Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. október 21., szombat 10:12

Mbappé ügynöke lenyilatkozta, hogy a játékos inkább a Barca-ba ment volna, minta PSG-be.
Állítólag a Real Madridot azonnal elvetették, mert a klub nem tervezett megválni a BBC egyik tagjától sem.
Ezigen! :roll:
Merci Zizou!

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. október 20., péntek 23:33

Realista24 írta:Header goals in the first 14 games of the season:

> 2016/17: 10
> 2017/18: 0

2016/17
Corners: 3
Freekicks: 4

> 2017/18
Corners: 1
Freekicks: 1

Nem ellenőriztem, hogy valós-e, bár nem emlékszem én sem fejes gólra idén. Mondjuk sok gólt amúgy sem szereztünk eddig...

Pont ezt mondtam én is.
Meccsek óta rettentő gyengék vagyunk állítottból.
Régen rendre jöttek Ramos,Bale,Ronaldo fejesek mostanában meg kukák vagyunk (ott is)
ZIDANE

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. október 20., péntek 15:36

Realista24 írta:Na, Pérez megerősítette, hogy azért engedte el Mbappét, hogy folyamatosan fejlődni tudjon, és erre jó hely a szülővárosa, mert amúgy fiatal, és fixen játszania kell, amit itt nem biztos, hogy megkapott volna.
Ez komoly? Inkább maradt volna csendben, mert ha ez tényleg ezt mondta, akkor épp hülyének nézett minden madridistát :roll:
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 20., péntek 14:52

Header goals in the first 14 games of the season:

> 2016/17: 10
> 2017/18: 0

2016/17
Corners: 3
Freekicks: 4

> 2017/18
Corners: 1
Freekicks: 1

Nem ellenőriztem, hogy valós-e, bár nem emlékszem én sem fejes gólra idén. Mondjuk sok gólt amúgy sem szereztünk eddig...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 20., péntek 13:06

Ez nagyon béna mentsük a seggünket szöveg.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. október 20., péntek 13:01

Tehát nyáron jön. Bale el, Bappe ide. :shifty: :mrgreen: :smile: PSG meg így járt. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 20., péntek 12:58

Na, Pérez megerősítette, hogy azért engedte el Mbappét, hogy folyamatosan fejlődni tudjon, és erre jó hely a szülővárosa, mert amúgy fiatal, és fixen játszania kell, amit itt nem biztos, hogy megkapott volna.

Szóval csak "kölcsönadtuk", mint Marianót
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 20., péntek 12:45

kelemen.istvan írta:Kerlon, ne állítsd már meg a napot, hogy jó üzlet volt Mariano továbbadása. Ha visszavesszük, bunkunk egy jópár millió eurót, plusz idén átvehette volna Morata szerepet, ahelyett, hogy Mayoral még a padra se fér oda.
Megvehetjük Marianot is 25 milliós "nevelési költséggel" vagy vehetünk 50 millióért egy ismeretlen hasonló kalibert. Döntsd el te, hogy Marianon itt buktunk vagy sem. És igen fontos, hogy ott folyamatosan játszik és tapasztalatot szerez, mintha átvette volna Morata szerepét, hogy a kis csapatok ellen kezdő a nagyok ellen meg kap 10 percet. Ha meg nem éri meg visszavennünk még akkoris profitálunk rajta 35%-ot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. október 20., péntek 11:53

Realista24 írta:
Moratát is drágábban vettük vissza jóval, azt sem bukásnak fogták/fogtuk fel, hanem olyan összegként, amelyet a fejlődésének érdekében fizettünk ki.

Az már más kérdés, hogy köröket ver Mayoralra, de még a mostani Karimra is.
Ezen egyébként tényleg érdemes elgondolkodni, az opció hiányától függetlenül. Minden játékos egyszerűen nem kaphat lehetőséget, utólag meg persze lehet mondani, hogy kár volt eladni (ami most igaz is. :mrgreen: ), de van olyan játékos is, akiért aztán nem sírtunk. (Most pl. Jesé jut eszembe, utólag örülünk minden fillérért amit érte kaptunk.)
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 20., péntek 11:44

Moratára konkrét opció volt előre lezsírozott összegekkel.
Marianonál picit más a helyzet. Ott nem mi diktálunk. Lehet reméynkedni benne, hogy hagytunk magunkak kiskaput, de a jelek nem erre utalnak.
Tisztában vagyok vele, nem is erre reagáltam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. október 20., péntek 11:23

RealMadridFanatic írta:Nem is értem, hogy minek hoztuk vissza Mayoralt, amikor szemmel láthatóan szinte mindenben gyengébb, mint Mariano.
Szeirntem volt szóbeli egyezség Mapppéval, neki csinálták a helyet. Csak hát végül beintett nekünk. Vagyis a hírek szerint megadta még a lehetőséget, elfogadott volna egy 6 millióval alacsonyabb fizut is, mint amennyit Párizsban kínáltak neki, de annyiért nem kellett. én hoztam volna, Mivel kb már másfél éve gondok vannak a támadósorral, és ár/érték arányban nem volt jobb lehetőség a piacon. Nem baj, majd jön Kane ugyanannyiért vagy még többért tűzoltásnak.
Realista24 írta:Moratát is drágábban vettük vissza jóval, azt sem bukásnak fogták/fogtuk fel, hanem olyan összegként, amelyet a fejlődésének érdekében fizettünk ki.
Moratára konkrét opció volt előre lezsírozott összegekkel.
Marianonál picit más a helyzet. Ott nem mi diktálunk. Lehet reméynkedni benne, hogy hagytunk magunkak kiskaput, de a jelek nem erre utalnak.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 20., péntek 11:20

kelemen.istvan írta:Kerlon, ne állítsd már meg a napot, hogy jó üzlet volt Mariano továbbadása. Ha visszavesszük, bunkunk egy jópár millió eurót, plusz idén átvehette volna Morata szerepet, ahelyett, hogy Mayoral még a padra se fér oda.
Moratát is drágábban vettük vissza jóval, azt sem bukásnak fogták/fogtuk fel, hanem olyan összegként, amelyet a fejlődésének érdekében fizettünk ki.

