Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 17., szerda 8:35

H.E.H.E. írta:nem számít mit hadobáltok itt össze, játékosként mindegyiknél jobb, mindannyiszor megérdemelten került 3-ba az aranylabdaszavazáson.

na de majd ellenünk meglátjuk mi lesz.
Idén mi az anyámat keresett Neymar a top3-ban, mi alapján volt jogos? Ezt meséld már el nekem. Ez itt óriási off, de félig még Barcás volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. január 17., szerda 8:17

nem számít mit hadobáltok itt össze, játékosként mindegyiknél jobb, mindannyiszor megérdemelten került 3-ba az aranylabdaszavazáson.

na de majd ellenünk meglátjuk mi lesz.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. január 16., kedd 22:21

H.E.H.E. írta:
teljesítmény alapján viszont még soha nem volt a világ 3-4 de még 5ik legjobb játékosa sem szerintem
:lol:

várom a listádat.
Hát nem hiszem,hogy ehhez kell lista, 2014-16-17ben rengeteg jobb teljesítmény volt az övénél,Modric-Ramos-kroos akár isco és akkor még csak a Real-nál járunk.

2015ben volt jobb éve ,talán az volt az az év ahol befért a top3ba teljesítmény alapján, a többiben szerintem nem.Persze ha a triblit kell nézni akkor top3 de szerintem mióta átjött azért nem igazán váltotta meg a világot,legalábbis a hype-hoz képest ami övezte/övezi és azért már 25-26 éves,R9 Cr messi ilyenkorra azért már jóval többet pakoltak le az asztalra.Idén bizonyíthat,bl-vb, lesz rá lehetősége bőven, Messi sincs ,hogy elvigye előle a showt.kíváncsi leszek nagyon a bl meccsekre,hogy mennyire bírja el fejben azt a nyomást ami rajta lesz.

Ha meg jön ide,gondolom csilliárdokért fog jönni és alfahímnek,nekem meg ennél jóval több kell mint amit eddig mutatott európában.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. január 16., kedd 21:41

Tavalyi teljesítménye alapján(2017 év vagy 2016/17 szezon, mindegy) én se tenném a top5be Neymart.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. január 16., kedd 21:14

A barcában volt eltűnős féléve, és nem az első 1-2-re gondolok.
Nem illik.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. január 16., kedd 20:45

teljesítmény alapján viszont még soha nem volt a világ 3-4 de még 5ik legjobb játékosa sem szerintem
:lol:

várom a listádat.
de nagyon brutál teljesítmény
mikor nem volt brutál teljesítménye, amióta európában játszik?
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. január 16., kedd 20:39

+1 dzsi91nek
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. január 16., kedd 19:52

Szerintem akik most akarják neymart azok évek óta nyomatják és már bale érkezése óta sírnak érte,aki meg nem az évek óta nem akarja.Legalábbis szerintem egy bohóc és 4 éve is így gondoltam.Attól,hogy átment párizsba nem változott semmi,mondjuk az megsüvegelendő ahogy távozott a barszából :lol: :agree:

képességek alapján eddig top 3 volt (mbappe feltünésével le is szorult a dobogóról) teljesítmény alapján viszont még soha nem volt a világ 3-4 de még 5ik legjobb játékosa sem szerintem.Idén meg van rá a lehetősége,hogy robbantson és benőljön a feje lágya de a párizsi pletykák alapján nem ez történik.

A lényeg,hogy errefelé azért nem az a divat,hogy fél évente változtatjuk a véleményünket.Aki most hozná az hozta volna évek óta...

Viszont szerintem meg kell barátkozni vele,hogy jönni fog.Igyekszem neki tiszta lapot adni amennyire lehet,de nagyon brutál teljesítmény és jellemfejlődés kéne tőle,hogy elfogadjam vagy megkedveljem.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2018. január 16., kedd 19:39

wxyz írta:Az a játékintelligencia, hogy több gólja van?
Ez nem így működik, először is teljesen más szerepkör a kettő. Míg Dembélé mélyebben focizott Dortmundban, labdákat hozott ki, előkészített, addig Mbappe Falcao társa volt a négy középpályás előtt, ha ki is került szélre, rengeteget mozoghatott be, többet mint Dembele Dortmundban.
Dembele egyszer játszott hasonlót, az első felnőtt szezonjában, egy középcsapatban a Rennesben. 13 gólt rúgott és a szezon elején még nem is játszott, több hónap után lett kezdő.
Jo hat te megmondtad, h Bappe sem csinal tobbet Balenel es nem tud cselezni, nem csinal 1 vs 1-t.

Felesleges ez az osszehasonlitas, mert mind a ketto jelenleg korosztalyuk legjobbjai. Nekunk kell minden aron megszerezni Bappet, tokeletesen nezne ki habfeherben.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 16., kedd 19:38

wxyz írta:
BlancoMark írta: Igen, Mbappe csak ezert jo mert tavaly ongyilkos csapatok ellen golokat vert. :lol:
Na meg azert mert iden 23 golpassznal+golnal jar kivonva a szelre egy teljesen idegen poszton egy Cavani es Neymar mellett 19 evesen. Meg persze azert mert tobb jatekintelligenciaja van a kisujjaban mint az ilyen Dembele feleknek. Es ez nem Dembele ellen iranyul, semmi problemam vele, egyszeruen csak Mbappe ennyivel jobb mint barki a fiatal Messi ota.
Az a játékintelligencia, hogy több gólja van?
Ez nem így működik, először is teljesen más szerepkör a kettő. Míg Dembélé mélyebben focizott Dortmundban, labdákat hozott ki, előkészített, addig Mbappe Falcao társa volt a négy középpályás előtt, ha ki is került szélre, rengeteget mozoghatott be, többet mint Dembele Dortmundban.
Dembele egyszer játszott hasonlót, az első felnőtt szezonjában, egy középcsapatban a Rennesben. 13 gólt rúgott és a szezon elején még nem is játszott, több hónap után lett kezdő.
Láttad is játszani vagy csak tm?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. január 16., kedd 19:14

BlancoMark írta: Igen, Mbappe csak ezert jo mert tavaly ongyilkos csapatok ellen golokat vert. :lol:
Na meg azert mert iden 23 golpassznal+golnal jar kivonva a szelre egy teljesen idegen poszton egy Cavani es Neymar mellett 19 evesen. Meg persze azert mert tobb jatekintelligenciaja van a kisujjaban mint az ilyen Dembele feleknek. Es ez nem Dembele ellen iranyul, semmi problemam vele, egyszeruen csak Mbappe ennyivel jobb mint barki a fiatal Messi ota.
Az a játékintelligencia, hogy több gólja van?
Ez nem így működik, először is teljesen más szerepkör a kettő. Míg Dembélé mélyebben focizott Dortmundban, labdákat hozott ki, előkészített, addig Mbappe Falcao társa volt a négy középpályás előtt, ha ki is került szélre, rengeteget mozoghatott be, többet mint Dembele Dortmundban.
Dembele egyszer játszott hasonlót, az első felnőtt szezonjában, egy középcsapatban a Rennesben. 13 gólt rúgott és a szezon elején még nem is játszott, több hónap után lett kezdő.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. január 16., kedd 18:57

Egyebkent milyen erdekes, hogy miota jol megy a Barcanak, egy darab fikazo Pique twitter bejegyzes nem volt, mondhatni eltunt a pali. Azert az ilyenektol hanyingerem van, mar akkor is egyertelmu volt hogy csak keptelen vesziteni de most mar bizonyossa valt. :(

Vagy egyszeruen csak az egesz spanyol jatekvezetoi kar igy feljavult idenre, hogy elegedett veluk Zseri baratunk. :shifty:

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2018. január 16., kedd 18:51

Nagyon sokan nevettetek Neymaron és a fbookos meg nso-s divat drukkereken, hogy szerintük Neymar Messi és Ronaldo után következik a sorban. Tudom, mert olvastam. De ezen nem fogunk összeveszni. Én akkor is tudtam, hogy Ney ezeknél az embereknél addig lesz alázva míg Barca mezt húz fel. Abban is biztos voltam, hogy nem fog örökké nálunk játszani, így eljön az az idő mikor mindenki el fogja ismerni.
Valójában akkoriban a tudása senkit nem érdekelt, inkább a fetrengésein, a reakcióin és a kiakadásain ércelődtek sokan, meg isten ments, hogy ez a bohóc Real mezt húzzon, akkora szégyen.
Mondjuk az tény, hogy sunyi, alattomos figura. Ha csak hozzáérnek teátrálisan fetreng (kb mint Alves), aztán ha keményebbet kap, akkor felpattan és törleszt azonnal.
Olyanra is emlékszem, mikor pl a Bilbao ellen mutatványozott, kapta, hogy ez már megalázó, mit képzel, volt aki azt írta úgy felrúgná ezt a majmot, hogy hónapokra kidőlne...tudnám még sorolni. :)

Viszont tartom továbbra is, hogy Ronaldinho stílus. Ő sem nyerte szét magát. Barca-val 2 bajnoki cím és 1 BL. Ez megvan Ney-nek is. Világbajnoki címe nincs még, talán az nem is lesz neki. Az aranylabda hiányzik neki nagyon, míg azt nem éri el addig szerintem kitart a srác, de utána végleg elszállhat vele a ló. Gyerekkora óta sztár Brazíliában, elhiszem, hogy ezt nehéz kezelni.
Kíváncsi leszek ellenetek mit mutat mert nálunk volt egy hülye tulajdonsága nagyobb meccseken, hogy rengeteg helyzetet elbutáskodott. Aztán meg zavarában elkezdett össze-vissza céltalanul cselezgetni. Mostanában csak összefoglalókon látom, nem tudom ebből mennyit vetkőzött le. Bár ahogy olvasom Párizsban megkapta a királyi koronát, amit nálunk Messi visel. :D

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 16., kedd 12:48

lesliejr írta:Most meg sokan utána vágyódnak Madrid szurkolóként és már top 3 játékos, Messi és Ronaldo után.
Olvass vissza. Itt senki nem a képességeit vitatta. Ki is volt akadva a fél fórum idő közben, hogy mennyire rosszul jártunk, hogy nekünk Bale jutott csak Neymar helyett. Mindig is a stílusa volt megszólva, mert valljuk be az nem szimpatikus. Mármint, hogy dobálja magát. Mert az szerintem abszolút nem igaz rá, hogy lazán adja elő és nem igazi profi. Nálatok meg már úgy van beállítva, hogy amúgy tök jó hogy elment, mert többet nyertetek vele. Meg amúgy nem is adott annyit, mint amennyit elvett. Szóval érdekes, na. :)
lesliejr írta:A bulizós része igaz. Már Barcelonában is folyamat késett edzésekről, évente kihagyott meccset, hogy a húga szülinapján bulizzon 3 napon át Brazíliában. Ronaldinho 2.0, ha holnap megkapná az aranylabdát, le is húzná magát a wc-n. Tipikus link brazil.
Ezzel meg nem értek egyet. Nem olyan vérprofi, mint CR mondjuk, de bőven lehetnek még céljai, mert azért nem nyerte szét magát annyira, mint a legnagyobbak.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2018. január 16., kedd 11:58

M1Ö írta:
BlancoMark írta:Nem lesz. Keves hozza agyilag.

Es meg volt nyaron olyan Barcas aki azt irta, hogy neki nem kene Mbappe mert Dembeleben ezerszer tobb a potencial. Persze. Hatalmas kulonbseg van a ket jatekos tudasa kozt.
Azt még lehet kezelni, 20 éves. A Dembelé > M'Bappé-n viszont meg sem lepődök. Olvastam olyat is, hogy ő jobb lesz mint Neymar, mert hasonló kaliber, csak nem egyénieskedik. Mondjuk Neymar mióta elment tőlük kis túlzással "semmibe" nézik, mára már csak egy bulizós brazil.
Ezen miért csodálkozol? Sokan így működnek. Képtelenek félre tenni a kedvenc csapat szemüvegét, hogy pártatlanul tudjanak "ítélkezni".
Fordítsd meg...ameddig nálunk játszott Neymi, 3 évig azt olvastuk, hallgattuk, hogy csak egy bohóc. Most meg sokan utána vágyódnak Madrid szurkolóként és már top 3 játékos, Messi és Ronaldo után. :)
Ezért soha nem értem miért kell azon napokat vitázni, hogy melyik szurkoló mit mondd. A játék a lényeg. A helyzet és a szerencse fordul, aztán amiért "ütöttük-vertük" az ellentábort, most ugyanabban a cipőben járunk, ugyanazt a szöveget fújjuk....attól függően ki van az ef asz rossz végén.

A bulizós része igaz. Már Barcelonában is folyamat késett edzésekről, évente kihagyott meccset, hogy a húga szülinapján bulizzon 3 napon át Brazíliában. Ronaldinho 2.0, ha holnap megkapná az aranylabdát, le is húzná magát a wc-n. Tipikus link brazil.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 16., kedd 11:02

numberone1 írta:Azert ennyire fiatalon elso komoly csapataban idegen kornyezetben azert ez megsuvelengo. Azert kicsit meghatarozta csapat jatekot.
Pl. a Monaco elleni meccsen a Dortmund legjobbja volt.
Eleve mar azzal bukik az osszehasonlitas DM-l, h neki nincs gyengebbik laba. Akarhogyan is nezzuk a mai mezonyben ez nagy elony.
Ja, nagy előny, hogy ő mindkét lábával képes rossz megoldást hozni, mint DM. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Szép ösztönös dolgokra képes mindegyik, de a játék intelligenciájuk... Kb. minden 3-4. veszélyes támadásnál döntenek jól.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 16., kedd 10:30

numberone1 írta:Azert a Monacoi meccset latva, es azert a mai szelsohatved felhozatalt ismerve az Mendy gyerekek egyik legjobb jelenleg(fizikum, gyorsasag stb.) aztan szet szopatta Dembele, azert az ilyet mar lehet extranak nevezni.
Meg ha igazak akarunk lenni, akkor Marceloék sem teszik zsebre amit kaptak még az előző csoportkörben tőle. Pedig kisegített neki Ramos is, Kroos is vissza-vissza lépett. Mégis kidolgozott egy csomó 100%-os lövőhelyzetet magának. Csak itt jött képbe, hogy fejben (még) tényleg gyenge, mert mind a lelátóra vágta.

És ha már össze lett hasonlítva M'Bappéval, akkor eszembe jut, hogy mi lesz a bal szélünknön egy jóval jobb és okosabb M'Bappé ellen szűk egy hónap múlva. Ráadásul Verratti is arra mozog.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2018. január 16., kedd 0:39

sebydani írta:Kíváncsi leszek rá egyébként, tudom neked nagy kedvenced és szerintem is sok lehet benne, főleg a mai mezőnyt tekintve. Fiatal még, formálható, tanítható, meglátjuk mit hoz ki magából, az alapanyag semmiképp sem rossz. A Bale-effekt viszont fenyegeti jelenleg, főleg az értékét tekintve, ez lehet egy jó ideig még túl nagy nyomást tesz a vállaira.
hat nem tudom mi lehet a fizikumaval, de ha az izmok nem engedelmeskednek ilyen fiatalon, akkor konnyen visszaeshet es csak orok igeret lesz. Nem kivanom neki, mert a valogatottban szeretnem latni egyutt Mbappeval es Comannal v Martiallal, de azert ellenunk se villogjon.
Azert a Monacoi meccset latva, es azert a mai szelsohatved felhozatalt ismerve az Mendy gyerekek egyik legjobb jelenleg(fizikum, gyorsasag stb.) aztan szet szopatta Dembele, azert az ilyet mar lehet extranak nevezni.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9818
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 16., kedd 0:26

Kíváncsi leszek rá egyébként, tudom neked nagy kedvenced és szerintem is sok lehet benne, főleg a mai mezőnyt tekintve. Fiatal még, formálható, tanítható, meglátjuk mit hoz ki magából, az alapanyag semmiképp sem rossz. A Bale-effekt viszont fenyegeti jelenleg, főleg az értékét tekintve, ez lehet egy jó ideig még túl nagy nyomást tesz a vállaira.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2018. január 16., kedd 0:21

Azert ennyire fiatalon elso komoly csapataban idegen kornyezetben azert ez megsuvelengo. Azert kicsit meghatarozta csapat jatekot.
Pl. a Monaco elleni meccsen a Dortmund legjobbja volt.
Eleve mar azzal bukik az osszehasonlitas DM-l, h neki nincs gyengebbik laba. Akarhogyan is nezzuk a mai mezonyben ez nagy elony.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég