Bundesliga

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 16., hétfő 11:01

Meg a sok buta angol csapattal szemben nem nehéz normális focit csinálni. Pochettino 3ad áron megcsinálta, igaz most megrekedt szerintem a Spurs.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Pipita » 2017. október 16., hétfő 10:59

Dehogy tart. A Bayernnel is szeptemberben verte szarrá a világot, tavaly is 6/6-tal kezdett a Cityvel.

Nem tud formát időzíteni, fogadni mernék rá hogy tavaszra ugyanolyan bohóc csapat lesznek, mint minden Pep csapat valaha, a Barcát leszámítva. Biztos vagyok benne hogy addig fog tartani a BL menetelésük, amíg össze nem futnak egy igazi csapattal - Barca, Real, esetleg PSG, Juve, Atleti, Bayern... mind esélyesebb lenne.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. október 16., hétfő 10:44

Hja, a Citynél most valamit nagyon eltalált Guardiola, persze kérdéses, hogy kitart ez a forma tavaszig.

Egyelőre a Bayern csodával is várjunk. Azt tudjuk, hogy jobbak, mint ahogy kinéztek a szezon első pár meccsén, de azt is, hogy az edzőváltás pár meccsre mindig felpörgeti a csapatokat. A bundásban is ugye kikapott a Dortmund, és hopp máris csak 2 pont az a hátrány, ezt a meccset Carloval is hozták volna.

A BL az nyilván teljesen kiszámíthatatlan Ancelottival is, Guardiolával vagy Heynckessel is. Az egyenes kieséses szakaszban elég egy rossz meccs, és vége. A rossz meccs meg könnyen összejöhet: 1-2 sérült kulcsjátékos, eltiltás, egy bekapott 11-es, esetleg bajnoki rangadó előtte, utána (ezt mi elég jól ismerjük).

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Solari » 2017. október 16., hétfő 10:16

Mondjuk az atletico elleni meccs tényleg csoda volt. A durvábbik fajtából. Volt ott minden, kihagyott tizenegyes, kapufák, kihagyott ziccerek. Nem Guardiolán és nem is az atleticon múlt az eredmény.

Guardiolanak rengetegszer kellett nélkülöznie a bayernben a legjobbjait.
Nem szeretem a személyiségét de mint edző korántsem olyan rossz.
Utálni meg itt azért utálják mert a barcában volt és viselkedésileg sokszor nem pozitív irányba hajlott. Így nyilván sokan minden egyes hibáját felnagyítják.

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. október 16., hétfő 10:02

rashidm írta:
Pista, ha akkora edző lenne akkor a City-vel már rég bl elődöntőben lenne mindig+ pl bajnok minden évben. Ott volt a Barcában, a kor akkori legjobb csapatánál (ez tény). Nem mondom, hogy rossz edző csak ő is túl van hype-olva. Elment hozzátok, a bajnoki+kupán kívül másra nem futotta. City-ben még nehezebb a dolga. Az eredmények alapján tényleg az egyik legjobb, de én nem neveznék a top5-be se (ha lenne ilyen lista).

Nálam Carlo, Heynkess, SAF, de még Mou is előrébb van. Zizu-nak meg még sokat kell tanulnia.
Ezt majd az idő eldönti. Egyelőre idén lehengerlően kezdtek. Lehetséges, hogy meglesz a Cityvel a bajnokság. A BL speciális terep, de öntik a csapatába a pénzt, azt vesz meg akit akar, így ott sem tartom elképzelhetetlennek, hogy előbb utóbb villantani fog valamit. Persze ezek tényleg csak feltételezések vagy így lesz, vagy úgy, hogy megint nem nyer a Cityvel semmit, mint tavaly.

Korszakos csapata volt a Barcaban ez igaz, viszont Carlonak ugyanúgy az volt a Milan meg a Real nem?
Mia san mia

misafeco
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017. március 25., szombat 13:54
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017. október 16., hétfő 10:01

Bírom amikor valaki az atleticoval dicsekszik,hogy lefocizzák őket vagy a kapuhoz szegezik :D Nem mintha matracék mem ezt akarnák és élveznék.

Azon a 2 meccsen 80-90 százalékban az történt amit a matrac akart.Az hogy 5ször annyit lőtt kapura a bayern magától értetődő. Guardiola csont nélkül kiesett az első komoly ellenféllel szemben minden évben(3 teljesen különböző stílustól,ebből az egyiket ő épitette fel xddd ),Ancelotti meg pont a bl címvédő és későbbi győztesbe szaladt bele a 8 között.

Egy szebb világban Guradiolát vasvillával üldözik el münchenből a ‘14es mészárlásunk másnapján és Carlo kapja meg a nagyobb türelmet.Bár ha a játékosokkal nem jött ki akkor mind1,csak nekem fura mert ha azt a bohócot nem utálták ki az ilyen müllerek akkor az öreg Carlo-val még is mi a bánat bajuk lehetett.

Heynkess-re kíváncsi leszek, biztos felpörögnek tőle,nagy csodában viszont nem bíznék.Mindenesetre a lehető legjobb ideiglenes megoldást találták meg szerintem.Az öregek megint felpöröghetnek a nosztalgia faktortól de attól még öregek maradnak,szóval a bl-hez valami hihetetlen formaidőzítés és erőnlét kéne nekik.Az öreg Jupp-nak mindenesetre vannak tökei,nem sokan vállalták volna ezt.
Meg tudom érteni, hogy ti Realosok nem nagyon bírjátok Guardiolát, de azért messze nem az a kókler, aminek sokan lefestik. Van egy megfelelő közegben kiválóan működő játékrendszere, amit próbál minden csapatára ráhúzni. A Barcánál ez nyilván jól működött. A Bayern szintén egy labdabirtoklásra építkező focit játszik, nem volt nehéz dolga az alapokat átadni, de ugye itt nincs Messi, nem fog menni ugyanaz a taktika. Azt hiszem, ezt az első évében felismerte és megpróbált változtatni. A második éve a sérülések miatt lett kuka, a harmadik nagyon jól ment, egészen az Atleticóig.

Nem tudom, mennyire van meg az a párharc, az első meccsen tényleg az Atletico akarata valósult meg. Gól az első félidőben, majd az ellenfél játékának megfojtása. Azt viszont nehezen hiszem, hogy az Atletico két bekapott gólt, és Bayern tizenegyest szeretett volna a második meccsre, helyzetek tömkelegével. 33 kapuralövés, ebből 7 eltalálta a kaput. Összehasonlításképpen az idei Real-Atletico odavágón a Real 17-szer próbálkozott, és 7-szer találta el a kaput.

Összességében rossz döntésnek tartom Guardiola kinevezését (ahogy Ancelottiét is), nem hozta az elvárt eredményeket (3 év alatt 0 BL döntő), de ennek ellenére nem venném el az érdemeit.

Heynckesben én bízom, örülök, hogy kinevezték, nagyon nem lenne jó, ha tovább csúszna lefelé a csapat. Tűzoltó szerepben eddig még nem okozott csalódást, de ha sikerülne még egy évre rávenni, az lenne a legjobb.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. október 16., hétfő 9:51

peto.isti írta:Guardiola sokak szemében egy sátán, általában le van nézve, amit nem igen értek. Az eredmények őt igazolják egyelőre. Nem tudom hány sikeresebb edző van nála a világon, s ideje is van még bőven újabb trófeákat gyűjteni....
Pista, ha akkora edző lenne akkor a City-vel már rég bl elődöntőben lenne mindig+ pl bajnok minden évben. Ott volt a Barcában, a kor akkori legjobb csapatánál (ez tény). Nem mondom, hogy rossz edző csak ő is túl van hype-olva. Elment hozzátok, a bajnoki+kupán kívül másra nem futotta. City-ben még nehezebb a dolga. Az eredmények alapján tényleg az egyik legjobb, de én nem neveznék a top5-be se (ha lenne ilyen lista).

Nálam Carlo, Heynkess, SAF, de még Mou is előrébb van. Zizu-nak meg még sokat kell tanulnia.

peto.isti
Hozzászólások: 253
Csatlakozott: 2017. április 3., hétfő 12:22
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: peto.isti » 2017. október 16., hétfő 9:16

dzsi91 írta:
Bírom amikor valaki az atleticoval dicsekszik,hogy lefocizzák őket vagy a kapuhoz szegezik :D Nem mintha matracék mem ezt akarnák és élveznék.

Azon a 2 meccsen 80-90 százalékban az történt amit a matrac akart.Az hogy 5ször annyit lőtt kapura a bayern magától értetődő. Guardiola csont nélkül kiesett az első komoly ellenféllel szemben minden évben(3 teljesen különböző stílustól,ebből az egyiket ő épitette fel xddd ),Ancelotti meg pont a bl címvédő és későbbi győztesbe szaladt bele a 8 között.

Egy szebb világban Guradiolát vasvillával üldözik el münchenből a ‘14es mészárlásunk másnapján és Carlo kapja meg a nagyobb türelmet.Bár ha a játékosokkal nem jött ki akkor mind1,csak nekem fura mert ha azt a bohócot nem utálták ki az ilyen müllerek akkor az öreg Carlo-val még is mi a bánat bajuk lehetett.

Heynkess-re kíváncsi leszek, biztos felpörögnek tőle,nagy csodában viszont nem bíznék.Mindenesetre a lehető legjobb ideiglenes megoldást találták meg szerintem.Az öregek megint felpöröghetnek a nosztalgia faktortól de attól még öregek maradnak,szóval a bl-hez valami hihetetlen formaidőzítés és erőnlét kéne nekik.Az öreg Jupp-nak mindenesetre vannak tökei,nem sokan vállalták volna ezt.
A Ticos résszel nem értek egyet. Mindenki tudja, hogy a Tico játéka a jó védekezésből indított kontrajáték. Ez az első meccsen meg is valósult, mert a Bayernnek nem volt nagy helyzete, viszont a második meccsen totál csődöt mondtak a spanyolok. A hátukat karcolta a háló és csak a jó isten mentette meg őket attól, hogy ne essenek ki 1 félidő alatt. Ki tudja mi lett volna a helyzet ha Müller belövi a 11-est és nem tudnak tovább bekkelni. De még ettől függetlenül is, egy értelmes kontratámadást nem vezettek, góljukat annak köszönhették hogy Boateng lába alatt elcsúszott a labda. Itt nem húznám rá Pepre a vizes lepedőt. Simeone nyilatkozta is meccs végén, hogy pályafutása alatt soha nem találkozott még olyan erős csapattal mint az a Bayern. Szerintem nem magától értetődő az, ha a világ egyik legjobban védekező csapata ellen több mint 30X lőnek kapura. Az utolsó évére Peppel semmi baj nem volt.

Carlos rész is egyoldalú. Azt írod őt védve, hogy az öreg beleszaladt a későbbi BL győztesbe. Igen. Pepnél pedig azt írod, hogy minden évben egyből kiesett az első komoly ellenfél ellen. Itt is meg kell említeni, hogy szintén a későbbi győztes ejtette ki 2X....

Valami nagy baj lehetett Carlova, hisz a csapat magja elég sok edzőt átélt már. Valamiért egyikkel sem volt probléma.... Nem tudom mi igaz, az olasz hanyag edzéseiből, de a mindig jól értesült bild is kiemelte, hogy Jupp első dolga az edzések megreformálása volt. Ami viszont a mezei szurkolók számára is szembetűnő volt, hogy tényleg semmi kondija nincs a játékosoknak.

Guardiola sokak szemében egy sátán, általában le van nézve, amit nem igen értek. Az eredmények őt igazolják egyelőre. Nem tudom hány sikeresebb edző van nála a világon, s ideje is van még bőven újabb trófeákat gyűjteni....

Jupp szerintem is a lehető legjobb választás. A keret erősebb mint 13-ban volt (ezt Jupp is elmondta), akkor igazából csak egy kezdő volt, de a padon nem ült komoly potenciál. Most a pad is teljesen rendben van. Így, hogy időben történt Carlo elküldése bármi megtörténhet szerintem. Tavaszra simán fellehet építeni a kondíciót. Mint ahogy te is írod a játékosok öregebbek, de igazából a kezdőből ez két embert érint, Robbent és Ribéryt. Lehet okosan menedzselni simán őket is.
Mia san mia

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 16., hétfő 6:55

misafeco írta:
Realista24 írta:
Nem véletlenül ült az utolsó meccsen a padon az az 5? Játékos aki szarba se vette Carlot.
Mármint a PSG ellen? Elvileg Müller is benne volt ebben az 5 játékosban, ő pedig játszott. Persze ez az 5 "lázadó" könnyen lehet, hogy csak pletyka. Ha meg igaz, az érmének úgy gondolom itt (is) két oldala van. És ugye általában az edzőtől könnyebb megválni ilyen esetben, mint a játékosoktól.

Nem gondolnám, hogy direkt a meccseken akartak edzőt buktatni a játékosok, és direkt játszottak rosszul. A futásteljesítmény nem javult az előző fordulókhoz képest (itt ellenőrizhető):
https://www.sport.de/fussball/deutschla ... fleistung/

Taktikailag viszont ég és föld a különbség a tegnapi és pl. Sagnol Hertha, vagy Ancelotti Wolfsburg meccse között. Volt csapatvédekezés, volt sebessége a támadásoknak, a széleket rendesen lezárta a csapat, a meccs egyes szakaszaiban a presszing is egész tetszetős volt. Benne lehet az is, hogy mindenki bizonyítani akart az új edzőnek, de fejlődés akkora, hogy azt nem lehet csak erre fogni. Jó, ez csak egy Freiburg volt, pár hét múlva okosabbak leszünk.
És arra nem gondoltál, hogy az az 5 fúrgép úgy meglékelte Carlo taktikáját, hogy azért volt szervezetlen szarhalmaz az egész? Mert én, mint játékos, ha nem értek egyet az edzőmmel, akkor tuti nem azt csinálom, amit kér tőlem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. október 16., hétfő 3:32

misafeco írta:
pheco írta:Lattuk a Realt is, hogy mennyire hajtottak Beniteznel es utana ZZ-nel. Sima edzobuktatas volt az egesz. Nem hittem volna, hogy megbukik Carlo, gondoltam feludules lesz a Pep fele Bayern utan...
Pepnek legalább volt némi koncepciója, és minden hibája ellenére fejlődést is mutatott taktikai téren. Az utolsó évében már egész hatékonyan, ráadásul tetszetős játékkal juttott el a csapat a BL elődöntőbe, hogy aztán a Simeone-bunker beleköpjön a levesbe. Az egész visszavágón kb. 1 értelmes helyzete volt a matracosoknak, ami pont elég volt, hogy kiessünk.
Bírom amikor valaki az atleticoval dicsekszik,hogy lefocizzák őket vagy a kapuhoz szegezik :D Nem mintha matracék mem ezt akarnák és élveznék.

Azon a 2 meccsen 80-90 százalékban az történt amit a matrac akart.Az hogy 5ször annyit lőtt kapura a bayern magától értetődő. Guardiola csont nélkül kiesett az első komoly ellenféllel szemben minden évben(3 teljesen különböző stílustól,ebből az egyiket ő épitette fel xddd ),Ancelotti meg pont a bl címvédő és későbbi győztesbe szaladt bele a 8 között.

Egy szebb világban Guradiolát vasvillával üldözik el münchenből a ‘14es mészárlásunk másnapján és Carlo kapja meg a nagyobb türelmet.Bár ha a játékosokkal nem jött ki akkor mind1,csak nekem fura mert ha azt a bohócot nem utálták ki az ilyen müllerek akkor az öreg Carlo-val még is mi a bánat bajuk lehetett.

Heynkess-re kíváncsi leszek, biztos felpörögnek tőle,nagy csodában viszont nem bíznék.Mindenesetre a lehető legjobb ideiglenes megoldást találták meg szerintem.Az öregek megint felpöröghetnek a nosztalgia faktortól de attól még öregek maradnak,szóval a bl-hez valami hihetetlen formaidőzítés és erőnlét kéne nekik.Az öreg Jupp-nak mindenesetre vannak tökei,nem sokan vállalták volna ezt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

misafeco
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017. március 25., szombat 13:54
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017. október 15., vasárnap 22:31

pheco írta:Lattuk a Realt is, hogy mennyire hajtottak Beniteznel es utana ZZ-nel. Sima edzobuktatas volt az egesz. Nem hittem volna, hogy megbukik Carlo, gondoltam feludules lesz a Pep fele Bayern utan...
Pepnek legalább volt némi koncepciója, és minden hibája ellenére fejlődést is mutatott taktikai téren. Az utolsó évében már egész hatékonyan, ráadásul tetszetős játékkal juttott el a csapat a BL elődöntőbe, hogy aztán a Simeone-bunker beleköpjön a levesbe. Az egész visszavágón kb. 1 értelmes helyzete volt a matracosoknak, ami pont elég volt, hogy kiessünk.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. október 15., vasárnap 22:17

Lattuk a Realt is, hogy mennyire hajtottak Beniteznel es utana ZZ-nel. Sima edzobuktatas volt az egesz. Nem hittem volna, hogy megbukik Carlo, gondoltam feludules lesz a Pep fele Bayern utan...

misafeco
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2017. március 25., szombat 13:54
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: misafeco » 2017. október 15., vasárnap 21:57

Realista24 írta:
wxyz írta:Akkor máshogy fogalmazom meg a végét: és a meccseken nem látszik a csapaton se taktika, se elképzelés.
Nem véletlenül ült az utolsó meccsen a padon az az 5? Játékos aki szarba se vette Carlot.
Mármint a PSG ellen? Elvileg Müller is benne volt ebben az 5 játékosban, ő pedig játszott. Persze ez az 5 "lázadó" könnyen lehet, hogy csak pletyka. Ha meg igaz, az érmének úgy gondolom itt (is) két oldala van. És ugye általában az edzőtől könnyebb megválni ilyen esetben, mint a játékosoktól.

Nem gondolnám, hogy direkt a meccseken akartak edzőt buktatni a játékosok, és direkt játszottak rosszul. A futásteljesítmény nem javult az előző fordulókhoz képest (itt ellenőrizhető):
https://www.sport.de/fussball/deutschla ... fleistung/

Taktikailag viszont ég és föld a különbség a tegnapi és pl. Sagnol Hertha, vagy Ancelotti Wolfsburg meccse között. Volt csapatvédekezés, volt sebessége a támadásoknak, a széleket rendesen lezárta a csapat, a meccs egyes szakaszaiban a presszing is egész tetszetős volt. Benne lehet az is, hogy mindenki bizonyítani akart az új edzőnek, de fejlődés akkora, hogy azt nem lehet csak erre fogni. Jó, ez csak egy Freiburg volt, pár hét múlva okosabbak leszünk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 15., vasárnap 14:22

wxyz írta:Akkor máshogy fogalmazom meg a végét: és a meccseken nem látszik a csapaton se taktika, se elképzelés.
Nem véletlenül ült az utolsó meccsen a padon az az 5? Játékos aki szarba se vette Carlot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. október 15., vasárnap 14:15

Akkor máshogy fogalmazom meg a végét: és a meccseken nem látszik a csapaton se taktika, se elképzelés.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 15., vasárnap 11:39

wxyz írta:Én is elégetlen lennék, ha olyan edzéseket csináltatnának velem és a csapattársaimmal, hogy kiscsapatok vernek minket erőnletben és meccsek közben nem látszódik hozzáadott érték a padról.

Biztos bonyolult, hogy 5 kulcsjátékos szabotalta Carlot. Kiszálltam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. október 15., vasárnap 11:30

Én is elégetlen lennék, ha olyan edzéseket csináltatnának velem és a csapattársaimmal, hogy kiscsapatok vernek minket erőnletben és meccsek közben nem látszódik hozzáadott érték a padról.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 15., vasárnap 11:10

wxyz írta:Már egy kis idő után látszik, hogy nem Carlo az edző Münchenben. Úgy néz ki Perez kritikái jogtalanok voltak amikor kirúgta, jó döntés volt.
Ilyen az amikor a csapat edzőt buktat. Tegnap egyből tudtak futni es hajtani.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. október 15., vasárnap 9:09

Perezt Benitez miatt kritizáltuk szerintem jobban,nem azért mert Carlot elküldte.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Bundesliga

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. október 15., vasárnap 8:21

Már egy kis idő után látszik, hogy nem Carlo az edző Münchenben. Úgy néz ki Perez kritikái jogtalanok voltak amikor kirúgta, jó döntés volt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 65 regisztrált és 0 vendég