Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 4., szerda 22:34

1998-ban a Walesi Nemzeti Iskolai bajnokságon Cardiffban a kicsi Gareth-ről még leesett a rajtszám. Még csak kilenc éves volt, de már a 11 év alattiakkal futotta az 50 méteres távot. Annak ellenére hogy fiatalabb és tíz centivel alacsonyabb volt a többi srácnál, második helyen futott be. Ekkor figyeltek fel rá először, Rod Ruddick a lelátókról figyelte hogy az ifjú labda nélkül is olyan gyors-e, mint labdával.

“Választhatta volna az atlétikát, a rögbit vagy a hokit is, de lehetetlen volt elterelni a figyelmét a labdarúgásról” – emlékezett vissza Gareth gimnáziumi tornatanára. Akkoriban Bale 11.4 másodperc alatt futotta a 100-at.

A robbanékonyság és a kifáradhatatlanság vele született képességek – “Soha egy edzővel sem gyakoroltam a sprintelést, számomra ez egyszerű; egyik lábamat a másik után rakom és olyan gyorsan szaladok amennyire csak tudok”. Ugyan nincs hivatalos mérés arról, hogy jelenleg mennyi idő alatt tenné meg a 100 métert, becslések szerint legalább egy másodperccel jobb eredményt futhat manapság. “Nem tudom mennyi idő alatt futom a 100-at, de biztos hogy gyorsabban mint suliban”.

Hogy Gareth Bale lenne a világ leggyorsabb labdarúgója? Ezt még ő sem hiszi. “Egyáltalán nem. Például ott van a barátom Theo Walcott, aki sokkal fürgébb nálam” – az atlétika sportága elveszített ugyan egy tehetséget Bale személyében, de a labdarúgásban tovább él.
Már évekkel ezelőtt is az volt a fő kiválasztó rendszer hogy azt keresd aki nagyon gyors,és nézd meg hogy meg tudod -e tanítani focizni......nálunk még az megy hogy technikás-e? Ez rossz vonal,ez egy évtizeddel megbukott már.

Theo walcott tényleg fürgébb,de max 30 méteren,utána már nem tudja szerintem tartani azt a tempót hiszen elég pici az az ember. Igaz,a foci 30 méteren belül dől el.

Realista24,
attól hogy van egy megállapodás,ez attól még egy eléggé extrém szitu.....simán benne lehet,hiszen világra szóló szenzáció ez.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 4., szerda 20:39

Én kizártnak tartom, hogy a Sanitas, akivel amúgy is folyamatos szerződésben áll a csapat, és együttműködnek fizetett volna 10 milliót.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. szeptember 4., szerda 20:34

Fenomen írta:Na, állítólag Bale már 10 milliót biztos visszahozott az árából. :)

http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... an-2276979
Valaki tudja hogy ez most mennyire igaz? Nem nagyon hiszek magyar lapoknak :roll:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. szeptember 4., szerda 20:29

Bocs, ha volt már.

A Marca készített pár jó ábrát Garethről

a statisztika szerelmeseinek
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2013. szeptember 4., szerda 18:21

Na, állítólag Bale már 10 milliót biztos visszahozott az árából. :)

http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... an-2276979

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. szeptember 4., szerda 15:50

3:45 :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 4., szerda 14:39

Mert őt a Barca vette, ezek csak a mi igazolásaink. Legalábbis, amit Schulcz linkelt.
Ezt mondom, ez a baj.




:mrgreen:
Upsz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2013. szeptember 4., szerda 14:33

Realista24 írta:Ott megbukik, hogy Neymar nem szerepel rajta 57 millióval.

Mert őt a Barca vette, ezek csak a mi igazolásaink. Legalábbis, amit Schulcz linkelt.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 4., szerda 14:32

Jah a Neymaros dologhoz meg annyit, hogy Perez biztos akarta vagy őt, vagy Balet. Lehet, hogy Neymarnal próbálkozott legelőször, de ez nem jelenti azt, hogy csak utána jutott eszébe, hogy akkor mi meg menjünk kuncsorogni Balehez. Biztos több "galaktikus" neve is a pakkban volt, szóval én ezt nem egy válasznak nevezném a barca féle üzletre, hanem egész egyszerűen Florentino politikának, aki imádja a nagy játékosokat és minden áron ide akarja citálni őket. Nem is baj, mert azért Bale nem egy Owen féle biznisz volt, hogy többen is vannak a posztján és felesleges. Itt is voltak a posztján, de "papíron" mindegyiknél jobb a walesi. Aztán reméljük ez a gyakorlatban is így lesz.
But he is a good boy...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 4., szerda 14:26

Ott megbukik, hogy Neymar nem szerepel rajta 57 millióval.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 4., szerda 14:25

VanillaSky írta:
De most Ronaldonak mi baja van?
Az életben nem hittem volna, de miért ne lehetne megérteni CR esetleges (?) hepciáskodását? Őt idehozták Aranylabdásként, BL győztesként - Bale ott még nemigen mutatott semmit - olyan emberként akiről még akkor is írtak ha WC-re ment egy kiadós babfőzelék után.

Erre jön a walesi - mindegy, hogy 91 v 100 millióért, mert egyik sem reális ellenérték - viszonylag friss arcként a nemzetközi labdarúgásban lényegében ugyan annyiért mint a portugál. (Ha az évi netto 13 millió is igaz, akkor meg ha valaha fiam lesz egy fotósorozatot csináltatok róla 30 csapat mezében. Így nyugodt szívvel lenyilatkozhatja, hogy xy is ott volt álmai klubjában, ennyiért bármit álmodhatna)

Másrészről Perezt sem értem. Bale nem Zidane, Figo vagy CR. Mindegyik világklasszis volt mikor idejött - Zizou korszakos - mindegyik akkora média értékkel bírt, hogy elmondani nem lehet, mindegyik Aranylabdával a zsebében volt annyi amennyi. Baleben mi volt akkora szükségszerűség, hogy 60-70 milliós ajánlatoknál megálljunk érte (ennyiért nem adták volna idén)? Egy potenciálért nem lehet 90-100 milliót fizetni. Szóval Én is inkább azon vagyok, hogy Neymart akarta lenyomni elnökünk.
Érthető amit írsz, és van benne igazság. Nekem alapvetően semmi bajom CR-rel, a keretünk legjobb játékosa, akinek már rég oda kellett volna adni a második aranylabdát és aki maximálisan odateszi magát a meccseken és aki szerintem a legkevésbé hibáztatható, hogy ha nem jön össze a csapatnak egy kupa. Viszont. Már nem az első alkalom, hogy Cristiano "szomorú" (habár most épp dühös), és ezek mind csak olyan dolgok, amikből a címlapok készülnek és amik nem tesznek jót a csapat renoméjának. Most is valami olyasmit mondott, hogy Özil volt a legjobb 10-es akit a Real kaphatott... ha nem tűnt volna fel neki, nagyon sokan felháborodtak az Özil biznisz miatt, minek kell még tovább húzni a nép agyát? Bale meg... ez már ki lett tárgyalva, hogy nem ér annyit, meg unalmas is. Szerintem sem ér meg ennyit, de jól írta valaki korábban, hogy ma már a kenyeret sem annyiért vesszük, mint 3-4 éve. És lesz még olyan is, aki megdönti Bale árát is. Ugyanakkor nem tartom kizártnak, hogy pár év múlva már az ő árán sem fognak viaskodni, mert visszaad majd annyit a csapatnak. Akkor meg? Máris öntitek rá a hideg zuhanyt. Én is szkeptikus vagyok vele szemben, de HA jó lesz és Isco is tartja a szintet, akkor ezt a két tagot megérte leigazolni és feláldozni helyette a Higuain és Özil pakkot. Jah hogy drága pénzbe fájt nekünk? Ha ezek a játékosok annyival többet is fognak lendíteni a csapaton, mint amennyit az értük kiadott pénz és az értük feláldozott játékosok sugallnak, akkor itt lesz a zsebünkben a tizedik. Akkor meg megérte. Mert ennek a csapatnak nem kellene már sok az újabb BL trófeához. Ha meg nem, akkor buktunk egy nagyot. Nem először és nem is utoljára. De optimistán gondolkodjunk, a csapatnak is ez tesz jót és nem a siránkozás az összegek felett, meg Mesutka felett, akinek nem csakhogy a játéktudása NEM VOLT ELÉG, hogy betonbiztosan beverekedje magát ide egy életre, hanem a mentalitása sem. De ha mindig ilyen érzelmi hullámok jönnek elő egy egy évben, mint ami tavaly is Critianonál, hogy ő szomorú, vagy mint Casillasnal, akkor be lehet zárni a boltot már most.
But he is a good boy...

Schulcz
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 9:47
Kedvenc játékosaid: Raul, Hugo Sanchez, Redondo, A két Laudrup
Kedvenc csapatod: Real Madrid 1982 óta

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Schulcz » 2013. szeptember 4., szerda 14:24

http://www.transfermarkt.de/de/real-mad ... n_418.html


hm...

dudumadrid
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 22:56
Kedvenc játékosaid: CR, Sergio R., Pepe
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dudumadrid » 2013. szeptember 4., szerda 14:20

Na és ha Bale csak egy válasz volt Neymarra, akkor mi van? Ha tetszik, ha nem, a Madrid a presztizsből, népszerűségből, reklámból "él". Bale befektetés is. Hónapokig róla, ezáltal rólunk beszéltek és remélhetőleg még sokáig fognak is. A mai árak horribilisek, ez tény, ezért ha durrantani akarsz fizetni kell.
A sportszakmai szempontokra meg kár is kitérni egy Bale kapcsán. Az emberünknek mindene adott, hogy ugyanúgy elfelejthessük ezt a tonnányi vételárat, mint Cr esetében. Ő is igen sokba fájt, de who gives the sh*t? Megfizethetetlen.
szerintem sokkal nagyobbat durrant volna az, (jó ez mondjuk idő kérdése), hogy isco mekkora spíler, aztán szava nem lehetett volna egyiknek sem, hogy mennyié vettük meg minden, hogy isco kenterbe veri neymart, eredményességben és midnen másban, de viszont ott van az is , hogy neymar befut, amire van sansz lássuk be, ha meg onnan nézzük, hogy neymar miatt leigazolva , hogy felmutasson valami perez is , azt meg gyerekesnek tartom. jöjjön bale mer jöjjön meg jo hogy ittvan, de nem 90+ millio euroért.

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: eReMA » 2013. szeptember 4., szerda 14:15

Na és ha Bale csak egy válasz volt Neymarra, akkor mi van? Ha tetszik, ha nem, a Madrid a presztizsből, népszerűségből, reklámból "él". Bale befektetés is. Hónapokig róla, ezáltal rólunk beszéltek és remélhetőleg még sokáig fognak is. A mai árak horribilisek, ez tény, ezért ha durrantani akarsz fizetni kell.
A sportszakmai szempontokra meg kár is kitérni egy Bale kapcsán. Az emberünknek mindene adott, hogy ugyanúgy elfelejthessük ezt a tonnányi vételárat, mint Cr esetében. Ő is igen sokba fájt, de who gives the sh*t? Megfizethetetlen.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. szeptember 4., szerda 14:04

De úgyis meg fogják kérdezni róla. Persze azt sem fogják elhinni a szkeptikusok, Pérez-ellenesek.
Most mindentől függetlenül; én kedvelem az öreget, a Real Madrid élére pontosan ilyen ember való, ugyanakkor nem egy "szentember" és főleg nem feddhetetlen, tévedhetetlen a jó Florentino bácsi, így akár a kritikákra is bőven rászolgálhat!
nehogymá ő legyen a drágább, gusztustalannak tartom ezt hogy hazdutak Cr nek, csak azért mert nem akarátk hogy megharagudjon, a fizetése balenek meg ha igaz az meg még durvább, anynit keres mint roni na ne nevettessetek már,
Közel 2 hét múlva valószínűleg minden lényeges kérdésre választ kapunk majd ...
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. szeptember 4., szerda 13:54

De most Ronaldonak mi baja van?
Az életben nem hittem volna, de miért ne lehetne megérteni CR esetleges (?) hepciáskodását? Őt idehozták Aranylabdásként, BL győztesként - Bale ott még nemigen mutatott semmit - olyan emberként akiről még akkor is írtak ha WC-re ment egy kiadós babfőzelék után.

Erre jön a walesi - mindegy, hogy 91 v 100 millióért, mert egyik sem reális ellenérték - viszonylag friss arcként a nemzetközi labdarúgásban lényegében ugyan annyiért mint a portugál. (Ha az évi netto 13 millió is igaz, akkor meg ha valaha fiam lesz egy fotósorozatot csináltatok róla 30 csapat mezében. Így nyugodt szívvel lenyilatkozhatja, hogy xy is ott volt álmai klubjában, ennyiért bármit álmodhatna)

Másrészről Perezt sem értem. Bale nem Zidane, Figo vagy CR. Mindegyik világklasszis volt mikor idejött - Zizou korszakos - mindegyik akkora média értékkel bírt, hogy elmondani nem lehet, mindegyik Aranylabdával a zsebében volt annyi amennyi. Baleben mi volt akkora szükségszerűség, hogy 60-70 milliós ajánlatoknál megálljunk érte (ennyiért nem adták volna idén)? Egy potenciálért nem lehet 90-100 milliót fizetni. Szóval Én is inkább azon vagyok, hogy Neymart akarta lenyomni elnökünk.

dudumadrid
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 22:56
Kedvenc játékosaid: CR, Sergio R., Pepe
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: dudumadrid » 2013. szeptember 4., szerda 13:51

én megértem CR-t, gondoljatok bele, rommá nyerte magát a uniteddal, elég jol is tolta midnent megnyert amit csak lehetett, aztán eljött onnan mert a Real Madrid volt az álma kis csávó kora óta, nem úgy mint Balenek, aki igen aztmondta , hogy a Madrid az álma, ehhez képest 11 ben a Barca vitte volna csak nem jött össze, tavaly szintúgy vitte volna csak akkor már nagyon közel volt de végül mégsem, CR hol volt így? max pletyka szinten h vinné a Barca, és? neki esze ágában se lett volna egyezkedni velük meg odamenni...ebből csak aztakarom kihozni, hogy CR volt akkor a legdrágább játékos a világon, és tudta magáról , hogy az és hálás is volt a nekünk , hogy azzá tettők, erre ittvan ez a walesi srác, semmit nem nyert szinte csapat szinten, jo huzo embere volt a csapatának, dehát midnen csapatnak van huzoembere, összejött neki 1-2 szezon , nemrossz nem aztmondom, meg eleve Cr a példaképe , nehogymá ő legyen a drágább, gusztustalannak tartom ezt hogy hazdutak Cr nek, csak azért mert nem akarátk hogy megharagudjon, a fizetése balenek meg ha igaz az meg még durvább, anynit keres mint roni na ne nevettessetek már, ronaldo letet dolgokat a madridnál, bale semmit, vanegy tápláléklánc az élet midnen területén, minden formáján, ezt bekell tartani, roni nagyobb hal mint bale, akarhonnan is nézem, ezért evidens ,hogy a legjobb a legdrágább, jo messit ne vegyük ide mert ő még nem váltott klubot biztos ő is ott körüli összeg de lényegtelen mert roni és bale igen, na visszatérve a dologra, ronaldonak kell lenni a világ legdrágább spilerének , különben felborul az egyensúly, és most hagyjátok a hulye sztereotípiáitokat arrol, hogy ne duzzogjon ,meg mit képzel ez magárol,(ronaldo) igen is én is ezt tenném a helyében!! és hagyjátok ezeket a hulyeségeket hogy má pedig ne pukkadozzon meg ilyenek, állitom nektek a forum 90 % éka ugyanugy megpukkadna az ő helyében!!!!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 4., szerda 13:42

Galacticos írta:
primrose írta:Annyira elegem van már belőle is. Vagyis imádom, mert szórja a gólokat és mert nagy szolgálatot tesz a csapatnak (+ mert tudom hogy madrdista), de minden évben jön róla legalább 1 cikk, hogy neki valami nem tetszik. Remélem, hogy ez a mostani hír nem igaz, mert akkor tényleg beigazolódnak azok a pletykák, hogy egy igazi "egó man" az emberünk.
ha így is van szerintem ronaldo valahol jogosan sértődik meg.
az ő szerződésének tárgyalása azért ilyen hosszú mert az új adóval többet kell fizetni utána, erre idehozzák balet akiért ugyanúgy többet kell fizetni az adót miatt és még maga bale is többet kap készhez mint ő. a rekordárhoz szerintem cének semmi köze, semmi köze ahhoz kit mennyiért veszünk mellé viszont ha azt nézzük hogy ketten miket tettek le az asztalra madridba igazolásuk előtt és még emellett többe volt a walesi..
Nincs joga felháborodni, mert semmi köze, hogy a másik mennyi fizut kap, viszont erkölcsileg ez undorító a klub részéről -persze, ha igaz a 13 milliós fizetés.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. szeptember 4., szerda 13:30

primrose írta:Annyira elegem van már belőle is. Vagyis imádom, mert szórja a gólokat és mert nagy szolgálatot tesz a csapatnak (+ mert tudom hogy madrdista), de minden évben jön róla legalább 1 cikk, hogy neki valami nem tetszik. Remélem, hogy ez a mostani hír nem igaz, mert akkor tényleg beigazolódnak azok a pletykák, hogy egy igazi "egó man" az emberünk.
ha így is van szerintem ronaldo valahol jogosan sértődik meg.
az ő szerződésének tárgyalása azért ilyen hosszú mert az új adóval többet kell fizetni utána, erre idehozzák balet akiért ugyanúgy többet kell fizetni az adót miatt és még maga bale is többet kap készhez mint ő. a rekordárhoz szerintem cének semmi köze, semmi köze ahhoz kit mennyiért veszünk mellé viszont ha azt nézzük hogy ketten miket tettek le az asztalra madridba igazolásuk előtt és még emellett többe volt a walesi..

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. szeptember 4., szerda 11:59

Én nem lepődnék meg, ha igazak lennének az állítások, mert rohadtul nagy a hallgatás, hivatalos megerősítés nem volt, pedig Ronaldoéknál volt stb..
Én nem emlékszem, hogy a madrid hivatalosan beszélt volna az árakról. CR árát az MU-nak köszönhetjük, akik tudtommal már a tőzsdén voltak akkor is, ott jobban szoktak jönni a hírek a pontos számokról.

De ez a 13 millió nevetséges lenne...Ahogy Bale előadta, hopgy mekkora álom neki ez meg gyerekkora óta meg a tökömtudja mi, akkor a korábbi fizetéséért is lazán jöhetett volna.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég