Elektronika

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2017. december 13., szerda 9:19

Szétbarmoltam a telefon gyári fülesét, és vennék agybamenőset helyette. Korábban egy Pioneer-t gyűrtem a 3-5 ezer forintos árkategóriából, az zseniális volt. Látom van JBL, Sennheiser, Skullcandy is ebben az ársávban. Ezek mennyire lehetnek gagyik? :hmmm: Többet isten igazából nem szánnék a vásárlásra, pont a Pioneer-es tapasztalat miatt :)

Solari
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017. április 19., szerda 12:16
Kedvenc játékosaid: Isco, Marcelo, Pepe
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Solari » 2017. december 12., kedd 13:21

Mint majdnem mindenkinek a fórumról nekem is xiaomim van és szintén note 4.

Átlagos kamera. A célnak megfelel, se nem szar, se nem világmegváltó. 8 hónap használat után is villámgyors, bugok nélkül, 2-3naponta töltöm.
Kézre jól áll. Fém keret, gorilla glassos kijelzővel.

Negatívumok: Mono hangszóró, hangfelvétel gyenge, ha telibekapja a nap akkor emelni kell jócskán a fényerőn (ez amúgy is ips sajátossága).
2.5 formatervezés. Le kéne törni a kezét aki kitalálta. Emiatt kijelzővédőből full cover-t kell venni, nem pedig a sima átlátszót. Mondjuk a full covernek megvan az előnye hogy ha megunod a fehér előlapot akkor raksz rá feketét és van egy új telefonod.

Apámnak fél órája jött meg a xiaomi 5a eustocktól.

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2017. december 12., kedd 13:00

Legyél szíves mindenképpen írni, mivel meghalt a telefonom antennája, és kéne egy használható de olcsó telefon, így én is ezt illetve a note változatot néztem ki.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. december 12., kedd 12:41

Nehéz szülés volt, jó egészséget hozzá. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Santi » 2017. december 12., kedd 12:37

A mai nappal pont került a telefonvásárlási ügyem végére. (MONSTAPOST JÖN ELŐRE SZÓLOK) :)
Korábban ugye itt érdeklődtem, és a segítségetekkel eldöntésre került hogy 50-ért vagy alatta a Xiaomi Redmi Note 4 lehet a legjobb választás, így az is lett, de mivel még nem vettem a készüléket a kezembe (ma jött meg, de estig melóban vagyok), így most nem arról, hanem inkább a vásárlással kapcsolatos tapasztalataimról fogok írni, hátha valakit érdekel.

Nos az itt ajánlott bolt az eustock volt, így először náluk érdeklődtem emailben még novemberben, amire pár órában belül válaszoltak is, hogy jelenleg nincs nekik készleten és november vége / december elejét saccoltak beszállításnak.
A mai napig nem kaptak a készülékből, úgyhogy meguntam a várakozást és máshol kezdtem el nézelődni. Ettől függetlenül kommunikációban piros pont az eustocknak, hogy gyorsan válaszoltak az email-es megkeresésre.

Ezt követően az XXL GSM jött be a képbe, itt volt a legolcsóbban a készülék, kérdés nélkül meg is rendeltem a hétvégén. Hétfő délelőtt (tehát tegnap) felhívtak a boltból, hogy minden oké a rendeléssel, de a nevezett készülék, azért kerül ennyibe (45k), mert ázsiai verzió.
Mondtam, hogy nekem global verzió kellene a B20 miatt, erre felajánlották, hogy megoldható, de az drágább 52-53 körül, vagy választhatok szürkét, ami valamennyivel olcsóbb. Én mindenképpen feketét szerettem volna, amit ennyiért vagy olcsóbban máshol is találhatok, így lemondtam a rendelést.
Nem problémáztak, azonnal törölték, úgyhogy nekik is jár a pirospont a kommunikációért és az eljárásért.

Tovább nézelődtem, meg is találtam a smartshop.hu-n 50 alatt, amit már korábban említettem itt, de nem volt tapasztalatotok (vagy csak nem írta senki), ezért kicsit féltem tőle. Láttam a webáruházban, hogy fekete, global verzió, B20-al, magyar menüvel, de ezúttal inkább eleresztettem egy telefonhívást az ügyfélszolgálatukra biztos, ami biztos, hogy valóban azt rendelem, amire szükségem van.
Az ügyfélszolgálatos srác nagyon rendes és közvetlen volt, nem baszott le, hogy ott van minden a webshopon kiírva, hanem készségesen válaszolt minden kérdésemre, így megbizonyosodtam róla, hogy valóban a megfelelő készülékről van szó és készleten is van. A telefonbeszélgetés után meg is rendeltem a webshopról hétfő délután 1 óra magasságban.

A készüléket még aznap délután átadták a Trans-O-Flex nevű futárszolgálatnak, akik nem voltak rest és már ma délelőtt le is hozták, pedig vidéki vagyok (Szabolcs), gondoltam a héten majd megjön valamikor, de nem, gyakorlatilag a rendeléstől számított kevesebb, mint 24 órán belül kézbe foghattam a telefont (illetve foghatnám, ha nem dolgoznék). :)

Féltem ettől a futárszolgálattól is kicsit, mert olvastam róla néhány negatív véleményt, de nem volt miért aggódni, tudom ajánlani nyugodt szívvel őket és a smartshopot is. Este azért megnézem, hogy a csomag rendben van-e, a tartalma hiánytalan és nem sérült-e, ha gebasz lenne vele megosztom majd veletek.
Magáról a készülékről szerintem nem fogok írni. úgysem tudnék többet mondani, mint ami megtalálható a neten. Persze, ha valakinek kérdése lenne, akkor válaszolok. Bocsi, hogy hosszú lett, de mindenképpen meg akartam osztani a tapasztalataim, hátha valakinek hasznosak lehetnek.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. december 11., hétfő 15:47

Mitl van az, hogy tegnap éjszaka kikapcsolás közben frissítette magát a windows, most meg mikor bekapcsolom, a monitor tök fekete? Csak villog a bekapcsoló gombja, mint mikor nem megy a gép. De a tv-n át minden látszik és nem lép be a fiókomba, hanem valami idéiglenes felhasználóként lép be? Semmit nem állítottam el, semmihez nem nyúltam, mégis ez fogad. A frissítés valamit bekavart? És ha igen, akkor azt hogy lehet "visszaállítani", hogy minden oké legyen. Kicsit zavaros, de tök hülye vagyok hozzá. Remélem azért nagyjából valaki hozzá értő kiveszi a probléma lényegét.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. december 1., péntek 16:10

filatáska írta:Srácok! Mennyit veszít szerintetek az értékéből egy új tv, ha van max 1-2 pixelhibája? Hozzá tudnék jutni ilyenhez, csak szeretném tudni hogy ilyenkor az eredeti ár hány %-a a reális. :roll:

Nem értek hozza igazabol, de eladni kb soha nem fogod tudni.
Ebből kifolyolag en az uj árának 45-50%nal többet nem adnék érte.
ZIDANE

filatáska
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: filatáska » 2017. december 1., péntek 16:01

Srácok! Mennyit veszít szerintetek az értékéből egy új tv, ha van max 1-2 pixelhibája? Hozzá tudnék jutni ilyenhez, csak szeretném tudni hogy ilyenkor az eredeti ár hány %-a a reális. :roll:

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. november 30., csütörtök 22:01

megoldottam szerencsére :D
Apowersoft lett a nyertes :)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. november 30., csütörtök 20:37

asszem a virtual dub kepes ilyenekre de nem fix.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. november 30., csütörtök 20:29

Help! :mrgreen: :mrgreen:

Hogy tudok egy mkv/avi videóhoz egy srt feliratot égetni? :D gyorsan ,és zökkenőmentesen

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. november 29., szerda 22:51

rashidm írta:Attól függ, hogy milyen messze fog ülni. Ha ilyen 4-5 m-re, a 40 col kevés lesz.
Az lehet, én is 43-asat akartam, de most spórolási van :D így maradt a 40-es.
Kerlon írta:Olcsó 4k-st elvileg nem szabad venni, mert nem jó.
Nem tudom, nem értek hozzá. :D Nekem jó lesz ez is. Amúgy túl nagy differencia nincs árban 4k-s választékban ezeknél a méreteknél, Panasonic meg Sony drágább picivel mint a Samsung-LG páros tévéi.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. november 29., szerda 21:57

Ha valakit érdekel, Médiában most 0% THM van 20 hónapra, illetve Canon és Nikon termékből, ha regisztrálod az oldalukon, akkor több tízezer visszajár. :)
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. november 29., szerda 21:47

Sierra írta:
filatáska írta:4k-s nyilván nem kell, mivel ez sima ps4 nem pedig pro. Meg amúgy sincs fél millám tv-re. :mrgreen:
Most black fridaykor voltak szép árban 4k-s tv-k. :) Akkor kellett volna venned. Egyébként már nincsenek horror árban ezek a tv-k.
40"-es Samsungot kapsz már 150-160-ért, 43"-asat meg 170-180-ért.
Olcsó 4k-st elvileg nem szabad venni, mert nem jó.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. november 29., szerda 21:34

Sierra írta:
filatáska írta:4k-s nyilván nem kell, mivel ez sima ps4 nem pedig pro. Meg amúgy sincs fél millám tv-re. :mrgreen:
Most black fridaykor voltak szép árban 4k-s tv-k. :) Akkor kellett volna venned. Egyébként már nincsenek horror árban ezek a tv-k.
40"-es Samsungot kapsz már 150-160-ért, 43"-asat meg 170-180-ért.
Attól függ, hogy milyen messze fog ülni. Ha ilyen 4-5 m-re, a 40 col kevés lesz.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. november 29., szerda 21:32

filatáska írta:4k-s nyilván nem kell, mivel ez sima ps4 nem pedig pro. Meg amúgy sincs fél millám tv-re. :mrgreen:
Most black fridaykor voltak szép árban 4k-s tv-k. :) Akkor kellett volna venned. Egyébként már nincsenek horror árban ezek a tv-k.
40"-es Samsungot kapsz már 150-160-ért, 43"-asat meg 170-180-ért.

filatáska
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: filatáska » 2017. november 28., kedd 19:41

L.Miki írta:
Sony Bravia KDL sorozat. Több kategóriában is kapható, jelenleg a legjobb ár/érték arányú.
És milyen kell, hogy legyen a felbontás, mi az a maximum, amit a ps4 tud? Én még abban a korban voltam jártas ebben, amikor ay 1920*1080p volt a csúcs. :lol: De most látom, hogy ettől vannak jobbak is, viszont csak ps miatt venném szóval ahhoz milyen felbontásút kell venni?
4k-s nyilván nem kell, mivel ez sima ps4 nem pedig pro. Meg amúgy sincs fél millám tv-re. :mrgreen:

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: hamesz » 2017. november 28., kedd 18:48

Thank you :) és bocsi :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. november 28., kedd 18:27

hamesz írta:Üdv. Valaki használja itt a Horizon go applikációt? Mert elvileg ingyenes lenne azt írják, de egyik ismerősöm meg egyfolytában azt mondogatja, hogy a UPC felszámlázza hónap végén. Ebből mi igaz? :O Én valahogy nem tudom elképzelni, de nem akarok rászaladni.
Továbbra sem gyakorikérdések.hu...
De tessék, levegőt remélem nem felejtesz el venni.
https://www.upc.hu/content/dam/www-upc- ... ikonyv.pdf
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Elektronika

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. november 28., kedd 18:25

Én használom, de kell hozzá UPC előfizetés. Ha van, akkor ingyenes, mert az appra külön nem kell fizetni pluszba.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég