek se jó? Kb. 1 hete nem tölti be az oldalt semmilyen formában. :kivagyhe:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. szeptember 24., vasárnap 0:01

d.gergo írta: Felhasználás-függő. Ilyen kamerával lehet kéthavonta kellene egy backup a gépre 64 gigával is. Bár állítólag az új szoftverben most jobban tömörítik a felvételeket, és feleannyit foglalnak. :hmmm:
Tényleg attól függ. Én speciel alig fényképezek, szóval ez nem jelentene gondot. Zeneimhez viszont elég sok hely kell, szeretem ha rajta vannak a telón, és bármikor tudom őket hallgatni. Appok igaz nem foglalnak jellemzően sok helyet, de azért manapság egy facebook vagy messenger is szépen növöget magától, amíg azt nem veszed észre, hogy 1 gigát foglal. :D Viszont az is jó kérdés, hogy abból a 64 gigából mennyi az elérhető... Mert nem tudom mennyit foglalhat az ios11, de sztem 10gb-ot legalább, bár én még 54 gigával is ellennék.

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2017. szeptember 23., szombat 23:43

Sierra írta:és most már 64 gb az alap verzió, ami már bőven jó.
Felhasználás-függő. Ilyen kamerával lehet kéthavonta kellene egy backup a gépre 64 gigával is. Bár állítólag az új szoftverben most jobban tömörítik a felvételeket, és feleannyit foglalnak. :hmmm:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. szeptember 23., szombat 23:19

Szifon.com-on olvastam:

"Az iPhone 8 nem véletlen kapta a 8-at névként és nem a 7s-t. Ez nem csak egy egyszerű frissítés, mivel 70%-ban ugyanaz van benne, mint az iPhone X-ben. Brutális processzor, kiváló kamera, új kijelző, vezeték nélküli töltés és még számtalan szoftveres újdonság az iOS 11-ből."

akkor valószínűleg ezért. Egyre jobban szemezek ezzel a hülye 8-cal, csak most 2 évig fizetni 10-zel többet egy telóért... de tény, ezzel 3-4 évig simán ellennék, és most már 64 gb az alap verzió, ami már bőven jó.

mindorokke_barca
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:35

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: mindorokke_barca » 2017. szeptember 23., szombat 5:38

Sierra írta:nem tudja vki, hogy vajon almáéknál miért 8 jött és miért nem 7s? még nyáron is olvasgattam cikkeket és szinte mindenhol 7s meg 7s plusról írtak.
Csak pusztán marketing miatt. A legfobb konkurencia mar elert a 8hoz, emiatt egy laikusban az mozog, hogy ha a samsung mar 8asnál tart, akkor biztosan frissebb mint az iphone 7s. Hulyeségnek hangzik, pedig tényleg így működik az emberi agy :).

Ugyan emiatt hagyta el a Samsung is a Note 6-os modellt és az 5-ről egyből a 7-re ugrott, hogy ugyanabban az évben ugyanazzal a sorszámmal adják ki mint a galaxy S szériát.
2015 - Galaxy S6 --> Note 5
2016 - Galaxy S7 --> Note 7

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. szeptember 22., péntek 22:57

sebydani írta:Kíváncsi vagyok az ideivel mi a Home gomb "helyzet", a 7-nél amit hoztak újításként így nyomásra meg érzésre nekem nem tetszett, de gondolom azon nem változtattak idén.
Erre én is, nekem sem tetszett (még a jack hiánya annyira nem vészes dolog, persze fura még mindig), de ez az érintős home gomb nekem sem jön be. Pont azért szerettem a samsungokat is régen, mert volt középen egy fizikai gomb amit rendesen le lehetett nyomni :D ájfónnál ugyanezt szerettem.
Viszont sztem sem változtattak azon.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. szeptember 22., péntek 22:34

Sierra írta:
sebydani írta:Passz, de névtől függetlenül kijelenthető szerintem, hogy igazából ez egy 7S mintsem 8 az újításokat figyelembe véve. Igazából szerintem teljesen az X volt idén a központ, aztán bedobtak mellé valamit, hogy jöjjön ki több telefon és haladjanak a "sorozattal" is, hogy akit ez érdekel és nem az X tudjon mit vásárolni de, hogy miért épp így nevezték az nekem is talány.
igen, ez logikusnak tűnik, bár fura hogy megszakították a sima-s sormintát. kíváncsi leszek jövőre vajon 8s jön vagy 9. :D Egyébként külsőre nagyon tetszik a 8, így h visszatértek az üveghátlapra, kicsit újra emlékeztet a 4s-emre. :D
Igazából a 8 az egy 6sss. Jövőre szerintem az Xhez hasonló kivitelben jön majd a 9-es széria.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. szeptember 22., péntek 21:53

Sierra írta: igen, ez logikusnak tűnik, bár fura hogy megszakították a sima-s sormintát. kíváncsi leszek jövőre vajon 8s jön vagy 9. :D Egyébként külsőre nagyon tetszik a 8, így h visszatértek az üveghátlapra, kicsit újra emlékeztet a 4s-emre. :D
Igen, ezt adom teljesen, a 4S a valaha volt legkedvencebb telefonom volt, tetszik ez a lépésük :agree:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég