Dani Ceballos - 24

Archívum
Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. január 11., csütörtök 16:06

M1Ö írta:Igaz nem láttam az egész meccset, mert bele-bele aludtam, de míg láttam, addig többet volt balszélen mint Asensio. Papíron lehet nem szélsőt játszott, de rengeteget járt ki. Asensio meg szinte "csak vissza és előre fele mozgott. Nem értem miért cserélték -vagy cseréltette fel Zidane- a szerepeiket. Mert láthatóan egyiknek sem tett jót.

Na, valamiben egyetértünk. :mrgreen: Viszont ha annyira egyértelmű, hogy még mi is egyetértünk benne, Zidane is láthatná.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2018. január 11., csütörtök 15:59

Egyebkent erre en is kivancsi lenne, h Asensiot milyen utasitasokkal kuldi fel. Meccs elott gondoltam lesz egy 4-3-3 Asensio balszellel. De tobbnyire kozepen volt, Ceba meg rendre szelre huzodott ahogy Isco teszi. Szerintem nem tesz jot egyiknek sem. De az biztos, h Asensional hozzaallasi gondok is vannak, mert attol, h nem erzi kozepso posztot meg mozoghatna tobbet, jobban megjatszhato lehetne ahogy LV.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 11., csütörtök 15:49

Igaz nem láttam az egész meccset, mert bele-bele aludtam, de míg láttam, addig többet volt balszélen mint Asensio. Papíron lehet nem szélsőt játszott, de rengeteget járt ki. Asensio meg szinte "csak vissza és előre fele mozgott. Nem értem miért cserélték -vagy cseréltette fel Zidane- a szerepeiket. Mert láthatóan egyiknek sem tett jót.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2018. január 11., csütörtök 15:47

rashidm írta:
Van a középpályára Kroos, Modric, Case, Isco, Kova. Ez az alap. Most ehhez kéne még egy ember, mert sérülés/eltiltás bejátszhat. Elmegy Ceba meg Llorrente (tegyük fel), akkor ugyanúgy hozni kéne valakit. Modric már nem tud egy teljes szezont maxon teljesíteni. Nehogy aztán rövid legyen a pad.
Llorentet majd nyaron kell elengedni vegleg es kell vki aki tenyleg kihivoja lehetne Casenak vkp poszton. Viszont Ceban latszik, h jatszani akar az akaras, de a B csapatban nem igen vannak tarsai. Foleg nemzetkozi meccseket kellene tolnia, egy 1.5 ev szerintem jot tenne neki. Addigra Modric jobban kifele lesz.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 11., csütörtök 15:42

numberone1 írta:
rashidm írta:
Azért mindenkit ne akarjunk eladni meg kölcsönadni. :D A végén nem maradna senki. :mrgreen:
A kp-ra jelenleg van eleg ember. Kova mellett benne van a legtobb fantazia, viszont kozoluk Kova erettebbnek latszik, igy ot tartanam itt tehermentesiteni a tobbit. Jatek nelkul meg nem fog fejlodni es en azt is megertem, h Zizou miert nem jatszatja tobbet.
Van a középpályára Kroos, Modric, Case, Isco, Kova. Ez az alap. Most ehhez kéne még egy ember, mert sérülés/eltiltás bejátszhat. Elmegy Ceba meg Llorrente (tegyük fel), akkor ugyanúgy hozni kéne valakit. Modric már nem tud egy teljes szezont maxon teljesíteni. Nehogy aztán rövid legyen a pad.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2018. január 11., csütörtök 15:20

rashidm írta:
Azért mindenkit ne akarjunk eladni meg kölcsönadni. :D A végén nem maradna senki. :mrgreen:
A kp-ra jelenleg van eleg ember. Kova mellett benne van a legtobb fantazia, viszont kozoluk Kova erettebbnek latszik, igy ot tartanam itt tehermentesiteni a tobbit. Jatek nelkul meg nem fog fejlodni es en azt is megertem, h Zizou miert nem jatszatja tobbet.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 11., csütörtök 15:15

numberone1 írta:Gyereket koplcson kell adni, jot tenne neki...lehetoleg eros csapatba.
Azért mindenkit ne akarjunk eladni meg kölcsönadni. :D A végén nem maradna senki. :mrgreen:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2018. január 11., csütörtök 15:13

Ami viszont tegnap is bántott, hogy nem focizni akart, hanem minden áron felvette a "majd én megcsinálom" mentalitást és állandóan cselezni akart.
Ez csak reszben volt problema. Viszont az, h nem akart focizni? LV es o volt az akik a legtobbet mutattak magukat es megjatszhatoak voltak. Nekem errol nem az jut eszmbe, h nem akart ez inkabb Asensiora volt igaz.
Kicsit tulvalalta magat, de valoszinuleg Kroos es CR szintu tarsakkal nem fogja ezt megtenni. Isco is sokszor egyel tobbet cselez a kelletenel, de ez nalam annyira nem hiba amig megy es "focizni akar".
Gyereket koplcson kell adni, jot tenne neki...lehetoleg eros csapatba.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: mocsok » 2018. január 11., csütörtök 14:58

Ami viszont tegnap is bántott, hogy nem focizni akart, hanem minden áron felvette a "majd én megcsinálom" mentalitást és állandóan cselezni akart.
Nem lattam a meccset, de..
Szerintem ezzel nagy probléma nincs. Egy megnyert párharcban, egy b csapatban ahol semmi rendszer es taktika nem volt szerintem normális, hogy az volt az elképzelése hogy megpróbálja magát a kezdobe verekedni es kitűnik a csapatból. Ugy tunik ez nem jött be, de szerintem egy próbát megért neki.

