Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3871
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. október 4., szerda 23:30

Zsombor írta:Állítólag Heynckes irányít szezon végéig.
Ahogy olvasom, szezon végén pedig megy Nagelsmann, ez egyértelműen jobb opció mint a Enrique vonal.
Oda német edző kell és megkell kezdeni a generációváltást legkésőbb nyáron, szerintem ez a legfőbb feladata a BM-nek és ez kell ahhoz, hogy visszajussanak európa top3 csapata közé a következő években.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. október 4., szerda 23:26

ahogy látom a bild-re hivatkoznak. kicker is ott van. akkor elég biztosnak tűnik. nagyságrendekkel jobb megoldás mint LE. de őt csak kitalálta a média szerencsére.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2017. október 4., szerda 23:19

Állítólag Heynckes irányít szezon végéig.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2017. október 4., szerda 20:46

ziro4vr írta:Aki ismeri a dortmund ügyeit, Isak miért nem játszik kb egy percet se?
a felnőtt csapatban nem tudom miért, de múltkor a junior blbe kezdő volt ellenünk asszem :hmmm:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. október 4., szerda 19:53

Aki ismeri a dortmund ügyeit, Isak miért nem játszik kb egy percet se?
Nem illik.

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2017. október 4., szerda 15:18

Szerintem az idei szezonnak így is úgyis reszeltek, függetlenül az edző kilététől. Ez a keret jelenleg messze van az ideális összetételűtől.
Egy Draxler Goretzka Brandt/Werner trióra be kell ruházni nyáron, Robbéryt vissza lehet szépen vonultatni, meg lehet köszönni nekik mindazt amit a klubért tettek, és új alapokra lehet helyezni a csapatot.
Egy-két év "gyenge" átmenet után újra BL esélyes lenne a Bayern szerintem.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. október 4., szerda 14:44

Ha odavisznek egy LE-kalibert, az a hiányzó identitás ugyanúgy megmarad, ami most a legnagyobb gondjuk.

A keret alapvetően jó, 2-3 komoly igazolás kéne, nem is lenne annyira drága, pl Draxler.

De ha most odamegy egy LE, megint vesznek valami latint aki nem passzol sem a játékba sem a filozófiába.

Ő bajuk, alapvetően én szeretem a Real-Bayern párharcokat, mert patináns meccsek, és a foci is jó. Csak ha a németeknek nem úgy megy, jön a kisebbségi komplexus meg a köpködés.
Nem illik.

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. október 4., szerda 13:28

BlancoMark írta: De az nem official hogy Sagnol szezon vegeig tuti marad? :hmmm: Vagy mar most le akarjak valtani?
Az nem is volt soha terv. Legalábbis én úgy tudom, ő csak addig ugrott be, még nincs meg Carlo utódja.
Mia san mia

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4884
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. október 4., szerda 12:52

ikarus93 írta:
peto.isti írta:Oddsmozgások aggasztóak... Luis Enrique szorzója 7 ről 2,5-re (!!!) esett :angry: :angry: :angry: :-@ :-@
Ha Enriquét odaviszik, akkor le is húzhatjátok a rolót erre a szezonra. Ott nem hiszem, hogy lesz bajnokság max egy kupa. A BL meg amúgy is esélytelen nektek. Bocs.
De az nem official hogy Sagnol szezon vegeig tuti marad? :hmmm: Vagy mar most le akarjak valtani?

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. október 4., szerda 12:47

Hát nem örülnék én se neki, bízom benne, hogy a vezetőségnek több esze van és a legkézenfekvőbb megoldáshoz nyúl!
Mia san mia

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3871
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. október 4., szerda 12:37

peto.isti írta:Oddsmozgások aggasztóak... Luis Enrique szorzója 7 ről 2,5-re (!!!) esett :angry: :angry: :angry: :-@ :-@
Ha Enriquét odaviszik, akkor le is húzhatjátok a rolót erre a szezonra. Ott nem hiszem, hogy lesz bajnokság max egy kupa. A BL amúgy is esélytelen nektek. Bocs.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. október 4., szerda 12:37

max majd egy fél év múlva kiteszik és jön a hoffi edző..

LE megmutatta mit tud a romában. a barca edzőjének nem nehéz lenni mert ha nem változtatsz a taktikán akkor a gyerekkoruk óta beléjük vert tikitaka megold mindent. itt is ilyen jövőt jósolok neki mint a romában.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBeno 2017. október 4., szerda 12:37-kor.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3871
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. október 4., szerda 12:36

peto.isti írta:Oddsmozgások aggasztóak... Luis Enrique szorzója 7 ről 2,5-re (!!!) esett :angry: :angry: :angry: :-@ :-@
Ha Enriquét odaviszik, akkor le is húzhatjátok a rolót erre a szezonra. Ott nem hiszem, hogy lesz bajnokság max egy kupa. A BL meg amúgy is esélytelen nektek. Bocs.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. október 4., szerda 12:32

Oddsmozgások aggasztóak... Luis Enrique szorzója 7 ről 2,5-re (!!!) esett :angry: :angry: :angry: :-@ :-@
Mia san mia

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. október 4., szerda 11:00

L.Miki írta:
peto.isti írta:
Mert barátként váltak el, s jó viszonyban vannak a mai napig. :) Mondjuk remélem ez az Enrique dolog kamu, mert az még viccnek is rossz lenne. Minden jel Tuchelre utal. Remélem nem jön közbe más, már csak azért sem, mert 1,40es oddson megtoltam. :lol:
Azért a Barcával egy triplázást csak sikerült elérnie... :mrgreen:
Meglepődnék nagyon ha ő jönne, mivel az aktuális edzőtől mindig elvárják a német nyelvet. Emiatt kellett Pepnek vagy éppen Carlonak is megtanulnia. Enriquenek nem lenne ideje most erre, ráadásul a németesítésbe ne spanyol edzővel fogjanak már bele. :D Sokkal inkább Tuchel!
Mia san mia

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. október 4., szerda 10:57

peto.isti írta:
Mert barátként váltak el, s jó viszonyban vannak a mai napig. :) Mondjuk remélem ez az Enrique dolog kamu, mert az még viccnek is rossz lenne. Minden jel Tuchelre utal. Remélem nem jön közbe más, már csak azért sem, mert 1,40es oddson megtoltam. :lol:
Azért a Barcával egy triplázást csak sikerült elérnie... :mrgreen:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. október 4., szerda 10:51

Babinho írta:Ez mindig érdekes egy megjelenő nyilatkozatnál, hogy a kérdésre válaszolt e, vagy magától mondta... :)
De tudva levő, hogy Hoeness nagy haverja volt Pepnek, amikor kijött a böriből nyilatkozta is Rumineggenek felrótt kritikaként, hogy ha nem ment volna nyaralni még mindig a klubnál lenne Pep. Szerintem kettejük közt most farokcsóválgatás megy, Hoeness akar edzőt hozni, ezt pedig alaposan átgondolt döntés alapján kívánja meghozni, még jó hogy kikér minden segítséget. Nincs ebben semmi furcsa.
Ellentét is van közöttük!

Kalle >>> Tuchel
Uli >>> Nagelsmann
Mia san mia

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. október 4., szerda 10:50

palesz77 írta:Lehet rosszul gondolom, de szerintem a riporter konkrétan megkérdezte, hogy beszélt-e Peppel az edzőkérdésről, és arra válaszolta ezt. Úgy meg semmi fura szerintem, erről tök felesleges lett volna hazudni.
Valószínű egyébként ez lehetett. Oktoberfest van Münchenben, amin részt vett egykori edző, akivel mai napig jó kapcsolatban van a Bayern vezetősége. Pep 0-24-ben a focinak él, nyilván szóba került az asztalnál az edzőkérdés is.
Mia san mia

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. október 4., szerda 10:49

Ez mindig érdekes egy megjelenő nyilatkozatnál, hogy a kérdésre válaszolt e, vagy magától mondta... :)
De tudva levő, hogy Hoeness nagy haverja volt Pepnek, amikor kijött a böriből nyilatkozta is Rumineggenek felrótt kritikaként, hogy ha nem ment volna nyaralni még mindig a klubnál lenne Pep. Szerintem kettejük közt most farokcsóválgatás megy, Hoeness akar edzőt hozni, ezt pedig alaposan átgondolt döntés alapján kívánja meghozni, még jó hogy kikér minden segítséget. Nincs ebben semmi furcsa.

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. október 4., szerda 10:47

BBeno írta:
„Elmondtam Pep Guardiolának, hogy kit nevezünk ki a következő napokban. Elégedettnek tűnt a választással” – mondta a müncheni AZ című lapnakUli Hoenes​s.
valaki bayernes mondja mar el ugyan miert kerdezik ki pep velemenyet..
ertem en hogy o akarta nagyon tuchelt maga utan de mar tobb mint egy eve nem a klub alkalmazottja.
Mert barátként váltak el, s jó viszonyban vannak a mai napig. :) Mondjuk remélem ez az Enrique dolog kamu, mert az még viccnek is rossz lenne. Minden jel Tuchelre utal. Remélem nem jön közbe más, már csak azért sem, mert 1,40es oddson megtoltam. :lol:
Mia san mia


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég