Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. január 12., péntek 19:36

BBeno írta:messi fizetésének részletei: football leaks:

Messi has a fixed income of 71,053,846 euros (including 85% salary and 15% image rights). Added to this is a signing bonus of €63.5 million. There is also a "loyalty bonus" of €70 million if he does not leave the club before the end of the contract. This represents a total guaranteed minimum of €104 441 346 per season. That is 286,140 euros per day, or 11,922 euros per hour.
Barmennyiert megeri nekik ott tartani, meg ilyen hihetetlen penzekert is.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 12., péntek 19:15

messi fizetésének részletei: football leaks:

Messi has a fixed income of 71,053,846 euros (including 85% salary and 15% image rights). Added to this is a signing bonus of €63.5 million. There is also a "loyalty bonus" of €70 million if he does not leave the club before the end of the contract. This represents a total guaranteed minimum of €104 441 346 per season. That is 286,140 euros per day, or 11,922 euros per hour.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. január 12., péntek 8:44

Donát írta:Szerintem eleg egyertelmu, miert van ez a jofiu-rosszfiu image a sajtoban; vitakat general a szurkolok kozott, ami a kommenthaboruk reven kattintast hoz, aminek koszonhetoen dragabban lehet ertekesiteni a reklamfeluleteket, tehat vegso soron oenzt termel. Az osi osztoneinkre jatszanak ra.
Az meg, hogy miert a Madrid es CR lett a birodalom, a Barca es Messi pedig a koztarsasag jo esellyel nem tudatos volt, hanem kialakult, a media meg rajatszik. Kiindulopontnak a vilag nagy resze nem viselte el a galktikus igazolasokat, de az igazan nagy loketet a Mou-Guardiola csorte adta. Legyunk oszintek, Mourinho abszolut megfelel a szerepenek, sokszor viselkedett ugy, amivel ezt erositette. Ennek egyenes kovetkezmenye, hogy Pepsi alszentseget zabalja a nep.
Cr-Messi fronton pedig egyertelmu, hogy Messi az azonosulhato figura, CR a sportkocsikat osszetoro, modellcsajokat cserelgeto szepfiu. Messi nem egy helyes srac, inkabb atlagos, ezert nem hergeli az embereket ugy, mint C. Ezert van az, hogy bar Messi botranyait ugyanugy megirjak(volt kocsmaban reszegen ketes erkolcsu csajokn tarsasagaban fenykepe a bulvarban - bar mondjuk amilyen mimizanak tunt anno, talan kevesebb ilyen dolga volt, de lehet, h alamuszi nyuszi nagyot ugrik, ezt nemtudom), kevesebben kattintanak ra, igy kevesbe eri meg nyujtani, tobbszor lehozni, foglalkozni veluk. Plusz Ronaldo magabiztos nyilatkozatai is emiatt irritaljak az embereket, tovabb generalva a szelsosefs erzelmeket. Nem veszik a lapot, ha valami poen, vagy ironia, mert nem akarjak.
Szerintem a legtobb embernel ez nem a sportrol szol a felszin alatt, hanem egyszeruen hitvita. Az emberek egyszeruek, es gyarlok, mindig is igy volt, es nem ugy neznki, hogy ez mostanaban valtozna.
(Ami amugy k*vara kapora jon a politikusoknak, es vilag iranyitoinak, de ebbe nyilvan nem megyek bele.)
Hat ja... na es meg talan egy valami ami megintcsak "osi bun" az irigyseg. Szive melyen sok ember irigyelte CR-t es ez atcsapott utalatba es/vagy Messi imadatba. Az irigyseget meg valahol megtudom erteni mert gazdag, jokepu, arrogans es sikeres...

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. január 12., péntek 8:41

lesliejr írta:
Mert sokan csak azt a két mondatot ismerik amit most lehoztak és ebből indulnak ki....és akkor jön,hogy persze nagy család, meg Messi milyen...hangulatkeltésnek jó maximum, meg kiforgatni a dolgot a nekünk tetsző irányba.
...és igen, Cé ugyanezt kapja...ezek arra jók, hogy uszítsák egymásnak a két tábort...és akkor erre ugranak azok akik egész nap várják, hogy kiböföghessenek vmit és már Busquets meg Suarez is fel van hozva...
Mindenkinel van valami ami nagyon irritalo. Nalam a kettos merce az. Ezert hanyok Messi magasztalasatol. Egy ember sem tokeletes es ezt eltudom fogadni. Az viszont ahogy Messi talalva van na az mar gyomorforgato. Nem baj majd Maradona utan biztos lesz Messi egyhaz is a bigott hivoknek. Persze CR-nek is van jo es rossz tulajdonsaga a bibi az hogy a media fokepp csak a rosszat nyomatja.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2018. január 12., péntek 8:26

Szerintem eleg egyertelmu, miert van ez a jofiu-rosszfiu image a sajtoban; vitakat general a szurkolok kozott, ami a kommenthaboruk reven kattintast hoz, aminek koszonhetoen dragabban lehet ertekesiteni a reklamfeluleteket, tehat vegso soron oenzt termel. Az osi osztoneinkre jatszanak ra.
Az meg, hogy miert a Madrid es CR lett a birodalom, a Barca es Messi pedig a koztarsasag jo esellyel nem tudatos volt, hanem kialakult, a media meg rajatszik. Kiindulopontnak a vilag nagy resze nem viselte el a galktikus igazolasokat, de az igazan nagy loketet a Mou-Guardiola csorte adta. Legyunk oszintek, Mourinho abszolut megfelel a szerepenek, sokszor viselkedett ugy, amivel ezt erositette. Ennek egyenes kovetkezmenye, hogy Pepsi alszentseget zabalja a nep.
Cr-Messi fronton pedig egyertelmu, hogy Messi az azonosulhato figura, CR a sportkocsikat osszetoro, modellcsajokat cserelgeto szepfiu. Messi nem egy helyes srac, inkabb atlagos, ezert nem hergeli az embereket ugy, mint C. Ezert van az, hogy bar Messi botranyait ugyanugy megirjak(volt kocsmaban reszegen ketes erkolcsu csajokn tarsasagaban fenykepe a bulvarban - bar mondjuk amilyen mimizanak tunt anno, talan kevesebb ilyen dolga volt, de lehet, h alamuszi nyuszi nagyot ugrik, ezt nemtudom), kevesebben kattintanak ra, igy kevesbe eri meg nyujtani, tobbszor lehozni, foglalkozni veluk. Plusz Ronaldo magabiztos nyilatkozatai is emiatt irritaljak az embereket, tovabb generalva a szelsosefs erzelmeket. Nem veszik a lapot, ha valami poen, vagy ironia, mert nem akarjak.
Szerintem a legtobb embernel ez nem a sportrol szol a felszin alatt, hanem egyszeruen hitvita. Az emberek egyszeruek, es gyarlok, mindig is igy volt, es nem ugy neznki, hogy ez mostanaban valtozna.
(Ami amugy k*vara kapora jon a politikusoknak, es vilag iranyitoinak, de ebbe nyilvan nem megyek bele.)

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. január 12., péntek 8:21

Én azt mondom, hogy az ilyenekre csak az ugrik, aki ugrani akar.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2018. január 12., péntek 7:30

Realista24 írta:
lesliejr írta:Mondjuk én magamból indulok ki, mert én sem akarnám úgy látni. Öregapámat se néztem meg mikor a halálán volt, hogy ne égjen bele a fejembe az a szörnyű kép.
Azt mondjuk már nem írták oda a cikkhez, hogy később Abidal kérte, ne menjenek be hozzá mert eléggé gyászosan néz ki, hogy Dani Alves felajánlotta, hogy kés alá fekszik ha ezzel tudja segíteni, hogy Puyol felrakta a kapitányi karszalagot Abidal-ra, emelje fel ő a BL serleget...
Ez is egy cikk, ami próbálja Messi-t gyalázni, közben meg azt se tudták hogyan segítsenek csapattársukon. Már megszoktuk, hogy a lassan 3 gyermekes családapát az ellentábor egy kiállhatatlan kis diktátornak próbálja beállítani. Aztán ő csak focizik meg a gyerekeivel tölti minden szabad idejét.
Közben Abidal a klub nagykövete lett, biztos elvállalta volna ezt a munkát, ha így bántak volna vele legrosszabb pillanataiban.
Ez ugyanaz mint mikor Neymar eligazolt, hogy nem találta meg Messi-vel a közös hangot és blabla...aztán azóta csak 3x ment vissza látogatóba edzésre meg csak úgy szelfizgetni vele, meg Suarezzel, Piquével.
Meg ugyanaz, amit ti csináltok Cével. Surprise.