De megegyszer mondom, nem lattam a meccset, lehet teljesen rosszul gondolom.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 11., csütörtök 14:50

CS0ki írta:Nekem nagy csalódás eddig, én nagy fogásnak tartottam a nyáron. Persze még bármi lehet, de ennél jóval többre számítottam tőle mostanra.
Én is így vagyok ezzel, mondjuk nem temettem el, mert nevetséges szerepet kap ZZ-től is. Ami viszont tegnap is bántott, hogy nem focizni akart, hanem minden áron felvette a "majd én megcsinálom" mentalitást és állandóan cselezni akart.

Pedig a Depor ellen szépen indított.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. január 11., csütörtök 14:41

Nekem nagy csalódás eddig, én nagy fogásnak tartottam a nyáron. Persze még bármi lehet, de ennél jóval többre számítottam tőle mostanra.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62626
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 11., csütörtök 11:51

Tádám írta:
Kerlon írta:
hu bazzeg, nekem kéne még egy kávé, azt hittem, hugy a Lucas topikban járok :fpalm: :lol:

Hála az égnek, már nagyon megijedtem. :D
Szép volt pajti :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. január 11., csütörtök 11:43

Azt se árt figyelembe venni, hogy mióta Madridban van, kb perceket játszott ténylegesen a posztján. A vonal mellett meg várhatjuk hogy varázsoljon, mikor sose volt az a posztja. :(
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. január 11., csütörtök 11:07

Kerlon írta:
hu bazzeg, nekem kéne még egy kávé, azt hittem, hugy a Lucas topikban járok :fpalm: :lol:

Hála az égnek, már nagyon megijedtem. :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 11., csütörtök 10:35

Tádám írta:
Kerlon írta: Szó se róla, tud szép dolgokat, de tudjuk róla, hogy a teljesítményé a legjobb napjain ér csak nekünk valamit és indokolatlanul sokat játszatják, ami a tehetséges emberektől veszi el a perceket. Személy szerint nekem csak ennyi bajom van vele. Meg ő is nagyot alakíthatna egy Callejón féle karrierrel, de nem itt.
Huhhh, még nem ittam kávét. Ez most irónia ugye? :mrgreen:
hu bazzeg, nekem kéne még egy kávé, azt hittem, hugy a Lucas topikban járok :fpalm: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: eReMA » 2018. január 11., csütörtök 10:28

Torquemada írta:Csak lassan már üres a stadion, egyre kevesebben mennek ki rájuk. A népnek kell(ene) az előadás.
Ugye ezt az észrevételt nem a tegnapi, Numancia elleni, már eldőlt, "B" csapattal játszó Madridi kupamérkőzésből tetted?
Csak mert az azért hiba lenne. :hmmm:
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. január 11., csütörtök 10:14

Még mielőtt el akarjuk adni (én nem), várjunk egy kicsit. Itt mindenki készpénznek veszi, hogy jövőre is ZZ a Real edzője. Ha ilyen gyalázatos fomát tartunk, mint már hónapok óta, plusz a PSG lemészárol minket (ne így legyen), biztos, hogy legenda ide vagy oda, az edző feláll (vagy inkább felállítják). Egy új ember más elképzelésekkel jöhet. Ha játszó típusú lesz, és nem a beadások szerelmese, akkor lehet, hogy szüksége lesz rá, mert monjuk Casét, Lucast, Llorentét még hátrébb vágja, vagy akár valamelyiket ki is a kertből. Modricnak szerintem max. 2-3 jó éve van. Ekkor eljöhet Ceballos ideje is, szerintem jó játékos és még jobb lesz.
Egy biztos, a jelenlegi játékrendszerben tényleg nem kell, ez viszont nem az ő hibája, mert látjuk, hogy mennyit ér a jelenlegi játékrendszer. Ha ZZ marad, akkor tényleg kölcsönbe kell adni, hagy fejlődjön. Mi meg vegyünk még vagy öt szélsőt meg vagy három nagy létrát előlre aztán folytassuk ezt a 30 beadás/meccs tempót, mert úgy látom, erre álltunk rá, aztán majd lesz valami. Elvileg ezt is lehet jól csinálni. Csak lassan már üres a stadion, egyre kevesebben mennek ki rájuk. A népnek kell(ene) az előadás.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. január 11., csütörtök 10:03

Tádám írta: Huhhh, még nem ittam kávét. Ez most irónia ugye? :mrgreen:
Csak rossz topik, de legalább gyűlik a komment szám :lol:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. január 11., csütörtök 10:01

Kerlon írta:
Tádám írta:Azért az a csel tegnap nagyon finom volt, egy beadás előtt, amikor végül Nacho fölé vágta.. :)
Szó se róla, tud szép dolgokat, de tudjuk róla, hogy a teljesítményé a legjobb napjain ér csak nekünk valamit és indokolatlanul sokat játszatják, ami a tehetséges emberektől veszi el a perceket. Személy szerint nekem csak ennyi bajom van vele. Meg ő is nagyot alakíthatna egy Callejón féle karrierrel, de nem itt.
Huhhh, még nem ittam kávét. Ez most irónia ugye? :mrgreen:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 11., csütörtök 9:50

Tádám írta:Azért az a csel tegnap nagyon finom volt, egy beadás előtt, amikor végül Nacho fölé vágta.. :)
Szó se róla, tud szép dolgokat, de tudjuk róla, hogy a teljesítményé a legjobb napjain ér csak nekünk valamit és indokolatlanul sokat játszatják, ami a tehetséges emberektől veszi el a perceket. Személy szerint nekem csak ennyi bajom van vele. Meg ő is nagyot alakíthatna egy Callejón féle karrierrel, de nem itt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég