Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Solari » 2017. október 21., szombat 17:08

Telefonokat szervizelek 3eve az aqua electromaxnal es tobb samsung ment mar at a kezemen. Nem poenbol irom.

A samsung launchere az egyik leggányabb. Regebben memoriakezelesi problrmai voltak az eszkoznek amit kikuszoboltek azzal hogy optimalizalasi problemai voltak.

ace szerianal pl undoritobbat nem lattam. Az uj j tenyleg jo sok szempontbol csak annyit egyszeruen nem er.

S8nal mi jobb? Mondjuk egy mi mix 2. osszesitesben. Egy samsung, lg, sony sose fog arertekhez igaza passzolo telefont venni.

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Petr » 2017. október 21., szombat 13:22

A J szériához annyit, hogy bár az anyaghasználata tényleg nem az igazi, de úgyis belerakod egy tokba, onnantól meg szerintem majdnem mindegy.

Nekem a 2016-os J5-ösöm van kicsit több, mint 1 éve és még soha semmi bajom nem volt vele. Az alkalmazások amiket használok kifogástalanul mennek rajta (Hearthstone, fb, messenger, spotify), a videókkal sincs semmi baj HD-ben. Szépen is fényképez. Töltés nélkül akár 3-4 napot is kibír kevesebb használattal. Ha egész nap nyomkodom kibírja bőven 1 napot.

Tudni kell használni, semmi más előfeltétele nincs, hogy jól viselkedjen a kezedben. Kerlonnan igazat tudok adni, kicsit ok nélkül van szidva ennyire a márka.

Az meg, hogy miben mennyi ram van és milyen processzor... Ha ezzel el lehet lenni úgy, hogy egyszer sem kapsz idegrohamot, nem teljesen érzem számottevőnek, max szép statisztikának. Nyilván használat -és felhasználófüggő, de nem túl korrekt ennyire lehúzni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 21., szombat 13:09

Solari írta:Mi szamit high endnek? A 100+e ftos keszulekei is vicc azert a penzert.

Az s szeria pedig tenyleg jo de ki is fujt raadasul abbol a penzbol megint tudsz jobbat venni.

A samsung markarol nem csak egy szeria eseten kell megitelni hanem osszkepileg.

Osszessegeben az jellemzi hogy szar az anyaghasznalat, keves ram, gyenge processzor, evek ota bena szotfver de legalabb nagy brand minden szolgaltato utanad vagja. Juhe.

Amikor a xiaomitol mar 50ert vehetsz 4/64gbos telefont 4050mah aksival, felhasznalobarat es letisztult szotfverrel akkor en szegyelnem a samsungot jonak nevezni.

Ugyan ez a fejhallgatok eseteben. Beats fuleseknel a brand nagy cserebe van benne egy buta api.
Sorold már, hogy mi az, ami jobb az S8asnál! :D

Összességében a szar anyaghasználat meg kimerül a J szériában, aminek annyira szar az anyaghasználata, hogy az ideiek is már fém-üveg borítást kaptak. A béna szoftver teljesen használható és egyszerű max neked nem tetszik. Nem hal le, nem lassul, nem akad 2 gb rammal. A jól optimalizált fogyasztás/szoftver meg egy másik. Nekem a 2350mAh-s akkuju telefon kibír simán 2 napot. Ebben meg a Samsung élen jár. Vagyis ebben is. Az meg, hogy drágán is eltudják adni nagy tételben az annak köszönhető, hogy bemegy az átlag ember a kereskedésbe elé teszel egy Samsungot meg egy Xiamoit és utóbbira azt mondja a vevő, hogy az kínai nem kell, meg amúgy is a csapból is Samsung folyik. Ja és nem Samsung fanboy vagyok, hanem kicsit sok a ferdítés a mondandódban.

Arról nem is beszélve, hogy kb. az összes gyártó az S szériát meg az iPhonet majmolja.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Solari » 2017. október 21., szombat 12:31

Mi szamit high endnek? A 100+e ftos keszulekei is vicc azert a penzert.

Az s szeria pedig tenyleg jo de ki is fujt raadasul abbol a penzbol megint tudsz jobbat venni.

A samsung markarol nem csak egy szeria eseten kell megitelni hanem osszkepileg.

Osszessegeben az jellemzi hogy szar az anyaghasznalat, keves ram, gyenge processzor, evek ota bena szotfver de legalabb nagy brand minden szolgaltato utanad vagja. Juhe.

Amikor a xiaomitol mar 50ert vehetsz 4/64gbos telefont 4050mah aksival, felhasznalobarat es letisztult szotfverrel akkor en szegyelnem a samsungot jonak nevezni.

Ugyan ez a fejhallgatok eseteben. Beats fuleseknel a brand nagy cserebe van benne egy buta api.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 21., szombat 11:21

BBeno írta:nem tudon mire gondolsz mikor tulertekeltre gondolsz. arban tul van arazva viszont ha high endet veszel akkor minoseget kapsz. en nem a belepo szintu samsungokra gondolok amiket megaldjak 1.5 - 2 giga rammal es csodalkoznak utana a userek hogy fel ev mulva lassul. nekem volt idoszak mikor tobb mint 2200 orat volt bekapcsolva az s7em es nem tortent lassulas se fagyas.
Nem a két giga ram a gond, hanem a gyenge proci. Én A3at használok és semmi gond vele.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. október 21., szombat 11:04

nem tudon mire gondolsz mikor tulertekeltre gondolsz. arban tul van arazva viszont ha high endet veszel akkor minoseget kapsz. en nem a belepo szintu samsungokra gondolok amiket megaldjak 1.5 - 2 giga rammal es csodalkoznak utana a userek hogy fel ev mulva lassul. nekem volt idoszak mikor tobb mint 2200 orat volt bekapcsolva az s7em es nem tortent lassulas se fagyas.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 21., szombat 11:03

h3x0r írta:
BBeno írta:az a samsungos hasonlat nem igazan fekszik
Pedig ha telefonrol van szo, akkor a Samsung az egyik legtulertekeltebb marka. Eveken keresztul lattam, ahogy barati korben a legtobben folyamatosan szivtak a Samsung telefonjuk miatt. Persze lehet, hogy az utobbi 1-2 evben sokat fejlodtek, de elotte az osszes telefonjuk egy, vagy legjobb esetben masfel evig volt hasznalhato.
Pont az egyik legdinamikusabb iparagrol beszélsz, szóval ne lepődj meg, ha a két éves s6osnak semmi baja. Az S7-S8 pedig már az egyik piac diktáló.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. október 21., szombat 10:55

BBeno írta:az a samsungos hasonlat nem igazan fekszik
Pedig ha telefonrol van szo, akkor a Samsung az egyik legtulertekeltebb marka. Eveken keresztul lattam, ahogy barati korben a legtobben folyamatosan szivtak a Samsung telefonjuk miatt. Persze lehet, hogy az utobbi 1-2 evben sokat fejlodtek, de elotte az osszes telefonjuk egy, vagy legjobb esetben masfel evig volt hasznalhato.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. október 21., szombat 10:07

az a samsungos hasonlat nem igazan fekszik
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Solari » 2017. október 21., szombat 9:07

hala real írta:beats mixr fejhallgatom megrepedt/eltort felul, a gumis resze viszont ep. hibatlanul mukodik meg mindig, de szerintem ido kerdese, es teljesen el fog torni. lehet ezzel kezdeni valamit?
ha nem, akkor szivesen fogadok fejhallgato otleteket. olcsobb is johet, csak azert megis minosegi legyen, mar amennyire lehet. nem akarok most egy halom penzt fizetni erre.
A beats amugy nem minosegi. Nagyjabol olyan mintha telefonba samsungot vennel vagy hangfalkent logitechet.

Sol Republic, Sony, AKg, Pioneer

Ezekbol valogass valamit.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. október 20., péntek 22:19

maszekolj rá egy clip on-t :mrgreen:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hala real » 2017. október 20., péntek 21:23

beats mixr fejhallgatom megrepedt/eltort felul, a gumis resze viszont ep. hibatlanul mukodik meg mindig, de szerintem ido kerdese, es teljesen el fog torni. lehet ezzel kezdeni valamit?
ha nem, akkor szivesen fogadok fejhallgato otleteket. olcsobb is johet, csak azert megis minosegi legyen, mar amennyire lehet. nem akarok most egy halom penzt fizetni erre.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. október 12., csütörtök 23:09

Valaki valami otlet a problemamra? :-(

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. október 3., kedd 23:41

kodo írta:
pheco írta:Gyerekek, oriasi gondom akadt. :'( Messenger 1 hete kb, regi smileykat mutat. Eddig lehetett valasztani, hogy ujakat vagy regieket szeretnem, de mar nincs ilyen opcio. Viszont, ha reakcio akarok nyomni valamire, ott ujakat mutatja. Masnak is van ilyen jelenseg? :kivagyhe: (iOS)
Régi smiley-k azaz az alap ios emojik?


Ha így van, akkor örülj neki. :mrgreen:
Aha, azok. Nem orulok, mar megszerettem az ujakat :D

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. október 3., kedd 23:10

pheco írta:Gyerekek, oriasi gondom akadt. :'( Messenger 1 hete kb, regi smileykat mutat. Eddig lehetett valasztani, hogy ujakat vagy regieket szeretnem, de mar nincs ilyen opcio. Viszont, ha reakcio akarok nyomni valamire, ott ujakat mutatja. Masnak is van ilyen jelenseg? :kivagyhe: (iOS)
Régi smiley-k azaz az alap ios emojik?


Ha így van, akkor örülj neki. :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. október 3., kedd 22:15

Gyerekek, oriasi gondom akadt. :'( Messenger 1 hete kb, regi smileykat mutat. Eddig lehetett valasztani, hogy ujakat vagy regieket szeretnem, de mar nincs ilyen opcio. Viszont, ha reakcio akarok nyomni valamire, ott ujakat mutatja. Masnak is van ilyen jelenseg? :kivagyhe: (iOS)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. szeptember 28., csütörtök 15:27

___Samy___ írta:Ő is az ujhoz ragaszkodik, pedig én vagyok az ellenpélda neki. Mindegy megmondom neki, hogy prohardveren kérhet komolyabb segítséget.

Koszcsi!
Ilyen keretből Asus k501 lesz újan, meg valami bj001 és HP.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. szeptember 28., csütörtök 15:09

Ő is az ujhoz ragaszkodik, pedig én vagyok az ellenpélda neki. Mindegy megmondom neki, hogy prohardveren kérhet komolyabb segítséget.

Koszcsi!
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. szeptember 27., szerda 17:10

Az én magánvéleményem az, hogy elektronikai áruból csakis újat veszek. Az a tuti.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. szeptember 27., szerda 16:06

Prohardceren van ennek topik, de ők használt játék gépet csak garival ajánlják. Illetve mivel akar játszani stb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 66 regisztrált és 0 vendég