Mondjuk nem értem, hogy miért kevered ide Puyolt, meg a klub gesztusait, amikor Messi megnyilvánulása szolgáltatta a cikk alapját.
Mert sokan csak azt a két mondatot ismerik amit most lehoztak és ebből indulnak ki....és akkor jön,hogy persze nagy család, meg Messi milyen...hangulatkeltésnek jó maximum, meg kiforgatni a dolgot a nekünk tetsző irányba.
...és igen, Cé ugyanezt kapja...ezek arra jók, hogy uszítsák egymásnak a két tábort...és akkor erre ugranak azok akik egész nap várják, hogy kiböföghessenek vmit és már Busquets meg Suarez is fel van hozva...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. január 11., csütörtök 17:48

mocsok írta:Ne küldj mar kepet magadról mert geciocsmany vagy a rak miatt, es az egész csapat rosszul van a látványtól. Amugy jobbulást.

Nekem jolesne a régi “családomtól”
:lol: csak kérdés,akkor hogy nem sírja el magát az összes amikor suarez busquets szenved lábtörést minden mérkőzésen
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. január 11., csütörtök 17:40

Igen, benne van a cikkben, hogy később ő kérte, hogy ne látogassák. És hogy mennyire elérzékenyült, mikor Henry meglátogatta.

Itt ezt most Messi miatt másoltam be. És nem azért, hogy lehúzzam, mert nekem semmi bajom nincs vele. Nekem a köré épített képpel van a bajom, hogy ő a jó fiú, CR meg bármit csinál, a közelébe nem érhet fel...

Ugyanolyan ember mindkettő, csak míg az egyiknek az előnyeit veszik elő folyamat, addig a másikat meg mindig lehúzzák a negatív tulajdonságai miatt.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9818
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 11., csütörtök 16:37

Jé, egy GT
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2018. január 11., csütörtök 16:22

https://twitter.com/EAbidalOfficial/sta ... 2073076736
“Clarification: When I sent the video to encourage the team, Leo Messi never told me not to send them more things like that.

“Leo told me they did not like to see me like that, but at no time did he have bad words for me.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 11., csütörtök 16:14

lesliejr írta:Mondjuk én magamból indulok ki, mert én sem akarnám úgy látni. Öregapámat se néztem meg mikor a halálán volt, hogy ne égjen bele a fejembe az a szörnyű kép.
Azt mondjuk már nem írták oda a cikkhez, hogy később Abidal kérte, ne menjenek be hozzá mert eléggé gyászosan néz ki, hogy Dani Alves felajánlotta, hogy kés alá fekszik ha ezzel tudja segíteni, hogy Puyol felrakta a kapitányi karszalagot Abidal-ra, emelje fel ő a BL serleget...
Ez is egy cikk, ami próbálja Messi-t gyalázni, közben meg azt se tudták hogyan segítsenek csapattársukon. Már megszoktuk, hogy a lassan 3 gyermekes családapát az ellentábor egy kiállhatatlan kis diktátornak próbálja beállítani. Aztán ő csak focizik meg a gyerekeivel tölti minden szabad idejét.
Közben Abidal a klub nagykövete lett, biztos elvállalta volna ezt a munkát, ha így bántak volna vele legrosszabb pillanataiban.
Ez ugyanaz mint mikor Neymar eligazolt, hogy nem találta meg Messi-vel a közös hangot és blabla...aztán azóta csak 3x ment vissza látogatóba edzésre meg csak úgy szelfizgetni vele, meg Suarezzel, Piquével.
Meg ugyanaz, amit ti csináltok Cével. Surprise.

Mondjuk nem értem, hogy miért kevered ide Puyolt, meg a klub gesztusait, amikor Messi megnyilvánulása szolgáltatta a cikk alapját.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2018. január 11., csütörtök 16:08

Mondjuk én magamból indulok ki, mert én sem akarnám úgy látni. Öregapámat se néztem meg mikor a halálán volt, hogy ne égjen bele a fejembe az a szörnyű kép.
Azt mondjuk már nem írták oda a cikkhez, hogy később Abidal kérte, ne menjenek be hozzá mert eléggé gyászosan néz ki, hogy Dani Alves felajánlotta, hogy kés alá fekszik ha ezzel tudja segíteni, hogy Puyol felrakta a kapitányi karszalagot Abidal-ra, emelje fel ő a BL serleget...
Ez is egy cikk, ami próbálja Messi-t gyalázni, közben meg azt se tudták hogyan segítsenek csapattársukon. Már megszoktuk, hogy a lassan 3 gyermekes családapát az ellentábor egy kiállhatatlan kis diktátornak próbálja beállítani. Aztán ő csak focizik meg a gyerekeivel tölti minden szabad idejét.
Közben Abidal a klub nagykövete lett, biztos elvállalta volna ezt a munkát, ha így bántak volna vele legrosszabb pillanataiban.
Ez ugyanaz mint mikor Neymar eligazolt, hogy nem találta meg Messi-vel a közös hangot és blabla...aztán azóta csak 3x ment vissza látogatóba edzésre meg csak úgy szelfizgetni vele, meg Suarezzel, Piquével.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. január 11., csütörtök 16:01

Hat nem tudom, nekem az elso gondolatom az lenne, hogy sajnalom hogy a baratomnak ilyeneket kell atelnie, a kovetkezo meg az hogy kettozott erovel mennek utana a meccsen, brutalisan felporgetne. Mint ahogy gondolom Abidal is ezzel a cellal kuldte nekik a kepet.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 11., csütörtök 15:45

lesliejr írta:Persze ezt lehet úgyis tálalni, hogy xartak rá....
És ebből is jól hozod ki a dolgokat, beszarás... :lol: Gusztustalan dolog magadat egy "haldokló" ember elé helyezni. Szerencsétlennek az plusz erőt jelentett gondolom, erre Messi bevágja, hogy figyu má' nem kéne, mert szegény lelkünkre rosszul hat. Hát bassza meg, már elnézést. Hál' Istennek nincs rákos haverom, de ha lenne, minden nap el tudnám viselni a hulla kinézetét ahogy Messi nevezte.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9818
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 11., csütörtök 15:43

...és ki nem szarja le Messiéket? Nem Abidalra kellett volna gondolni? Ez az igazi támogatás. többmintegytsalád
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 11., csütörtök 15:43

lesliejr írta:
Messi és társai megkérték, hogy ne küldjön képet mert teljesen letaglózta őket a látvány és összetörtek. Azt mondták, úgy nézett ki mint egy élőhalott és nem bírták a látványát elviselni lelkileg. Persze ezt lehet úgyis tálalni, hogy xartak rá....
Mondjuk ezt lehet humánusabban is mondani. Mondjuk ez helyett egy köszönöm.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mocsok » 2018. január 11., csütörtök 15:41

Ne küldj mar kepet magadról mert geciocsmany vagy a rak miatt, es az egész csapat rosszul van a látványtól. Amugy jobbulást.

Nekem jolesne a régi “családomtól”

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2018. január 11., csütörtök 15:37

___Samy___ írta:
"I was very thin and before a game, I made a video to send to the players to cheer them up and send support.

"Do you know what Messi told me? Don't send us things like that anymore because it hurts us.
Abidal, mikor rákos volt. Jofiu...
Messi és társai megkérték, hogy ne küldjön képet mert teljesen letaglózta őket a látvány és összetörtek. Azt mondták, úgy nézett ki mint egy élőhalott és nem bírták a látványát elviselni lelkileg. Persze ezt lehet úgyis tálalni, hogy xartak rá....

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 11., csütörtök 15:01

Professore írta:Milyen spiler ez a Yerry Mina akit a barca ugy nez ki hogy leigazol? Marmint milyen poszt es mennyire igeretes?
Hivatalos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég