Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. október 1., vasárnap 15:49

BlancoMark írta:
palesz77 írta:Legújabb verzió szerint zárt kapukkal meg lesz tartva.
Es ez mi celt szolgal? Hogy nyugodtabb hangulatban lemenjen a meccs? :hmmm:
Aha, elméletileg elég sok értesítést kapott a klub arról, hogy a szurkolók bojkottálnák a meccset, és bemennének a gyepre. De hivatalos közleményt még nem olvastam én se.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5150
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. október 1., vasárnap 15:35

érdekességből megnézném milyen lenne a fejük ha eltiltanák őket 6 hónapra. nyáron meg vigyorgó fejjel megy mindegyik a spanyol válogatottba. érdekes emberek ezek. ez nem ideológia oda húznak ahol épp nagyobb hasznuk van. nem is tudom kikre hasonlítanak :cens:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. október 1., vasárnap 15:33

palesz77 írta:Legújabb verzió szerint zárt kapukkal meg lesz tartva.
Es ez mi celt szolgal? Hogy nyugodtabb hangulatban lemenjen a meccs? :hmmm:

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. október 1., vasárnap 15:33

volt írta:Azt olvastam, hogy elmarad a mérkőzés és a Barcátol akár pontokat is levonhatnak.
Nem hiszem, hogy emiatt elengednék a 6 vagy hány pontot.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. október 1., vasárnap 15:30

volt írta:Azt olvastam, hogy elmarad a mérkőzés és a Barcátol akár pontokat is levonhatnak.
ámen. 7-et elég lenne.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. október 1., vasárnap 15:30

Legújabb verzió szerint zárt kapukkal meg lesz tartva.

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: volt » 2017. október 1., vasárnap 15:28

Azt olvastam, hogy elmarad a mérkőzés és a Barcátol akár pontokat is levonhatnak.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2017. október 1., vasárnap 11:48

palesz77 írta:
V. Mester 77 írta:Annak van valóságalapja, h télen a barca rámegy Rashfordra?
Én még nem olvastam ilyet, nem az angol sajtó a forrása véletlenül?

Kollegám mondta. Elvetemült szurkoló. Többet van kint meccsen mint itthon. Mundo Dep.-on látta. De en nem találtam.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. október 1., vasárnap 11:46

V. Mester 77 írta:Annak van valóságalapja, h télen a barca rámegy Rashfordra?
Én még nem olvastam ilyet, nem az angol sajtó a forrása véletlenül?

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lestat » 2017. október 1., vasárnap 11:41

V. Mester 77 írta:Annak van valóságalapja, h télen a barca rámegy Rashfordra?

Az lehet de a MU és Mourinho ennyire nem hülyék hogy elengedjék.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2017. október 1., vasárnap 11:39

Annak van valóságalapja, h télen a barca rámegy Rashfordra?
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2017. szeptember 29., péntek 13:32

Én annyi pozitívumot látok, hogy nincs hülyére rotálva a csapat, nincsenek meccsről meccsre történő csapatrészes sorcserék.
Nagyjából azok játszanak akiknek kell is.
Egyelőre a szerencsés sorsolásnak is köszönhető (mondjuk tavaly ilyeneken is buktunk ősszel, otthon), hogy csak győztünk, ezért kéne még a Las Palmast megverni hétvégén, mert utána már keményebb bugik lesznek.

De már az elmúlt két meccs is vállalhatatlan volt, mindkétszer Messinek nem ment, így a csapatnak se. Nagyon személyfüggők lettünk támadásban idénre. Pedig eddig is ez volt, de most még durvábban.
Ha Suareznek eszébe jutna, hogy kell focizni, az esetleg javíthatna a helyzeten.

Na mindegy meglátjuk, bl-ben viszont súlytalan a csapat, szerintem, hiába a két győzelem, a juvénél hiányzók is voltak. Bajnokságban odaérhetünk, szerintem mindenképpen szoros lesz tavasszal a dolog.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. szeptember 29., péntek 10:54

Babinho írta:Csuklóból ezt a bajnokságot nem fogjuk tudni hozni. Keményebb lesz mint tavaly.
Jóhogy, adtunk vagy 7 pontnyi előnyt. :mrgreen: Amúgy amondó vagyok, hogyha mindenki egészséges és olyna formában leszünk, mikor volt a szuperkupa akkor egyértelmű hogy felénk áll a zászló. Az már más kérdés, hogy ezek a meccsek mindig 3 esélyesek. :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. szeptember 29., péntek 10:52

Nagyon sokat akarnak általában belelátni egy-egy sikeres rajtba.Nem győzöm hangsúlyozni ,hogy tata martinoé a rekord, a legjobb szezon kezdésé... De kb minden évben jól kezdik a szezont, és minden évben ugyanez a belemagyarázás megy, olyan dolgokat vízionáltok ami nincs is csak a győzelmek elhomályosítják a képet.

Én néztem a meccseiket 1-2t leszámítva és nem láttam változást.Van 1-2 jobb teljesítmény és Messi. Persze ez tavaszra összeállhat de ennyire az elején belemagyarázni dolgokat szerintem felesleges. És ez fordítva is igaz, mert nálunk is 1-2 botlás azt már összevissza csinálta magát mindenki.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. szeptember 29., péntek 10:35

Az jó irány, hogy Messi és öngól függő a csapat?
A foci ennél komplexebb sport. A szezonrajtjuk sem azt igazolja, hogy csak ennyiről lenne szó barcáéknál...
A pozitív változásnak vannak jelei. Aztán majd eldől, ki is jön e tavaszra. De ne ringassuk magunkat abba, hogy csak a karma van mellettük, mert nyalóka lesz a clasico, ha madridban is ezt hiszik. Vegyük komolyan a bajnokságot és az ellenfeleket. Csuklóból ezt a bajnokságot nem fogjuk tudni hozni. Keményebb lesz mint tavaly.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. szeptember 29., péntek 10:28

Realista24 írta:
De a vak is látja, hogy jó irányba mozdult el a csapat és ez csak jobb lehet tavaszra.
Az jó irány, hogy Messi és öngól függő a csapat?
pszt, ne mond el nekik
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. szeptember 29., péntek 10:24

De a vak is látja, hogy jó irányba mozdult el a csapat és ez csak jobb lehet tavaszra.
Az jó irány, hogy Messi és öngól függő a csapat?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2017. szeptember 29., péntek 10:23

A Juve az Juve, bele lehet magyarázni dolgokat, hogy kik hiányoztak, nálunk meg új edző, új felfogás. Iniesta is elmondta, még csak tanulják mit is kér tőlük Valverde.
A Sportingot is megvertük idegenben, azért az sem egy könnyű helyszín, ha jól emlékszem tavaly ti is kínlódtatok velük rendesen. Ez a Barca még közel sem kész csapat, több játékosnak is keresi a helyét az edző, próbálgat több formációt. Az látszik, hogy elsőre a védekezést szeretné rendbe tenni. Vannak hátul még hibák, de olyan nincs mint tavaly Lucho-nál, higy záporoznak a 100%-os ziccerek a kapunkra. Semedo-t és Alba-t nagyon jól hssználjuk, hogy az ellen ne tudjon kontrázni. A Sportingnál kevés gyorsabb csapat van, de egyszer sem futottak le minket.
Igazuk van azoknak, akik azt mondják még korai jósolgatni, bármi lehet. De a vak is látja, hogy jó irányba mozdult el a csapat és ez csak jobb lehet tavaszra.
Arról nem beszélve, hogy végre olyan edzőnk van aki tud cserélni. Jól nyúl a meccsbe, közben is jól változtat, nem ragaszkodik egy adott sémához mint az előző edzői gárda.
Suarez a nagy talány egyelőre, neki nem ízlik eddig ez a kombinatívabb játék. Rengeteg passzt elront, csak kínlódik. Vagy egyszerűen pocsék formában van. Nála tudjuk, hogy így működik, aztán elrak 8-10 gólt 1 hónap alatt, de most nála én inkább azt érzem, hogy nehezen alkalmazkodik. Nem temetném még, de a sztárok közül egyértelműen ő járt eddig a legrosszabbul.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. szeptember 29., péntek 9:13

Nem a játékosok dolga a klub belügyeit megoldani. Mindenki ismeri a csapatkapitányok álláspontját, egyértelművé tették, hogy nem állnak ki mellette. Most mi mást csináljanak, tagadják meg a játékot? Úgy basznám ki őket, hogy a lábuk nem éri. Ezt egyetlen játékos sem teheti meg, és ezt intelligensen ők is tudják. Játékosok, nem istenek. Van egy hierarchia ha tetszik ha nem. Majd a sociok döntenek, hidd el, hogy képben vannak mindennel. Van azt hiszem közel 150-160 ezer sociojuk. Nem jött össze 16 ezer. Pont.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2017. szeptember 29., péntek 1:09

Barca drukkerkent biztos jo ezt olvasni, viszont szerintem ezek után ez eszméletlenül szánalmas.
Amíg levegőben lógott ez az egész ujravalasztas dolog ment a kuss, illetve jöttek a hírek hogy nem akarnak hosszabbítani. Mintha jöttek volna olyan nyilatkozatok is a játékosok által amik cáfolták Bartomeu kijelentéseit. Most meg jön hogy hosszabbitanak mégis, azután hogy marad Barto?Nevetséges és gerinctelen dolog. Lett volna akkor tényleg akkora faszuk hogy megmondják a socioknak hogy nem támogatjuk ezt az embert es tegyetek ellene mert tönkreteszi a klubot, ehelyett jöttek a félig sunyi megmozdulások, kommentek de amint kiderül hogy az ellenség marad, hirtelen mégsincs gond vele.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 218 regisztrált és 0 vendég