Az már más kérdés, hogy köröket ver Mayoralra, de még a mostani Karimra is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2017. október 20., péntek 11:15

Mondjuk szerintem a Lyonnal nincs rossz kapcsolatunk alapvetően, de semmi nem kötelezi őket, hogy a mi ajánlatunkat fogadják el, ha úgy is alakul.

Feltételezem kamuzni nem tudnak, ilyen egy szerződés esetén nem merülhet fel, rögzítve van, hogy a játékjog hány százalékát birtokoljuk.

De ebben a formában nem volt jó üzlet feltétlen. Nem is értem, hogy minek hoztuk vissza Mayoralt, amikor szemmel láthatóan szinte mindenben gyengébb, mint Mariano. Azt tudom elképzelni, hogy Ő szeretett volna lépni mindenképpen a folyamatos játéklehetőség miatt.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. október 20., péntek 11:09

Meg tegyük fel, hogy lesz mondjuk egy érdeklődő, aki 50-et kínál fel érte, miközben mi is vissza akarjuk vásárolni. Ekkora a Lyon érdeke az lesz, hgoy minél jobban feltornásszák az árat, és a vége rohadtul nem 50 lesz, bárhova igazol. Sőt, a Lyon kamuzhat is nekünk, hogy 80 volt a konkurens ajánlat, és lehúznak még plusz pár millióval. Opció nélkül rohadtul nem a mi kezünkben van az irányítás, ha vissza akarjuk hozni a játékost.
Merci Zizou!

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2017. október 20., péntek 11:04

Kerlon, ne állítsd már meg a napot, hogy jó üzlet volt Mariano továbbadása. Ha visszavesszük, bunkunk egy jópár millió eurót, plusz idén átvehette volna Morata szerepet, ahelyett, hogy Mayoral még a padra se fér oda.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 20., péntek 10:09

KAG írta:Alapból lófasz áron adtunk túl rajta.
Tavaly is mar látszódott rajta, hogy egy pofas kis játékos, bőven lehetett volna érté többet kérni.

Másik a visszavásárlási opció hiánya, de oke... ez franciáknál elvileg nincs... akkor miért nem csak kölcsönbe szórtuk ki 1+1 évre?
Nem hiszem, hogy annyira kellett a kasszába az a 8-10 milla.
Illetve szerintem ez a 35% se túl sok azokat nézve, hogy olcsón adtuk, opció nélkül.

Ezekbe a nagy realos szerelmekbe én mar nem hiszek. Mindenki oda megy, ahol többet kap.
Szezon vegere meg ha osszeszed 25 30 golt, rohadtul nem 50 millió lesz...
Tegyük fel, hogy eladják jövőre 50 millióért, mint Lacazettet. Akkor lényegében, 25,5 millióért adtuk el. Az meg nem rossz ár, ha azt vesszük, hogy egy 3. számú csatár volt csak. Ha meg mi vesszük vissza ennyiért, akkor csak 25 millió volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. október 20., péntek 10:00

Alapból lófasz áron adtunk túl rajta.
Tavaly is mar látszódott rajta, hogy egy pofas kis játékos, bőven lehetett volna érté többet kérni.

Másik a visszavásárlási opció hiánya, de oke... ez franciáknál elvileg nincs... akkor miért nem csak kölcsönbe szórtuk ki 1+1 évre?
Nem hiszem, hogy annyira kellett a kasszába az a 8-10 milla.
Illetve szerintem ez a 35% se túl sok azokat nézve, hogy olcsón adtuk, opció nélkül.

Ezekbe a nagy realos szerelmekbe én mar nem hiszek. Mindenki oda megy, ahol többet kap.
Szezon vegere meg ha osszeszed 25 30 golt, rohadtul nem 50 millió lesz...
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 20., péntek 5:32

KAG írta:
Az Olympique Lyon hivatalos közleményt adott ki: a spanyol médiában megjelent információk ellentétben a Real Madrid NEM rendelkezik visszavásárlási opcióval Mariano Díaz játékjogára. További tudnivaló, hogy a dominikai támadó hivatalosan 8 millió euróért váltott klubot, és amennyiben a jövőben elhagyja a francia együttest, úgy a Real Madrid 35%-ban részesül az eladási árból.

Mostanában jó üzleteket kötünk :taps: :roll:
Miért ne lenne ez jó? Valaki ajánl érte 50 millát, akkor mi valójában megvehetjuk 32,5ért ő meg valószínűleg inkább visszajonne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. október 19., csütörtök 23:27

Az Olympique Lyon hivatalos közleményt adott ki: a spanyol médiában megjelent információk ellentétben a Real Madrid NEM rendelkezik visszavásárlási opcióval Mariano Díaz játékjogára. További tudnivaló, hogy a dominikai támadó hivatalosan 8 millió euróért váltott klubot, és amennyiben a jövőben elhagyja a francia együttest, úgy a Real Madrid 35%-ban részesül az eladási árból.

Mostanában jó üzleteket kötünk :taps: :roll:
ZIDANE

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. október 19., csütörtök 22:14

Cr legyen inkább Benzema helyén
Mayoral nem üti meg a szintet, nála anno Soldado és Negredo is jobb volt, nem hogy Morata...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 247 regisztrált és 0 vendég