Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2018. január 16., kedd 14:10

Gore Verbinski, Az egészség ellenszere c. filmjét látta már valaki? Zseniálisan szép helyen játszódik, van hasonlósága több filmmel is, de van valami egészen különös hangulata, amit elvárna az ember egy igényes horror, vagy pszichothriller esetében. Hajnali háromkor felkeltem, sehogy nem ment az alvás, tökéletes választás volt. Először hülyeségnek gondoltam, a gyerekképű színész miatt, de a végére nagyon feljavult ő is. Nagyon igyekezett a gárda, ami a képi, zenei, kosztüm kategóriákat illeti, a történetben van egy-két kérdés, valaki emiatt nagyon lehúzza közepes alá, de ez minden volt, csak nem átlagos. 8/10, jó lenne valami hasonló, nagyon lekötött, pedig hónapok óta nem tud semmi sorozaton kívül.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. január 16., kedd 13:15

Final cut.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2018. január 16., kedd 12:50

a blade runner első részéből melyik verziót érdemes megnézni? final cut? mert még nem láttam, és most le akarom nyomni mindkettőt :D
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. január 14., vasárnap 22:33

Dunkirk

Nagyon nem hittem volna, de otthon jobban tetszett, mint moziban. Kis képernyőn az ív és az időkezelés jobban átjött.
Nem illik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. január 14., vasárnap 19:22

Logan Lucky

Ha csak siman elkeszitik a filmet, lett volna belole egy egyszer nezhetos esti kikapcsolodas. De hogy ezt a paraszt akcentust miert kellett eroltetni? :roll:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. január 14., vasárnap 15:09

soadroli írta:Három óriásplakát Ebbing határában
nagyon bejött, remélem az oscaron is tarolni fog. Sam Rockwell és Frances McDormand óriásit játszanak. az in bruges és a seven psychopaths rendezőjének új filmje. bátran ajánlom :) bár még csak screener verzió van :D
tökéletes leírása, hogy mennyire ostobák az amerikaiak.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2018. január 14., vasárnap 1:02

Három óriásplakát Ebbing határában
nagyon bejött, remélem az oscaron is tarolni fog. Sam Rockwell és Frances McDormand óriásit játszanak. az in bruges és a seven psychopaths rendezőjének új filmje. bátran ajánlom :) bár még csak screener verzió van :D
Kép

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2018. január 12., péntek 19:31

Yazid írta:a vége fele már elég fárasztó volt szerintem a film alig vártam mikor lesz vége, aki látta tudja miről beszélek.
bírom mikor egy filmet megnyomja pozitív irányba akármilyen csaj szereplő. azért vannak más jellegű filmek :D
szóval hiába volt csini, a film nem volt nagy dirr durr
Persze én is csak azért emlitettem a csajt, mert ő a film egyetlen pozitívuma. :D
Bár én amúgy végig élveztem, egyszerűen annyira gagyi volt, h nem tudtam mást csinálni. :lol:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. január 12., péntek 15:36

TheBull6 írta:Happy Death Day (Boldog Halálnapot)

A remek Scream sorozat "imádóknak" kötelező darab. :D
Meg annak is, akkor el akar b*szni egy kis időt az életéből. A főszereplő csaj sem annyira rossz bőr. B-)

a vége fele már elég fárasztó volt szerintem a film alig vártam mikor lesz vége, aki látta tudja miről beszélek.
bírom mikor egy filmet megnyomja pozitív irányba akármilyen csaj szereplő. azért vannak más jellegű filmek :D
szóval hiába volt csini, a film nem volt nagy dirr durr

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2018. január 12., péntek 15:23

Happy Death Day (Boldog Halálnapot)

A remek Scream sorozat "imádóknak" kötelező darab. :D
Meg annak is, akkor el akar b*szni egy kis időt az életéből. A főszereplő csaj sem annyira rossz bőr. B-)

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2018. január 10., szerda 15:47

Gary Oldman Phoenixet javasolja Batman szerepére
hát nemhiszem hogy elvállalná, de menő lenne :D
Kép

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2018. január 10., szerda 11:10

sebydani írta:Na Franco tegnap behúzott egy Globe-ot ( én amúgy rohadtul várom, hogy lássam a filmet, kurva jónak tűnik :mrgreen: ) azóta meg elindultak a pletykák, hogy ő lesz a következő áldozata a botránynak. #metoo
Már van újabb. Most Stan Lee-t vádolják. Állítólag az ápoló személyzetét zaklatta.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2018. január 9., kedd 22:24

Jigsaw

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Az első része már-már klasszikusi státuszban van , a maga műfajában biztosan, de én anno kedveltem a 2-3-at is. Aztán a többit is mindig kibeszéltük középsuliba, tudta mindenki,hogy nem jó filmek , meg mindig utólag írtak hozzá mindent,hogy lehessen valami agyament ötlettel folytatni a sztorit,de azért megnéztük,és néha még 1-2 dolog tetszett is az egészben. Sőt lesz,hogy újra fogom nézni,de persze egyértelmű volt anno, hogy le kell zárni, már a 7.rész is gyalázat volt. de ez?? a trailer még tetszett is, de az sajnos jobban sikerült mint a film. Ennek így nem tudom mi értelme volt. Most olvasom film után, hogy 10 millából készült az egész. Hát meg is látszik. A duna tv jobb filmet forgat le kb. Színészek nem is játszottak benne, mert ezek nem tudok kik voltak ,de nem színészek, és nem játszottak,hanem csak úgy voltak. A sztori meg a szokásos. Semmit nem újítottak, pedig 7 év után azt gondolná az ember,hogy valamivel meglepnek, valami újragondolás akármi,de nem semmi. Ugyanaz a séma, csak 3x rosszabb minőségbe. Ezekhez képest a 4-5-6 minőségi filmek voltak. Persze akik kedvelték a régi filmeket, úgyis megnézik ,főleg hogy Tobin Bell is rajta van a stáblistán, szóval az ember kíváncsi volt rá,hova vitték tovább,de ilyen formában nagyon kár volt hozzányúlni... :(

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. január 9., kedd 10:08

Remy írta:Azért, mikor a 101 eves Kirk Douglas megjelent a Globe-on. Elerzekenyult mindenki. Kemény az öreg. :agree:

Gary Oldman beszéde szerintem jó volt - készülhet az Oscar-speechre is :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. január 9., kedd 9:51

Azért, mikor a 101 eves Kirk Douglas megjelent a Globe-on. Elerzekenyult mindenki. Kemény az öreg. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 8., hétfő 19:56

Na Franco tegnap behúzott egy Globe-ot ( én amúgy rohadtul várom, hogy lássam a filmet, kurva jónak tűnik :mrgreen: ) azóta meg elindultak a pletykák, hogy ő lesz a következő áldozata a botránynak. #metoo
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. január 8., hétfő 18:32

Én ezt sejtem Jóhannson menesztésének hátterében. Kevés volt biztos a kopi, meg a düdüdüdüdüm. :mrgreen:

Leto szála miatt érdemes megnézni az egyik kisfilmet egyébként, de valóban, rajta dolgozhattak volna még. Valószínűleg ki van bontva Ő is rendesen, le is forgatták, csak aztán a stúdió 2 ésd fél óránál azt mondta hogy na azért álljon meg a fáklyás. :lol:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. január 8., hétfő 16:18

Ezt a Molly's game-t már látta valaki, érdemes megnézni moziban?
ZIDANE

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. január 8., hétfő 16:04

Nekem nagyon eröltetetten lett Vangelis copy Zimmerék munkája, szinte éreztem, ahogy izzadnak a székükben, hogy ez legyen hasonló.

Amúgy Leto karakterénél éreztem, hogy még bonthatták volna, vártam volna valamit, a végén is csak lóg a szála a levegőben.
Nem illik.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. január 8., hétfő 13:49

ziro4vr írta:It

Nem vagyok egy King fan, nekem nem jön át a stílusa. Filmként meg,két évad stranger things után, ez sablonos és közepes volt. És felszínes is a hosszához képest. Egyszer nézhető, könnyen felejthető.

Blade runner

Tetszett, azért hozzá kell tennem, hogy olyan ez, mint hehe amikor a mai fociról beszél. Annyira sok a sablon, közepes, érdektelen tucatfilm, hogy muszáj az ilyeneket kiemelni, pedig a kétezres évek előtt, tömve voltunk hasonló minőséggel. A zene mondjuk csalódás volt.
Az IT-el egyetertek, otvar kozepes film, nem ertem a hiszteriat korulotte. Teljesen tucat.

A 2049-hez: azert azzal vitatkoznek, hogy tomve voltunk ilyen minoseggel, nagyon komoly ez a cucc. Inkabb sokkal kevesebb volt a tucatszar, vagy csak nem jutottak akkora hirvereshez (mint most a havi egy tetves kepregenyfilm pl.). Az ilyen minoseg mindig is ritka volt, nincs is ezzel baj. :)

A zenehez: erdekes, vannak benne fogos cuccok es alapvetoen hozza a standard Zimmer szintet, de nagyon kivancsi lennek, miert dobtak ki Johannsont a produckiobol...szokasos kreativ nezetelteres bullshit, gondolom a ven bolond keze lehet a dologban. Johannson valahogy elkepesztoen kiegesziti Villeneuve-ot a Prisoners ota, es nagyon, NAGYON kivancsi voltam, hogy nyul a temahoz...hat talan majd egyszer megtudjuk, de ketlem.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 73 regisztrált és 0 vendég