Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. október 24., kedd 15:33

Süti írta:jó fradi. :lol: :lol: :lol: :lol:
Lementek Szabolcsba, ez lett a vége.. :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. október 24., kedd 15:22

jó fradi. :lol: :lol: :lol: :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 21., szombat 16:12

Valamlyeik nagy Fradista mondja má' meg, hogy ez a Moutari mit keres a pályán?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. október 17., kedd 20:52

H.E.H.E. írta:egy dolgot magyarázzon már meg nekem vki: ha viktor ennyi stadiont épít és ennyi pénzt nyomat a fociba, akkor nem volna érdeke, hogy legyen is belőle valami?
nem kéne sóval behinteni az összes mostani edzőt és vezetést, és 20 évre csak futsalt és utánpótlásedzőket képeztetni?
Dehogy érdeke. Az építkezéseket a haverok csinálják jórészt, abból jut neki is.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. október 17., kedd 20:29

ziro4vr írta:
BlancoMark írta:Matthaust most lattam az Arenaban... :hmmm: :mrgreen:
Én tegnap a Deákon jártam...melyikőnk lehet a befutó? :hmmm: :lol:
ezzel a fejjel a képeden nyilván lotár.


de mikor vesszük már észre, hogy tökmindegy, hogy ki az edző? :lol:
álomvilágban él ez a sok balfasz. :lol:


egy dolgot magyarázzon már meg nekem vki: ha viktor ennyi stadiont épít és ennyi pénzt nyomat a fociba, akkor nem volna érdeke, hogy legyen is belőle valami?
nem kéne sóval behinteni az összes mostani edzőt és vezetést, és 20 évre csak futsalt és utánpótlásedzőket képeztetni?
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. október 17., kedd 20:12

ziro4vr írta: Én tegnap a Deákon jártam...melyikőnk lehet a befutó? :hmmm: :lol:
Csak azért ő, mert mint írtad, nem vállalod. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. október 17., kedd 20:11

BlancoMark írta:Matthaust most lattam az Arenaban... :hmmm: :mrgreen:
Én tegnap a Deákon jártam...melyikőnk lehet a befutó? :hmmm: :lol:
Nem illik.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. október 17., kedd 20:02

Talan csak az utanpotlassal kellett volna dolgoznia...? :hmmm:
Nekem az pozitiv volt amikor atvette az egyik utanpotlas csapatot a kis Meszolytol, es eleg jol kihozta a maxot abbol a garniturabol a VB-n(a kesobbi gyoztestol estunk ki egy szoros meccsen). Ott kellett volna csak maradnia tovabb menedzselni az utanpotlas korosztalyokat.
Viszont olyan huzasai nem nagyon tetszettek tole, h sokan jatek nelkul v nagyon rossz formaval is mindig ott voltak. Kozben egy Korcsmar v Niko legalabb jatszottak.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. október 17., kedd 20:01

Matthaust most lattam az Arenaban... :hmmm: :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. október 17., kedd 19:50

numberone1 írta: Nem akarnal egyutt dolgozni Langal ujra? :hmmm:
Dehogynem, a bójákat rakosgathatná az edzéseken. :lol:
Kerlon írta:Dárdaiban azt becsültem, hogy ő nem akart többet, mint amiben hitt. Storck viszont nem látta be, hogy a játékos állományunk nem alkalmas arra, amit játszatni akart és ebbe bele is bukott. Andorra és a feröer ellen játszott meccseken is látszott, hogy nekünk nem ezt a vonalat kéne erőltetni. Természetesen csodát nem kell várnunk, de ebben a selejtezőben ő is csődöt mondott. Az EB-ig való menetelést soha nem fogjuk neki elfelejteni és sok sikert neki a továbbiakban.
Aránytalanul nagy teret és pénzt kapott ahhoz képest, ami a valós tudása. Jókor lett elküldve, kérdés merre tovább.

A keret képessége a lehetőségeket nagyon beszűkíti. Bárki is jöjjön, annak egy kész koncepcióval kell házalnia, ami figyelembe veszi a lehetőségeket és erőforrásokat.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 17., kedd 19:40

Dárdaiban azt becsültem, hogy ő nem akart többet, mint amiben hitt. Storck viszont nem látta be, hogy a játékos állományunk nem alkalmas arra, amit játszatni akart és ebbe bele is bukott. Andorra és a feröer ellen játszott meccseken is látszott, hogy nekünk nem ezt a vonalat kéne erőltetni. Természetesen csodát nem kell várnunk, de ebben a selejtezőben ő is csődöt mondott. Az EB-ig való menetelést soha nem fogjuk neki elfelejteni és sok sikert neki a továbbiakban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. október 17., kedd 19:26

ziro4vr írta:No kíváncsi leszek ki lesz a szöv. kap.

Ha megkeresne valaki, nem vállalom.. :mrgreen:
Nem akarnal egyutt dolgozni Langal ujra? :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. október 17., kedd 18:52

Storck minden pozícióból távozik. Helyettes még nincs, bari meccsekre lehet ideiglenes kapitány lesz.
Szerk.: Látom gyorsan érkezel koma mint Gündi reggelente a kebaboshoz. :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. október 17., kedd 18:52

No kíváncsi leszek ki lesz a szöv. kap.

Ha megkeresne valaki, nem vállalom.. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: babaking » 2017. október 14., szombat 9:07

http://index.hu/sport/futball/2017/10/1 ... ki_legyen/

Egyértelmű.. Shane Tusup. Nem tudom Katinka mit szed, de a válogatottnak is jót tenne. :mrgreen: Nem tudom, hogy mennyire ért a focihoz, de ha nem az sem baj, szakmai alapon úgy sem tudna senki sokkal jobbat összeválogatni jelenleg. De legalább erőben kondiban és fejben ott lennénk mindig 95 percig. (na meg még 95 a levezetés) :mrgreen:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 13., péntek 7:01

'shutterisland írta:a feröeri/lett brigád ellen az idegenbeli meccsen azért talán benne volt, hogy lesz valamelyiken majd egy szenvedős x.
az ilyesmi kaliberű csapatok is szoktak néha-néha pontokat csipegetni hazai pályán a mienkhez hasonló középcsapatok ellen.

a portugál/svájci duó ellen pedig szerintem szintén nagyjából reális a történet, idegenben sima vereségek, otthon pedig a luzitánok ellen 60 percet emberhátrányban játszva is sikerült szorossá tenni, a svájciak pedig csak a 89. percben tudták behúzni.

itt inkább valóban az eb okozta láz és az andorrai vereség az, ami miatt igazán nagy a csalódottság.
Szerintem meg az, hogy rohadtul nincs focink, csak egy ötlettelen erőlködés ment az utóbbi időben. Svájc ellen hazain pl még volt valamit, ott egy X-re rászolgáltunk volna. Aztán ilyen Feröer meg Andorra ellen - akik NB3-megye1 szintet képviselnek- értelmesen felépített támadásunk sem volt.

Erőltetünk meg felemelünk ilyen Dzsudzsákot, akinek a Romániában szerzett gólja óta maximum szerencséje volt nem jó játéka, aztán van pofája még sírni Andorra ellen, hogy nem voltak ott a nagy öregek. Aztán példaképként szolgál mikor semmi más nem vezérelte a PSV óta, mint a pénz. Aztán ott egy Gera, aki 38 (?) évesen is jobb labdarúgó és nem csak egy kirakat ember. Arról nem is beszélve, hogy sokkal nagyobb és jobb karriert futott be. Szalai kinyitotta anno a száját, de legalább elfogadta a kritikákat és fel is tudott állni.

Aztán jönnek az ilyen emberek, mint ez a Sallai, aki szerintem maga se érti, hogy került tavaly a Palermoba a nulla felnőtt tapasztalatával egy Felcsútról. Komoly mozgató rúgó lehet a háttérben. És nulla értelmes meccsel még felnőtt válogatott is lehet.

És akkor olyan embereket meg elüldöztünk, mint Huszti, aki most komoly alternatíva lehetett volna a selejtező sorozatban a középpályra közepére, mint tavaly a Frankfurtban.

Bűzlik az egész, a játékos állomány is elég gyenge, de szeritnem a fent említett dolgok elmondanak mindent.

A jövőt illetően meg 5 védővel állnék fel, mert abból talán nincs hiány:

Kapus
Fiola-Lang-Guzmics-Kádár-Korhut
-----------Nagy-----Valaki
-----Lovrencsis-Szalai-Valaki
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2017. október 12., csütörtök 23:06

a feröeri/lett brigád ellen az idegenbeli meccsen azért talán benne volt, hogy lesz valamelyiken majd egy szenvedős x.
az ilyesmi kaliberű csapatok is szoktak néha-néha pontokat csipegetni hazai pályán a mienkhez hasonló középcsapatok ellen.

a portugál/svájci duó ellen pedig szerintem szintén nagyjából reális a történet, idegenben sima vereségek, otthon pedig a luzitánok ellen 60 percet emberhátrányban játszva is sikerült szorossá tenni, a svájciak pedig csak a 89. percben tudták behúzni.

itt inkább valóban az eb okozta láz és az andorrai vereség az, ami miatt igazán nagy a csalódottság.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. október 12., csütörtök 19:48

kinek mi volt az elvárása a kezdet előtt?
én ha megnézem a csoportot akkor 18 pont. a mögöttünk levőket oda vissza megverni. utána minden pont ajándék és csoda. szerintem reális elvárás a 18 pont tehát ezt nem tudták hozni.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: cart » 2017. október 12., csütörtök 19:44

Emlékszem regen az Eb ott is ugyan úgy megtelt a Puskás stadion általában a válogatott meccsekre. Hasonló színvonal mellett. A média akkor is nyomta minden sorozat előtt hogy most aztán tuti kijut a válogatott, minden eddiginél nagyobb esély van rá....
A sok fogalmatlan meg akkor is ment szurkolni az irreális elvarasaival.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2017. október 12., csütörtök 18:48

Meg aztán,csak van annyi ember,aki bármikor kimegy. Legalábbis abból kiindulva,hogy Zte meccsen is még mindig van 1000-1500 ember.(És ez 2 éve is még 2000 volt legalább,de már túl régóta NB2) Kivéve,ha Falco elleni kosármeccsel rakjá egy időpontba.. :D És én se meg sokan még nem a játék minősége miatt jéárunk szerintem. Csak szeretek kint lenni a stadionban. Akkor senki se zavar,nyugodtan (kivéve ha nem,mint pl hétvégén Nyíregyháza ellen :D ) elvagyok másfél órát. (Igen máskor is van ilyen,de nekem más mint egy szimpla pihenés)
Káros szenvedélynek is mondhatnám. Persze válogatott meccs drágább,de az meg nincs annyi,és még mindig nagyobb az iram.

Szóval 15-20k ember akkor is lenne szerintem,a lett meg litván szintre(alá) süllyednénk.(Talán még ő náluk eggyel magasabb pocon vagyunk :lol: )
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég